Név:
E-mail:
Férfi NB I. A
 Kaposvár  
 Alba  
2016/02/10 18:00
Férfi NB I. A
 Szeged  
 ASE  
2016/02/10 18:00
Férfi NB I. A
 Szombathely  
 NYKK  
2016/02/10 18:30
Férfi NB I. A
 JKSE  
 KTE  
2016/02/10 19:00
Férfi NB I. A
 MAFC  
 PVSK  
2016/02/10 19:00
Férfi NB I. A
 Sopron  
 Körmend  
2016/02/10 19:00
Férfi NB I. A
 NYKK  
 Szeged  
2016/02/13 16:30
Férfi NB I. A
 MAFC  
 Szolnok  
2016/02/13 17:30
Férfi NB I. A
 Körmend  
 ASE  
2016/02/13 18:00
Férfi NB I. A
 KTE  
 Sopron  
2016/02/13 18:00
Férfi NB I. A
 ZTE  
 Szombathely  
2016/02/13 19:00
Férfi NB I. A
 Alba  
 JKSE  
2016/02/13 19:00
Férfi NB I. B K.
 MEAFC  
 Békési SzSK  
2016/02/12 18:00
Férfi NB I. B K.
 Bp. Honvéd  
 Kaszások  
2016/02/13 16:00
Férfi NB I. B K.
 Vásárhely  
 Tiszaújváros  
2016/02/13 18:00
Férfi NB I. B Ny.
 Veszprém  
 Győr  
2016/02/12 17:00
Férfi NB I. B Ny.
 Baja  
 Vasas  
2016/02/12 17:00
Férfi NB I. B Ny.
 Oroszlány  
 Bonyhád  
2016/02/12 19:00
Férfi NB I. B Ny.
 SMAFC  
 PVSK - Kronosz  
2016/02/12 19:00
Férfi NB I. B Ny.
 TF-BP  
 MTK  
2016/02/13 18:30
Férfi NB II. K
 DKA-DEAC  
 NYIKSE  
2016/02/10 18:00
Férfi NB II. K
 DEAC  
 MEAFC II.  
2016/02/10 20:15
Férfi NB II. K
 Szerencs VSE  
 Szolnoki Olaj  
2016/02/12 17:45
Férfi NB II. K
 Hajdúhadház  
 Békéscsaba  
2016/02/12 18:30
Férfi NB II. Ny
 Siófok  
 Tatai Sportegy.  
2016/02/12 19:00
Férfi NB II. Ny
 Tigris KK  
 Göcsej Sport K.  
2016/02/12 19:30
Férfi NB II. Ny
 Dombóvár  
 PEAC  
2016/02/13 18:00
Férfi NB II. Ny
 Marcali  
 FKSE Szekszárd.  
2016/02/13 19:00
Férfi NB II. Kö A
 BKG DSE  
 Közgáz/B  
2016/02/11 20:00
Férfi NB II. Kö A
 Monori SE  
 BLF Palota  
2016/02/12 19:00
Férfi NB II. Kö A
 ELTE-BEAC Újbu.  
 Szentendrei KS.  
2016/02/13 18:30
Férfi NB II. Kö B
 Budaörsi DSE  
 Nagyk?rös  
2016/02/11 20:30
Férfi NB II. Kö B
 JKC  
 Öregkaszások  
2016/02/11 20:45
Férfi NB II. Kö B
 Közgáz  
 Nagyk?rös  
2016/02/12 18:15
Férfi NB II. Kö B
 Szent Pál Akad.  
 Toldy Viziváro.  
2016/02/12 19:30
Férfi NB II. Kö B
 Budaörsi DSE  
 Megyeri Tigris.  
2016/02/13 17:00
Női NB I. A
 BEAC  
 PINKK-Pécsi 42.  
2016/02/13 15:00
Női NB I. A
 Zala Volán  
 PEAC-Pécs  
2016/02/13 16:45
Női NB I. A
 Ceglédi EKK  
 Győr  
2016/02/13 17:00
Női NB I. A
 Vasas  
 UNIQA Sopron  
2016/02/13 17:00
Női NB I. A
 Szekszárd  
 Aluinvent DVTK.  
2016/02/13 18:00
Amatőr Női NB I. K
 Kiss Lenke  
 Vasas Akadémia.  
2016/02/11 17:00
Amatőr Női NB I. K
 DEAC  
 MTK  
2016/02/13 18:00
Amatőr Női NB I. K
 Vasas Akadémia.  
 NyKS  
2016/02/13 19:00
Amatőr Női NB I. Ny
 Baja  
 Szombathely  
2016/02/13 16:00
Fiú egyetemi, Kelet
 USC Szeged  
 EKF SE 2  
2016/02/10 20:15
Leány egyetemi, Kelet
 USC Szeged  
 EKF-EVSI  
2016/02/10 18:15
Leány egyetemi, Nyugat
 UNI Győr  
 ELTE-BEAC  
2016/02/10 15:30
Leány egyetemi, Nyugat
 NKE SE  
 ELTE-BEAC  
2016/02/11 19:30
Fiú U20 NB I. A
 Szeged  
 ASE  
2016/02/10 15:15
Fiú U20 NB I. A
 Kaposvár  
 Alba  
2016/02/10 15:30
Fiú U20 NB I. A
 Szombathely  
 NYKK  
2016/02/10 16:00
Fiú U20 NB I. A
 JKSE  
 KTE  
2016/02/10 16:30
Fiú U20 NB I. A
 Sopron  
 Körmend  
2016/02/10 16:30
Fiú U20 NB I. A
 MAFC  
 PVSK  
2016/02/10 17:00
Fiú U20 NB I. B Ny
 Oroszlány  
 Bonyhád  
2016/02/12 16:30
Fiú U20 NB I. B Ny
 SMAFC  
 PVSK - Kronosz  
2016/02/12 16:45
Fiú U20 NB I. B Ny
 Veszprém  
 Győr  
2016/02/12 19:00
Fiú U20 NB I. B Ny
 Baja  
 Vasas  
2016/02/12 19:00
Fiú U20 NB I. B K
 MEAFC  
 Békési SzSK  
2016/02/12 20:00
Fiú U20 NB I. B K
 Bp. Honvéd  
 Kaszások  
2016/02/13 13:45
Fiú U20 NB I. A
 NYKK  
 Szeged  
2016/02/13 14:00
Fiú U20 NB I. A
 Körmend  
 ASE  
2016/02/13 15:00
Fiú U20 NB I. A
 KTE  
 Sopron  
2016/02/13 15:30
Fiú U20 NB I. B K
 Vásárhely  
 Tiszaújváros  
2016/02/13 15:30
Fiú U20 NB I. A
 ZTE  
 Szombathely  
2016/02/13 16:00
Fiú U20 NB I. A
 Alba  
 JKSE  
2016/02/13 16:00
Fiú U20 NB I. B Ny
 TF-BP  
 MTK  
2016/02/13 16:00
Fiú U20 NB I. A
 MAFC  
 Szolnok  
2016/02/13 19:20
Fiú junior - Alsóház, Kelet
   
   
2016/02/10 18:00
Fiú junior - Alsóház, Nyugat
   
   
2016/02/13 17:00
Fiú kadett
 Békési SZSK  
 Budafok  
2016/02/10 18:00
Fiú kadett
 Szentesi KK  
 ELITE Basket T.  
2016/02/11 18:00
Fiú kadett
 Megyeri Tigris.  
 ZTE KK  
2016/02/12 17:30
Fiú kadett
 OSE Lions  
 Bajai Bácska  
2016/02/13 11:00
Fiú kadett
 ELITE Basket T.  
 Szentesi KK  
2016/02/13 11:00
Fiú kadett
 Budafok  
 Békési SZSK  
2016/02/13 14:30
Fiú serdülő
 Dávid Kornél  
 OSE Lions  
2016/02/12 14:00
Fiú serdülő
 Kaposvári KK D.  
 Dombóvári Kosá.  
2016/02/12 15:30
Fiú serdülő
 Megyeri Tigris.  
 Körmendi Törpö.  
2016/02/13 10:45
Fiú serdülő
 SZEDEÁK / A  
 JKSE Kosársuli.  
2016/02/13 11:00
Fiú serdülő
 Kosárlabda Aka.  
 Kaposvári KK D.  
2016/02/13 11:00
Fiú serdülő
 Egri KOK VSI  
 Nagykőrösi Sól.  
2016/02/13 11:00
Fiú serdülő
 Dávid Kornél  
 Dombóvári Kosá.  
2016/02/13 11:00
Fiú serdülő
 Szolnoki VSI  
 MEAFC /A  
2016/02/13 11:00
Fiú serdülő
 Szombathelyi K.  
 Bajai Bácska  
2016/02/13 12:30
Fiú serdülő
 Kecskeméti Kos.  
 Kiss Lenke KS  
2016/02/13 12:45
Fiú serdülő
 MAFC Kosársuli.  
 Nyírsuli KA /A.  
2016/02/13 12:45
Fiú serdülő
 OSE Lions  
 Kaposvári KK D.  
2016/02/13 12:45
Fiú serdülő
 Zsíros Akadémi.  
 Pityke KSE  
2016/02/13 12:45
Fiú serdülő
 Debreceni Kosá.  
 Óbudai Kaszáso.  
2016/02/13 12:45
Fiú serdülő
 Vasas Akadémia.  
 Soproni Sporti.  
2016/02/13 12:45
Fiú serdülő
 GKS-Nyíregyház.  
 Vásárhelyi Tor.  
2016/02/13 14:30
Fiú serdülő
 MAFC Kosársuli.  
 Nagykőrösi Sól.  
2016/02/13 17:00
Fiú serdülő
 Kaposvári KK D.  
 Vasas Akadémia.  
2016/02/13 17:00
Fiú serdülő
 Dombóvári Kosá.  
 OSE Lions  
2016/02/13 17:00
Fiú serdülő
 Óbudai Kaszáso.  
 SZEDEÁK / A  
2016/02/13 17:00
Fiú serdülő
 Pityke KSE  
 Szolnoki VSI  
2016/02/13 17:00
Fiú serdülő
 Budapesti Honv.  
 PVSK-Panthers  
2016/02/13 18:00
Fiú serdülő
 Kaposvári KK D.  
 Dávid Kornél  
2016/02/13 18:45
Fiú serdülő
 Debreceni Kosá.  
 JKSE Kosársuli.  
2016/02/13 18:45
Fiú serdülő
 Zsíros Akadémi.  
 MEAFC /A  
2016/02/13 18:45
Fiú serdülő
 Nyírsuli KA /A.  
 Egri KOK VSI  
2016/02/13 18:45
Fiú serdülő
 Kosárlabda Aka.  
 Soproni Sporti.  
2016/02/13 18:45
Fiú serdülő
 ZTE KK / A  
 Soproni Tigris.  
2016/02/13 19:45
Leány junior
 Soproni Darazs.  
 Vasas Akadémia.  
2016/02/10 13:00
Leány junior
 Atomerőmű KSC  
 Kanizsai Vadma.  
2016/02/10 16:30
Leány junior
 Kecskeméti KA  
 PEAC - Kosárla.  
2016/02/10 19:00
Leány junior
 MTK Budapest  
 BEAC -Újbuda K.  
2016/02/10 19:00
Leány junior
 Soproni Darazs.  
 PEAC - Kosárla.  
2016/02/12 15:30
Leány junior
 Kecskeméti KA  
 Zsíros Akadémi.  
2016/02/12 18:00
Leány junior
 Dávid Kornél  
 Százhalombatta.  
2016/02/13 14:45
Leány junior
 Debreceni Kosá.  
 MTK Budapest  
2016/02/13 15:00
Leány junior
 Csata DSE  
 Szeged KE  
2016/02/13 16:00
Leány kad. Alsóház, Kelet
   
   
2016/02/12 18:00
Leány kad. Felsőház
   
   
2016/02/12 14:30
Leány kad. Felsőház
   
   
2016/02/13 14:45
Élő mérkőzések

Férfi NB I. A csoport
Kaposvár
Alba
02/10
18:00
8. (8-9)   -   3. (12-5)
Szeged
ASE
02/10
18:00
11. (6-11)   -   2. (13-4)
Szombathely
NYKK
02/10
18:30
7. (9-8)   -   12. (3-13)
JKSE
KTE
02/10
19:00
14. (2-15)   -   10. (7-10)
MAFC
PVSK
02/10
19:00
13. (3-13)   -   9. (7-10)
Sopron
Körmend
02/10
19:00
4. (12-5)   -   6. (11-6)


Férfi NB II. Keleti csoport
DKA-DEAC
NYIKSE
02/10
18:00
1. (12-0)   -   3. (7-2)
DEAC
MEAFC II.
02/10
20:15
5. (10-5)   -   9. (3-10)


Fiú egyetemi bajnokság, Kelet
USC Szeged
EKF SE 2
02/10
20:15
7. (2-6)   -   9. (0-10)


Leány egyetemi bajnokság, Kelet
USC Szeged
EKF-EVSI
02/10
18:15
5. (2-3)   -   7. (0-6)


Leány egyetemi bajnokság, Nyugat
UNI Győr
ELTE-BEAC
02/10
15:30
2. (4-1)   -   5. (1-4)
NKE SE
ELTE-BEAC
02/11
19:30
4. (3-2)   -   5. (1-4)


NB I. A csoport, Fiú U20
Szeged
ASE
02/10
15:15
5. (10-7)   -   14. (1-16)
Kaposvár
Alba
02/10
15:30
10. (6-10)   -   3. (13-4)
Szombathely
NYKK
02/10
16:00
1. (17-0)   -   9. (6-10)
JKSE
KTE
02/10
16:30
13. (2-15)   -   12. (4-12)
Sopron
Körmend
02/10
16:30
6. (10-7)   -   11. (6-11)
MAFC
PVSK
02/10
17:00
8. (6-10)   -   2. (14-3)


NB I. B Nyugati csoport, Fiú U20
Oroszlány
Bonyhád
02/12
16:30
5. (7-6)   -   7. (6-7)
SMAFC
PVSK - Kronosz
02/12
16:45
6. (6-7)   -   9. (2-10)
Veszprém
Győr
02/12
19:00
8. (5-7)   -   10. (1-11)
Baja
Vasas
02/12
19:00
4. (9-4)   -   1. (12-0)


NB I. B Keleti csoport, Fiú U20
MEAFC
Békési SzSK
02/12
20:00
7. (4-8)   -   9. (3-8)
Bp. Honvéd
Kaszások
02/13
13:45
1. (12-0)   -   5. (4-6)


NB I. A csoport, Fiú U20
NYKK
Szeged
02/13
14:00
9. (6-10)   -   5. (10-7)
Körmend
ASE
02/13
15:00
11. (6-11)   -   14. (1-16)
KTE
Sopron
02/13
15:30
12. (4-12)   -   6. (10-7)


NB I. B Keleti csoport, Fiú U20
Vásárhely
Tiszaújváros
02/13
15:30
2. (9-3)   -   6. (4-7)


NB I. A csoport, Fiú U20
ZTE
Szombathely
02/13
16:00
7. (9-8)   -   1. (17-0)
Alba
JKSE
02/13
16:00
3. (13-4)   -   13. (2-15)


NB I. B Nyugati csoport, Fiú U20
TF-BP
MTK
02/13
16:00
3. (10-3)   -   2. (11-1)


NB I. A csoport, Fiú U20
MAFC
Szolnok
02/13
19:20
8. (6-10)   -   4. (13-4)


Fiú junior - Rájátszás - Alsóház, Kelet
02/10
18:00
. (-)   -   . (-)


Fiú kadett
Békési SZSK
Budafok
02/10
18:00
28. (1-5)   -   14. (4-2)


Fiú serdülő
Kaposvári KK Delfinek / A
Dombóvári Kosárlabda Suli
02/12
15:30
. (-)   -   . (-)
Megyeri Tigrisek KK
Körmendi Törpördögök / A
02/13
10:45
. (-)   -   . (-)
SZEDEÁK / A
JKSE Kosársuli
02/13
11:00
. (-)   -   . (-)
Kosárlabda Akadémia Pécs / A
Kaposvári KK Delfinek/B
02/13
11:00
. (-)   -   . (-)
Egri KOK VSI
Nagykőrösi Sólymok
02/13
11:00
. (-)   -   . (-)
Dávid Kornél KA /A
Dombóvári Kosárlabda Suli
02/13
11:00
. (-)   -   . (-)
Szolnoki VSI
MEAFC /A
02/13
11:00
. (-)   -   . (-)
Szombathelyi Kosárlabda Akadémia / B
Bajai Bácska
02/13
12:30
. (-)   -   . (-)
Kecskeméti Kosárlabda Akadémia / A
Kiss Lenke KS
02/13
12:45
. (-)   -   . (-)
MAFC Kosársuli / A
Nyírsuli KA /A
02/13
12:45
. (-)   -   . (-)
OSE Lions
Kaposvári KK Delfinek / A
02/13
12:45
. (-)   -   . (-)
Zsíros Akadémia
Pityke KSE
02/13
12:45
. (-)   -   . (-)
Debreceni Kosárlabda Akadémia - DSI
Óbudai Kaszások
02/13
12:45
. (-)   -   . (-)
Vasas Akadémia / A
Soproni Sportiskola / A
02/13
12:45
. (-)   -   . (-)
GKS-Nyíregyháza / A
Vásárhelyi Tornádók
02/13
14:30
. (-)   -   . (-)
MAFC Kosársuli / A
Nagykőrösi Sólymok
02/13
17:00
. (-)   -   . (-)
Kaposvári KK Delfinek/B
Vasas Akadémia / A
02/13
17:00
. (-)   -   . (-)
Dombóvári Kosárlabda Suli
OSE Lions
02/13
17:00
. (-)   -   . (-)
Óbudai Kaszások
SZEDEÁK / A
02/13
17:00
. (-)   -   . (-)
Pityke KSE
Szolnoki VSI
02/13
17:00
. (-)   -   . (-)
Budapesti Honvéd
PVSK-Panthers
02/13
18:00
. (-)   -   . (-)
Kaposvári KK Delfinek / A
Dávid Kornél KA /A
02/13
18:45
. (-)   -   . (-)
Debreceni Kosárlabda Akadémia - DSI
JKSE Kosársuli
02/13
18:45
. (-)   -   . (-)
Zsíros Akadémia
MEAFC /A
02/13
18:45
. (-)   -   . (-)
Nyírsuli KA /A
Egri KOK VSI
02/13
18:45
. (-)   -   . (-)
Kosárlabda Akadémia Pécs / A
Soproni Sportiskola / A
02/13
18:45
. (-)   -   . (-)
ZTE KK / A
Soproni Tigrisek SE / A
02/13
19:45
. (-)   -   . (-)


Leány junior
Soproni Darazsak
Vasas Akadémia
02/10
13:00
1. (20-1)   -   5. (16-4)
Atomerőmű KSC Szekszárd
Kanizsai Vadmacskák SE
02/10
16:30
17. (4-9)   -   13. (5-6)
Kecskeméti KA
PEAC - Kosárlabda Akadémia Pécs
02/10
19:00
9. (11-9)   -   6. (13-8)
MTK Budapest
BEAC -Újbuda Kosárlabda Akadémia
02/10
19:00
19. (4-10)   -   7. (7-5)



Get the Flash Player to see this player.

A szövetség hivatalos médiatámogatója
Nemzeti Sport
MKOSZ Programok
 OLDALTÉRKÉP


MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok