/web/webpont.com/kcs/html/_Main_/index.html

Heti Műsor, 2024/02/26 - 2024/03/11

Budapest, Regionális Kiemelt Férfi - Cziffra Mihály bajnokság

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
RKFB0171 MAFC Martos HSE Major 2024/02/26 20:45 0 - 0 Őrmezei Általános Iskola Gruber Nikolett Lilla, Tóth Olivér
RKFB0172 Közgáz Öregfiúk Zuglói Sasok 2024/02/26 21:15 0 - 0 Lónyay Református Gimnázium Sancilio Alexis, Vigh Balázs
RKFB0173 Budai Kardinális Józsefvárosi KC 2024/02/28 19:15 0 - 0 Mechatronikai Szakközépiskola Söjtöry Tamás Ferenc, Korpás Máté
RKFB0175 Kőbánya Old Boys Toldy Vízivárosi Hódok 2024/02/29 20:45 0 - 0 Zrínyi Miklós Gimnázium Bagi Bálint, Pohánka Balázs
RKFB0182 Józsefvárosi KC HSE Major 2024/03/01 20:15 0 - 0 Toldy Ferenc Gimnázium Bagi Bálint, Korpás Máté
RKFB0187 Kiss Lenke KA Csepel-Bontó KK 2024/03/03 15:00 0 - 0 Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola Sancilio Mattia, Hőgerl Bence
RKFB0181 Zuglói Sasok MAFC Martos 2024/03/04 18:30 0 - 0 Németh Imre Általános Iskola Bujtor Péter, Győri Ferenc
RKFB0184 Toldy Vízivárosi Hódok Budai Kardinális 2024/03/07 20:15 0 - 0 Toldy Ferenc Gimnázium Gaál István Tamás, Pál Roland
RKFB0177 Ludovika SE Kiss Lenke KA 2024/03/08 20:30 0 - 0 Nemzeti Közszolgálati Egyetem Ludovika Campus
RKFB0191 MAFC Martos Józsefvárosi KC 2024/03/11 20:45 0 - 0 Őrmezei Általános Iskola
RKFB0194 Közgáz Öregfiúk QPAC 2024/03/11 21:15 0 - 0 Lónyay Református Gimnázium

Budapest, Férfi A - Cziffra Mihály bajnokság

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
FA0177 Szentendrei KHSE Ziccer KS 2024/02/26 19:30 0 - 0 MH Tiszthelyettes Szakképző Iskola Jankovics Viktor Zsolt, Józsa András Junior
FA0176 Student SE VICE KSE 2024/02/27 18:50 0 - 0 Eötvös József Gimnázium Jankovics Viktor Zsolt, Bagi Bálint
FA0175 Honvéd Zrínyi SE/A Piar 2024/02/29 19:15 0 - 0 Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem Gruber Nikolett Lilla, Pál Roland
FA0185 VICE KSE Eldorádó 2024/03/03 18:00 0 - 0 Lázár Ervin Általános Iskola NAGY ISTVÁN, Tahin András
FA0186 Szentendrei KHSE Honvéd Zrínyi SE/A 2024/03/04 19:30 0 - 0 MH Tiszthelyettes Szakképző Iskola Goda László, Pohánka Balázs
FA0181 Saskacsák MF Budafok/A 2024/03/06 19:50 0 - 0 Ady Endre Gimnázium Horváth Csongor Béla, dr. Németh Patrik
FA0184 Piar E5vös NGRK 2024/03/07 18:20 0 - 0 Piarista Gimnázium Gruber Nikolett Lilla, Vass Dávid Áron
FA0187 Ziccer KS Student SE 2024/03/07 19:20 0 - 0 Jókai Mór Általános Iskola Szabó István, Szilágyi Zsolt József
FA0183 Újpest-MT Öregfiúk Iparterv 2024/03/07 19:45 0 - 0 Babits Mihály Gimnázium dr. Németh Patrik, Józsa András Junior
FA0191 Budafok/A Malév SC 2024/03/09 09:00 0 - 0 Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola
FA0194 Iparterv VICE KSE 2024/03/10 13:30 0 - 0 Lázár Ervin Általános Iskola
FA0195 E5vös NGRK Szentendrei KHSE 2024/03/10 16:30 0 - 0 Lázár Ervin Általános Iskola
FA0196 Eldorádó Ziccer KS 2024/03/10 18:00 0 - 0 Lázár Ervin Általános Iskola

Budapest, Férfi B - Cziffra Mihály bajnokság

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
FB0173 TFSE Senior Hobbi SK 2024/02/27 19:45 0 - 0 Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium Hervay Tibor, Gaál István Tamás
FB0172 Diósdi Sasok KE HyperTeam-UC-Powear TFT 2024/02/27 20:15 0 - 0 Eötvös József Általános Iskola Magyar Zoltán Gábor, Sancilio Alexis
FB0171 7 + SC Budai TriplaDupla 2024/02/28 19:25 0 - 0 Törökugrató Általános Iskola Bátovszky Zsolt, Szőke Attila
FB0174 Budafok/B Cap City Crew 2024/02/29 18:55 0 - 0 Kempelen Farkas Gimnázium Bujtor Péter, Vass Dávid Áron
FB0187 Budai Bikák Színyei KC 2024/03/01 20:10 0 - 0 Újbudai Petőfi Sándor Iskola Gaál István Tamás, Vigh Balázs
FB0183 Cap City Crew Diósdi Sasok KE 2024/03/03 15:00 0 - 0 Lázár Ervin Általános Iskola Goda László, Horváth Péter
FB0186 BEAC Kobak Bravos 2024/03/03 18:00 0 - 0 BEAC Sporttelep Gaál István Tamás, B. Németh Kristóf
FB0184 Törekvés SE TFSE Senior 2024/03/03 19:00 0 - 0 Kocsis Sándor Sportközpont Hartai Tamás, Korpás Máté
FB0185 Budai Mind1 Budafok/B 2024/03/04 20:15 0 - 0 Grosics Gyula Általános Iskola Söjtöry Tamás Ferenc, Gruber Nikolett Lilla
FB0105 Budafok/B Hobbi SK 2024/03/07 18:55 0 - 0 Kempelen Farkas Gimnázium Söjtöry Tamás Ferenc, Kutrik Andrea
FB0181 HyperTeam-UC-Powear TFT 7 + SC 2024/03/07 20:45 0 - 0 Őrmezei Általános Iskola Jankovics Viktor Zsolt, Sancilio Alexis
FB0197 Színyei KC Bravos 2024/03/08 20:00 0 - 0 Lázár Ervin Általános Iskola
FB0223 Budai Bikák Cap City Crew 2024/03/08 20:10 0 - 0 Újbudai Petőfi Sándor Iskola
FB0193 Budai TriplaDupla Törekvés SE 2024/03/10 19:30 0 - 0 BEAC Sporttelep

Budapest, Férfi C - Cziffra Mihály bajnokság

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
FC0177 Monor SE Treff 07 SE U23 2024/02/26 18:30 0 - 0 József Attila Gimnázium Korompai Zsolt László, Szilágyi Zsolt József
FC0181 Parthus SE Kőbánya Old Boys/B 2024/03/01 20:15 0 - 0 Sólyom-Fészek Tornacsarnok NAGY ISTVÁN, Tarnai Gyula Csaba
FC0175 BEAC Und Einz Álló Farkasok 2024/03/01 21:15 0 - 0 Lónyay Református Gimnázium Józsa András Junior, Hartai Tamás
FC0172 FKE Öreg Sasok Parthus SE 2024/03/03 11:30 0 - 0 Lónyay Református Gimnázium NAGY ISTVÁN, Belák Zoltán
FC0185 Huszares ÁSE nemecsek 2024/03/03 16:30 0 - 0 Lázár Ervin Általános Iskola NAGY ISTVÁN, Tahin András
FC0182 REGI Waldorf U23 Csepel-Bontó/B 2024/03/03 17:00 0 - 0 Göllner Mária Waldorf Gimnázium Magyar Zoltán Gábor, Szőke Gábor
FC0186 Monor SE BEAC Und Einz 2024/03/04 18:30 0 - 0 József Attila Gimnázium Tóth Kitti, Józsa András Junior
FC0184 Álló Farkasok Eötvös Halak 2024/03/04 19:20 0 - 0 Babits Mihály Gimnázium Nepp László Oszkár, Belák Zoltán
FC0155 Treff 07 SE U23 REGI Waldorf U23 2024/03/05 20:30 0 - 0 Treff Sportcentrum Fajszi Zsombor Levente, Bujtor Péter
FC0183 Honvéd Zrínyi SE/B FKE Öreg Sasok 2024/03/07 19:15 0 - 0 Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem Tőzsér Dénes Kelemen, Pohánka Balázs
FC0196 ÁSE nemecsek Treff 07 SE U23 2024/03/08 18:15 0 - 0 ÁSE Terem
FC0191 Kőbánya Old Boys/B REGI Waldorf U23 2024/03/08 20:45 0 - 0 Zrínyi Miklós Gimnázium
FC0193 Csepel-Bontó/B Álló Farkasok 2024/03/09 14:00 0 - 0 Kazinczy Általános Iskola
FC0194 FKE Öreg Sasok Huszares 2024/03/10 11:30 0 - 0 Lónyay Református Gimnázium
FC0195 Eötvös Halak Monor SE 2024/03/10 15:00 0 - 0 Lázár Ervin Általános Iskola
FC0197 Optofit VKB Vác BEAC Und Einz 2024/03/10 16:00 0 - 0 Piarista Gimnázium

Budapest, Fiú Kadett B

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
FKB0101 Zsíros Akadémia Kőbánya Budafok 2024/03/02 13:00 0 - 0 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok Kovalcsik Emese Zsófia, Bíró Brigitta
FKB0102 TFSE U16/B Malév SC 2024/03/02 14:00 0 - 0 Testnevelési Egyetem L2 Terem Meszlényi-Bodnár Zoltán, Hervay Tibor
FKB0111 Budafok TFSE U16/B 2024/03/09 12:20 0 - 0 Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola
FKB0113 Malév SC Újpest-MT/C 2024/03/09 15:00 0 - 0 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
FKB0112 Zsíros Akadémia Kőbánya Radobasket/C-Budaörsi DSE 2024/03/10 14:00 0 - 0 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok

Budapest, Fiú Serdülő B

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
FSB1081 TFSE U14/B Budafok 2024/02/27 17:15 0 - 0 Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola Szilágyi Zsolt József, Renkecz Máté Gergő
FSB1146 Óbudai Kaszások/C Zsíros Akadémia Kőbánya 2024/02/28 18:00 0 - 0 III. kerületi Sporttelep Vigh Balázs, Bíró Brigitta
FSB2103 Józsefvárosi KC Kiss Lenke KA 2024/03/01 16:30 0-2 (19-21, 9-18, 14-12, 16-16) Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola Konta Csanád János, Koncz Ádám
FSB2215 Óbudai Kaszások/D Józsefvárosi KC 2024/03/02 10:00 0 - 0 III. kerületi Sporttelep Brunner Brúnó
FSB1103 Újbuda Basket TFSE U14/B 2024/03/02 12:00 0 - 0 Testnevelési Egyetem L2 Terem Meszlényi-Bodnár Zoltán, Petrik Boglárka
FSB2101 Malév Kobrák Gödi SE 2024/03/02 15:00 20-0 (-, -, -, -) Dr. Vilmos Endre Sportcentrum Darai Zoé Grèta, Kovács Gedeon
FSB1115 Újbuda Basket SZPA-HSE U14 2024/03/03 12:00 0 - 0 Őrmezei Általános Iskola Bujtor Péter, Vigh Balázs
FSB2115 Józsefvárosi KC Óbudai Kaszások/D 2024/03/08 18:30 0 - 0 Grosics Gyula Általános Iskola
FSB1101 Malév Zsiráfok Budafok 2024/03/09 13:00 0 - 0 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
FSB2032 Józsefvárosi KC Keresztúri SE U13 2024/03/10 09:30 0 - 0 Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimn.
FSB1135 Újbuda Basket Óbudai Kaszások/C 2024/03/10 10:00 0 - 0 Őrmezei Általános Iskola

Budapest, Senior Férfi csoport - Cziffra Mihály bajnokság

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
SF0112 BKG Senior Bontó Senior 2024/02/28 20:30 0 - 0 Batthyány Kázmér Gimnázium NAGY ISTVÁN, Magyar Zoltán Gábor
SF0192 Unitef-Céh Albatrosz 2024/03/02 09:00 0 - 0 Mechatronikai Szakközépiskola László Zsolt Károly, Szőke Attila
SF0151 Kisbojtár Külker SC 2024/03/03 13:30 0 - 0 Lázár Ervin Általános Iskola Goda László, Horváth Péter
SF0152 Eldorádó Senior Albatrosz 2024/03/06 18:45 0 - 0 Göllner Mária Waldorf Gimnázium Bagi Bálint, Vass Dávid Áron
SF0156 BEAC István Öregfiúk Unitef-Céh 2024/03/07 20:10 0 - 0 BEAC Sporttelep Győri Ferenc, Vigh Balázs
SF0143 Bontó Senior JKC Cuvée 2024/03/07 20:15 0 - 0 Hajós Alfréd Általános Iskola Goda László, Gombos Márk Bálint
SF0111 Albatrosz Külker SC 2024/03/10 10:30 0 - 0 Lázár Ervin Általános Iskola
SF0165 Kisbojtár BEAC István Öregfiúk 2024/03/10 12:00 0 - 0 Lázár Ervin Általános Iskola

Budapest, Női A - Cziffra Mihály bajnokság

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
NA3014 BEAC Bics Külker SC 2024/03/03 16:00 0 - 0 BEAC Sporttelep Gaál István Tamás, B. Németh Kristóf
NA3012 Józsefvárosi KC Kék Rókák 2024/03/04 20:15 0 - 0 Toldy Ferenc Gimnázium dr. Németh Patrik, Rózsavölgyi Alexandra
NA4012 Ezüst Rókák BEAC Senior 2024/03/05 19:15 0 - 0 ELTE Gyakorló Általános és Középiskola "A" épület Goda László, Kruk Melinda
NA3011 BEAC Budafok Százhalombattai KSE 2024/03/06 18:30 0 - 0 BEAC Sporttelep Gaál István Tamás, Magyar Zoltán Gábor
NA4013 Monor SE Csepel-Bontó 2024/03/06 19:00 0 - 0 Szterényi József Sportcsarnok Tóth Kitti, Pohánka Balázs
NA3013 Parthus SE BEAC Muff 2024/03/06 19:20 0 - 0 Sólyom-Fészek Tornacsarnok Kruk Melinda, Belák Zoltán
NA4011 REGI Waldorf U23 Törekvés SE 2024/03/07 19:00 0 - 0 Göllner Mária Waldorf Gimnázium Szőke Gábor, Tóth Olivér
NA4023 BEAC BLSE Monor SE 2024/03/09 09:00 0 - 0 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
NA3023 Külker SC Parthus SE 2024/03/09 10:30 0 - 0 Berzsenyi Dániel Gimnázium
NA4024 Csepel-Bontó Párkány Street 2024/03/09 13:00 0 - 0 HIT Park Labdacsarnok
NA4022 REGI Waldorf U23 Ezüst Rókák 2024/03/10 10:00 0 - 0 Göllner Mária Waldorf Gimnázium
NA3024 BEAC Muff BEAC Bics 2024/03/10 10:00 0 - 0 BEAC Sporttelep
NA3022 Százhalombattai KSE Józsefvárosi KC 2024/03/10 15:00 0 - 0 Százhalombattai Kosárlabda Csarnok

Regionális Fiú Junior, Budapest

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
FRJB3111 Zuglói Sasok Budafok 2024/02/26 18:30 0 - 0 Németh Imre Általános Iskola Szabó István, Renkecz Máté Gergő
FRJB5031 TFSE WSK U18 2024/02/26 18:50 0 - 0 Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium Vass Dávid Áron, Miháczi Ádám
FRJB4023 Malév SC Pilots Basket U18 2024/02/29 18:30 0 - 0 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum Kutrik Andrea, Vigh Balázs
FRJB4042 KKS Újpest-MT/B 2024/03/01 18:15 0 - 0 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola Szilágyi Zsolt József, Földesi Boglárka
FRJB5042 WSK U18 Keresztúri SE 2024/03/02 14:00 0 - 0 Göllner Mária Waldorf Gimnázium Szőke Gábor, Bálint Bence Zoltán
FRJB4041 Malév SC Óbudai Kaszások/B 2024/03/02 16:30 0 - 0 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum Darai Zoé Grèta, Kovács Gedeon
FRJB3122 Zsíros Akadémia Kőbánya/B BLF SE U18 2024/03/03 11:00 0 - 0 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok Vass Dávid Áron, Kara Zsombor
FRJB5043 FKE junior Józsefvárosi KC 2024/03/03 13:00 0 - 0 Lónyay Református Gimnázium NAGY ISTVÁN, Belák Zoltán
FRJB3121 Újbuda Basket/A Zuglói Sasok 2024/03/03 14:00 0 - 0 Őrmezei Általános Iskola Bujtor Péter, Vigh Balázs
FRJB5013 Józsefvárosi KC WSK U18 2024/03/04 17:30 0 - 0 Göllner Mária Waldorf Gimnázium Hartai Tamás, Szilágyi Zsolt József
FRJB3131 Budafok Újbuda Basket/A 2024/03/06 17:20 0 - 0 Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola Korpás Máté, Miháczi Ádám
FRJB5114 WSK U18 FKE junior 2024/03/09 14:00 0 - 0 Göllner Mária Waldorf Gimnázium
FRJB4113 Malév SC Csepel-Bontó KK 2024/03/09 16:30 0 - 0 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum
FRJB4112 Újpest-MT/B Pilots Basket U18 2024/03/10 11:00 0 - 0 PHOENIX Sportcsarnok Fót
FRJB5112 Józsefvárosi KC Keresztúri SE 2024/03/10 11:00 0 - 0 Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimn.
FRJB3041 Újbuda Basket/A BLF SE U18 2024/03/10 12:00 0 - 0 Őrmezei Általános Iskola
FRJB4061 Óbudai Kaszások/B Ziccer KS 2024/03/10 12:30 0 - 0 III. kerületi Sporttelep
FRJB3043 Zuglói Sasok Zsíros Akadémia Kőbánya/B 2024/03/11 18:30 0 - 0 Németh Imre Általános Iskola
FRJB5111 TFSE Regi Waldorf U18 2024/03/11 18:50 0 - 0 Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium

Regionális Fiú Kadett, Budapest

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
FRKB4013 Óbudai Kaszások/C Újpest-MT/B 2024/02/27 16:40 0 - 0 III. kerületi Sporttelep Tóth Olivér, Brunner Brúnó
FRKB3012 Budapesti Bikák Keresztúri SE 2024/02/27 19:15 0 - 0 Budai Sport Központ Korpás Máté, Kovács Gedeon
FRKB3013 TFSE Óbudai Kaszások/A 2024/02/28 17:20 0 - 0 Testnevelési Egyetem L2 Terem Bujtor Péter, Földesi Zsófia
FRKB4011 Budafok KKS/A 2024/02/29 17:20 0 - 0 Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola Boros Krisztina, Kara Zsombor
FRKB3022 Kiss Lenke KA/B Budapesti Bikák 2024/02/29 19:00 0 - 0 Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola Belák Zoltán, Gere Kálmán Richárd
FRKB3024 Óbudai Kaszások/A MAFC/C 2024/03/03 08:30 0 - 0 III. kerületi Sporttelep Puskás Ágnes Réka, Fulai Bátor Szebasztián
FRKB5013 HSE U16 Zuglói Sasok/B 2024/03/03 12:30 0 - 0 Nemzeti Közszolgálati Egyetem Ludovika Campus Fajszi Zsombor Levente, Meszlényi-Bodnár Zoltán
FRKB4022 Újpest-MT/B Óbudai Kaszások/B 2024/03/04 17:30 0 - 0 Bajza József Általános Iskola Tahin András, Kovács Róbert Márió
FRKB3023 Csepel-Bontó KK TFSE 2024/03/04 18:00 0 - 0 Kazinczy Általános Iskola
FRKB3021 Keresztúri SE Zsíros Akadémia Kőbánya/C 2024/03/06 18:00 0 - 0 Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimnáium Szabó István, Szőke Gábor
FRKB4021 Ziccer KS Budafok 2024/03/06 19:20 0 - 0 Jókai Mór Általános Iskola Szilágyi Zsolt József, Kara Zsombor
FRKB4073 Óbudai Kaszások/C TF Rókák U16 2024/03/07 18:10 0 - 0 III. kerületi Sporttelep Brunner Brúnó, Koncz Ádám
FRKB5023 BLF SE U16 HSE U16 2024/03/08 16:50 0 - 0 Károly Róbert 14 évfolyam Iskola - Hanga Ádám terem
FRKB4031 Budafok Újpest-MT/B 2024/03/09 10:40 0 - 0 Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola
FRKB3032 Budapesti Bikák Csepel-Bontó KK 2024/03/09 11:00 0 - 0 Budai Sport Központ
FRKB3033 TFSE Kiss Lenke KA/B 2024/03/10 14:00 0 - 0 Testnevelési Egyetem L2 Terem
FRKB4053 Óbudai Kaszások/C Ziccer KS 2024/03/10 14:15 0 - 0 III. kerületi Sporttelep
FRKB4032 Óbudai Kaszások/B TF Rókák U16 2024/03/10 18:30 0 - 0 III. kerületi Sporttelep

Regionális Fiú Serdülő, Budapest

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
FRSB4033 KKS Budafok 2024/02/29 17:20 0 - 0 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola Meszlényi-Bodnár Zoltán, Koncz Ádám
FRSB5032 WSK U14 Budapesti Bikák/B 2024/03/02 12:00 0 - 0 Göllner Mária Waldorf Gimnázium Szőke Gábor, Bálint Bence Zoltán
FRSB3091 MAFC/C Vasas Áldás Basket 2024/03/04 16:20 0 - 0 Őrmezei Általános Iskola Bátovszky Zsolt, Meszlényi-Bodnár Zoltán
FRSB3072 Kiss Lenke KA/B BLF SE U14 2024/03/05 19:00 0 - 0 Angol Nyelvet Emelt Szinten Oktató Általános Iskola Kovalcsik Emese Zsófia, Koncz Ádám
FRSB5071 Budapesti Bikák/B Ziccer KS 2024/03/09 09:00 0 - 0 Budai Sport Központ
FRSB4072 KKS Zuglói Sasok 2024/03/09 11:00 0 - 0 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
FRSB3081 Újbuda Basket Vasas Áldás Basket 2024/03/10 14:00 0 - 0 Őrmezei Általános Iskola

Regionális Leány Junior, Budapest

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
LRJB0092 Óbudai Kaszások KKS 2024/03/02 11:30 0 - 0 III. kerületi Sporttelep Waigand Ágoston, Brunner Brúnó
LRJB0101 KKS Kiss Lenke KA 2024/03/09 09:00 0 - 0 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
LRJB0103 SZPA-HSE U18 Óbudai Kaszások 2024/03/09 11:00 0 - 0 HIT Park Labdacsarnok
LRJB0102 Török Flóris Törekvés SE MTK Budapest 2024/03/10 18:45 0 - 0 Kocsis Sándor Sportközpont

Regionális Leány Kadett, Budapest

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
LRKB0142 ICT Pilots Farkasrét SZPA-HSE U16 2024/02/27 18:00 0 - 0 Camugo Sportlab Boros Krisztina, Földesi Boglárka
LRKB0133 SZPA-HSE U16 KKS 2024/03/03 14:00 0 - 0 HIT Park Labdacsarnok Konta Csanád János, Miháczi Ádám
LRKB0153 KKS Török Flóris Törekvés SE 2024/03/07 18:30 0 - 0 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola Kara Zsombor, Meszlényi-Bodnár Zoltán
LRKB0154 MTK Budapest BEAC Újbuda KA/M 2024/03/09 09:30 0 - 0 MTK Kosárlabda Csarnok

Regionális Leány Serdülő, Budapest

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
LRSB0131 Vasas Akadémia/C BEAC Újbuda KA/C 2024/03/03 09:00 0 - 0 Vasas Pasaréti Sportcentrum Vigh Balázs, Meszlényi-Bodnár Zoltán
LRSB0175 Zsiros Akadémia Kőbánya/D WSK U14 2024/03/03 13:00 0 - 0 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok Vass Dávid Áron, Kara Zsombor
LRSB0141 BEAC Újbuda KA/C Zsiros Akadémia Kőbánya/D 2024/03/04 15:30 0 - 0 BEAC Sporttelep Bujtor Péter, Győri Ferenc
LRSB0145 MTK Budapest Vasas Akadémia/C 2024/03/04 16:30 0 - 0 MTK Kosárlabda Csarnok Kruk Melinda, Földesi Boglárka
LRSB0153 ICT Pilots Farkasrét WSK U14 2024/03/05 18:00 0 - 0 Camugo Sportlab Renkecz Máté Gergő, Kovács Gedeon

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu