Név:
E-mail:
Férfi NB I. B Zöld
 Sopron KC-Spor.  
 Falco KC U23  
2017/10/18 19:30
Férfi NB II. Kelet
 DEAC  
 Békéscsaba  
2017/10/18 19:30
Férfi NB II. Közép B
 Budafok  
 Zuglói Sasok  
2017/10/18 19:15
Leány egyetemi Kelet
 Miskolci Egyet.  
 Debreceni Egye.  
2017/10/18 19:15
Fiú Junior, Kelet
 Nyíregyházi Sp.  
 Szolnoki Sport.  
2017/10/18 17:30
Fiú Junior, Nyugat
 Kosárlabda Aka.  
 Soproni Sporti.  
2017/10/18 18:30
Fiú Junior, Regionális
 Szerencs VSE  
 Tiszaújvárosi  
2017/10/18 16:00
Fiú Junior, Regionális
 Dombóvári Kosá.  
 PVSK-Panthers  
2017/10/18 16:30
Fiú Junior, Regionális
 Nyíregyházi Sp.  
 MEAFC/A  
2017/10/18 17:00
Fiú Kadett, Nyugat
 AKMÉ Körmendi  
 Szombathelyi S.  
2017/10/18 15:30
Fiú Kadett, Nyugat
 Soproni Sporti.  
 Budapesti Honv.  
2017/10/18 17:30
Fiú Kadett, Regionális
 OSE Lions/A  
 Soproni Tigris.  
2017/10/18 18:30
Leány Junior
 Vasas Akadémia.  
 Kecskeméti KC  
2017/10/18 18:00
HÍREK - Hírek - MKOSZ
Sorsoltak az Európa Kupában
Egy csoportba került a Szolnok és a Falco

  2017. Október 12.
Újabb sikeres nemzetközi napon van túl a magyar férfi kosárlabda. Az Egis Körmend és a Falco-Vulcano Energia KC Szombathely kettős győzelemmel jutott tovább, a Szolnoki Olaj KK pedig kikapott ugyan Svédországban, de így is biztosította helyét a főtáblán. Az Alba Fehérvár helye már korábban, a Karsiyaka elleni BL-kiesés után ismert volt.

A Szolnok és a Falco a H-csoportba kerültek, az orosz BC Nyizsnyij Novgorod és a macedón Karpos Sokoli (Kendrick Perry korábbi csapata) társaságában.

A Körmend a D-csoportban folytatja, ahol a belga Basic-Fit Brüsszel és a ciprusi Keravnos mellett a Falco által legyőzött bolgár BC Balkan Botevgrad lett a negyedik csapat a FIBA „lucky loserei" (szerencsés kiesők) közül.

Az Alba Fehérvár mellé a fehérorosz Cmoki Minszk és a belga Proximus Spirou mellett az izraeli Bnei Herzliyát rendelte Fortuna - írja a BB1.hu.

D-csoport

Basic-Fit Brüsszel (belga)

BC Balkan (bolgár)

Egis Körmend

Keravnos (ciprusi)

F-csoport

Alba Fehérvár

Cmoki Minszk (fehérorosz)

Proximus Spirou (belga)

Bnei Rav-Bariach Herzliya (izraeli)

H-csoport

Szolnoki Olaj KK

Nyizsnyij Novgorod (orosz)

Falco-Vulcano Energia KC Szombathely

Karpos Sokoli (macedón)

A sorozat már jövő héten folytatódik, a csoportokból az első két helyezett jut tovább a legjobb 24 közé.

Játéknapok:

Október 17-18.

Október 24-25.

Október 31-november 1.

November 7-8.

November 15.

December 5-6.



Vissza a főoldalra!


  2017. Október 12.





2017 Október

h.k.s.c.p.s.v.
 
 
 
 
 
 
1
1 hír
2
3 hír
3
2 hír
4
6 hír
5
6
4 hír
7
3 hír
8
9
2 hír
10
4 hír
11
7 hír
12
4 hír
13
4 hír
14
3 hír
15
1 hír
16
1 hír
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 
 
 
Get the Flash Player to see this player.

j plyn
A szövetség hivatalos médiatámogatója
Nemzeti Sport
 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


BAJNOKSÁGOK - FELNŐTT

BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS

  • MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok