Név:
E-mail:
Férfi NB I. B K.
 Bp. Honvéd  
 DEAC  
2016/10/01 16:00
Férfi NB I. B K.
 NYKK  
 Tiszaújváros  
2016/10/01 16:30
Férfi NB I. B K.
 Kaszások  
 Békési SzSK  
2016/10/01 18:00
Férfi NB I. B K.
 Nagyk?rös  
 EKE Eger KOK  
2016/10/01 19:00
Férfi NB I. B Ny.
 MTK  
 PVSK - Kronosz  
2016/10/01 17:00
Férfi NB I. B Ny.
 TF-BP  
 Győr  
2016/10/01 19:30
Női NB I. A
 PEAC-Pécs  
 Szekszárd  
2016/10/01 18:00
Női NB I. A
 UNIQA Sopron  
 BEAC  
2016/10/01 18:00
Női NB I. A
 Vasas  
 PINKK-Pécsi 42.  
2016/10/01 18:00
Amatőr Női NB I. K
 Szolnok  
 Szeged  
2016/10/01 13:00
Amatőr Női NB I. K
 Kiss Lenke  
 Kecskemét  
2016/10/01 15:00
Amatőr Női NB I. K
 MTK  
 MAFC  
2016/10/01 17:00
Amatőr Női NB I. Ny
 Ajka  
 Tatabánya  
2016/10/01 14:00
Fiú U20 NB I. B K
 Bp. Honvéd  
 DEAC  
2016/10/01 13:30
Fiú U20 NB I. B K
 Kaszások  
 Békési SzSK  
2016/10/01 15:30
Fiú U20 NB I. B K
 Nagyk?rös  
 EKF-Eger-KOK S.  
2016/10/01 16:30
Fiú U20 NB I. B Ny
 TF-BP  
 Győr  
2016/10/01 17:00
Fiú U20 NB I. B K
 Nyíregyháza  
 Tiszaújváros  
2016/10/01 19:00
Fiú U20 NB I. B Ny
 MTK  
 PVSK - Kronosz  
2016/10/01 19:15
Fiú junior Ny
 Budapesti Honv.  
 Kosárlabda Aka.  
2016/10/01 18:00
Fiú kadett
 Budapesti Honv.  
 Újpest-MT/B  
2016/10/01 11:00
Fiú kadett
 ZTE KK  
 Soproni Sporti.  
2016/10/01 11:00
Fiú kadett
 Szolnoki Sport.  
 DKA - DSI / B  
2016/10/01 11:00
Fiú kadett
 Alba Fehérvár/.  
 ELITE Basket T.  
2016/10/01 11:00
Fiú kadett
 Szombathelyi K.  
 Kiss Lenke KS  
2016/10/01 11:00
Fiú kadett
 Budaörsi DSE  
 Kecskeméti KA  
2016/10/01 11:00
Fiú kadett
 Zsíros Akadémi.  
 Atomerőmű SE  
2016/10/01 11:00
Fiú kadett
 OSE Lions  
 Soproni Tigris.  
2016/10/01 12:45
Fiú kadett
 Kaposvári KK  
 Budapesti Honv.  
2016/10/01 12:45
Fiú kadett
 MAFC/A  
 Békési SZSK  
2016/10/01 12:45
Fiú kadett
 DKA - DSI / A  
 Ifjú Sólymok  
2016/10/01 12:45
Fiú kadett
 SZEDEÁK / A  
 MAFC/B  
2016/10/01 12:45
Fiú kadett
 Nyírsuli Kosár.  
 Félegyházi TSI.  
2016/10/01 12:45
Fiú kadett
 Körmendi Törpö.  
 Vásárhelyi Kos.  
2016/10/01 12:45
Fiú kadett
 MAFC/A  
 Atomerőmű SE  
2016/10/01 14:45
Fiú kadett
 Félegyházi TSI.  
 ZTE KK  
2016/10/01 17:00
Fiú kadett
 Vásárhelyi Kos.  
 Szolnoki Sport.  
2016/10/01 17:00
Fiú kadett
 Soproni Tigris.  
 Alba Fehérvár/.  
2016/10/01 17:00
Fiú kadett
 Budapesti Honv.  
 Szombathelyi K.  
2016/10/01 17:00
Fiú kadett
 Budaörsi DSE  
 Ifjú Sólymok  
2016/10/01 17:00
Fiú kadett
 Békési SZSK  
 Zsíros Akadémi.  
2016/10/01 17:00
Fiú kadett
 MAFC/B  
 Budapesti Honv.  
2016/10/01 17:00
Fiú kadett
 OSE Lions  
 ELITE Basket T.  
2016/10/01 18:45
Fiú kadett
 Kaposvári KK  
 Kiss Lenke KS  
2016/10/01 18:45
Fiú kadett
 Kecskeméti KA  
 DKA - DSI / A  
2016/10/01 18:45
Fiú kadett
 SZEDEÁK / A  
 Újpest-MT/B  
2016/10/01 18:45
Fiú kadett
 Nyírsuli Kosár.  
 Soproni Sporti.  
2016/10/01 18:45
Fiú kadett
 Körmendi Törpö.  
 DKA - DSI / B  
2016/10/01 18:45
Leány junior
 BEAC-Csata Újb.  
 Pécsi VSK  
2016/10/01 13:00
Leány junior
 Vasas Akadémia.  
 BEAC-Újbuda KA.  
2016/10/01 15:30
Leány junior
 UNI Győr - Szé.  
 Százhalombatta.  
2016/10/01 16:00
Leány kadett Ny
 Soproni Darazs.  
 Kosárlabda Aka.  
2016/10/01 14:00
Férfi NB I. B Ny.
 Budafok  
 Veszprém  
2016/10/02 17:00
Női NB I. A
 Győr  
 MTK  
2016/10/02 17:00
Amatőr Női NB I. K
 Vasas Akadémia.  
 Szolnok  
2016/10/02 17:00
Amatőr Női NB I. Ny
 Tata  
 Kanizsa  
2016/10/02 13:00
Amatőr Női NB I. Ny
 Dávid Kornél  
 ELTE-BEAC Újbu.  
2016/10/02 15:00
Amatőr Női NB I. Ny
 PINKK SE  
 BKG DSE  
2016/10/02 16:00
Fiú U20 NB I. B Ny
 Budafok  
 Veszprém  
2016/10/02 19:00
Fiú junior K
 SZEDEÁK  
 Nyírsuli Kosár.  
2016/10/02 15:00
Fiú junior K
 Budapesti Honv.  
 MAFC  
2016/10/02 16:00
Fiú kadett
 DKA - DSI / B  
 Vásárhelyi Kos.  
2016/10/02 90:0
Fiú kadett
 Ifjú Sólymok  
 Kecskeméti KA  
2016/10/02 90:0
Fiú kadett
 ELITE Basket T.  
 Soproni Tigris.  
2016/10/02 90:0
Fiú kadett
 Kiss Lenke KS  
 Budapesti Honv.  
2016/10/02 90:0
Fiú kadett
 Atomerőmű SE  
 Békési SZSK  
2016/10/02 90:0
Fiú kadett
 Újpest-MT/B  
 MAFC/B  
2016/10/02 90:0
Fiú kadett
 Soproni Sporti.  
 Félegyházi TSI.  
2016/10/02 90:0
Fiú kadett
 Szombathelyi K.  
 Kaposvári KK  
2016/10/02 10:45
Fiú kadett
 Zsíros Akadémi.  
 MAFC/A  
2016/10/02 10:45
Fiú kadett
 Budapesti Honv.  
 SZEDEÁK / A  
2016/10/02 10:45
Fiú kadett
 ZTE KK  
 Nyírsuli Kosár.  
2016/10/02 10:45
Fiú kadett
 Szolnoki Sport.  
 Körmendi Törpö.  
2016/10/02 10:45
Fiú kadett
 DKA - DSI / A  
 Budaörsi DSE  
2016/10/02 10:45
Fiú kadett
 Alba Fehérvár/.  
 OSE Lions  
2016/10/02 10:45
Leány junior
 PEAC - Kosárla.  
 KSC Szekszárd  
2016/10/02 12:00
Leány kadett K
 Nyíregyházi Ko.  
 Vasas Akadémia.  
2016/10/02 11:00
Leány kadett K
 Kecskeméti KA  
 Csata DSE/B  
2016/10/02 15:00
Leány kadett K
 BEAC -Újbuda K.  
 DVTK-ÉLKSK  
2016/10/02 15:00
Leány kadett Ny
 Pécsi VSK/A  
 Csata DSE/A  
2016/10/02 14:00
Leány junior
 BEAC-Újbuda KA.  
 Soproni Darazs.  
2016/10/04 17:15
Élő mérkőzések

Férfi NB I. B Keleti csoport
Bp. Honvéd
DEAC
10/01
16:00
2. (1-0)   -   3. (2-0)
NYKK
Tiszaújváros
10/01
16:30
7. (1-1)   -   9. (1-1)
Kaszások
Békési SzSK
10/01
18:00
4. (1-1)   -   12. (0-2)
Nagyk?rös
EKE Eger KOK
10/01
19:00
6. (1-1)   -   10. (0-2)


Férfi NB I. B Nyugati csoport
MTK
PVSK - Kronosz
10/01
17:00
5. (1-1)   -   4. (1-0)
TF-BP
Győr
10/01
19:30
1. (2-0)   -   8. (1-1)


Női NB I. A csoport
PEAC-Pécs
Szekszárd
10/01
18:00
7. (0-0)   -   5. (0-0)
UNIQA Sopron
BEAC
10/01
18:00
9. (0-0)   -   2. (0-0)
Vasas
PINKK-Pécsi 424
10/01
18:00
10. (0-0)   -   8. (0-0)


Amatőr Női NB Keleti csoport
Szolnok
Szeged
10/01
13:00
10. (0-0)   -   9. (0-0)
Kiss Lenke
Kecskemét
10/01
15:00
4. (0-0)   -   3. (0-0)
MTK
MAFC
10/01
17:00
6. (0-0)   -   5. (0-0)


Amatőr Női NB Nyugati csoport
Ajka
Tatabánya
10/01
14:00
1. (0-0)   -   9. (0-0)


NB I. B Keleti csoport, Fiú U20
Bp. Honvéd
DEAC
10/01
13:30
1. (1-0)   -   2. (2-0)
Kaszások
Békési SzSK
10/01
15:30
4. (1-0)   -   7. (1-1)
Nagyk?rös
EKF-Eger-KOK SE
10/01
16:30
10. (0-2)   -   8. (1-1)


NB I. B Nyugati csoport, Fiú U20
TF-BP
Győr
10/01
17:00
3. (1-0)   -   7. (1-1)


NB I. B Keleti csoport, Fiú U20
Nyíregyháza
Tiszaújváros
10/01
19:00
5. (1-1)   -   6. (1-1)


NB I. B Nyugati csoport, Fiú U20
MTK
PVSK - Kronosz
10/01
19:15
1. (2-0)   -   11. (0-1)


Fiú junior - Alapszakasz - Nyugat
Budapesti Honvéd/B
Kosárlabda Akadémia Pécs/A
10/01
18:00
. (-)   -   . (-)


Fiú kadett
Budapesti Honvéd / A
Újpest-MT/B
10/01
11:00
3. (3-0)   -   17. (1-2)
ZTE KK
Soproni Sportiskola / A
10/01
11:00
8. (3-0)   -   21. (1-2)
Szolnoki Sportcentum/A
DKA - DSI / B
10/01
11:00
6. (3-0)   -   20. (1-2)
Alba Fehérvár/A
ELITE Basket Törökbálint
10/01
11:00
1. (3-0)   -   23. (1-2)
Szombathelyi Kosárlabda Akadémia
Kiss Lenke KS
10/01
11:00
4. (3-0)   -   22. (1-2)
Budaörsi DSE
Kecskeméti KA / A
10/01
11:00
16. (2-1)   -   26. (0-3)
Zsíros Akadémia
Atomerőmű SE
10/01
11:00
5. (3-0)   -   19. (1-2)
OSE Lions
Soproni Tigrisek SE
10/01
12:45
13. (2-1)   -   27. (0-3)
Kaposvári KK
Budapesti Honvéd / B
10/01
12:45
14. (2-1)   -   30. (0-3)
MAFC/A
Békési SZSK
10/01
12:45
10. (2-1)   -   25. (0-3)
DKA - DSI / A
Ifjú Sólymok
10/01
12:45
7. (3-0)   -   24. (1-2)
SZEDEÁK / A
MAFC/B
10/01
12:45
11. (2-1)   -   28. (0-3)
Nyírsuli Kosárakadémia / A
Félegyházi TSI
10/01
12:45
12. (2-1)   -   31. (0-3)
Körmendi Törpördögök / A
Vásárhelyi Kosársuli / A
10/01
12:45
15. (2-1)   -   29. (0-3)
MAFC/A
Atomerőmű SE
10/01
14:45
10. (2-1)   -   19. (1-2)
Félegyházi TSI
ZTE KK
10/01
17:00
31. (0-3)   -   8. (3-0)
Vásárhelyi Kosársuli / A
Szolnoki Sportcentum/A
10/01
17:00
29. (0-3)   -   6. (3-0)
Soproni Tigrisek SE
Alba Fehérvár/A
10/01
17:00
27. (0-3)   -   1. (3-0)
Budapesti Honvéd / B
Szombathelyi Kosárlabda Akadémia
10/01
17:00
30. (0-3)   -   4. (3-0)
Budaörsi DSE
Ifjú Sólymok
10/01
17:00
16. (2-1)   -   24. (1-2)
Békési SZSK
Zsíros Akadémia
10/01
17:00
25. (0-3)   -   5. (3-0)
MAFC/B
Budapesti Honvéd / A
10/01
17:00
28. (0-3)   -   3. (3-0)
OSE Lions
ELITE Basket Törökbálint
10/01
18:45
13. (2-1)   -   23. (1-2)
Kaposvári KK
Kiss Lenke KS
10/01
18:45
14. (2-1)   -   22. (1-2)
Kecskeméti KA / A
DKA - DSI / A
10/01
18:45
26. (0-3)   -   7. (3-0)
SZEDEÁK / A
Újpest-MT/B
10/01
18:45
11. (2-1)   -   17. (1-2)
Nyírsuli Kosárakadémia / A
Soproni Sportiskola / A
10/01
18:45
12. (2-1)   -   21. (1-2)
Körmendi Törpördögök / A
DKA - DSI / B
10/01
18:45
15. (2-1)   -   20. (1-2)


Leány junior
BEAC-Csata Újbuda KA
Pécsi VSK
10/01
13:00
. (-)   -   1. (2-0)
Vasas Akadémia
BEAC-Újbuda KA/B
10/01
15:30
. (-)   -   7. (1-1)
UNI Győr - Széchenyi KA
Százhalombattai KSE
10/01
16:00
. (-)   -   . (-)


Leány kadett - Alapszakasz - Nyugat
Soproni Darazsak Akadémia
Kosárlabda Akadémia Pécs
10/01
14:00
. (-)   -   . (-)


NB I. B Nyugati csoport, Fiú U20
Budafok
Veszprém
10/02
19:00
5. (1-0)   -   10. (0-2)


Fiú kadett
Zsíros Akadémia
MAFC/A
10/02
10:45
5. (3-0)   -   10. (2-1)
Budapesti Honvéd / A
SZEDEÁK / A
10/02
10:45
3. (3-0)   -   11. (2-1)
ZTE KK
Nyírsuli Kosárakadémia / A
10/02
10:45
8. (3-0)   -   12. (2-1)
Szolnoki Sportcentum/A
Körmendi Törpördögök / A
10/02
10:45
6. (3-0)   -   15. (2-1)
DKA - DSI / A
Budaörsi DSE
10/02
10:45
7. (3-0)   -   16. (2-1)
Alba Fehérvár/A
OSE Lions
10/02
10:45
1. (3-0)   -   13. (2-1)


Leány kadett - Alapszakasz - Kelet
Nyíregyházi Kosársuli/A
Vasas Akadémia
10/02
11:00
. (-)   -   . (-)
Kecskeméti KA
Csata DSE/B
10/02
15:00
. (-)   -   . (-)
BEAC -Újbuda KA/A
DVTK-ÉLKSK
10/02
15:00
. (-)   -   . (-)


Leány kadett - Alapszakasz - Nyugat
Pécsi VSK/A
Csata DSE/A
10/02
14:00
. (-)   -   . (-)




A szövetség hivatalos médiatámogatója
Nemzeti Sport
MKOSZ Programok
 OLDALTÉRKÉP


MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok