Budapest, Fiú Serdülő B
|
Kód |
Hazai |
Vendég |
Dátum, idő |
Eredm. |
Terem |
Játékvezetők |
FSB4013 |
Újbuda Basket
|
Óbudai Kaszások/D
|
2024/03/24 16:00 |
0-2 (6-28, 1-23, 0-25, 6-26)
|
Őrmezei Ált. Isk.
|
Miháczi Ádám, Jankovics Viktor Zsolt |
FSB3023 |
Keresztúri SE U13
|
Budafok
|
2024/04/06 09:30 |
|
Pál Apostol Katolikus Ált. Isk. és Gimnáium
|
Szőke Gábor, Pohánka Balázs |
FSB3012 |
Óbudai Kaszások/C
|
Kiss Lenke KA
|
2024/04/06 11:00 |
|
III. kerületi Sporttelep
|
Nagy Soma, Goda László |
FSB4023 |
Malév Kobrák
|
Újbuda Basket
|
2024/04/06 15:00 |
|
Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
|
Bárány Levente, Kovács Róbert Márió |
FSB3021 |
Kiss Lenke KA
|
Zsíros Akadémia Kőbánya
|
2024/04/08 16:00 |
|
Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Ált. Isk.
|
Bujtor Péter, Szilágyi Zsolt József |
FSB3032 |
Óbudai Kaszások/C
|
Keresztúri SE U13
|
2024/04/10 18:00 |
|
III. kerületi Sporttelep
|
Darai Zoé Grèta, Földesi Zsófia |
FSB3034 |
Malév Zsiráfok
|
Kiss Lenke KA
|
2024/04/14 13:00 |
|
Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
|
Meszlényi-Bodnár Zoltán |
FSB3031 |
Zsíros Akadémia Kőbánya
|
Gödi SE
|
2024/04/16 18:45 |
|
Zrínyi Miklós Gimn.
|
Bíró Brigitta, Kaluha Csaba |
FSB3041 |
Keresztúri SE U13
|
Zsíros Akadémia Kőbánya
|
2024/04/20 09:30 |
|
Pál Apostol Katolikus Ált. Isk. és Gimnáium
|
Darai Zoé Grèta, Földesi Boglárka |
FSB4043 |
Józsefvárosi KC
|
Újbuda Basket
|
2024/04/20 11:00 |
|
HIT Park Labdacsarnok
|
NAGY ISTVÁN, Belák Zoltán |
FSB4041 |
Malév Kobrák
|
TFSE U14/B
|
2024/04/20 15:00 |
|
Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
|
NAGY ISTVÁN, Bátovszky Zsolt |
FSB3043 |
Kiss Lenke KA
|
Budafok
|
2024/04/22 16:00 |
|
Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Ált. Isk.
|
Szilágyi Zsolt József, Renkecz Máté Gergő |
FSB4082 |
Radobasket/C-Budaörsi DSE
|
Óbudai Kaszások/D
|
2024/04/22 16:15 |
|
Bálint Márton Ált. Isk. és Gimn.
|
Korpás Máté, Koncz Ádám |
FSB4081 |
TFSE U14/B
|
Malév Kobrák
|
2024/04/22 18:50 |
|
Budai Ciszterci Szent Imre Gimn.
|
Bálint Bence Zoltán, Kovács Gerzson |
FSB4012 |
Radobasket/C-Budaörsi DSE
|
Józsefvárosi KC
|
2024/04/27 10:00 |
|
1-es számú Ált. Isk.
|
Miháczi Ádám, Kovács Gerzson |
FSB4034 |
SZPA-HSE U14
|
Józsefvárosi KC
|
2024/04/28 12:30 |
|
HIT Park Labdacsarnok
|
Bíró Brigitta, Nagy Soma |
FSB3052 |
Kiss Lenke KA
|
Óbudai Kaszások/C
|
2024/04/29 16:00 |
|
Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Ált. Isk.
|
Szilágyi Zsolt József, Meszlényi-Bodnár Zoltán |
FSB4031 |
TFSE U14/B
|
Óbudai Kaszások/D
|
2024/04/29 17:20 |
|
Testnevelési Egyetem L2 Terem
|
Konta Csanád János, Kovács Gerzson |
FSB3054 |
Keresztúri SE U13
|
Malév Zsiráfok
|
2024/04/30 18:00 |
|
Pál Apostol Katolikus Ált. Isk. és Gimnáium
|
Földesi Boglárka, Kovács Gerzson |
FSB3061 |
Zsíros Akadémia Kőbánya
|
Kiss Lenke KA
|
2024/04/30 18:45 |
|
Zrínyi Miklós Gimn.
|
Kovács Gedeon, Kaluha Csaba |
FSB4071 |
Óbudai Kaszások/D
|
TFSE U14/B
|
2024/05/02 16:45 |
|
III. kerületi Sporttelep
|
NAGY ISTVÁN, Győri Ferenc |
FSB3071 |
Gödi SE
|
Zsíros Akadémia Kőbánya
|
2024/05/03 18:30 |
|
Huzella Tivadar Ált. Isk.
|
Koncz Ádám, Kovács Gerzson |
FSB3064 |
Malév Zsiráfok
|
Gödi SE
|
2024/05/04 11:00 |
|
Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
|
Magyar Zoltán Gábor, Tarnai Gyula Csaba |
FSB4052 |
Józsefvárosi KC
|
Radobasket/C-Budaörsi DSE
|
2024/05/04 18:00 |
|
1-es számú Ált. Isk.
|
Blaskovits Márk Mihály, Bálint Bence Zoltán |
FSB4063 |
Újbuda Basket
|
Malév Kobrák
|
2024/05/05 10:00 |
|
Őrmezei Ált. Isk.
|
Kruk Melinda, Hartai Tamás |
FSB4061 |
TFSE U14/B
|
Józsefvárosi KC
|
2024/05/05 14:30 |
|
Testnevelési Egyetem L2 Terem
|
Bátovszky Zsolt, Darai Zoé Grèta |
FSB3074 |
Kiss Lenke KA
|
Malév Zsiráfok
|
2024/05/06 16:00 |
|
Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Ált. Isk.
|
Vigh Balázs, Koncz Ádám |
FSB4064 |
SZPA-HSE U14
|
Óbudai Kaszások/D
|
2024/05/07 17:30 |
|
HIT Park Labdacsarnok
|
Szőke Gábor, Ablonczy Csaba |
FSB3081 |
Zsíros Akadémia Kőbánya
|
Keresztúri SE U13
|
2024/05/07 18:45 |
|
Zrínyi Miklós Gimn.
|
Brunner Brúnó, Koncz Ádám |
FSB3063 |
Budafok
|
Keresztúri SE U13
|
2024/05/09 17:20 |
|
Rózsakerti Demjén István Református Ált. Isk.
|
Győri Ferenc, Kovács Gerzson |
FSB3072 |
Keresztúri SE U13
|
Óbudai Kaszások/C
|
2024/05/11 09:30 |
|
Pál Apostol Katolikus Ált. Isk. és Gimnáium
|
|
FSB4072 |
Malév Kobrák
|
Radobasket/C-Budaörsi DSE
|
2024/05/11 10:30 |
|
Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
|
|
FSB3053 |
Gödi SE
|
Budafok
|
2024/05/11 12:30 |
|
Huzella Tivadar Ált. Isk.
|
|
FSB4021 |
Józsefvárosi KC
|
TFSE U14/B
|
2024/05/12 10:00 |
|
TF E-terem
|
|
FSB4053 |
Óbudai Kaszások/D
|
Újbuda Basket
|
2024/05/16 16:45 |
|
III. kerületi Sporttelep
|
|
FSB3013 |
Budafok
|
Gödi SE
|
2024/05/18 10:40 |
|
Rózsakerti Demjén István Református Ált. Isk.
|
|
FSB3014 |
Malév Zsiráfok
|
Keresztúri SE U13
|
2024/05/21 18:00 |
|
Pál Apostol Katolikus Ált. Isk. és Gimn.
|
|
FSB3083 |
Budafok
|
Kiss Lenke KA
|
2024/05/22 17:30 |
|
BMTE Fonyódi Antal Sportcs.
|
|
FSB3042 |
Gödi SE
|
Óbudai Kaszások/C
|
2024/05/24 19:45 |
|
Huzella Tivadar Ált. Isk.
|
|
FSB4042 |
Óbudai Kaszások/D
|
Radobasket/C-Budaörsi DSE
|
2024/05/25 10:00 |
|
III. kerületi Sporttelep
|
|
FSB4032 |
Radobasket/C-Budaörsi DSE
|
Malév Kobrák
|
2024/05/26 10:00 |
|
Bálint Márton Ált. Isk. és Gimn.
|
|
FSB4083 |
Újbuda Basket
|
Józsefvárosi KC
|
2024/05/26 12:00 |
|
Őrmezei Ált. Isk.
|
|
FSB3082 |
Óbudai Kaszások/C
|
Gödi SE
|
2024/05/26 14:00 |
|
III. kerületi Sporttelep
|
|
FSB4074 |
Józsefvárosi KC
|
SZPA-HSE U14
|
2024/05/28 17:30 |
|
HIT Park Labdacsarnok
|
|
FSB4024 |
Óbudai Kaszások/D
|
SZPA-HSE U14
|
2024/05/30 16:45 |
|
III. kerületi Sporttelep
|
|
FSB3024 |
Gödi SE
|
Malév Zsiráfok
|
2024/06/01 09:00 |
|
Huzella Tivadar Ált. Isk.
|
|
FSB4054 |
Malév Kobrák
|
SZPA-HSE U14
|
2024/06/01 13:00 |
|
Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
|
|
FSB4014 |
SZPA-HSE U14
|
Malév Kobrák
|
2024/06/04 17:30 |
|
HIT Park Labdacsarnok
|
|
Budapest, Fiú Serdülő B - Műsor - "A" csoport
|
Kód |
Hazai |
Vendég |
Dátum, idő |
Eredm. |
Terem |
Játékvezetők |
FSB1011 |
Budafok
|
Zsíros Akadémia Kőbánya
|
2023/10/25 16:45 |
|
BMTE Fonyódi Antal Sportcs.
|
Bujtor Péter, Szilágyi Zsolt József |
FSB1013 |
Radobasket/C-Budaörsi DSE
|
TFSE U14/B
|
2023/10/29 13:30 |
|
Bálint Márton Általános és Középisk.
|
Vigh Balázs, Horváth Alexandra |
FSB1023 |
Malév Zsiráfok
|
Radobasket/C-Budaörsi DSE
|
2023/11/11 13:00 |
|
Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
|
Fulai Bátor Szebasztián, Kovács Gedeon |
FSB1022 |
Zsíros Akadémia Kőbánya
|
TFSE U14/B
|
2023/11/12 09:00 |
|
Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
|
Marjai Réka, Kovalcsik Emese Zsófia |
FSB1142 |
Óbudai Kaszások/C
|
Malév Zsiráfok
|
2023/11/18 12:30 |
|
III. kerületi Sporttelep
|
Komáromi Brigitta Tünde, Puskás Ágnes Réka |
FSB1021 |
Újbuda Basket
|
Budafok
|
2023/11/19 12:00 |
|
Őrmezei Ált. Isk.
|
Sancilio Mattia, Gere Kálmán Richárd |
FSB1123 |
SZPA-HSE U14
|
Radobasket/C-Budaörsi DSE
|
2023/11/21 17:00 |
|
HIT Park Labdacsarnok
|
Brunner Brúnó, Bíró Brigitta |
FSB1031 |
Budafok
|
TFSE U14/B
|
2023/11/22 16:45 |
|
BMTE Fonyódi Antal Sportcs.
|
Vigh Balázs, Boros Dániel |
FSB1033 |
Zsíros Akadémia Kőbánya
|
Malév Zsiráfok
|
2023/11/25 11:00 |
|
Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
|
Borsos Balázs, Meszlényi-Bodnár Zoltán |
FSB1032 |
Újbuda Basket
|
Radobasket/C-Budaörsi DSE
|
2023/11/25 12:00 |
|
Őrmezei Ált. Isk.
|
Bárány Levente, Kara Zsombor |
FSB1127 |
SZPA-HSE U14
|
Óbudai Kaszások/C
|
2023/11/26 14:30 |
|
HIT Park Labdacsarnok
|
Szilágyi Zsolt József, Kovalcsik Emese Zsófia |
FSB1136 |
Zsíros Akadémia Kőbánya
|
Óbudai Kaszások/C
|
2023/11/27 19:10 |
|
Zrínyi Miklós Gimn.
|
Porkoláb Mercédesz Anett, Bíró Brigitta |
FSB1124 |
SZPA-HSE U14
|
TFSE U14/B
|
2023/11/28 17:00 |
|
HIT Park Labdacsarnok
|
Brunner Brúnó, Bíró Brigitta |
FSB1042 |
Malév Zsiráfok
|
TFSE U14/B
|
2023/12/02 13:00 |
|
Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
|
Magyar Zoltán Gábor, Hőgerl Bence |
FSB1052 |
Radobasket/C-Budaörsi DSE
|
Zsíros Akadémia Kőbánya
|
2023/12/03 14:00 |
0-2 (0-32, 5-24, 4-14, 7-22)
|
1-es számú Ált. Isk.
|
B. Németh Kristóf, Kovács Róbert Márió |
FSB1134 |
TFSE U14/B
|
Óbudai Kaszások/C
|
2023/12/04 17:20 |
|
Testnevelési Egyetem L2 Terem
|
Meszlényi-Bodnár Zoltán, Kara Zsombor |
FSB1041 |
Radobasket/C-Budaörsi DSE
|
Budafok
|
2023/12/06 16:30 |
|
Bálint Márton Ált. Isk. és Gimn.
|
Meszlényi-Bodnár Zoltán, Bíró Brigitta |
FSB1051 |
Budafok
|
Malév Zsiráfok
|
2023/12/09 12:20 |
|
Rózsakerti Demjén István Református Ált. Isk.
|
Renkecz Máté Gergő, Szilágyi Zsolt József |
FSB1043 |
Zsíros Akadémia Kőbánya
|
Újbuda Basket
|
2023/12/10 10:00 |
|
Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
|
Belák Zoltán, Gere Kálmán Richárd |
FSB1114 |
TFSE U14/B
|
SZPA-HSE U14
|
2023/12/11 17:20 |
|
Testnevelési Egyetem L2 Terem
|
Tahin András, Földesi Boglárka |
FSB1053 |
TFSE U14/B
|
Újbuda Basket
|
2023/12/16 12:00 |
|
Testnevelési Egyetem L2 Terem
|
Konta Csanád János, Koncz Levente |
FSB1126 |
SZPA-HSE U14
|
Zsíros Akadémia Kőbánya
|
2023/12/19 17:00 |
|
HIT Park Labdacsarnok
|
Szabó István, Renkecz Máté Gergő |
FSB1144 |
Óbudai Kaszások/C
|
TFSE U14/B
|
2024/01/07 09:00 |
|
III. kerületi Sporttelep
|
Gere Kálmán Richárd, Miháczi Ádám |
FSB1116 |
Zsíros Akadémia Kőbánya
|
SZPA-HSE U14
|
2024/01/09 16:30 |
|
Zrínyi Miklós Gimn.
|
Fulai Bátor Szebasztián, Meszlényi-Bodnár Zoltán |
FSB1012 |
Malév Zsiráfok
|
Újbuda Basket
|
2024/01/14 09:00 |
|
Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
|
Szilágyi Zsolt József, Bíró Brigitta |
FSB1131 |
Budafok
|
Óbudai Kaszások/C
|
2024/01/17 17:15 |
|
BMTE Fonyódi Antal Sportcs.
|
Tóth Olivér, Bálint Bence Zoltán |
FSB1132 |
Malév Zsiráfok
|
Óbudai Kaszások/C
|
2024/01/20 16:30 |
|
Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
|
Gere Kálmán Richárd, Kovalcsik Emese Zsófia |
FSB1063 |
TFSE U14/B
|
Radobasket/C-Budaörsi DSE
|
2024/01/21 10:00 |
|
Testnevelési Egyetem L2 Terem
|
Waigand Ágoston, Bíró Brigitta |
FSB1111 |
Budafok
|
SZPA-HSE U14
|
2024/01/22 17:30 |
|
Rózsakerti Demjén István Református Ált. Isk.
|
Kara Zsombor, Mészáros Nándor Lajos |
FSB1113 |
Radobasket/C-Budaörsi DSE
|
SZPA-HSE U14
|
2024/01/26 19:20 |
|
1-es számú Ált. Isk.
|
Brunner Brúnó, Puskás Ágnes Réka |
FSB1073 |
Radobasket/C-Budaörsi DSE
|
Malév Zsiráfok
|
2024/01/27 10:00 |
|
Bálint Márton Általános és Középisk.
|
Szilágyi Zsolt József, Puskás Ágnes Réka |
FSB1072 |
TFSE U14/B
|
Zsíros Akadémia Kőbánya
|
2024/01/29 17:20 |
|
Testnevelési Egyetem L2 Terem
|
Tóth Olivér, Renkecz Máté Gergő |
FSB1122 |
SZPA-HSE U14
|
Malév Zsiráfok
|
2024/01/30 17:30 |
|
HIT Park Labdacsarnok
|
Szabó István, Vigh Balázs |
FSB1071 |
Budafok
|
Újbuda Basket
|
2024/01/31 17:15 |
|
BMTE Fonyódi Antal Sportcs.
|
Miháczi Ádám, Renkecz Máté Gergő |
FSB1133 |
Radobasket/C-Budaörsi DSE
|
Óbudai Kaszások/C
|
2024/02/01 19:20 |
|
1-es számú Ált. Isk.
|
Brunner Brúnó, Koncz Levente |
FSB1062 |
Újbuda Basket
|
Malév Zsiráfok
|
2024/02/03 10:00 |
|
Őrmezei Ált. Isk.
|
Sancilio Mattia, Bíró Brigitta |
FSB1125 |
SZPA-HSE U14
|
Újbuda Basket
|
2024/02/06 17:00 |
|
HIT Park Labdacsarnok
|
Kovalcsik Emese Zsófia, Kara Zsombor |
FSB1083 |
Malév Zsiráfok
|
Zsíros Akadémia Kőbánya
|
2024/02/06 17:45 |
46-96 (16-27,10-21,12-25,8-23)
|
Zrínyi Miklós Gimn.
|
Szabó István, Szilágyi Zsolt József |
FSB1117 |
Óbudai Kaszások/C
|
SZPA-HSE U14
|
2024/02/07 18:00 |
|
III. kerületi Sporttelep
|
Konta Csanád János, Koncz Ádám |
FSB1082 |
Radobasket/C-Budaörsi DSE
|
Újbuda Basket
|
2024/02/10 10:00 |
|
1-es számú Ált. Isk.
|
Kara Zsombor, Gombos Márk Bálint |
FSB1112 |
Malév Zsiráfok
|
SZPA-HSE U14
|
2024/02/11 10:45 |
|
Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
|
Bujtor Péter, Földesi Boglárka |
FSB1061 |
Zsíros Akadémia Kőbánya
|
Budafok
|
2024/02/13 17:45 |
|
Zrínyi Miklós Gimn.
|
Kovalcsik Emese Zsófia, Bíró Brigitta |
FSB1091 |
Budafok
|
Radobasket/C-Budaörsi DSE
|
2024/02/17 10:40 |
|
Rózsakerti Demjén István Református Ált. Isk.
|
Puskás Ágnes Réka, Józsa András Junior |
FSB1092 |
TFSE U14/B
|
Malév Zsiráfok
|
2024/02/17 12:00 |
|
Testnevelési Egyetem L2 Terem
|
Koncz Ádám, Jankovics Viktor Zsolt |
FSB1093 |
Újbuda Basket
|
Zsíros Akadémia Kőbánya
|
2024/02/18 10:00 |
|
Őrmezei Ált. Isk.
|
Marjai Réka, Fulai Bátor Szebasztián |
FSB1143 |
Óbudai Kaszások/C
|
Radobasket/C-Budaörsi DSE
|
2024/02/18 11:00 |
|
III. kerületi Sporttelep
|
NAGY ISTVÁN, Bátovszky Zsolt |
FSB1121 |
SZPA-HSE U14
|
Budafok
|
2024/02/20 17:00 |
|
HIT Park Labdacsarnok
|
Földesi Zsófia, Bíró Brigitta |
FSB1102 |
Zsíros Akadémia Kőbánya
|
Radobasket/C-Budaörsi DSE
|
2024/02/24 11:00 |
|
Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
|
Blaskovits Márk Mihály, Jankovics Viktor Zsolt |
FSB1141 |
Óbudai Kaszások/C
|
Budafok
|
2024/02/24 14:30 |
|
III. kerületi Sporttelep
|
Puskás Ágnes Réka, Józsa András Junior |
FSB1145 |
Óbudai Kaszások/C
|
Újbuda Basket
|
2024/02/25 11:00 |
|
III. kerületi Sporttelep
|
Tahin András, Rózsavölgyi Alexandra |
FSB1081 |
TFSE U14/B
|
Budafok
|
2024/02/27 17:15 |
|
Rózsakerti Demjén István Református Ált. Isk.
|
Szilágyi Zsolt József, Renkecz Máté Gergő |
FSB1146 |
Óbudai Kaszások/C
|
Zsíros Akadémia Kőbánya
|
2024/02/28 18:00 |
|
III. kerületi Sporttelep
|
Vigh Balázs, Bíró Brigitta |
FSB1103 |
Újbuda Basket
|
TFSE U14/B
|
2024/03/02 12:00 |
|
Testnevelési Egyetem L2 Terem
|
Meszlényi-Bodnár Zoltán, Petrik Boglárka |
FSB1115 |
Újbuda Basket
|
SZPA-HSE U14
|
2024/03/03 12:00 |
2-0 (30-9, 34-2, 21-8, 19-8)
|
Őrmezei Ált. Isk.
|
Bujtor Péter, Vigh Balázs |
FSB1101 |
Malév Zsiráfok
|
Budafok
|
2024/03/09 13:00 |
|
Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
|
Meszlényi-Bodnár Zoltán, Kaluha Csaba |
FSB1135 |
Újbuda Basket
|
Óbudai Kaszások/C
|
2024/03/10 10:00 |
|
Őrmezei Ált. Isk.
|
Magyar Zoltán Gábor, Szőts Dávid István |
Budapest, Fiú Serdülő B - Műsor - "B" csoport
|
Kód |
Hazai |
Vendég |
Dátum, idő |
Eredm. |
Terem |
Játékvezetők |
FSB2013 |
Keresztúri SE U13
|
Kiss Lenke KA
|
2023/10/26 18:00 |
|
Pál Apostol Katolikus Ált. Isk. és Gimnáium
|
Szilágyi Zsolt József, Bíró Brigitta |
FSB2022 |
Kiss Lenke KA
|
Zsíros Akadémia Kőbánya 2012
|
2023/11/10 16:30 |
|
Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Ált. Isk.
|
Meszlényi-Bodnár Zoltán, Kovalcsik Emese Zsófia |
FSB2011 |
Zsíros Akadémia Kőbánya 2012
|
Gödi SE
|
2023/11/11 13:00 |
|
Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
|
Kutrik Andrea, Mészáros Nándor Lajos |
FSB2031 |
Kiss Lenke KA
|
Gödi SE
|
2023/11/17 16:00 |
|
Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Ált. Isk.
|
Szabó István, Meszlényi-Bodnár Zoltán |
FSB2214 |
Óbudai Kaszások/D
|
Kiss Lenke KA
|
2023/11/23 16:30 |
|
III. kerületi Sporttelep
|
Szilágyi Zsolt József, Goda László |
FSB2073 |
Keresztúri SE U13
|
Malév Kobrák
|
2023/11/23 18:00 |
|
Pál Apostol Katolikus Ált. Isk. és Gimnáium
|
Kutrik Andrea, Meszlényi-Bodnár Zoltán |
FSB2033 |
Zsíros Akadémia Kőbánya 2012
|
Malév Kobrák
|
2023/11/25 09:00 |
|
Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
|
Borsos Balázs, Meszlényi-Bodnár Zoltán |
FSB2041 |
Keresztúri SE U13
|
Gödi SE
|
2023/12/02 09:30 |
|
Pál Apostol Katolikus Ált. Isk. és Gimnáium
|
Bátovszky Zsolt, Belák Zoltán |
FSB2042 |
Malév Kobrák
|
Kiss Lenke KA
|
2023/12/02 14:45 |
|
Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
|
Magyar Zoltán Gábor, Hőgerl Bence |
FSB2213 |
Óbudai Kaszások/D
|
Keresztúri SE U13
|
2023/12/03 09:00 |
|
III. kerületi Sporttelep
|
Hartai Tamás, Fajszi Zsombor Levente |
FSB2043 |
Zsíros Akadémia Kőbánya 2012
|
Józsefvárosi KC
|
2023/12/03 13:30 |
|
Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
|
Kutrik Andrea, Szilágyi Zsolt József |
FSB2053 |
Kiss Lenke KA
|
Józsefvárosi KC
|
2023/12/08 16:30 |
|
Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Ált. Isk.
|
Győri Ferenc, Koncz Ádám |
FSB2051 |
Gödi SE
|
Malév Kobrák
|
2023/12/09 13:00 |
86-48 (-, -, -, -)
|
Huzella Tivadar Ált. Isk.
|
|
FSB2211 |
Óbudai Kaszások/D
|
Gödi SE
|
2023/12/14 16:30 |
|
III. kerületi Sporttelep
|
Korpás Máté, Földesi Zsófia |
FSB2052 |
Keresztúri SE U13
|
Zsíros Akadémia Kőbánya 2012
|
2023/12/15 17:30 |
|
Pál Apostol Katolikus Ált. Isk. és Gimnáium
|
Vigh Balázs, Boros Dániel |
FSB2216 |
Óbudai Kaszások/D
|
Zsíros Akadémia Kőbánya 2012
|
2023/12/17 13:30 |
|
III. kerületi Sporttelep
|
Hartai Tamás, Porkoláb Mercédesz Anett |
FSB2061 |
Gödi SE
|
Zsíros Akadémia Kőbánya 2012
|
2024/01/01 00: |
20-0 (-, -, -, -)
|
Huzella Tivadar Ált. Isk.
|
|
FSB2093 |
Józsefvárosi KC
|
Zsíros Akadémia Kőbánya 2012
|
2024/01/01 00: |
20-0 (-, -, -, -)
|
Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
|
|
FSB2102 |
Zsíros Akadémia Kőbánya 2012
|
Keresztúri SE U13
|
2024/01/01 00: |
0-20 (-, -, -, -)
|
Zrínyi Miklós Gimn.
|
|
FSB2083 |
Malév Kobrák
|
Zsíros Akadémia Kőbánya 2012
|
2024/01/01 00: |
20-0 (-, -, -, -)
|
Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
|
|
FSB2111 |
Gödi SE
|
Óbudai Kaszások/D
|
2024/01/08 17:30 |
|
Huzella Tivadar Ált. Isk.
|
Vigh Balázs, Koncz Ádám |
FSB2012 |
Malév Kobrák
|
Józsefvárosi KC
|
2024/01/14 10:30 |
|
Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
|
Szilágyi Zsolt József, Bíró Brigitta |
FSB2063 |
Kiss Lenke KA
|
Keresztúri SE U13
|
2024/01/17 16:00 |
|
Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Ált. Isk.
|
Konta Csanád János, Meszlényi-Bodnár Zoltán |
FSB2116 |
Zsíros Akadémia Kőbánya 2012
|
Óbudai Kaszások/D
|
2024/01/17 19:00 |
|
Darázsfészek Kosárlabda Csarnok
|
Gere Kálmán Richárd, Miháczi Ádám |
FSB2021 |
Józsefvárosi KC
|
Gödi SE
|
2024/01/26 18:20 |
|
Grosics Gyula Ált. Isk.
|
Vass Dávid Áron, Meszlényi-Bodnár Zoltán |
FSB2212 |
Óbudai Kaszások/D
|
Malév Kobrák
|
2024/01/27 12:30 |
|
III. kerületi Sporttelep
|
Borsos Balázs, Csoknyai Vince |
FSB2062 |
Józsefvárosi KC
|
Malév Kobrák
|
2024/01/28 10:30 |
|
Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
|
Kara Zsombor, Blaskovits Márk Mihály |
FSB2072 |
Zsíros Akadémia Kőbánya 2012
|
Kiss Lenke KA
|
2024/01/31 19:00 |
|
Zrínyi Miklós Gimn.
|
Szőke Gábor, Koncz Ádám |
FSB2023 |
Malév Kobrák
|
Keresztúri SE U13
|
2024/02/01 18:30 |
|
Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
|
Kara Zsombor, Kovács Gedeon |
FSB2082 |
Keresztúri SE U13
|
Józsefvárosi KC
|
2024/02/03 09:30 |
|
Pál Apostol Katolikus Ált. Isk. és Gimnáium
|
Darai Zoé Grèta, Hőgerl Bence |
FSB2081 |
Gödi SE
|
Kiss Lenke KA
|
2024/02/09 18:30 |
|
Huzella Tivadar Ált. Isk.
|
Brunner Brúnó, Kara Zsombor |
FSB2114 |
Kiss Lenke KA
|
Óbudai Kaszások/D
|
2024/02/12 16:00 |
|
Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Ált. Isk.
|
Korpás Máté, Koncz Ádám |
FSB2092 |
Kiss Lenke KA
|
Malév Kobrák
|
2024/02/16 16:00 |
|
Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Ált. Isk.
|
Vigh Balázs, Konta Csanád János |
FSB2112 |
Malév Kobrák
|
Óbudai Kaszások/D
|
2024/02/17 15:00 |
|
Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
|
Koncz Ádám, Blaskovits Márk Mihály |
FSB2113 |
Keresztúri SE U13
|
Óbudai Kaszások/D
|
2024/02/20 17:30 |
|
Pál Apostol Katolikus Ált. Isk. és Gimnáium
|
Meszlényi-Bodnár Zoltán, Kovács Gedeon |
FSB2091 |
Gödi SE
|
Keresztúri SE U13
|
2024/02/23 18:00 |
|
Huzella Tivadar Ált. Isk.
|
Szilágyi Zsolt József, Kovács Gedeon |
FSB2071 |
Gödi SE
|
Józsefvárosi KC
|
2024/02/24 13:00 |
|
Huzella Tivadar Ált. Isk.
|
Szilágyi Zsolt József, Horváth Csongor Béla |
FSB2103 |
Józsefvárosi KC
|
Kiss Lenke KA
|
2024/03/01 16:30 |
0-2 (19-21, 9-18, 14-12, 16-16)
|
Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Ált. Isk.
|
Konta Csanád János, Koncz Ádám |
FSB2215 |
Óbudai Kaszások/D
|
Józsefvárosi KC
|
2024/03/02 10:00 |
|
III. kerületi Sporttelep
|
Brunner Brúnó |
FSB2115 |
Józsefvárosi KC
|
Óbudai Kaszások/D
|
2024/03/08 18:30 |
|
Grosics Gyula Ált. Isk.
|
Boros Krisztina, Rózsavölgyi Alexandra |
FSB2032 |
Józsefvárosi KC
|
Keresztúri SE U13
|
2024/03/10 09:30 |
|
Pál Apostol Katolikus Ált. Isk. és Gimn.
|
Belák Zoltán, Matics Sándor |
FSB2101 |
Malév Kobrák
|
Gödi SE
|
2024/03/10 17:00 |
|
Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
|
Vass Dávid Áron, Horváth Alexandra |