Név:
E-mail:
Férfi NB I. A
 Falco  
 Szolnok  
2017/12/15 19:30
Férfi NB II. Kelet
 NYIKSE  
 Békéscsaba  
2017/12/15 19:00
Férfi NB II. Nyugat
 Kap.  
 MOGAAC  
2017/12/15 19:00
Férfi NB II. Nyugat
 Soproni Tigris.  
 Kozármisleny-F.  
2017/12/15 19:30
Férfi NB II. Közép A
 FSzSE  
 Újpest-MT  
2017/12/15 20:20
Hepp Kupa, Férfi
 SMAFC  
 Veszprém  
2017/12/15 19:30
NB I. B Piros, F U20
 Vasas  
 Győr  
2017/12/15 19:30
Fiú Junior, Regionális
 Pápai KC  
 Szombathelyi S.  
2017/12/15 16:00
Fiú Junior, Regionális
 Vásárhelyi Kos.  
 Félegyházi TSI.  
2017/12/15 17:15
Fiú Junior, Regionális
 Kecskeméti KA  
 Lehel Kosársul.  
2017/12/15 18:30
Fiú Junior, Regionális
 Gödöll?i SK  
 Kiss Lenke KS  
2017/12/15 19:00
Fiú Kadett, Regionális
 Pityke KSE  
 Békési SZSK  
2017/12/15 16:00
Fiú Kadett, Regionális
 ELITE Basket T.  
 Budaörsi DSE  
2017/12/15 17:00
Fiú Kadett, Regionális
 Soproni Sporti.  
 Zalakerámia ZT.  
2017/12/15 17:30
Fiú Kadett, Regionális
 Nyíregyházi Sp.  
 MEAFC/A  
2017/12/15 17:30
Leány Junior
 BEAC-Újbuda KA.  
 Pénzügy?r SE  
2017/12/15 17:10
Leány Kadett, Regionális
 BEAC -Újbuda K.  
 BEAC -Újbuda K.  
2017/12/15 15:30
Leány Kadett, Regionális
 Zsíros Akadémi.  
 Török Flóris  
2017/12/15 19:00
Ranglisták - Amatőr Női NB, 9-16. helyért - 2011/2012

Minimum 2 lejátszott mérkőzés

VAL
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. PAPP Klaudia 1 NYFSE-NYKS 3 33.67
2. HOFFMANN Flóra 4 Debreceni SC-SI 3 31.33
3. GÓTH Gina 2-3 Zala Volán TE 3 27
4. FÖLDVÁRI Andrea 5 Debreceni SC-SI 4 26.75
5. GYIMESI Krisztina 3-4 MAFC 4 26.5
6. DOBOS Ágnes 5 Kecskemét 3 26.33
7. KARLÓCAI Julianna 3 BSE II. 3 25.67
8. HEIZER Andrea Tata 4 24
9. GASZNER Anna 3 Debreceni SC-SI 2 22
10. FÖLDI Gyöngyvér 2 Szombathely 3 21.33
11. BICZÓ Nikolett Tatabánya 3 20
12. MURAKÖZY Borbála Tatabánya 3 20
13. BODNÁR Fanni 3 BSE II. 2 20
14. MIHÁCZI Diána 1 BSE II. 3 20
15. BICSKEI Flóra 3-4 Szombathely 4 18.25
16. FÜLÖP Klaudia 5 MAFC 4 18
17. SZABÓ Dóra Szolnoki MÁV 4 17.75
18. MOLNÁR Fanni 4-5 Autópark PVSK 2 17
19. RAUSCH Anikó Tatabánya 4 15.5
20. ORBÁN Johanna 3 Szombathely 4 15.5
21. MERCSÉNYI Noémi Tatabánya 4 15.5
22. SZABÓ Vivien 4-5 BSE II. 3 15
23. KULI Orsolya 4 Kecskemét 4 15
24. ORSÓS BOGDÁN Lívia 1 Tata 3 14.67
25. STUDER Ágnes 1-2 Szekszárd II. 2 14.5
26. PÁLL Vivien 4 NYFSE-NYKS 3 14.33
27. MARTONOSI Z 1-2 Kecskemét 3 14.33
28. ZSILINSZKY Lilla 4-5 BSE II. 3 13.34
29. SZŰCS Réka 1 Autópark PVSK 3 13.33
30. FEHÉR Fanni 1-2 Tatabánya 3 13
31. RICk Mónika 3-4 Szekszárd II. 3 12.67
32. VUKOV Szonja 3 BSE II. 3 12.67
33. MESTER Nikoletta 3-4 Zala Volán TE 3 12.33
34. NÁDAS Nikolett Szolnoki MÁV 4 11.5
35. VARGA Barbara 4-5 BSE II. 2 11.5
36. MOLNÁR Anna 5 Szombathely 3 11.34
37. BENEDEK Bernadett Szolnoki MÁV 4 11.25
38. PÁLFFY Dóra Zala Volán TE 3 11
39. SIPOS Boglárka 2-3 MAFC 4 10.75
40. STUDER Zsuzsa 1-2 Szekszárd II. 4 10.5
41. GÁL Annamária 1-2 Debreceni SC-SI 4 10.5
42. POGÁNY Vivien 1 Kecskemét 4 10.5
43. KISS Dorottya Tatabánya 3 10
44. RAUS Vivien 3 Autópark PVSK 3 10
45. SIMON Ágnes 2-3 Debreceni SC-SI 3 9.67
46. TILLMANN Dóra 1-2 MAFC 4 9.5
47. SCHÖNHARDT Lilla 1-2 Szekszárd II. 4 9.5
48. FÖLDESI Vanessa NYFSE-NYKS 3 9.33
49. TÓTH Kitti 2-3 NYFSE-NYKS 3 9.33
50. SÁNTA Petra 1 Autópark PVSK 3 9
51. CHVATAL Tünde Debreceni SC-SI 2 9
52. NAGY Bettina Autópark PVSK 3 9
53. SZABÓ Réka 3-4 Debreceni SC-SI 4 8.75
54. FÜLEP Csilla 3 MAFC 4 8.75
55. SCHRAMKÓ Sába 1 BSE II. 2 8.5
56. MOLNÁR Alexandra 2-3 Szolnoki MÁV 2 8.5
57. MAGYAR Alexandra 3-4 Zala Volán TE 3 8
58. ÁRVAY Júlia 3-4 Szekszárd II. 4 8
59. HANDLER Kinga 3 Szombathely 4 7.75
60. VARGA Andrea Autópark PVSK 3 7.67
61. GYÁRFÁS Patrícia 3 Kecskemét 3 7.67
62. GAÁL Zsófia 2 Tatabánya 4 7.5
63. NAGY Zita 4 Kecskemét 4 7.5
64. DUKAI Alexandra 1-2 Zala Volán TE 3 7.33
65. KOVÁCS Petra Autópark PVSK 3 7.33
66. SZALAI Dóra 1-2 Szombathely 4 7.25
67. BOROS Dóra NYFSE-NYKS 2 7
68. BÍRÓ Dorottya 1-2 Szolnoki MÁV 4 7
69. ERŐS Fruzsina 1-2 Autópark PVSK 3 7
70. NAGY Dóra 1 Kecskemét 4 6.75
71. SOÓS Réka NYFSE-NYKS 3 6.67
72. BÓDI Bettina 3 Szolnoki MÁV 3 6.33
73. HARTMANN Virág Autópark PVSK 3 6
74. WIESNER Fanni 3 Szekszárd II. 4 6
75. VARGA Lili Debreceni SC-SI 3 6
76. SZABÓ Kinga Szolnoki MÁV 4 5.75
77. VÁSÁRHELYI Kinga 4 Tatabánya 2 5.5
78. GÖMZE Angéla NYFSE-NYKS 3 5.33
79. BEREGSZÁSZI Andrea 1 Kecskemét 4 5.25
80. KISS Judit 3 Tata 3 4.67
81. BÉKEFI Beatrix 4 Kecskemét 4 4.5
82. ROZSICS Lilla 3-4 MAFC 4 4.5
83. NAGY Ágnes NYFSE-NYKS 3 4.33
84. BAKÓ Borbála Luca 1 Tata 3 4.33
85. DOMOKOS Fanni Zala Volán TE 3 4.33
86. NYULASI Barbara 1-2 MAFC 4 4.25
87. GÖNCZI Petra 3 Kecskemét 2 4
88. BARI Krisztina 1-2 Szekszárd II. 4 4
89. NAGY Zsuzsanna 1-2 Szekszárd II. 3 4
90. GERGÁCZ Eszter 3-4 Zala Volán TE 3 3.67
91. ANTAL Zita 2 Kecskemét 2 3.5
92. MANGLIÁR Vanda Szombathely 4 3.5
93. MÁCSIk Nikolett Szekszárd II. 4 3.5
94. HALÁSZ Lili Debreceni SC-SI 4 3.5
95. HORVÁTH Petra 4 Szombathely 4 3.25
96. FAZEKAS Fruzsina 1 Szolnoki MÁV 3 3
97. SOKVÁRI Cintia Szolnoki MÁV 3 2.67
98. HÉRICZ Regina Szolnoki MÁV 3 2.67
99. FABÓK Fanni 5 MAFC 3 2.67
100. DARA Lilla 3-4 Autópark PVSK 2 2.5
101. PÁLMAI Nóra 5 Tata 3 2.33
102. LUMNITZER Dóra Szombathely 4 2.25
103. NAGY Dóra 2 Tatabánya 3 2
104. SZORÁTH Anna 2-3 BSE II. 3 2
105. KÖVÉR Dorina Szekszárd II. 4 2
106. RAKOLCAI Krisztina 2 BSE II. 3 2
107. DŐRY Viktória 1-2 BSE II. 3 2
108. KISS Csenge 5 Tata 4 1.75
109. K?HÁZI Fanni 2-3 Kecskemét 4 1.75
110. TATAI Tímea NYFSE-NYKS 3 1.67
111. LAPAT Luca Zala Volán TE 3 1.67
112. SZABÓ Bianka Tata 3 1.67
113. TAKÁCS Fruzsina Zala Volán TE 3 1.66
114. FÖLDVÁRI Melitta 1-2 Szolnoki MÁV 2 1.5
115. MILOS Fanni Tatabánya 2 1.5
116. ROZSICS Teodóra 1-2 MAFC 2 1.5
117. BENCZE Vivien 2 Szombathely 3 1.33
118. BRENNER Klára Tata 4 1
119. WOLF Rebeka Szekszárd II. 2 1
120. TÁPAI Andrea 4 MAFC 3 0.67
121. TATAI Teodóra NYFSE-NYKS 2 0.5
122. AGÓCS Antónia Szolnoki MÁV 3 0.33
123. FÜLÖP Laura Zala Volán TE 3 0.33
124. TÓTH Petra 3-4 Tata 2 0
125. DOBSA Judit Tata 2 -0.5
126. MÉSZÁROS Réka 2 Szombathely 2 -0.5
127. PARÓCZI Kata Autópark PVSK 2 -1
128. FEKETE Fruzsina 2-3 Tata 4 -1.25
129. SZEKERES Viktória 1 MAFC 3 -1.34
130. MÁRIÁS Fruzsina 2-3 Debreceni SC-SI 3 -1.34
131. SZÁSZFAI Emese Debreceni SC-SI 2 -1.5
132. KRISZTIÁN Tünde 1 Tata 4 -1.5
133. SZABOLCSI Ágnes 3 MAFC 2 -1.5


Tabella
Get the Flash Player to see this player.

A szövetség hivatalos médiatámogatója
Nemzeti Sport
 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


BAJNOKSÁGOK - FELNŐTT

BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS

  • MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok