Regionális Fiú Serdülő, Tolna |
|||||||||
Kód | Hazai | Vendég | Dátum, idő | Eredm. | Terem | Játékvezetők | |||
FRSA-5111 | Siófoki KE | Azúr Kaposvár |
2023/10/21 09:30 |
Krúdy Gyula Szakképző Isk. | Horváth Andreasz, Szőcs Péter | ||||
FRSA-5112 | Bonyhádi KSE | Dombóvári Kosársuli/B |
2023/10/21 11:45 |
Krúdy Gyula Szakképző Isk. | Horváth Andreasz, Szőcs Péter | ||||
FRSA-5113 | Dombóvári Kosársuli/B | Azúr Kaposvár |
2023/10/21 14:00 |
Krúdy Gyula Szakképző Isk. | Horváth Andreasz, Szőcs Péter | ||||
FRSA-5114 | Siófoki KE | Bonyhádi KSE |
2023/10/21 16:15 |
Krúdy Gyula Szakképző Isk. | Horváth Andreasz, Szőcs Péter | ||||
FRSA-5107 | Marcali Szürkefarkasok | KASI/C |
2023/10/22 09:00 |
Kiss László Városi Sportcs. | Szecsődi Richárd Attila, Szántó Dénes | ||||
FRSA-5101 | KASI/B | PVSK NKA/B |
2023/10/22 09:00 |
PVSK Sportcs. | Fleischmann Krisztián, Csontos Alex | ||||
FRSA-5108 | Monok SE | Atomerőmű SE U14C |
2023/10/22 11:15 |
Kiss László Városi Sportcs. | Mester Milán, Szántó Dénes | ||||
FRSA-5102 | Kozármisleny SE/A | KASI/B |
2023/10/22 11:30 |
PVSK Sportcs. | Fleischmann Krisztián, Győr Marcell István | ||||
FRSA-5109 | KASI/C | Monok SE |
2023/10/22 13:30 |
Kiss László Városi Sportcs. | Szecsődi Richárd Attila, Mester Milán | ||||
FRSA-5103 | PVSK NKA/B | Kozármisleny SE/A |
2023/10/22 14:00 |
PVSK Sportcs. | Csontos Alex, Győr Marcell István | ||||
FRSA-5110 | Marcali Szürkefarkasok | Atomerőmű SE U14C |
2023/10/22 15:45 |
Kiss László Városi Sportcs. | Szecsődi Richárd Attila, Szántó Dénes | ||||
FRSA-5104 | Atomerőmű SE U14/B | BASKET BAJA SE |
2023/10/28 09:30 |
Dr. Pósta Sándor Sportcs. | Csallóközi Gábor, Szöllősi Boglárka | ||||
FRSA-5105 | Kozármisleny SE/B | Atomerőmű SE U14/B |
2023/10/28 11:45 |
Dr. Pósta Sándor Sportcs. | Szöllősi Boglárka, Dóka Márton | ||||
FRSA-5106 | BASKET BAJA SE | Kozármisleny SE/B |
2023/10/28 14:00 |
Dr. Pósta Sándor Sportcs. | Csallóközi Gábor, Dóka Márton | ||||
FRSA-5211 | Dombóvári Kosársuli/B | Azúr Kaposvár |
2023/11/25 09:00 |
Szuhay Sportcentrum | Farkas Péter Gábor, Bálind Attila | ||||
FRSA-5201 | BASKET BAJA SE | Kozármisleny SE/A |
2023/11/25 09:00 |
Dr. Pósta Sándor Sportcs. | Lengyel Dorka, Fehér Péter | ||||
FRSA-5212 | Siófoki KE | Monok SE |
2023/11/25 11:00 |
Szuhay Sportcentrum | Nemes Hajnalka, Finta Zétény | ||||
FRSA-5202 | Kozármisleny SE/A | PVSK NKA/B |
2023/11/25 11:00 |
Dr. Pósta Sándor Sportcs. | Bibok Liza, Lengyel Dorka | ||||
FRSA-5203 | PVSK NKA/B | BASKET BAJA SE |
2023/11/25 13:00 |
Dr. Pósta Sándor Sportcs. | Fehér Péter, Bibok Liza | ||||
FRSA-5213 |
2023/11/25 13:00 |
Szuhay Sportcentrum | Dávid Róbert, Finta Zétény | ||||||
FRSA-5214 |
2023/11/25 15:00 |
Szuhay Sportcentrum | Nemes Hajnalka, Dávid Róbert | ||||||
FRSA-5204 | Atomerőmű SE U14/B | KASI/B |
2023/11/26 10:00 |
Garay János Ált. Isk. | Nemes Hajnalka, Csepregi Ivett Virág | ||||
FRSA-5205 | KASI/B | Marcali Szürkefarkasok |
2023/11/26 12:00 |
Garay János Ált. Isk. | Kovàcs Balàzs, Lipovszky Dóra | ||||
FRSA-5206 | Marcali Szürkefarkasok | Atomerőmű SE U14/B |
2023/11/26 14:00 |
Garay János Ált. Isk. | Kovàcs Balàzs, Lipovszky Nóra | ||||
FRSA-5207 | KASI/C | Bonyhádi KSE |
2023/12/03 10:00 |
Kaposvári Csokonai Vitéz Mihály Ált. Isk. és Gimn. tornaterme | Mester Milán, Sághy Tamás | ||||
FRSA-5208 | Atomerőmű SE U14C | Kozármisleny SE/B |
2023/12/03 12:00 |
Kaposvári Csokonai Vitéz Mihály Ált. Isk. és Gimn. tornaterme | Mester Milán, Sághy Tamás | ||||
FRSA-5209 | KASI/C | Kozármisleny SE/B |
2023/12/03 14:00 |
40-71 (14-22,2-16,18-9,6-24) |
Kaposvári Csokonai Vitéz Mihály Ált. Isk. és Gimn. tornaterme | Farkas Roland, Pöttendi Gábor | |||
FRSA-5210 | Bonyhádi KSE | Atomerőmű SE U14C |
2023/12/03 16:00 |
Kaposvári Csokonai Vitéz Mihály Ált. Isk. és Gimn. tornaterme | Farkas Roland, Pöttendi Gábor | ||||
FRSA-5301 | BASKET BAJA SE | Kozármisleny SE/A |
2023/12/16 09:00 |
Dr. Pósta Sándor Sportcs. | Goldring Zsuzsanna, Goldring Gergő | ||||
FRSA-5311 | Monok SE | KASI/C |
2023/12/16 09:00 |
Klebelsberg Középisk.i Kollégium Tornaterme | Koncsek Balázs, Sághy Tamás | ||||
FRSA-5312 | Azúr Kaposvár | Dombóvári Kosársuli/B |
2023/12/16 11:00 |
0-2 (11-20, 4-17, 10-14, 4-18) |
Klebelsberg Középisk.i Kollégium Tornaterme | Koncsek Balázs, Szecsődi Richárd Attila | |||
FRSA-5302 | Kozármisleny SE/A | Marcali Szürkefarkasok |
2023/12/16 11:00 |
Dr. Pósta Sándor Sportcs. | Szöllősi Boglárka, Goldring Zsuzsanna | ||||
FRSA-5313 | Monok SE | Azúr Kaposvár |
2023/12/16 13:00 |
Klebelsberg Középisk.i Kollégium Tornaterme | Lakos Koppány Ádám, Farkas Roland | ||||
FRSA-5303 | Marcali Szürkefarkasok | BASKET BAJA SE |
2023/12/16 13:00 |
Dr. Pósta Sándor Sportcs. | Szöllősi Boglárka, Goldring Gergő | ||||
FRSA-5314 | KASI/C | Dombóvári Kosársuli/B |
2023/12/16 15:00 |
Klebelsberg Középisk.i Kollégium Tornaterme | Lakos Koppány Ádám, Farkas Roland | ||||
FRSA-5307 | Atomerőmű SE U14C | KASI/B |
2023/12/17 10:00 |
ASE Sportcs. | Szücs Szabolcs, Haag Panna | ||||
FRSA-5308 | Siófoki KE | Kozármisleny SE/B |
2023/12/17 12:00 |
ASE Sportcs. | Szücs Szabolcs, Haag Panna | ||||
FRSA-5310 | Kozármisleny SE/B | KASI/B |
2023/12/17 14:00 |
ASE Sportcs. | Domokos Bence, Kovács Karina Eszter | ||||
FRSA-5309 | Atomerőmű SE U14C | Siófoki KE |
2023/12/17 16:00 |
ASE Sportcs. | Domokos Bence, Kovács Karina Eszter | ||||
FRSA-5304 | PVSK NKA/B | Bonyhádi KSE |
2024/01/16 16:00 |
PVSK Sportcs. | dr. Szakács Imre Vilmos, Barics Bálint | ||||
FRSA-5305 | Bonyhádi KSE | Atomerőmű SE U14/B |
2024/01/18 15:00 |
Bonyhád Városi Sportcs. | Kovàcs Balàzs, Dávid Róbert | ||||
FRSA-5306 | Atomerőmű SE U14/B | PVSK NKA/B |
2024/01/19 18:00 |
Garay János Ált. Isk. | Nagy Viktor, Haag Panna | ||||
FRSA-5401 | Kozármisleny SE/A | PVSK NKA/B |
2024/01/27 09:00 |
Kozármisleny Sportcs. | Barics Bálint, Csatlós László | ||||
FRSA-5407 | Siófoki KE | Dombóvári Kosársuli/B |
2024/01/27 09:30 |
Krúdy Gyula Szakképző Isk. | Horváth Andreasz, Mészáros András | ||||
FRSA-5402 | PVSK NKA/B | BASKET BAJA SE |
2024/01/27 11:00 |
Kozármisleny Sportcs. | Barics Bálint, Csatlós László | ||||
FRSA-5408 | Dombóvári Kosársuli/B | Bonyhádi KSE |
2024/01/27 11:30 |
Krúdy Gyula Szakképző Isk. | Mészáros András, Szabó Csillag | ||||
FRSA-5403 | BASKET BAJA SE | Kozármisleny SE/A |
2024/01/27 13:00 |
Kozármisleny Sportcs. | Barics Bálint, Csatlós László | ||||
FRSA-5409 | Bonyhádi KSE | Siófoki KE |
2024/01/27 13:30 |
Krúdy Gyula Szakképző Isk. | Horváth Andreasz, Szabó Csillag | ||||
FRSA-5411 | Monok SE | KASI/B |
2024/02/03 09:30 |
Kaposvár, Gyakorló Gimn. | Mester Milán, Farkas Roland | ||||
FRSA-5412 | KASI/C | Azúr Kaposvár |
2024/02/03 11:30 |
Kaposvár, Gyakorló Gimn. | Mester Milán, Sághy Tamás | ||||
FRSA-5413 | Monok SE | Azúr Kaposvár |
2024/02/03 13:30 |
Kaposvár, Gyakorló Gimn. | Farkas Roland, Sághy Tamás | ||||
FRSA-5414 | KASI/B | KASI/C |
2024/02/03 15:30 |
Kaposvár, Gyakorló Gimn. | Mester Milán, Farkas Roland | ||||
FRSA-5404 | Atomerőmű SE U14C | Marcali Szürkefarkasok |
2024/02/11 12:00 |
ASE Sportcs. | Szücs Szabolcs, Lipovszky Nóra | ||||
FRSA-5405 | Marcali Szürkefarkasok | Atomerőmű SE U14/B |
2024/02/11 13:45 |
ASE Sportcs. | Szücs Szabolcs, Nagy Viktor | ||||
FRSA-5406 | Atomerőmű SE U14/B | Atomerőmű SE U14C |
2024/02/11 15:30 |
ASE Sportcs. | Nagy Viktor, Lipovszky Nóra | ||||
FRSA-5501 | BASKET BAJA SE | Kozármisleny SE/A |
2024/03/02 09:00 |
Dr. Pósta Sándor Sportcs. | Velkey István, Samu Petra | ||||
FRSA-5504 | Siófoki KE | Marcali Szürkefarkasok |
2024/03/02 09:30 |
Krúdy Gyula Szakképző Isk. | Horváth Andreasz, Mészáros András | ||||
FRSA-5507 | Kozármisleny SE/B | Monok SE |
2024/03/02 11:00 |
2-0 (14-8, 22-6, 18-16, 22-8) |
Kozármisleny Sportcs. | Győr Marcell István, Kovács Marcell | |||
FRSA-5502 | Kozármisleny SE/A | Atomerőmű SE U14C |
2024/03/02 11:00 |
Dr. Pósta Sándor Sportcs. | Fehér Nóra, Samu Petra | ||||
FRSA-5505 | Marcali Szürkefarkasok | PVSK NKA/B |
2024/03/02 11:30 |
Krúdy Gyula Szakképző Isk. | Mészáros András, Horváth Andreasz | ||||
FRSA-5508 | Monok SE | KASI/C |
2024/03/02 13:00 |
0-2 (2-31, 6-17, 4-19, 14-16) |
Kozármisleny Sportcs. | Barics Bálint, Csatlós László | |||
FRSA-5503 | Atomerőmű SE U14C | BASKET BAJA SE |
2024/03/02 13:00 |
Dr. Pósta Sándor Sportcs. | Velkey István, Fehér Nóra | ||||
FRSA-5506 | PVSK NKA/B | Siófoki KE |
2024/03/02 13:30 |
Krúdy Gyula Szakképző Isk. | Horváth Andreasz, Mészáros András | ||||
FRSA-5509 | KASI/C | Kozármisleny SE/B |
2024/03/02 15:00 |
Kozármisleny Sportcs. | Barics Bálint, Csatlós László | ||||
FRSA-5511 | Dombóvári Kosársuli/B | Bonyhádi KSE |
2024/03/03 09:30 |
2-0 (16-8, 10-17, 19-15, 19-7) |
Szent Orsolya Rendi Gárdonyi Géza Katolikus Ált. Isk. | Dávid Róbert, Némedi Flóra Anna | |||
FRSA-5512 | Atomerőmű SE U14/B | KASI/B |
2024/03/03 11:30 |
Szent Orsolya Rendi Gárdonyi Géza Katolikus Ált. Isk. | Dávid Róbert, Némedi Flóra Anna | ||||
FRSA-5513 |
2024/03/03 13:30 |
Szent Orsolya Rendi Gárdonyi Géza Katolikus Ált. Isk. | Fodor Sándor Balázs, Bálind Attila | ||||||
FRSA-5514 |
2024/03/03 15:30 |
Szent Orsolya Rendi Gárdonyi Géza Katolikus Ált. Isk. | Fodor Sándor Balázs, Bálind Attila | ||||||
71 | BASKET BAJA SE | Atomerőmű SE U14/B |
2024/03/12 16:00 |
Dr. Pósta Sándor Sportcs. | Csallóközi Gábor, Goldring Zsuzsanna | ||||
72 | Marcali Szürkefarkasok | Atomerőmű SE U14C |
2024/03/18 18:30 |
Kiss László Városi Sportcs. | Szecsődi Richárd Attila, Sághy Tamás | ||||
70 | PVSK NKA/B | Siófoki KE |
2024/03/19 15:00 |
PVSK Sportcs. | Lovász Balázs | ||||
73 | Atomerőmű SE U14C | Marcali Szürkefarkasok |
2024/03/20 17:15 |
Paks, ESZI csarnok | Murvai Szabolcs, Nagy Viktor | ||||
74 | Dombóvári Kosársuli/B | Kozármisleny SE/A |
2024/03/21 18:00 |
Szent Orsolya Rendi Gárdonyi Géza Katolikus Ált. Isk. | Kollár Tamás, Lipovszky Nóra | ||||
80 | Atomerőmű SE U14/B | BASKET BAJA SE |
2024/03/22 17:45 |
Garay János Ált. Isk. | Szücs Szabolcs, Nemes Hajnalka | ||||
76 | Siófoki KE | PVSK NKA/B |
2024/03/23 11:00 |
Krúdy Gyula Szakképző Isk. | Szücs Szabolcs, Nemes Hajnalka | ||||
75 | Kozármisleny SE/A | Dombóvári Kosársuli/B |
2024/03/23 11:00 |
Kozármisleny Sportcs. | Kiss Zoltán, Kovács Marcell | ||||
77 | Kozármisleny SE/B | Monok SE |
2024/03/24 10:00 |
Kozármisleny Sportcs. | Kiss Zoltán, Barics Bálint | ||||
78 | Monok SE | Azúr Kaposvár |
2024/03/24 12:00 |
2-0 (17-27, 13-18, 14-13, 20-24) |
Kozármisleny Sportcs. | Kiss Zoltán, Győr Marcell István | |||
79 | Azúr Kaposvár | Kozármisleny SE/B |
2024/03/24 14:00 |
0-2 (26-11, 4-35, 15-31, 18-28) |
Kozármisleny Sportcs. | Barics Bálint, Győr Marcell István | |||
84 | BASKET BAJA SE | Atomerőmű SE U14C |
2024/04/02 14:00 |
Dr. Pósta Sándor Sportcs. | Csallóközi Gábor, Goldring Gergő | ||||
83 | Atomerőmű SE U14C | BASKET BAJA SE |
2024/04/04 16:30 |
Paks, ESZI csarnok | Nagy Viktor, Haag Panna | ||||
82 | Kozármisleny SE/A | PVSK NKA/B |
2024/04/06 16:00 |
Kozármisleny Sportcs. | Kiss Zoltán, Barics Bálint | ||||
81 | PVSK NKA/B | Kozármisleny SE/A |
2024/04/09 15:00 |
PVSK Sportcs. | Kovács Marcell, Győr Marcell István | ||||
85 | Dombóvári Kosársuli/B | Siófoki KE |
2024/04/11 18:00 |
Szent Orsolya Rendi Gárdonyi Géza Katolikus Ált. Isk. | Bálind Attila, Kollár Tamás | ||||
86 | Siófoki KE | Dombóvári Kosársuli/B |
2024/04/12 19:00 |
Krúdy Gyula Szakképző Isk. | Horváth Andreasz, Szőcs Péter | ||||
87 | BASKET BAJA SE | Kozármisleny SE/A |
2024/04/13 18:00 |
Dr. Pósta Sándor Sportcs. | Fekete Csaba, Kocsis Attila | ||||
89 | KASI/B | Bonyhádi KSE |
2024/04/14 14:00 |
Kaposvár, Gyakorló Gimn. | Mester Milán, Lakos Koppány Ádám | ||||
90 | Bonyhádi KSE | KASI/C |
2024/04/14 15:30 |
2-0 (14-5, 8-13, 11-9, 11-16) |
Kaposvár, Gyakorló Gimn. | Mester Milán, Sághy Tamás | |||
91 | KASI/C | KASI/B |
2024/04/14 17:00 |
0-2 (0-0, 0-0, 0-0, 0-0) |
Kaposvár, Gyakorló Gimn. | Mester Milán, Sághy Tamás | |||
88 | Kozármisleny SE/A | BASKET BAJA SE |
2024/04/15 19:30 |
Kozármisleny Sportcs. | Lovász Balázs, Barics Bálint | ||||
92 | Atomerőmű SE U14/B | Marcali Szürkefarkasok |
2024/04/16 18:00 |
Garay János Ált. Isk. | Nagy Viktor, Nemes Hajnalka | ||||
93 | Marcali Szürkefarkasok | Atomerőmű SE U14/B |
2024/04/18 18:15 |
Kiss László Városi Sportcs. | Szecsődi Richárd Attila, Sághy Tamás | ||||
94 | Marcali Szürkefarkasok | Siófoki KE |
2024/04/24 18:45 |
Kiss László Városi Sportcs. | Szecsődi Richárd Attila, Sághy Tamás | ||||
95 | Siófoki KE | Marcali Szürkefarkasok |
2024/04/26 19:00 |
Krúdy Gyula Szakképző Isk. | Szőcs Péter, Mohai Gergő | ||||
96 | Atomerőmű SE U14C | PVSK NKA/B |
2024/04/27 10:00 |
ASE Sportcs. | Keresztes Tamás, Finta Zétény | ||||
97 | PVSK NKA/B | Atomerőmű SE U14C |
2024/05/01 10:00 |
PVSK Sportcs. | Marossy Gergely, Kovács Marcell | ||||
98 | Dombóvári Kosársuli/B | Atomerőmű SE U14/B |
2024/05/07 18:00 |
Szent Orsolya Rendi Gárdonyi Géza Katolikus Ált. Isk. | Bálind Attila, Ács Dezső | ||||
99 | Atomerőmű SE U14/B | Dombóvári Kosársuli/B |
2024/05/10 17:30 |
Garay János Ált. Isk. | |||||
65 | Egyeztetés alatt! | Barics Bálint, Csatlós László |