MKOSZ
magyar angol
FELIRATKOZÁS A HÍRLEVÉLRE
Férfi
NB I.
A csoport
Női
NB I.
A csoport
Ranglisták - Női NB I. A csoport rájátszás az 1-8. helyért

Női NB I. A csoport rájátszás az 1-8. helyért - minimum 4 lejátszott mérkőzés

Játszott perc
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. SCEKIC Maja 1-2 Bajai NKK 4 36,75
2. THEODORÁN Alexandra 2-3 Bajai NKK 4 35,5
3. SZABÓ Petra 3-4 Bajai NKK 4 35
4. CIGLAR Iva 1 UNI SEAT Gyõr 8 34,63
5. SZLIMÁK Hajnalka 3-4 FTC 7 33,86
6. ZSOVÁR Orsolya 1-2 ZTE NKK 7 33,43
7. ENGLERT Orsolya 1-2 FTC 7 33
8. BUJDOSÓ Nóra 3 UNI SEAT Gyõr 8 33
9. BÁLINT Réka 3 Atomerõmû-Szekszárd 7 32,71
10. TEILANE Anita 5 Vasas-Basket 6 32,5
11. FEGYVERNEKY Zsófia 1-2 UNIQA-Euroleasing Sopron 6 31
12. SZÉLESY Judit 2-3 ZTE NKK 6 30,83
13. Murphy S 4-5 Pécs 2010 8 30,63
14. RAKSÁNYI Krisztina 1-2 Pécs 2010 8 30,5
15. HOLLINGSWORTH Kuanitra 5 UNI SEAT Gyõr 8 30,25
16. QUIGLEY Allie 2 Pécs 2010 8 30,13
17. FŰRÉSZ Diána 1-2 UNIQA-Euroleasing Sopron 9 30
18. TAMIS Dorottya 1 Atomerõmû-Szekszárd 7 28,29
19. RASHEED Rita Salwa 3 UNI SEAT Gyõr 8 27,25
20. HORVÁTH Lilla 4 Pécs 2010 7 27,14
21. HORTI Dóra 5 UNIQA-Euroleasing Sopron 9 26,89
22. VIDA Anna 3 ZTE NKK 6 26,83
23. ADAMECZ Lilla 2-3 Vasas-Basket 6 26,83
24. BUKOVSZKI Mónika 1 ZTE NKK 7 25,71
25. CZUKOR Tünde 3 ZTE NKK 7 25,14
26. BAKSA Bettina 1 Atomerõmû-Szekszárd 7 24,86
27. KURASOVA Olexandra 3 UNIQA-Euroleasing Sopron 9 24,78
28. KOVÁCS Krisztina 3 FTC 7 24,57
29. ZAVECZ Hanna 2-3 UNIQA-Euroleasing Sopron 9 24,56
30. LAKLÓTH Anna 2 UNI SEAT Gyõr 8 24,25
31. KRNJIC Sara 4-5 UNIQA-Euroleasing Sopron 9 24,22
32. SIMON Zsófia 2-3 UNI SEAT Gyõr 8 24,13
33. PUSZTAI Sára 1 Vasas-Basket 6 24
34. LACZI Edit 3 Pécs 2010 8 23,75
35. TURÓCZI Nikolett 4-5 FTC 7 23,57
36. SAROK Nikolett 2-3 Pécs 2010 8 23,13
37. RUJÁK Nóra 1-2 FTC 7 22,86
38. PÁL Szandra 1-2 Vasas-Basket 6 22
39. MANSARE Anna Manty 4 Vasas-Basket 6 21,83
40. TÖRÖK Szilvia 1 Pécs 2010 8 21,38
41. KÜHN Anna 3-4 Bajai NKK 4 21,25
42. DEMETER Anita 1-2 Atomerõmû-Szekszárd 7 20,86
43. CVETANOVIC Milica 5 Atomerõmû-Szekszárd 7 20,57
44. CZANK Tímea 2 UNIQA-Euroleasing Sopron 9 19,89
45. HORVÁTH Zsófia 5 ZTE NKK 7 19,71
46. RUSSAI Petra 3-4 FTC 6 19,67
47. SZALAY Virág 1 ZTE NKK 7 19,43
48. KALOCSAI Dorina 2 Bajai NKK 4 19,25
49. SZABÓ Flóra 4 Vasas-Basket 6 18,83
50. MARIC Sonja Atomerõmû-Szekszárd 7 18
51. ZELE Dorina 2 Atomerõmû-Szekszárd 5 17
52. HEGEDŰS Rita 3-4 FTC 6 17
53. KATONA Szidónia 2 Vasas-Basket 6 16,83
54. SÜLE Krisztina 2 FTC 7 16,57
55. GORJANÁCZ Ágnes 2 Bajai NKK 4 15,75
56. SZABÓ Fanni 1-2 UNIQA-Euroleasing Sopron 9 15,33
57. AMBRUS Szandra 2-3 ZTE NKK 7 15
58. LICSKAI Zsófia 4-5 UNIQA-Euroleasing Sopron 5 14,8
59. KOVÁCS Dóra 3-4 Bajai NKK 4 14,25
60. TAMÁS Rita 2-3 FTC 7 14
61. VELKEY Krisztina 3 Vasas-Basket 6 13,33
62. PAP Regina 4 Atomerõmû-Szekszárd 7 12,43
63. MEDGYESSY Dóra 1 Atomerõmû-Szekszárd 7 12,29
64. VARGA Zsófia 3-4 ZTE NKK 7 12,14
65. HAJDÚ Zsanett 3 Atomerõmû-Szekszárd 7 11,57
66. UNI SEAT Gyõr 7 11,14
67. SZAMOSI Amadea 4-5 Pécs 2010 8 10,38
68. KOVALCSIK Emese 5 Vasas-Basket 5 8,2
69. SEMSEI Barbara 1 UNI SEAT Gyõr 8 7,75
70. BAJNÓCZI Viktória 3 Vasas-Basket 6 7,5
71. VINCZE Viktória 4-5 UNI SEAT Gyõr 7 7,29
72. MÁNYOKY Judit 1-2 Vasas-Basket 6 6,5
73. BÖRÖNDY Vivien 1-2 UNIQA-Euroleasing Sopron 4 6,25
74. PÉNZES Kinga 2 Pécs 2010 6 4


Tabella