Név:
E-mail:
Férfi NB I. A
 Alba  
 KTE  
2015/02/28 18:00
Férfi NB II. K
 Gyulai Color  
 DKA-DEAC  
2015/02/28 16:30
Férfi NB II. K
 Békéscsaba  
 Szerencs VSE  
2015/02/28 17:00
Férfi NB II. K
 DKA-DEAC  
 Gyulai Color  
2015/02/28 18:00
Férfi NB II. Kö A
 NKE-KTK DSE  
 MAFC BME  
2015/02/28 11:30
Férfi NB II. Kö A
 Újpest-Megyeri.  
 MAFC Martos  
2015/02/28 17:00
Férfi NB II. Kö A
 BC Csepel  
 Közgáz/A  
2015/02/28 18:00
Amatőr Női NB I. Ny
 SZOESE-Sportis.  
 BKG DSE  
2015/02/28 18:00
Fiú U21 NB I. B Ny
 Veszprém  
 MTK  
2015/03/03 17:00
Leány tini
 Zala Volán TE  
 Óbudai Kaszáso.  
2015/02/28 11:00
Leány tini
 Csata DSE  
 Soproni Darazs.  
2015/02/28 11:00
Leány tini
 Török Flóris  
 Szombathelyi S.  
2015/02/28 11:00
Leány tini
 Bajai NKK  
 Atomerőmű KSC  
2015/02/28 11:00
Leány tini
 Kosárlabda Aka.  
 ÉLKSK Sátoralj.  
2015/02/28 12:45
Leány tini
 Vasas Akadémia.  
 UNI Győr - Szé.  
2015/02/28 12:45
Leány tini
 Dávid Kornél  
 Zsíros Akadémi.  
2015/02/28 12:45
Leány tini
 BEAC -Újbuda /.  
 Ziccer Tigrise.  
2015/02/28 12:45
Leány tini
 Százhalombatta.  
 Kecskeméti Kos.  
2015/02/28 13:00
Leány tini
 MVSI Aprómacik.  
 Szeged KE  
2015/02/28 14:45
Leány tini
 Vasas Akadémia.  
 Soproni Darazs.  
2015/02/28 17:00
Leány tini
 ÉLKSK Sátoralj.  
 Zala Volán TE  
2015/02/28 17:00
Leány tini
 Zsíros Akadémi.  
 Török Flóris  
2015/02/28 17:00
Leány tini
 Atomerőmű KSC  
 Ziccer Tigrise.  
2015/02/28 17:00
Leány tini
 UNI Győr - Szé.  
 Csata DSE  
2015/02/28 18:45
Leány tini
 Kosárlabda Aka.  
 Óbudai Kaszáso.  
2015/02/28 18:45
Leány tini
 Dávid Kornél  
 Szombathelyi S.  
2015/02/28 18:45
Leány tini
 BEAC -Újbuda /.  
 Bajai NKK  
2015/02/28 18:45
Leány tini
 Kecskeméti Kos.  
 Szeged KE  
2015/03/01 83:0
Leány tini
 Óbudai Kaszáso.  
 ÉLKSK Sátoralj.  
2015/03/01 93:0
Leány tini
 Szolnoki Sport.  
 Kanizsa DKK /  
2015/03/01 93:0
Leány tini
 Ziccer Tigrise.  
 Bajai NKK  
2015/03/01 93:0
Leány tini
 Szombathelyi S.  
 Zsíros Akadémi.  
2015/03/01 93:0
Leány tini
 Soproni Darazs.  
 UNI Győr - Szé.  
2015/03/01 93:0
Leány tini
 MVSI Aprómacik.  
 Százhalombatta.  
2015/03/01 10:15
Leány tini
 Zala Volán TE  
 Kosárlabda Aka.  
2015/03/01 11:15
Leány tini
 Atomerőmű KSC  
 BEAC -Újbuda /.  
2015/03/01 11:15
Leány tini
 MTK Budapest  
 Nyírsuli  
2015/03/01 11:15
Leány tini
 Török Flóris  
 Dávid Kornél  
2015/03/01 11:15
Leány tini
 Csata DSE  
 Vasas Akadémia.  
2015/03/01 11:15
Leány tini
 Szeged KE  
 Százhalombatta.  
2015/03/01 13:30
Leány tini
 Kecskeméti Kos.  
 MVSI Aprómacik.  
2015/03/01 15:15
Fiú kadett - Felsőház
 Körmendi Törpö.  
 DKA - DSI / A  
2015/02/28 11:00
Fiú kadett - Alsóház, Kelet
 Vasas Akadémia.  
 Kecskeméti KA  
2015/02/28 11:00
Élő mérkőzések

Leány kadett - Rájátszás - Alsóház, Kelet
Török Flóris - Törekvés SE
Zsíros Akadémia
60
56
5. negyed, 5. perc


Férfi NB I. A csoport
Kaposvár
Sopron
106
81
4. negyed, 10. perc
JKSE
ASE
90
86
4. negyed, 10. perc
ZTE
Szeged
74
77
4. negyed, 10. perc


Férfi NB I. B Keleti csoport
Eger
Tiszaújváros
77
61
4. negyed, 10. perc
Szolnoki Olaj U23
Salgótarján
68
81
4. negyed, 10. perc
Kaszások
Békési SzSK
104
92
4. negyed, 10. perc
Vásárhely
TF-BP
58
67
4. negyed, 10. perc


Férfi NB I. B Nyugati csoport
Oroszlány
Falco II.
99
86
4. negyed, 10. perc


Női NB I. A csoport
Sopron
PINKK Pécsi 424
85
76
4. negyed, 10. perc
Szekszárd
Zala Volán
71
90
4. negyed, 10. perc
PEAC
MTK
94
70
4. negyed, 10. perc
Cegléd
Vasas
88
44
4. negyed, 10. perc
Győr
DVTK
59
71
4. negyed, 10. perc


Amatőr Női NB Keleti csoport
Kecskemét
BEAC
47
72
4. negyed, 10. perc
Kiss Lenke
Szolnok
62
41
4. negyed, 10. perc


Amatőr Női NB Nyugati csoport
Kanizsa
Baja
84
63
4. negyed, 10. perc
Tatabánya
MAFC
68
40
4. negyed, 10. perc
TFSE
Tata
98
49
4. negyed, 10. perc


NB I. A csoport, Fiú U21
Alba-DKKA
KTE
86
66
4. negyed, 10. perc
Kaposvár
Sopron
69
90
4. negyed, 10. perc
JKSE
ASE
82
65
4. negyed, 10. perc
ZTE
Szeged
78
77
4. negyed, 10. perc


NB I. B Keleti csoport, Fiú U21
Vásárhely
TF-BP
50
60
4. negyed, 10. perc
Eger
Tiszaújváros
63
65
4. negyed, 10. perc
Kaszások
Békési SzSK
99
66
4. negyed, 10. perc


Leány tini
MTK Budapest
Szolnoki Sportcentrum / A
53
58
4. negyed, 10. perc
NyFSE - NyKS / A
Kanizsa DKK / A
74
45
4. negyed, 10. perc
Kanizsa DKK / A
MTK Budapest
39
98
4. negyed, 10. perc
NyFSE - NyKS / A
Szolnoki Sportcentrum / A
55
56
4. negyed, 10. perc


Fiú kadett - Rájátszás - Felsőház
Budafok
Szolnoki VSI
67
73
4. negyed, 10. perc
Vasas Akadémia / A
Budapesti Honvéd / A
59
69
4. negyed, 10. perc


Leány kadett - Rájátszás - Felsőház
Soproni Darazsak Akadémia
Vasas Akadémia
58
64
4. negyed, 10. perc


NB-1 A Csoport (TLI-ALBA-KTE)
TLI-Alba Fe.
KTE-Duna As.
72
74
4. negyed, 10. perc
TLI-Alba Fe.
KTE-Duna As.
72
74
4. negyed, 10. perc
TLI-Alba Fe.
KTE-Duna As.
72
74
4. negyed, 10. perc


Fiú junior - Rájátszás - Felsőház
Kosárlabda Akadémia Pécs/A
Debreceni KA - DEAC
82
52
4. negyed, 10. perc


Férfi NB I. A csoport
Alba
KTE
02/28
18:00
7. (11-10)   -   3. (16-5)


Férfi NB II. Keleti csoport
Gyulai Color
DKA-DEAC
02/28
16:30
10. (2-13)   -   1. (13-1)
Békéscsaba
Szerencs VSE
02/28
17:00
8. (7-10)   -   7. (7-9)
DKA-DEAC
Gyulai Color
02/28
18:00
1. (13-1)   -   10. (2-13)


Férfi NB II. Közép A csoport
NKE-KTK DSE
MAFC BME
02/28
11:30
12. (4-13)   -   6. (11-6)
Újpest-Megyeri Tigrisek
MAFC Martos
02/28
17:00
14. (3-13)   -   1. (15-2)
BC Csepel
Közgáz/A
02/28
18:00
4. (13-4)   -   3. (13-3)


Amatőr Női NB Nyugati csoport
SZOESE-Sportiskola
BKG DSE
02/28
18:00
4. (10-6)   -   3. (12-5)


NB I. B Nyugati csoport, Fiú U21
Veszprém
MTK
03/03
17:00
4. (6-4)   -   3. (9-3)


Leány tini
Zala Volán TE
Óbudai Kaszások
02/28
11:00
. (-)   -   . (-)
Csata DSE
Soproni Darazsak Akadémia
02/28
11:00
. (-)   -   . (-)
Török Flóris - Törekvés SE
Szombathelyi SI
02/28
11:00
. (-)   -   . (-)
Bajai NKK
Atomerőmű KSC Szekszárd
02/28
11:00
. (-)   -   . (-)
Kosárlabda Akadémia Pécs
ÉLKSK Sátoraljaújhely járás
02/28
12:45
. (-)   -   . (-)
Vasas Akadémia
UNI Győr - Széchenyi KA / A
02/28
12:45
. (-)   -   . (-)
Dávid Kornél KA
Zsíros Akadémia
02/28
12:45
. (-)   -   . (-)
BEAC -Újbuda / A
Ziccer Tigrisek
02/28
12:45
. (-)   -   . (-)
Százhalombattai KSE
Kecskeméti Kosárlabda Akadémia
02/28
13:00
. (-)   -   . (-)
MVSI Aprómacik
Szeged KE
02/28
14:45
. (-)   -   . (-)
Vasas Akadémia
Soproni Darazsak Akadémia
02/28
17:00
. (-)   -   . (-)
ÉLKSK Sátoraljaújhely járás
Zala Volán TE
02/28
17:00
. (-)   -   . (-)
Zsíros Akadémia
Török Flóris - Törekvés SE
02/28
17:00
. (-)   -   . (-)
Atomerőmű KSC Szekszárd
Ziccer Tigrisek
02/28
17:00
. (-)   -   . (-)
UNI Győr - Széchenyi KA / A
Csata DSE
02/28
18:45
. (-)   -   . (-)
Kosárlabda Akadémia Pécs
Óbudai Kaszások
02/28
18:45
. (-)   -   . (-)
Dávid Kornél KA
Szombathelyi SI
02/28
18:45
. (-)   -   . (-)
BEAC -Újbuda / A
Bajai NKK
02/28
18:45
. (-)   -   . (-)
Kecskeméti Kosárlabda Akadémia
Szeged KE
03/01
83:0
. (-)   -   . (-)
Óbudai Kaszások
ÉLKSK Sátoraljaújhely járás
03/01
93:0
. (-)   -   . (-)
Szolnoki Sportcentrum / A
Kanizsa DKK / A
03/01
93:0
. (-)   -   . (-)
Ziccer Tigrisek
Bajai NKK
03/01
93:0
. (-)   -   . (-)
Szombathelyi SI
Zsíros Akadémia
03/01
93:0
. (-)   -   . (-)
Soproni Darazsak Akadémia
UNI Győr - Széchenyi KA / A
03/01
93:0
. (-)   -   . (-)
MVSI Aprómacik
Százhalombattai KSE
03/01
10:15
. (-)   -   . (-)
Zala Volán TE
Kosárlabda Akadémia Pécs
03/01
11:15
. (-)   -   . (-)
Atomerőmű KSC Szekszárd
BEAC -Újbuda / A
03/01
11:15
. (-)   -   . (-)
MTK Budapest
Nyírsuli
03/01
11:15
. (-)   -   . (-)
Török Flóris - Törekvés SE
Dávid Kornél KA
03/01
11:15
. (-)   -   . (-)
Csata DSE
Vasas Akadémia
03/01
11:15
. (-)   -   . (-)
Szeged KE
Százhalombattai KSE
03/01
13:30
. (-)   -   . (-)
Kecskeméti Kosárlabda Akadémia
MVSI Aprómacik
03/01
15:15
. (-)   -   . (-)


Fiú kadett - Rájátszás - Felsőház
Körmendi Törpördögök / A
DKA - DSI / A
02/28
11:00
7. (1-7)   -   6. (1-6)


Fiú kadett - Rájátszás - Alsóház, Kelet
Vasas Akadémia / B
Kecskeméti KA / A
02/28
11:00
2. (1-1)   -   4. (0-2)




A szövetség hivatalos médiatámogatója
Nemzeti Sport
MKOSZ Programok
 OLDALTÉRKÉP


MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok