Név:
E-mail:
Ranglisták - Női NB I. A csoport rájátszás az 1-8. helyért - 2011/2012

Minimum 4 lejátszott mérkőzés

Játszott perc
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. SCEKIC Maja 1-2 Bajai NKK 4 36.75
2. THEODORÁN Alexandra 2-3 Bajai NKK 4 35.5
3. SZABÓ Petra 3-4 Bajai NKK 4 35
4. CIGLAR Iva 1 UNI SEAT Gyõr 8 34.63
5. SZLIMÁK Hajnalka 3-4 FTC 7 33.86
6. ZSOVÁR Orsolya 1-2 ZTE NKK 7 33.43
7. BUJDOSÓ Nóra 3 UNI SEAT Gyõr 8 33
8. ENGLERT Orsolya 1-2 FTC 7 33
9. BÁLINT Réka 3 Atomerõmû-Szekszárd 7 32.71
10. TEILANE Anita 5 Vasas-Basket 6 32.5
11. FEGYVERNEKY Zsófia 1-2 UNIQA-Euroleasing Sopron 6 31
12. SZÉLESY Judit 2-3 ZTE NKK 6 30.83
13. Murphy S 4-5 Pécs 2010 8 30.63
14. RAKSÁNYI Krisztina 1-2 Pécs 2010 8 30.5
15. HOLINGSvORTH Kuanitra 5 UNI SEAT Gyõr 8 30.25
16. QUIGLEY Allie 2 Pécs 2010 8 30.13
17. FŰRÉSZ Diána 1-2 UNIQA-Euroleasing Sopron 9 30
18. TAMIS Dorottya 1 Atomerõmû-Szekszárd 7 28.29
19. RASHEED Rita Salwa 3 UNI SEAT Gyõr 8 27.25
20. HORVÁTH Lilla 4 Pécs 2010 7 27.14
21. HORTI Dóra 5 UNIQA-Euroleasing Sopron 9 26.89
22. VIDA Anna 3 ZTE NKK 6 26.83
23. ADAMECZ Lilla 2-3 Vasas-Basket 6 26.83
24. BUKOVSZKI Mónika 1 ZTE NKK 7 25.71
25. CZUKOR Tünde 3 ZTE NKK 7 25.14
26. BAKSA Bettina 1 Atomerõmû-Szekszárd 7 24.86
27. KURASOVA Olexandra 3 UNIQA-Euroleasing Sopron 9 24.78
28. KOVÁCS Krisztina 3 FTC 7 24.57
29. ZAVECZ Hanna 2-3 UNIQA-Euroleasing Sopron 9 24.56
30. LAKLÓTH Anna 2 UNI SEAT Gyõr 8 24.25
31. KRNJIC Sara 4-5 UNIQA-Euroleasing Sopron 9 24.22
32. SIMON Zsófia 2-3 UNI SEAT Gyõr 8 24.13
33. PUSZTAI Sára 1 Vasas-Basket 6 24
34. LACZI Edit 3 Pécs 2010 8 23.75
35. TURÓCZI Nikolett 4-5 FTC 7 23.57
36. SAROK Nikolett 2-3 Pécs 2010 8 23.13
37. RUJÁK Nóra 1-2 FTC 7 22.86
38. PÁL Szandra 1-2 Vasas-Basket 6 22
39. MANSARE Anna Manty 4 Vasas-Basket 6 21.83
40. TÖRÖK Szilvia 1 Pécs 2010 8 21.38
41. KÜHN Anna 3-4 Bajai NKK 4 21.25
42. DEMETER Anita 1-2 Atomerõmû-Szekszárd 7 20.86
43. CVETANOVIC Milica 5 Atomerõmû-Szekszárd 7 20.57
44. CZANK Tímea 2 UNIQA-Euroleasing Sopron 9 19.89
45. HORVÁTH Zsófia 5 ZTE NKK 7 19.71
46. RUSSAI Petra 3-4 FTC 6 19.67
47. SZALAY Virág 1 ZTE NKK 7 19.43
48. KALOCSAI Dorina 2 Bajai NKK 4 19.25
49. SZABÓ Flóra 4 Vasas-Basket 6 18.83
50. MARIC Sonja Atomerõmû-Szekszárd 7 18
51. HEGEDŰS Rita 3-4 FTC 6 17
52. ZELE Dorina 2 Atomerõmû-Szekszárd 5 17
53. KATONA Szidónia 2 Vasas-Basket 6 16.83
54. SÜLE Krisztina 2 FTC 7 16.57
55. GORJANÁCZ Ágnes 2 Bajai NKK 4 15.75
56. SZABÓ Fanni 1-2 UNIQA-Euroleasing Sopron 9 15.33
57. AMBRUS Szandra 2-3 ZTE NKK 7 15
58. LICSKAI Zsófia 4-5 UNIQA-Euroleasing Sopron 5 14.8
59. KOVÁCS Dóra 3-4 Bajai NKK 4 14.25
60. TAMÁS Rita 2-3 FTC 7 14
61. VELKEY Krisztina 3 Vasas-Basket 6 13.33
62. PAP Regina 4 Atomerõmû-Szekszárd 7 12.43
63. MEDGYESSY Dóra 1 Atomerõmû-Szekszárd 7 12.29
64. VARGA Zsófia 3-4 ZTE NKK 7 12.14
65. HAJDÚ Zsanett 3 Atomerõmû-Szekszárd 7 11.57
66. UNI SEAT Gyõr 7 11.14
67. SZAMOSI Amadea 4-5 Pécs 2010 8 10.38
68. KOVALCSIK Emese 5 Vasas-Basket 5 8.2
69. SEMSEI Barbara 1 UNI SEAT Gyõr 8 7.75
70. BAJNÓCZI Viktória 3 Vasas-Basket 6 7.5
71. VINCZE Viktória 4-5 UNI SEAT Gyõr 7 7.29
72. MÁNYOKY Judit 1-2 Vasas-Basket 6 6.5
73. BÖRÖNDY Vivien 1-2 UNIQA-Euroleasing Sopron 4 6.25
74. PÉNZES Kinga 2 Pécs 2010 6 4


Tabella

A szövetség hivatalos médiatámogatója
Nemzeti Sport
 OLDALTÉRKÉP


MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok