/web/webpont.com/kcs/html/_Main_/index.html

Elérhetőségek

Budapesti Kosárlabda Szövetség
1146, Budapest Istvánmezei út 1-3. IV/401/9

E-mail:
elnök, ügyvezető: mksz_bp@hunbasket.hu
versenybizottság: szlota.tibor@hunbasket.hu

Telefonszámok:
hivatalos időben:
Versenybizottság/Átigazolás: 460-6830

hivatalos időn kívűl:
BKSZ ügyvezető: 20-470-4499
Versenybizottság vezető: 20-929-4959

Facebook oldal: 
https://www.facebook.com/budbasket/

Hivatalos ügyfélfogadási idő:
Hétfő:   16.00-18.00
kedd-péntek: 10.00-14.00

TÁRSASÁGI ADÓKEDVEZMÉNY

Heti Műsor, 2019/05/20 - 2019/06/03

Budapest, Regionális Kiemelt Férfi

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
RKFB0121 MAFC Martos DMTK Haraszti Sasok 2019/05/20 20:45 0 - 0 Őrmezei Általános Iskola Tóth Kitti Gaál Norbert
RKFB0261 Student SE DMTK Haraszti Sasok 2019/05/21 18:50 0 - 0 Eötvös József Gimnázium Minár László Balázs Tóth Kitti
RKFB0263 Öreg Kaszások Józsefvárosi KC 2019/05/21 21:00 0 - 0 III. kerületi Sporttelep Goda László Komlódi Benedek
RKFB0264 Hidegkúti KK NKE SE 2019/05/22 20:15 0 - 0 Lónyay Református Gimnázium Gaál István Kapros Roland
RKFB0267 Budafok/A Budai Space Jam 2019/05/23 18:50 0 - 0 Kempelen Farkas Gimnázium Oláh Márk László Zsolt
RKFB0221 Budafok/B DMTK Haraszti Sasok 2019/05/23 20:45 0 - 0 Rózsakerti Demjén István Református Általános Iskola Nepp László Oszkár Nagy István
RKFB0186 NKE SE Student SE 2019/05/24 18:30 0 - 0 NKE kisterem Oláh Márk Rózsavölgyi Alexandra
RKFB0214 Toldy Vízivárosi Hódok Józsefvárosi KC 2019/05/24 20:15 0 - 0 Toldy Ferenc Gimnázium Matics Sándor Jankovics Viktor Zsolt
RKFB0035 MAFC Martos Budai Space Jam 2019/05/26 17:00 0 - 0 Őrmezei Általános Iskola Józsa András Junior Rózsavölgyi Alexandra
RKFB0251 DMTK Haraszti Sasok MAFC Martos 2019/05/27 20:00 0 - 0 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola Józsa András Junior Lövei László
RKFB0154 MAFC Martos Toldy Vízivárosi Hódok 2019/05/29 19:30 0 - 0 Őrmezei Általános Iskola Gaál István Jankovics Viktor Zsolt

Budapest, Férfi A csoport - Cziffra Mihály bajnokság

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
FA0227 Malév SC Vasas Old Boys 2019/05/22 20:00 0 - 0 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum Bagi Bálint László Zsolt
FA0262 Budai XI. Öregfiúk Kőbánya Oldboys 2019/05/23 20:10 0 - 0 ELTE Gyakorló Általános és Középiskola "A" épület Tőzsér Dénes Kelemen Hartai Tamás
FA0261 Sberbank Rockers Kerék Old Flash 2019/05/23 20:45 0 - 0 MTK Kosárlabda Csarnok Nagy Viktor Szilágyi Bálint
FA0263 Malév SC Saskacsák MF 2019/05/25 15:00 0 - 0 Dr. Vilmos Endre Sportcentrum Józsa András Junior Gaál István
FA0224 Budai XI. Öregfiúk Közgáz 2019/05/30 20:10 0 - 0 ELTE Gyakorló Általános és Középiskola "A" épület Nepp László Oszkár Matics Sándor

Budapest, Férfi B csoport - Cziffra Mihály bajnokság

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
FB0101 Törekvés SE 7 + SC 2019/05/23 20:50 0 - 0 Kocsis Sándor Sportközpont Bagi Bálint Kapros Roland
FB0171 7 + SC BLF KK/B 2019/05/26 18:00 0 - 0 Mechatronikai Szakközépiskola Hervay Tibor Szőke Attila
FB0181 BEAC Kobak 7 + SC 2019/06/02 18:00 0 - 0 Mechatronikai Szakközépiskola

Budapest, Férfi C csoport - Cziffra Mihály bajnokság

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
FC0265 Semi Pro ASE nemecsek 2019/05/22 20:45 0 - 0 Pál Apostol Katolikus Általános Iskola és Gimnáium Nagy István Bujtor Péter
FC0266 SZPA-HSE Legends Budai TriplaDupla 2019/05/23 19:30 0 - 0 HIT Park Labdacsarnok Jankovics Viktor Zsolt Sancilio Alexis
FC0205 Szabadtéri SE Terézvárosi BC 2019/05/29 20:40 0 - 0 Lázár Ervin Általános Iskola Tőzsér Dénes Kelemen Schäffer Béla Róbert

Budapest, Férfi D csoport - Cziffra Mihály bajnokság

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
FD0165 Budai Mind1 Nagytétényi KE 2019/05/24 20:20 0 - 0 Újbudai Petőfi Sándor Iskola Gaál István Mocsai László
FD0223 Honvéd Zrínyi SE/B Budai Mind1 2019/05/30 19:10 0 - 0 Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem Pohánka Balázs Nagy István

Budapest, Senior Férfi csoport - Cziffra Mihály bajnokság

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
SF1013 BKGDSE Senior Bontó 2019/05/20 20:30 0 - 0 Batthyány Kázmér Gimnázium Magyar Zoltán Bárány Levente
SF1053 Bontó Unitef-Céh 2019/05/23 20:15 0 - 0 Hajós Alfréd Általános Iskola Gaál István Matics Sándor
SF1051 Powear-TNT Külker SC 2019/05/23 20:40 0 - 0 Őrmezei Általános Iskola Józsa András Junior Mocsai László
SF1041 BKGDSE Senior Powear-TNT 2019/05/28 20:30 0 - 0 Batthyány Kázmér Gimnázium Nagy István László Zsolt

Budapest, Női A csoport - Cziffra Mihály bajnokság

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
NA0236 BEAC Bics MTK Budapest 2019/05/21 19:00 0 - 0 BEAC Sporttelep Gaál István Sancilio Alexis
NA0267 Kiss Lenke KA Törekvés SE 2019/05/21 20:15 0 - 0 Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium Bagi Bálint Rózsavölgyi Alexandra
NA0247 ELTE BEAC BEAC Bics 2019/05/22 19:00 0 - 0 Közigazgatástudományi Kar Tornacsarnoka Tóth Kitti Komlódi Benedek
NA0265 ELTE BEAC ICO 2019/05/23 18:40 0 - 0 Közigazgatástudományi Kar Tornacsarnoka Major Ádám Gruber Nikolett Lilla
NA0223 BKGDSE Törekvés SE 2019/05/23 19:40 0 - 0 Újbudai Petőfi Sándor Iskola Hervay Tibor Tóth Kitti
NA0263 BKGDSE MTK Budapest 2019/05/25 17:00 0 - 0 MTK Kosárlabda Csarnok Tóth Kitti Gruber Nikolett Lilla
NA0102 BKGDSE ICO 2019/05/30 19:40 0 - 0 Újbudai Petőfi Sándor Iskola Gaál Norbert Tóth Kitti

Budapest, Női B csoport - Cziffra Mihály bajnokság

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
NB0221 Zsíros Akadémia Kőbánya Törekvés SE/B 2019/05/20 19:00 74-82 (-, -, -, -) Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok László Zsolt Szőke Gábor
NB0104 Budapest Csepel BEAC Senior 2019/05/20 19:15 0 - 0 Kazinczy Általános Iskola Józsa András Junior Bujtor Péter
NB0266 Józsefvárosi KC BEAC Dzsoni Angyalai 2019/05/21 18:30 0 - 0 Ludovika Aréna Kozma Balázs Nagy István
NB0264 Treff 07 SE Kinizsi NKK 2019/05/22 19:40 0 - 0 Eötvös József Gimnázium Lövei László Nagy László
NB0244 Pénzügyőr SE BEAC Dzsoni Angyalai 2019/05/24 18:45 0 - 0 Tüske csarnok - 1. terem Gaál Norbert Sancilio Alexis
NB0071 Törekvés SE/B BEAC Senior 2019/05/24 20:50 0 - 0 Kocsis Sándor Sportközpont Pohánka Balázs László Zsolt
NB0186 Kinizsi NKK Budapest Csepel 2019/05/26 15:00 0 - 0 Lónyay Református Gimnázium
NB0251 Törekvés SE/B BLSE 2019/05/27 20:00 0 - 0 Kocsis Sándor Sportközpont Bagi Bálint Zádeczki Donát László
NB0256 BEAC Senior Viharos Szenyórák 2019/05/29 18:15 0 - 0 BEAC Sporttelep Rózsavölgyi Alexandra Sancilio Alexis
NB0197 BLSE Budapest Csepel 2019/05/31 19:30 0 - 0 Kazinczy Általános Iskola

Budapest, Fiú Kadett B

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
FKB1042 Budapesti Honvéd MAFC/A 2019/05/23 18:15 0 - 0 Simon János Kosárlabda Csarnok Tahin András Gere Kálmán Richárd

Budapest, Fiú Serdülő A

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
FSA0153 MAFC/A Vasas Akadémia U13 2019/05/29 16:10 0 - 0 Őrmezei Általános Iskola Bárány Levente Kutrik Andrea

Budapest, Fiú Serdülő B

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
FSB1051 Óbudai KA Zuglói Sasok /A 2019/05/20 18:10 0 - 0 III. kerületi Sporttelep Matejovics Márk
FSB2021 MAFC/B MAFC/C 2019/05/22 15:15 0 - 0 Gabányi László Sportcsarnok Szőke Gábor Kutrik Andrea
FSB1041 Budafok Zuglói Sasok /A 2019/05/23 16:00 0 - 0 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok Győri Ferenc Boros Krisztina
FSB1042 KKS Boys Óbudai KA 2019/05/23 17:15 0 - 0 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola Szőke Gábor Kutrik Andrea
FSB2032 MAFC/C Zsíros Akadémia Kőbánya/B 2019/05/27 16:00 0 - 0 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok Bárány Levente Boros Krisztina
FSB1022 Budafok Óbudai KA 2019/05/31 16:45 0 - 0 BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok

Budapest, Leány Kadett A

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
NKA0013 Kiss Lenke KA Pénzügyőr SE 2019/05/20 18:30 0 - 0 Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium Nagy István Szentpáli-Gavallér Csaba

Budapest, Leány Gyermek

Kód Hazai Vendég Dátum, idő Eredmény Terem Játékvezetők
NGy0132 Kaszás Girls MTK Budapest 2019/05/25 09:00 0 - 0 III. kerületi Sporttelep Steiner Máté Benkő Glória
NGy0131 BEAC Újbuda KA Kiss Lenke KA 2019/05/25 11:00 0 - 0 BEAC Sporttelep Kapros Roland

Oldaltérkép

MKOSZ
MKOSZ iroda
Bankszámlaszámok
Megyei szervezeti egységek
Elnökség
Tiszteletbeli elnökség
Bizottságok
Határozatok
Játékvezetu0151k
MKOSZ története
Kosárlabda története
Hírek
MKOSZ
Interjúk
Egyetemi
Szabályzatok
MKOSZ Szabályzatok
Versenykiírások
Baleset biztosítás
Életút program
Archívum
Szakma
Coaching oldal
Játékvezetu0151k
Szakmai anyagok
Edzu0151továbbképzés
Edzu0151k 2014/15
Videók
Exkluzív videók
TAO
Elektronikus kérelmi rendszer 2014
Sporttámogatás 2014
Sporttámogatás 2013
Hatósági nyílvántartás 2014/15
Hatósági nyílvántartás 2013/14
Hatósági nyílvántartás 2012/13
Hatósági nyílvántartás 2011/12
Jegyzék 2014/15
Jegyzék 2013/14
Jegyzék 2012/13
Jegyzék 2011/12
Bajnokságok - Felnu0151tt
Férfi NB I. A
Nu0151i NB I. A
Férfi NB I. B K.
Férfi NB I. B Ny.
Amatu0151r Nu0151i NB I. K
Amatu0151r Nu0151i NB I. Ny
Férfi NB II. K
Férfi NB II. Ny
Férfi NB II. Kö A
Férfi NB II. Kö B
Magyar Kupa, férfi
Magyar Kupa, nu0151i
Hepp-kupa, férfi
Hepp-kupa, nu0151i
BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS
Fiú U21 NB I. A
Fiú U21 NB I. B K
Fiú U21 NB I. B Ny
Fiú egyetemi, Kelet
Fiú egyetemi, Nyugat
Leány U21 NB I. A
Leány egyetemi, Kelet
Leány egyetemi, Nyugat
Fiú junior
Fiú kadett
Fiú serdülu0151
Leány junior
Leány kadett
Leány serdülu0151
Leány tini
Gyermek Kupa
Kenguru Kupa
Válogatott
Nu0151i válogatott
Férfi válogatott
U16 Leány válogatott
U17 Leány válogatott
U18 Leány válogatott
U20 Leány válogatott
U16 Fiú válogatott
U18 Fiú válogatott
U20 Fiú válogatott
Mu0171sor
Mu0171sor
Csapatok
Csapatok
Játékosok
Játékosok
kosarsport.hu
Impresszum
Médiaajánlat
Szerzu0151i jogok
Adatvédelem
© 2015 kosarsport.hu