MKOSZ
magyar angol
FELIRATKOZÁS A HÍRLEVÉLRE
Férfi
NB I.
A csoport
Női
NB I.
A csoport
Játékvezetők és komisszárok 2010/2011

NB I. "A" keret 32 fő - valamennyi NB I-es mérkőzésen vezethet

Ádám József (Kecskemét), Balog György (Pilisvörösvár), Benczur Tamás (Gyál), Bodnár Péter (Budapest), Bognár Tibor (Tata), Cziffra Csaba (Budapest), Farkas Gábor (Kapospula), Fodor Attila (Szolnok), Forrai Sámuel (Szombathely), Földházi Tamás (Miskolc), Frányó Péter (Budapest), Gál János (Szolnok), Gorka Szabolcs (Budapest), Győrffy Pál Attila (Budapest), Hartyáni Zsolt (Budakalász), Hegedűs Tibor (Miskolc), Jakab László (Monor), Jurák Krisztián (Dorog), Kapitány Gellért (Pécs), Király László (Kecskemét) , Kiss László (Baja), Makovsky Szabolcs (Székesfehérvár), Márton László (Pécs), Pálla Zoltán (Sopron), Pozsonyi László (Debrecen), Söjtöry Tamás (Kaposvár), Szabó Gergő (Szekszárd ), Szilas György (Budapest), Török Róbert (Zalaegerszeg), Valovics István dr. (Dunakeszi), Vétek Frigyes (Baja), Vígh Péter dr.(Budapest)

NB I. "AB" keret 15 fő - NB I/A és B mérkőzésen vezethet

Benedek Zoltán (Nagykanizsa), Boros Tamás (Sopron), Gelencsér György (Pécs), Horváth Alajos (Zalaegerszeg), Maár Gábor (Paks), Magyari Tibor dr. (Szombathely), Németh András (Szombathely), Németh Csaba (Zalaegerszeg), Németh Sándor (Zalaegerszeg), Sabáli László (Szombathely), Surányi Gábor (Győr), Tóth Kálmán (Szombathely), Török Zoltán (Szombathely), Tőzsér Dénes (Székesfehérvár), Vida Béla (Budapest),

NB I. "B" keret 36 fő - NB I/B mérkőzésen vezethet

Bálind Attila (Dombóvár), Balogh László (Szolnok), Bogárdi János (Kecskemét), Borgula György (Mezőberény), Dernei Gábor (Budapest), Domán István (Tiszaújváros), Dombay László (Zalaegerszeg), Domokos Lőrinc (Zomba), Farkas János (Szolnok), Fekete László (Sárbogárd), Gaál István (Budapest),Gergely Csaba (Nyíregyháza), Hervay Tibor (Érd), Horváth Orsolya (Székesfehérvár), Jobbágy István (Tiszaújváros), Józsa András (Budapest), Kovács Nimród (Baja), Kovács Zoltán (Budapest), Lakatos Viktor dr. (Budapest), Lövész Csaba (Baja), Menyhárt Ferenc (Nagykáta), Mester Ferenc (Kecskemét), Minár László (Budapest), Mintál Csaba (Kozármisleny), Rácz Zsolt (Szolnok), Radnóti Miklós (Baja), Reisz Péter (Szekszárd), Sági Zoltán (Pécs), Sallai István (Nyíregyháza), Szabó Attila (Budapest), Szakáll István dr. (Budapest), Szalai Zsolt (Zalaegerszeg), Torzsa Péter (Debrecen), Vadász Csaba (Szeged), Válé Flórián (Csömör), Varga Zoltán (Szeged),

NB II. "kiemelt" keret

Bátovszky Zsolt (Győr), Dokmanovic Milivoj (Szombathely), Földvári Tamás (Pécs), Kisházi Béla (Debrecen), Kollár Tamás (Dombóvár), Nagy I. László (Százhalombatta), Mocsai László (Budapest), Zalai Ákos (Nyíregyháza), Porpáczy László (Budapest), Szőcs Péter (Székesfehérvár)

Komisszári keret

Benczur Lajos, Bodrogváry Iván, Faidt Mihály, Farkas Zoltán, Földházi György, Gencsev Plámen dr., Gincsai János Péter dr., Halmos Péter, Harsányi József, Heisig József, Major György, Mustos Tamás János, Nagy József, Parádi Péter, Schäffer Béla, Szabadvári János, Szabados György, Szabari János, Szabó György, Szaniszló Sándor, Toók Ferenc, Várhalmi Zsolt, Zsiros Tibor



Tabella