Név:
E-mail:
Férfi NB I. A, 1-8.
 PVSK  
 Szolnok  
2016/05/07 18:00
Férfi NB I. A, 1-8.
 Sopron  
 ASE  
2016/05/07 18:00
Férfi NB I. A, 1-8.
 ZTE  
 Körmend  
2016/05/07 18:00
Férfi NB I. A, Play-out
 MAFC  
 NYKK  
2016/05/07 18:00
Férfi NB I. B 1-8.
 Békési SzSK  
 Kaszások  
2016/05/07 18:00
Férfi NB I. B 1-8.
 Salgótarján  
 Vasas  
2016/05/07 18:00
Férfi NB I. B 1-8.
 DEAC  
 MTK  
2016/05/07 18:00
Férfi NB I. B 9-16.
 TF-BP  
 Tiszaújváros  
2016/05/07 18:30
Férfi NB I. B 17-24.
 Alba Fehérvár-.  
 Budafok  
2016/05/07 15:00
Férfi NB I. B 17-24.
 Alba Fehérvár-.  
 Budafok  
2016/05/07 15:00
Férfi NB II. Kö A
 Szentendrei KS.  
 Százhalombatta.  
2016/05/07 18:00
Férfi NB II. Kö B
 HKK-Bikák  
 Budaörsi DSE  
2016/05/07 17:00
Fiú serdülő
 Vasas Akadémia.  
 Dávid Kornél  
2016/05/07 10:00
Fiú serdülő
 Körmendi Törpö.  
 GKS-Nyíregyház.  
2016/05/07 11:00
Fiú serdülő
 Egri KOK VSI  
 Nyírsuli KA /A.  
2016/05/07 11:00
Fiú serdülő
 Kosárlabda Aka.  
 Nagykőrösi Sól.  
2016/05/07 11:00
Fiú serdülő
 SZEDEÁK / A  
 Szolnoki VSI  
2016/05/07 11:00
Fiú serdülő
 Bajai Bácska  
 Dombóvári Kosá.  
2016/05/07 11:00
Fiú serdülő
 Zsíros Akadémi.  
 Kiss Lenke KS  
2016/05/07 11:00
Fiú serdülő
 Debreceni Kosá.  
 MAFC Kosársuli.  
2016/05/07 11:45
Fiú serdülő
 Megyeri Tigris.  
 Pityke KSE  
2016/05/07 12:45
Fiú serdülő
 Budapesti Honv.  
 ZTE KK / A  
2016/05/07 12:45
Fiú serdülő
 Vásárhelyi Tor.  
 PVSK-Panthers  
2016/05/07 12:45
Fiú serdülő
 MEAFC /A  
 Óbudai Kaszáso.  
2016/05/07 12:45
Fiú serdülő
 Kecskeméti Kos.  
 OSE Lions  
2016/05/07 12:45
Fiú serdülő
 Szombathelyi K.  
 Soproni Sporti.  
2016/05/07 12:45
Fiú serdülő
 MAFC Kosársuli.  
 Vasas Akadémia.  
2016/05/07 16:00
Fiú serdülő
 Óbudai Kaszáso.  
 Egri KOK VSI  
2016/05/07 17:00
Fiú serdülő
 OSE Lions  
 Kosárlabda Aka.  
2016/05/07 17:00
Fiú serdülő
 Soproni Sporti.  
 SZEDEÁK / A  
2016/05/07 17:00
Fiú serdülő
 Pityke KSE  
 Bajai Bácska  
2016/05/07 17:00
Fiú serdülő
 ZTE KK / A  
 Zsíros Akadémi.  
2016/05/07 17:00
Fiú serdülő
 PVSK-Panthers  
 Körmendi Törpö.  
2016/05/07 17:00
Fiú serdülő
 Debreceni Kosá.  
 Dávid Kornél  
2016/05/07 17:45
Fiú serdülő
 Megyeri Tigris.  
 Dombóvári Kosá.  
2016/05/07 18:45
Fiú serdülő
 Budapesti Honv.  
 Kiss Lenke KS  
2016/05/07 18:45
Fiú serdülő
 Vásárhelyi Tor.  
 GKS-Nyíregyház.  
2016/05/07 18:45
Fiú serdülő
 MEAFC /A  
 Nyírsuli KA /A.  
2016/05/07 18:45
Fiú serdülő
 Kecskeméti Kos.  
 Nagykőrösi Sól.  
2016/05/07 18:45
Fiú serdülő
 Szombathelyi K.  
 Szolnoki VSI  
2016/05/07 18:45
Leány tini
 Szolnoki Sport.  
 Kecskeméti Kos.  
2016/05/07 10:00
Leány tini
 DVTK-ÉLKSK  
 Ziccer Tigrise.  
2016/05/07 10:00
Leány tini
 Atomerőmű KSC  
 Török Flóris  
2016/05/07 12:00
Leány tini
 Vasas Akadémia.  
 NyFSE - NyKS /.  
2016/05/07 12:00
Leány tini
 MTK Budapest  
 BEAC -Újbuda/A.  
2016/05/07 14:00
Leány tini
 Bajai NKK  
 Csata DSE  
2016/05/07 14:00
Leány tini
 Kosárlabda Aka.  
 Soproni Darazs.  
2016/05/07 16:00
Leány tini
 Pécsi VSK  
 Kanizsa DKK /  
2016/05/07 16:00
Férfi NB I. B 9-16.
 Győr  
 Bonyhád  
2016/05/08 18:00
Férfi NB I. B 17-24.
 KTE  
 SMAFC  
2016/05/08 17:00
Férfi NB I. B 17-24.
 KTE  
 SMAFC  
2016/05/08 17:00
Férfi NB II. Kö A
 Gödi SE  
 Treff 07 SE  
2016/05/08 16:00
Férfi NB II. Kö A
 Dunaharaszti  
 BC Csepel II.  
2016/05/08 17:00
Férfi NB II. Kö A
 Kandó FSC  
 BKG DSE  
2016/05/08 17:45
Férfi NB II. Kö A
 Zsíros Akadémi.  
 BLF Palota  
2016/05/08 19:00
Férfi NB II. Kö B
 MAFC BME  
 Közgáz  
2016/05/08 16:00
Férfi NB II. Kö B
 Öregkaszások  
 FSzSE  
2016/05/08 17:00
Férfi NB II. Kö B
 MAFC Martos  
 Tehetséges Fia.  
2016/05/08 18:00
Amatőr Női NB I. 9-16.
 DVTK  
 Szeged  
2016/05/08 15:00
Amatőr Női NB I. 9-16.
 DVTK  
 Szeged  
2016/05/08 15:00
Fiú egyetemi, Rájátszás
 EKF SE  
 TFSE  
2016/05/08 16:00
Fiú egyetemi, Rájátszás
 DEAC  
 SZoESE  
2016/05/08 20:00
Leány egyetemi, Rájátszás
 PTE-PEAC  
 TFSE  
2016/05/08 14:00
Leány egyetemi, Rájátszás
 DEAC  
 Közgáz  
2016/05/08 18:15
Fiú serdülő
 Dávid Kornél  
 MAFC Kosársuli.  
2016/05/08 90:0
Fiú serdülő
 Nagykőrösi Sól.  
 OSE Lions  
2016/05/08 93:0
Fiú serdülő
 Szolnoki VSI  
 Soproni Sporti.  
2016/05/08 93:0
Fiú serdülő
 Dombóvári Kosá.  
 Pityke KSE  
2016/05/08 93:0
Fiú serdülő
 Kiss Lenke KS  
 ZTE KK / A  
2016/05/08 93:0
Fiú serdülő
 GKS-Nyíregyház.  
 PVSK-Panthers  
2016/05/08 93:0
Fiú serdülő
 Nyírsuli KA /A.  
 Óbudai Kaszáso.  
2016/05/08 93:0
Fiú serdülő
 Vasas Akadémia.  
 Debreceni Kosá.  
2016/05/08 10:45
Fiú serdülő
 Zsíros Akadémi.  
 Budapesti Honv.  
2016/05/08 11:15
Fiú serdülő
 Körmendi Törpö.  
 Vásárhelyi Tor.  
2016/05/08 11:15
Fiú serdülő
 Egri KOK VSI  
 MEAFC /A  
2016/05/08 11:15
Fiú serdülő
 Kosárlabda Aka.  
 Kecskeméti Kos.  
2016/05/08 11:15
Fiú serdülő
 SZEDEÁK / A  
 Szombathelyi K.  
2016/05/08 11:15
Fiú serdülő
 Bajai Bácska  
 Megyeri Tigris.  
2016/05/08 11:15
Férfi NB I. A, 1-8.
 Alba  
 Kaposvár  
2016/05/09 18:00
Fiú egyetemi, Rájátszás
 TFSE  
 SZoESE  
2016/05/09 16:00
Fiú egyetemi, Rájátszás
 EKF SE  
 DEAC  
2016/05/09 20:00
Leány egyetemi, Rájátszás
 TFSE  
 Közgáz  
2016/05/09 16:00
Leány egyetemi, Rájátszás
 DEAC  
 PTE-PEAC  
2016/05/09 18:00
Férfi NB I. A, 1-8.
 Szolnok  
 PVSK  
2016/05/10 18:00
Férfi NB I. A, 1-8.
 ASE  
 Sopron  
2016/05/10 18:00
Férfi NB I. A, 1-8.
 Körmend  
 ZTE  
2016/05/10 18:00
Férfi NB II. Kö A
 BC Csepel II.  
 Malév SC  
2016/05/10 19:00
Férfi NB II. Kö B
 Tehetséges Fia.  
 Szent Pál Akad.  
2016/05/10 19:00
Férfi NB II. Kö B
 HKK-Bikák  
 Megyeri Tigris.  
2016/05/10 19:50
Fiú egyetemi, Rájátszás
 SZoESE  
 EKF SE  
2016/05/10 12:00
Fiú egyetemi, Rájátszás
 DEAC  
 TFSE  
2016/05/10 16:00
Leány egyetemi, Rájátszás
 Közgáz  
 PTE-PEAC  
2016/05/10 10:00
Leány egyetemi, Rájátszás
 TFSE  
 DEAC  
2016/05/10 14:00
MKOSZ
 
Játékvezetők és komisszárok 2010/2011

NB I. "A" keret 32 fő - valamennyi NB I-es mérkőzésen vezethet

Ádám József (Kecskemét), Balog György (Pilisvörösvár), Benczur Tamás (Gyál), Bodnár Péter (Budapest), Bognár Tibor (Tata), Cziffra Csaba (Budapest), Farkas Gábor (Kapospula), Fodor Attila (Szolnok), Forrai Sámuel (Szombathely), Földházi Tamás (Miskolc), Frányó Péter (Budapest), Gál János (Szolnok), Gorka Szabolcs (Budapest), Győrffy Pál Attila (Budapest), Hartyáni Zsolt (Budakalász), Hegedűs Tibor (Miskolc), Jakab László (Monor), Jurák Krisztián (Dorog), Kapitány Gellért (Pécs), Király László (Kecskemét) , Kiss László (Baja), Makovsky Szabolcs (Székesfehérvár), Márton László (Pécs), Pálla Zoltán (Sopron), Pozsonyi László (Debrecen), Söjtöry Tamás (Kaposvár), Szabó Gergő (Szekszárd ), Szilas György (Budapest), Török Róbert (Zalaegerszeg), Valovics István dr. (Dunakeszi), Vétek Frigyes (Baja), Vígh Péter dr.(Budapest)

NB I. "AB" keret 15 fő - NB I/A és B mérkőzésen vezethet

Benedek Zoltán (Nagykanizsa), Boros Tamás (Sopron), Gelencsér György (Pécs), Horváth Alajos (Zalaegerszeg), Maár Gábor (Paks), Magyari Tibor dr. (Szombathely), Németh András (Szombathely), Németh Csaba (Zalaegerszeg), Németh Sándor (Zalaegerszeg), Sabáli László (Szombathely), Surányi Gábor (Győr), Tóth Kálmán (Szombathely), Török Zoltán (Szombathely), Tőzsér Dénes (Székesfehérvár), Vida Béla (Budapest),

NB I. "B" keret 36 fő - NB I/B mérkőzésen vezethet

Bálind Attila (Dombóvár), Balogh László (Szolnok), Bogárdi János (Kecskemét), Borgula György (Mezőberény), Dernei Gábor (Budapest), Domán István (Tiszaújváros), Dombay László (Zalaegerszeg), Domokos Lőrinc (Zomba), Farkas János (Szolnok), Fekete László (Sárbogárd), Gaál István (Budapest),Gergely Csaba (Nyíregyháza), Hervay Tibor (Érd), Horváth Orsolya (Székesfehérvár), Jobbágy István (Tiszaújváros), Józsa András (Budapest), Kovács Nimród (Baja), Kovács Zoltán (Budapest), Lakatos Viktor dr. (Budapest), Lövész Csaba (Baja), Menyhárt Ferenc (Nagykáta), Mester Ferenc (Kecskemét), Minár László (Budapest), Mintál Csaba (Kozármisleny), Rácz Zsolt (Szolnok), Radnóti Miklós (Baja), Reisz Péter (Szekszárd), Sági Zoltán (Pécs), Sallai István (Nyíregyháza), Szabó Attila (Budapest), Szakáll István dr. (Budapest), Szalai Zsolt (Zalaegerszeg), Torzsa Péter (Debrecen), Vadász Csaba (Szeged), Válé Flórián (Csömör), Varga Zoltán (Szeged),

NB II. "kiemelt" keret

Bátovszky Zsolt (Győr), Dokmanovic Milivoj (Szombathely), Földvári Tamás (Pécs), Kisházi Béla (Debrecen), Kollár Tamás (Dombóvár), Nagy I. László (Százhalombatta), Mocsai László (Budapest), Zalai Ákos (Nyíregyháza), Porpáczy László (Budapest), Szőcs Péter (Székesfehérvár)

Komisszári keret

Benczur Lajos, Bodrogváry Iván, Faidt Mihály, Farkas Zoltán, Földházi György, Gencsev Plámen dr., Gincsai János Péter dr., Halmos Péter, Harsányi József, Heisig József, Major György, Mustos Tamás János, Nagy József, Parádi Péter, Schäffer Béla, Szabadvári János, Szabados György, Szabari János, Szabó György, Szaniszló Sándor, Toók Ferenc, Várhalmi Zsolt, Zsiros Tibor



A szövetség hivatalos médiatámogatója
Nemzeti Sport
Get the Flash Player to see this player.

j plyn
 OLDALTÉRKÉP


MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok