Elérhetőségek

Budapesti Kosárlabda Szövetség
1146, Budapest Istvánmezei út 1-3. IV/401/9

E-mail:
elnök, ügyvezető: mksz_bp@hunbasket.hu
versenybizottság: szlota.tibor@hunbasket.hu

Telefonszámok:
hivatalos időben:
Versenybizottság/Átigazolás: 460-6830

hivatalos időn kívűl:
BKSZ ügyvezető: 20-470-4499
Versenybizottság vezető: 20-929-4959

Facebook oldal: 
https://www.facebook.com/budbasket/

Hivatalos ügyfélfogadási idő:
Hétfő:   16.00-18.00
Péntek: 14.00-16.00

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Heti Műsor, 2018/05/21 - 2018/06/04

Budapest, Regionális Kiemelt Férfi

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
RKFB0222 Budafok/A NKE SE 2018/05/25 19:20 0 - 0 Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola Kozma Balázs Matics Sándor

Budapest, Férfi A csoport - Cziffra Mihály bajnokság

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
BUFA0096 MVSE KSE Józsefvárosi KC/B 2018/05/22 20:15 0 - 0 IX. kerületi Sportcsarnok Oláh Márk Alexis Sancilio

Budapest, Férfi B csoport - Cziffra Mihály bajnokság

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
BUFB0117 Honvéd Zrínyi SE/A Színyei KC 2018/05/22 19:15 0 - 0 Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem Pohánka Balázs Nagy István
BUFB0242 Iparterv Piarista DSE 2018/05/23 18:30 0 - 0 ELTE Gyakorló Általános és Középiskola "A" épület Matics Sándor Jankovics Viktor
BUFB0191 7 + SC Ultimate Warriors 2018/05/23 19:15 0 - 0 Törökugrató Általános Iskola Oláh Márk Simon Kristóf

Budapest, Férfi C csoport - Cziffra Mihály bajnokság

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
BUFC0225 István Öregfiúk Budai Bikák 2018/05/23 20:10 0 - 0 ELTE Gyakorló Általános és Középiskola "A" épület Matics Sándor Jankovics Viktor
BUFC0242 Szentendrei Kinizsi Cap City Crew 2018/05/28 20:00 0 - 0 MH Tiszthelyettes Szakképző Iskola Lövei László Makay Dániel

Budapest, Férfi D csoport - Cziffra Mihály bajnokság

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
BUFD0167 ASE nemecsek Nagytétényi Kohász 2018/05/25 18:30 0 - 0 ÁSE Terem Nagy István László Zsolt

Budapest, Senior Férfi csoport - Cziffra Mihály bajnokság

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
SF1023 Net ´54 Hyperteam Külker SC 2018/05/24 20:40 0 - 0 Őrmezei Általános Iskola Gaál István Nepp László

Budapest, Női A csoport - Cziffra Mihály bajnokság

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
BUNA0252 BKGDSE BEAC Muff 2018/05/22 18:30 0 - 0 ELTE Gyakorló Általános és Középiskola "A" épület Magyar Zoltán Forintos József
BUNA0107 Szolnoki Sportcentrum ELTE NKE 2018/05/22 19:15 0 - 0 Zöld Ház
BUNA0231 BEAC Budafok MAFC BME 2018/05/26 09:30 0 - 0 BEAC Sporttelep Nagy István László Zsolt
BUNA0227 BEAC Bics Szolnoki Sportcentrum 2018/05/27 14:30 0 - 0 BEAC Sporttelep Szőke Attila Alexis Sancilio
BUNA0145 MTK Budapest MAFC BME 2018/05/27 17:00 0 - 0 MTK Kosárlabda Csarnok Szőke Attila Alexis Sancilio

Budapest, Női B csoport - Cziffra Mihály bajnokság

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
BUNB0254 Híd-Unió SE Kölcsey Amazonok 2018/05/22 18:45 124-26 (-, -, -, -) Toldy Ferenc Gimnázium Réger Zsolt Koncsag Csaba
BUNB0267 KLKS junior Viharos Szenyórák 2018/05/24 17:30 0 - 0 Eötvös József Gimnázium Makay Dániel Bujtor Péter
BUNB0262 BLSE Pénzügyőr SE 2018/05/24 18:15 0 - 0 Lázár Ervin Általános Iskola Schäffer Béla Szőke Gábor

Budapest, Fiú Junior B

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
FJB3052 Ziccer KS Gold Boys 2018/05/25 19:20 0 - 0 Jókai Mór Általános Iskola Simon Kristóf Nagy Helga
FJB2031 Kiss Lenke KS Budafok 2018/05/26 10:00 0 - 0 Nyár utcai Általános Iskola Szőts Dávid Szabó István
FJB3042 KOKEC Malév SC 2018/05/26 11:00 0 - 0 BEAC Sporttelep Nagy István László Zsolt
FJB2043 SZPA-HSE Zuglói Sasok 2018/05/27 11:30 0 - 0 HIT Park Labdacsarnok Szőke Gábor Konta Csanád János
FJB2022 Zuglói Sasok Kiss Lenke KS 2018/05/28 19:15 0 - 0 Németh Imre Általános Iskola Jankovics Viktor Bános Csaba
FJB2053 Kiss Lenke KS SZPA-HSE 2018/06/02 16:00 0 - 0 Nyár utcai Általános Iskola

Budapest, Fiú Kadett B

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
FKB2051 MAFC Kosársuli Kiss Lenke KS/A 2018/06/03 10:40 0 - 0 Őrmezei Általános Iskola

Budapest, Fiú Serdülő A

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
FSA1051 Zsíros Akadémia Kőbánya/A MAFC/A 2018/05/30 19:15 0 - 0 Zrínyi Miklós Gimnázium Bujtor Péter Gruber Nikolett
FSA0071 MAFC/A Vasas Akadémia/A 2018/05/31 17:00 0 - 0 Őrmezei Általános Iskola Nagy István Horváth Kinga
FSA1041 Vasas Akadémia/A Zsíros Akadémia Kőbánya/A 2018/06/02 13:00 0 - 0 Vasas Pasaréti Sportcentrum

Budapest, Fiú Serdülő B

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
FSB3131 MAFC/B Zsíros Akadémia Kőbánya/B 2018/06/02 10:00 0 - 0 Őrmezei Általános Iskola
FSB3063 Zsíros Akadémia Kőbánya/B Budapest Basket 2018/06/03 10:00 0 - 0 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok

Budapest, Leány Kadett A

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
NKA0114 Török Flóris - Törekvés SE MTK Budapest 2018/06/01 18:45 0 - 0 Török Flóris Általános Iskola

Budapest, Leány Serdülő A

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
NSA2042 MTK Budapest Kaszások Akadémia 2018/05/22 16:15 0 - 0 MTK Kosárlabda Csarnok Gruber Nikolett Boros Krisztina
NSA1042 Kiss Lenke KS/A Vasas Akadémia/B 2018/05/24 18:30 0 - 0 Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium Horváth Kinga Benkő Glóra
NSA1053 Török Flóris - Törekvés SE Vasas Akadémia/B 2018/05/26 10:00 0 - 0 Török Flóris Általános Iskola Szokolainé Váradi Csilla Boros Krisztina
NSA2053 Kaszások Akadémia KKS-Girls 2018/05/26 16:00 0 - 0 III. kerületi Sporttelep Havas Gábor Szálas Gábor
NSA2031 Kaszások Akadémia Vasas Akadémia/A 2018/05/27 17:00 0 - 0 III. kerületi Sporttelep Szabó István Lőrincz Erzsébet
NSA1031 Csata Pacik Vasas Akadémia/B 2018/05/30 16:30 0 - 0 Csata utcai Általános Iskola Jankovics Viktor Waigand Ágoston
NSA1032 Zsíros Akadémia Kőbánya Török Flóris - Törekvés SE 2018/05/31 18:45 0 - 0 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok

Budapest, Leány Gyermek

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
NGy0013 Tiszai Virágok Török Flóris - Törekvés SE 2018/05/26 11:45 0 - 0 Török Flóris Általános Iskola Szokolainé Váradi Csilla Szőke Gábor
NGy0063 Török Flóris - Törekvés SE Tiszai Virágok 2018/05/26 13:30 0 - 0 Török Flóris Általános Iskola Szőke Gábor Boros Krisztina

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu