Budapest, Férfi C - Cziffra Mihály bajnoksághun_bud_fc |
|||||||||
Kód | Hazai | Vendég | Dátum, idő | Eredmény | Terem | Játékvezetők | |||
FC0214 | Parthus SE | Treff 07 SE U23 | 2024/04/05 20:15 | Sólyom-Fészek Tornacsarnok | |||||
FC0211 | Kőbánya Old Boys/B | Álló Farkasok | 2024/04/05 20:45 | Darázsfészek Kosárlabda Csarnok | |||||
FC0216 | FKE Öreg Sasok | BEAC Und Einz | 2024/04/05 21:15 | Lónyay Református Gimnázium | |||||
FC0217 | Eötvös Halak | ÁSE nemecsek | 2024/04/07 16:30 | Lázár Ervin Általános Iskola | |||||
FC0213 | REGI Waldorf U23 | Monor SE | 2024/04/07 17:00 | Göllner Mária Waldorf Gimnázium | |||||
FC0187 | Treff 07 SE U23 | Optofit VKB Vác | 2024/04/09 20:30 | Treff Sportcentrum | |||||
FC0212 | Honvéd Zrínyi SE/B | Huszares | 2024/04/11 19:15 | Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem |
Bajnokság - |
|||||||||
H | Csapat | M | % | Pt | Gy | V | Dobott | Kapott | |
1 | FKE Öreg Sasok | 20 | 0.98 | 39 | 19 | 1 | 1498 | 1188 | |
2 | BEAC Und Einz | 20 | 0.93 | 37 | 17 | 3 | 1400 | 1071 | |
3 | Monor SE | 20 | 0.90 | 36 | 16 | 4 | 1527 | 1226 | |
4 | Eötvös Halak | 20 | 0.80 | 32 | 12 | 8 | 1322 | 1258 | |
5 | Huszares | 19 | 0.76 | 29 | 10 | 9 | 977 | 975 | |
6 | Kőbánya Old Boys/B | 20 | 0.75 | 30 | 10 | 10 | 1395 | 1393 | |
7 | Álló Farkasok | 20 | 0.73 | 29 | 9 | 11 | 1284 | 1317 | |
8 | Parthus SE | 19 | 0.71 | 27 | 8 | 11 | 1313 | 1356 | |
9 | Treff 07 SE U23 | 17 | 0.71 | 24 | 7 | 10 | 1013 | 1080 | |
10 | Csepel-Bontó/B | 19 | 0.68 | 26 | 7 | 12 | 1157 | 1382 | |
11 | Optofit VKB Vác | 19 | 0.66 | 25 | 6 | 13 | 1143 | 1149 | |
12 | REGI Waldorf U23 | 20 | 0.65 | 26 | 6 | 14 | 1207 | 1339 | |
13 | ÁSE nemecsek | 18 | 0.61 | 22 | 4 | 14 | 991 | 1274 | |
14 | Honvéd Zrínyi SE/B | 19 | 0.61 | 23 | 4 | 15 | 1145 | 1364 |
P. | Név | Csapat | Érték | M. | |||||
1. | Görömbey András István | (Eötvös Halak) | 417 | 20 | |||||
2. | Aranyi János Zsolt | (Kőbánya Old Boys/B) | 347 | 20 | |||||
3. | Simon Szabolcs | (Parthus SE) | 330 | 15 | |||||
4. | Dr. Gáldi Marcell | (BEAC Und Einz) | 322 | 16 | |||||
5. | Viktor Hugó Balázs | (Monor SE) | 320 | 16 | |||||
6. | Vámosi Lóránt | (REGI Waldorf U23) | 312 | 18 | |||||
7. | Molnár Lőrinc | (Optofit VKB Vác) | 297 | 17 | |||||
8. | Dulic Jakov | (FKE Öreg Sasok) | 279 | 18 | |||||
9. | Pásztor György Zádor | (ÁSE nemecsek) | 277 | 16 | |||||
10. | Barsi Zoltán | (ÁSE nemecsek) | 261 | 18 | |||||
teljes ranglisták >> |
P. | Név | Csapat | Érték | M. | |||||
1. | Barsi Zoltán | (ÁSE nemecsek) | 49 | 18 | |||||
2. | Viktor Hugó Balázs | (Monor SE) | 48 | 16 | |||||
3. | Vámosi Lóránt | (REGI Waldorf U23) | 44 | 18 | |||||
4. | Aranyi János Zsolt | (Kőbánya Old Boys/B) | 38 | 20 | |||||
5. | Forgács Tamás | (Optofit VKB Vác) | 38 | 13 | |||||
6. | Jakkel Mihály Péter | (Parthus SE) | 38 | 19 | |||||
7. | Smolcz József | (Csepel-Bontó/B) | 38 | 17 | |||||
8. | Búzás Bence | (Monor SE) | 37 | 20 | |||||
9. | Somogyvári Ádám | (Kőbánya Old Boys/B) | 35 | 18 | |||||
10. | Antal Ármin | (FKE Öreg Sasok) | 34 | 10 | |||||
teljes ranglisták >> |
P. | Név | Csapat | Érték | M. | |||||
1. | Simon Szabolcs | (Parthus SE) | 22 | 15 | |||||
2. | Görömbey András István | (Eötvös Halak) | 20.85 | 20 | |||||
3. | Dr. Gáldi Marcell | (BEAC Und Einz) | 20.13 | 16 | |||||
4. | Viktor Hugó Balázs | (Monor SE) | 20 | 16 | |||||
5. | Molnár Lőrinc | (Optofit VKB Vác) | 17.47 | 17 | |||||
6. | Aranyi János Zsolt | (Kőbánya Old Boys/B) | 17.35 | 20 | |||||
7. | Vámosi Lóránt | (REGI Waldorf U23) | 17.33 | 18 | |||||
8. | Pásztor György Zádor | (ÁSE nemecsek) | 17.31 | 16 | |||||
9. | Dulic Jakov | (FKE Öreg Sasok) | 15.5 | 18 | |||||
10. | Barsi Zoltán | (ÁSE nemecsek) | 14.5 | 18 | |||||
teljes ranglisták >> |
P. | Név | Csapat | Érték | M. | |||||
1. | Viktor Hugó Balázs | (Monor SE) | 3 | 16 | |||||
2. | Barsi Zoltán | (ÁSE nemecsek) | 2.72 | 18 | |||||
3. | Vámosi Lóránt | (REGI Waldorf U23) | 2.44 | 18 | |||||
4. | Smolcz József | (Csepel-Bontó/B) | 2.24 | 17 | |||||
5. | Kovács Tamás | (Álló Farkasok) | 2.13 | 16 | |||||
6. | Sipos Brúnó | (FKE Öreg Sasok) | 2.06 | 16 | |||||
7. | Jakkel Mihály Péter | (Parthus SE) | 2 | 19 | |||||
8. | Pék Árpád | (BEAC Und Einz) | 2 | 16 | |||||
9. | Somogyvári Ádám | (Kőbánya Old Boys/B) | 1.94 | 18 | |||||
10. | Lendér Armand András | (Monor SE) | 1.93 | 15 | |||||
teljes ranglisták >> |
P. | Név | Csapat | Érték (db) | M. | |||||
1. | Dr. Gáldi Marcell | (BEAC Und Einz) | 8.56 | 16 | |||||
2. | Simon Szabolcs | (Parthus SE) | 7.6 | 15 | |||||
3. | Görömbey András István | (Eötvös Halak) | 7.15 | 20 | |||||
4. | Molnár Lőrinc | (Optofit VKB Vác) | 6.71 | 17 | |||||
5. | Pásztor György Zádor | (ÁSE nemecsek) | 6.44 | 16 | |||||
6. | Dulic Jakov | (FKE Öreg Sasok) | 6.11 | 18 | |||||
7. | Láncos Gergely | (Honvéd Zrínyi SE/B) | 5.11 | 18 | |||||
8. | Vlajk Ádám György | (Álló Farkasok) | 5.05 | 19 | |||||
9. | Aranyi János Zsolt | (Kőbánya Old Boys/B) | 4.45 | 20 | |||||
10. | Gabos Áron | (Honvéd Zrínyi SE/B) | 4.13 | 16 | |||||
teljes ranglisták >> |
P. | Név | Csapat | Érték | M. | |||||
1. | Leleszi Márton Barna | (REGI Waldorf U23) | 3.21 | 19 | |||||
2. | Aranyi Bence Zalán | (Kőbánya Old Boys/B) | 3.11 | 18 | |||||
3. | Láncos Gergely | (Honvéd Zrínyi SE/B) | 3 | 18 | |||||
4. | Isépy Botond Zoltán | (Treff 07 SE U23) | 2.8 | 15 | |||||
5. | Hadnagy András | (Álló Farkasok) | 2.63 | 16 | |||||
6. | Turóczi Roland | (Kőbánya Old Boys/B) | 2.58 | 19 | |||||
7. | Dulic Jakov | (FKE Öreg Sasok) | 2.56 | 18 | |||||
8. | Tiba Bendegúz | (REGI Waldorf U23) | 2.37 | 19 | |||||
9. | Dinnyés László | (ÁSE nemecsek) | 2.33 | 18 | |||||
10. | Smolcz József | (Csepel-Bontó/B) | 2.24 | 17 | |||||
teljes ranglisták >> |
P. | Név | Csapat | Érték | M. | |||||
1. | Görömbey András István | (Eötvös Halak) | 4.3 | 20 | |||||
2. | Gabos Áron | (Honvéd Zrínyi SE/B) | 3.63 | 16 | |||||
3. | Viktor Hugó Balázs | (Monor SE) | 3.13 | 16 | |||||
4. | Pásztor György Zádor | (ÁSE nemecsek) | 3.13 | 16 | |||||
5. | Aranyi János Zsolt | (Kőbánya Old Boys/B) | 2.75 | 20 | |||||
6. | Leleszi Márton Barna | (REGI Waldorf U23) | 2.68 | 19 | |||||
7. | Szabó András | (Optofit VKB Vác) | 2.47 | 17 | |||||
8. | Dr. Gáldi Marcell | (BEAC Und Einz) | 2.44 | 16 | |||||
9. | Pék Árpád | (BEAC Und Einz) | 2.31 | 16 | |||||
10. | Simon Szabolcs | (Parthus SE) | 2.2 | 15 | |||||
teljes ranglisták >> |
P. | Név | Csapat | Érték | M. | |||||
1. | Vámosi Lóránt | (REGI Waldorf U23) | 82.93% (34/41) | 18 | |||||
2. | Aranyi János Zsolt | (Kőbánya Old Boys/B) | 82.09% (55/67) | 20 | |||||
3. | Szabó András | (Optofit VKB Vác) | 72.41% (42/58) | 17 | |||||
4. | Barsi Zoltán | (ÁSE nemecsek) | 70.83% (34/48) | 18 | |||||
5. | Görömbey András István | (Eötvös Halak) | 68.8% (86/125) | 20 | |||||
6. | Dauda Péter | (Kőbánya Old Boys/B) | 65.91% (29/44) | 20 | |||||
7. | Viktor Hugó Balázs | (Monor SE) | 65.79% (50/76) | 16 | |||||
8. | Pék Árpád | (BEAC Und Einz) | 62.71% (37/59) | 16 | |||||
9. | H Kovács Ádám Gyula | (Huszares) | 60.42% (29/48) | 16 | |||||
10. | Somogyvári Ádám | (Kőbánya Old Boys/B) | 57.45% (27/47) | 18 | |||||
teljes ranglisták >> |