Név:
E-mail:
Leány serdülő
 Török Flóris  
 Újpest-MT  
2014/12/21 83:0
Leány serdülő
 NyFSE-NyKS  
 DVTK-ÉLKSK  
2014/12/21 93:0
Fiú serdülő
 SZEDEÁK / A  
 Szolnoki VSI  
2014/12/21 10:00
Fiú serdülő
 Békési SZSK  
 Kecskeméti Kos.  
2014/12/21 10:00
Fiú serdülő
 Körmendi Törpö.  
 Szombathelyi K.  
2014/12/21 10:00
Fiú serdülő
 Alisca Sólymok.  
 Siófoki Kosárs.  
2014/12/21 10:00
Leány serdülő
 Kosárlabda Aka.  
 Mágusok Egyesü.  
2014/12/21 10:00
Leány serdülő
 Zsíros Akadémi.  
 BEAC Alapítván.  
2014/12/21 10:00
Leány serdülő
 Dávid Kornél  
 Atomerőmű KSC  
2014/12/21 10:00
Leány serdülő
 Újpest-MT  
 FKE  
2014/12/21 10:15
Leány serdülő
 Szombathelyi S.  
 Dávid Kornél  
2014/12/21 11:00
Leány serdülő
 BEAC - Újbuda  
 DVTK-ÉLKSK  
2014/12/21 11:00
Leány serdülő
 Szolnoki Sport.  
 Szeged KE / A  
2014/12/21 11:00
Leány serdülő
 DVTK-ÉLKSK  
 BEAC -Újbuda /.  
2014/12/21 11:30
Fiú serdülő
 JKSE Kosársuli.  
 Vásárhelyi KS  
2014/12/21 12:00
Fiú serdülő
 Szentesi KK  
 Jövő Bajnokai  
2014/12/21 12:00
Fiú serdülő
 Soproni Tigris.  
 Kanizsa KK  
2014/12/21 12:00
Fiú serdülő
 PVSK-Panthers  
 Kosárlabda Aka.  
2014/12/21 12:00
Leány serdülő
 CEKK  
 Dávid Kornél  
2014/12/21 12:00
Leány serdülő
 FKE  
 Török Flóris  
2014/12/21 12:00
Leány serdülő
 Kanizsa DKK  
 Kosárlabda Aka.  
2014/12/21 12:00
Leány serdülő
 BEAC Alapítván.  
 Debreceni KA-D.  
2014/12/21 12:00
Leány serdülő
 Soproni Darazs.  
 Kosárlabda Aka.  
2014/12/21 12:30
Leány serdülő
 Dávid Kornél  
 Kiss Lenke-BLF  
2014/12/21 13:00
Leány serdülő
 DVTK-ÉLKSK  
 Csata DSE/B  
2014/12/21 13:00
Leány serdülő
 Pécsi VSK  
 Szolnoki Sport.  
2014/12/21 13:00
Leány serdülő
 BEAC -Újbuda /.  
 NyFSE-NyKS  
2014/12/21 13:30
Fiú serdülő
 Vásárhelyi KS  
 Szolnoki VSI  
2014/12/21 14:00
Fiú serdülő
   
   
2014/12/21 14:00
Leány serdülő
 Debreceni KA-D.  
 Zsíros Akadémi.  
2014/12/21 14:00
Leány serdülő
 Atomerőmű KSC  
 CEKK  
2014/12/21 14:00
Leány serdülő
 Török Flóris  
 MTK Budapest  
2014/12/21 14:00
Leány serdülő
 Mágusok Egyesü.  
 Kanizsa DKK  
2014/12/21 14:00
Férfi NB II. Kö A
 BKG DSE  
 Százhalombatta.  
2014/12/21 15:00
Fiú serdülő
 Szentesi KK  
 Kecskeméti Kos.  
2014/12/21 15:00
Fiú serdülő
   
   
2014/12/21 15:00
Leány serdülő
 Csata DSE/B  
 BEAC - Újbuda  
2014/12/21 15:00
Leány serdülő
 Kiss Lenke-BLF  
 Szombathelyi S.  
2014/12/21 15:00
Leány serdülő
 Szeged KE / A  
 Pécsi VSK  
2014/12/21 15:00
Leány serdülő
 Kosárlabda Aka.  
 Vasas Akadémia.  
2014/12/21 15:00
Fiú junior K
 SZEDEÁK  
 Vasas Akadémia.  
2014/12/21 15:00
Férfi NB II. Ny
 Treff 07 SE  
 Sopron  
2014/12/21 16:00
Férfi NB II. Kö B
 HIDIGUT-Hidegk.  
 Malév  
2014/12/21 16:00
Fiú serdülő
   
   
2014/12/21 16:00
Fiú serdülő
 JKSE Kosársuli.  
 SZEDEÁK / A  
2014/12/21 16:00
Leány serdülő
 MTK Budapest  
 Bajai NKK  
2014/12/21 16:00
Fiú junior K
 Budapesti Honv.  
 Békési SzSK  
2014/12/21 16:00
Fiú junior K
 Kecskeméti Kos.  
 Debreceni KA -.  
2014/12/21 16:30
Férfi NB II. Kö B
 BLF Palota  
 FSzSE  
2014/12/21 17:00
Női NB I. A
 DVTK  
 Győr  
2014/12/21 17:00
Női NB I. A
 PINKK Pécsi 42.  
 Sopron  
2014/12/21 17:00
Fiú serdülő
 Jövő Bajnokai  
 Békési SZSK  
2014/12/21 17:00
Fiú serdülő
   
   
2014/12/21 17:00
Leány serdülő
 Vasas Akadémia.  
 Soproni Darazs.  
2014/12/21 17:00
Leány serdülő
 Bajai NKK  
 Török Flóris  
2014/12/21 18:00
Férfi NB II. Kö A
 Öregkaszások  
 Dunaharaszti  
2014/12/21 19:00
MKOSZ
 
Játékvezetők és komisszárok 2010/2011

NB I. "A" keret 32 fő - valamennyi NB I-es mérkőzésen vezethet

Ádám József (Kecskemét), Balog György (Pilisvörösvár), Benczur Tamás (Gyál), Bodnár Péter (Budapest), Bognár Tibor (Tata), Cziffra Csaba (Budapest), Farkas Gábor (Kapospula), Fodor Attila (Szolnok), Forrai Sámuel (Szombathely), Földházi Tamás (Miskolc), Frányó Péter (Budapest), Gál János (Szolnok), Gorka Szabolcs (Budapest), Győrffy Pál Attila (Budapest), Hartyáni Zsolt (Budakalász), Hegedűs Tibor (Miskolc), Jakab László (Monor), Jurák Krisztián (Dorog), Kapitány Gellért (Pécs), Király László (Kecskemét) , Kiss László (Baja), Makovsky Szabolcs (Székesfehérvár), Márton László (Pécs), Pálla Zoltán (Sopron), Pozsonyi László (Debrecen), Söjtöry Tamás (Kaposvár), Szabó Gergő (Szekszárd ), Szilas György (Budapest), Török Róbert (Zalaegerszeg), Valovics István dr. (Dunakeszi), Vétek Frigyes (Baja), Vígh Péter dr.(Budapest)

NB I. "AB" keret 15 fő - NB I/A és B mérkőzésen vezethet

Benedek Zoltán (Nagykanizsa), Boros Tamás (Sopron), Gelencsér György (Pécs), Horváth Alajos (Zalaegerszeg), Maár Gábor (Paks), Magyari Tibor dr. (Szombathely), Németh András (Szombathely), Németh Csaba (Zalaegerszeg), Németh Sándor (Zalaegerszeg), Sabáli László (Szombathely), Surányi Gábor (Győr), Tóth Kálmán (Szombathely), Török Zoltán (Szombathely), Tőzsér Dénes (Székesfehérvár), Vida Béla (Budapest),

NB I. "B" keret 36 fő - NB I/B mérkőzésen vezethet

Bálind Attila (Dombóvár), Balogh László (Szolnok), Bogárdi János (Kecskemét), Borgula György (Mezőberény), Dernei Gábor (Budapest), Domán István (Tiszaújváros), Dombay László (Zalaegerszeg), Domokos Lőrinc (Zomba), Farkas János (Szolnok), Fekete László (Sárbogárd), Gaál István (Budapest),Gergely Csaba (Nyíregyháza), Hervay Tibor (Érd), Horváth Orsolya (Székesfehérvár), Jobbágy István (Tiszaújváros), Józsa András (Budapest), Kovács Nimród (Baja), Kovács Zoltán (Budapest), Lakatos Viktor dr. (Budapest), Lövész Csaba (Baja), Menyhárt Ferenc (Nagykáta), Mester Ferenc (Kecskemét), Minár László (Budapest), Mintál Csaba (Kozármisleny), Rácz Zsolt (Szolnok), Radnóti Miklós (Baja), Reisz Péter (Szekszárd), Sági Zoltán (Pécs), Sallai István (Nyíregyháza), Szabó Attila (Budapest), Szakáll István dr. (Budapest), Szalai Zsolt (Zalaegerszeg), Torzsa Péter (Debrecen), Vadász Csaba (Szeged), Válé Flórián (Csömör), Varga Zoltán (Szeged),

NB II. "kiemelt" keret

Bátovszky Zsolt (Győr), Dokmanovic Milivoj (Szombathely), Földvári Tamás (Pécs), Kisházi Béla (Debrecen), Kollár Tamás (Dombóvár), Nagy I. László (Százhalombatta), Mocsai László (Budapest), Zalai Ákos (Nyíregyháza), Porpáczy László (Budapest), Szőcs Péter (Székesfehérvár)

Komisszári keret

Benczur Lajos, Bodrogváry Iván, Faidt Mihály, Farkas Zoltán, Földházi György, Gencsev Plámen dr., Gincsai János Péter dr., Halmos Péter, Harsányi József, Heisig József, Major György, Mustos Tamás János, Nagy József, Parádi Péter, Schäffer Béla, Szabadvári János, Szabados György, Szabari János, Szabó György, Szaniszló Sándor, Toók Ferenc, Várhalmi Zsolt, Zsiros Tibor



A szövetség hivatalos médiatámogatója
Nemzeti Sport

j plyn
 OLDALTÉRKÉP


MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok