Név:
E-mail:
Női NB I. A
 BEAC  
 Aluinvent DVTK.  
2017/12/17 16:00
Női NB I. A
 Zala Volán  
 Győr  
2017/12/17 17:00
Női NB I. A
 Szekszárd  
 PEAC-Pécs  
2017/12/17 18:00
Férfi NB I. B Zöld
 Falco KC U23  
 DEAC U23  
2017/12/17 16:00
Amatőr Női NB Zöld
 FONTI TRANS-Pe.  
 Vasas Akadémia.  
2017/12/17 16:00
Amatőr Női NB Zöld
 Baja  
 BKG DSE  
2017/12/17 17:00
Amatőr Női NB Zöld
 MTK  
 Dávid Kornél  
2017/12/17 17:00
Férfi NB II. Kelet
 DEAC  
 Gyulai Color  
2017/12/17 16:00
Férfi NB II. Kelet
 Békési SZSK U2.  
 MEAFC II.  
2017/12/17 17:00
Férfi NB II. Kelet
 Szentesi KK  
 Mezőberényi KK.  
2017/12/17 17:30
Férfi NB II. Nyugat
 Atomerőmű SE  
 Marcali  
2017/12/17 15:00
Férfi NB II. Nyugat
 BKG-VMG DSE  
 Dombóvár  
2017/12/17 16:00
Férfi NB II. Közép A
 Gödi SE  
 BLF KK  
2017/12/17 16:00
Férfi NB II. Közép A
 Közgáz SC és  
 Bikák KK U23  
2017/12/17 17:45
Férfi NB II. Közép A
 MAFC BME  
 Monor  
2017/12/17 19:45
Férfi NB II. Közép B
 BKG-Veresegyhá.  
 Százhalombatta.  
2017/12/17 15:00
Férfi NB II. Közép B
 MAFC Martos  
 Közgáz SC és  
2017/12/17 18:00
Férfi NB II. Közép B
 Zuglói Sasok  
 Tehetséges Fia.  
2017/12/17 18:00
Férfi NB II. Közép B
 Kandó FSC  
 SZPA-Cserpes T.  
2017/12/17 19:30
Férfi NB II. Közép B
 Darazsak Oldbo.  
 Malév SC  
2017/12/17 19:30
Hepp Kupa, Férfi
 Beszterce KK  
 Vásárhely  
2017/12/17 17:00
Hepp Kupa, Női
 ELTE-BEAC Újbu.  
 Tatabánya  
2017/12/17 19:00
Fiú Junior, Kelet
 SZEDEÁK/A  
 MAFC  
2017/12/17 16:00
Fiú Junior, Nyugat
 Budaörsi DSE/A.  
 Zalakerámia ZT.  
2017/12/17 16:00
Fiú Junior, Regionális
 Bonyhádi KSE  
 Dombóvári Kosá.  
2017/12/17 10:00
Fiú Junior, Regionális
 Vasas Akadémia.  
 Újpest-MT/A  
2017/12/17 16:00
Fiú Kadett, Regionális
 Szentesi KK  
 Félegyházi TSI.  
2017/12/17 10:00
Fiú Kadett, Regionális
 Budaörsi DSE  
 Budapesti Honv.  
2017/12/17 13:30
Fiú Kadett, Regionális
 PAFC Basket  
 Vasas Akadémia.  
2017/12/17 15:00
Fiú Serdülő
 Lehel Kosársul.  
 Nyíregyházi Ké.  
2017/12/17 90:0
Fiú Serdülő
 Kaposvári KK D.  
 Dávid Kornél  
2017/12/17 93:0
Fiú Serdülő
 OSE Lions/A  
 Bajai Bácska F.  
2017/12/17 93:0
Fiú Serdülő
 Vasas Akadémia.  
 Dávid Kornél  
2017/12/17 93:0
Fiú Serdülő
 Szerencs VSE  
 Békéscsabai KK.  
2017/12/17 93:0
Fiú Serdülő
 Nyíregyházi Sp.  
 Kecskeméti Kos.  
2017/12/17 93:0
Fiú Serdülő
 Szolnoki Sport.  
 Kiss Lenke KS  
2017/12/17 10:45
Fiú Serdülő
 PVSK-Panthers/.  
 Soproni Sporti.  
2017/12/17 11:15
Fiú Serdülő
 Dombóvári Kosá.  
 Vasas Akadémia.  
2017/12/17 11:15
Fiú Serdülő
 Szombathelyi S.  
 MAFC/A  
2017/12/17 11:15
Fiú Serdülő
 Kecskeméti Kos.  
 Zsíros Akadémi.  
2017/12/17 11:15
Fiú Serdülő
 Budapesti Honv.  
 MEAFC - Jezsui.  
2017/12/17 11:15
Fiú Serdülő
 Szolnoki Sport.  
 Nyíregyházi Ké.  
2017/12/17 15:00
Fiú Serdülő
 Kiss Lenke KS  
 Lehel Kosársul.  
2017/12/17 16:45
HÍREK - Hírek - Válogatott
U16 Leány válogatott (1998) - 2014/2015
  2014. Május 20.
Csapatvezetés:

Vezetőedző: Magyar Gergely
Edző: Gábor Erzsébet
Gyúró: Imri Zsuzsanna
Technikai vezető: Lasztoméry András

Válogatott keret:

2014. június 18-27. Edzőtábor (Győr)
2014.június 30-július 6. Edzőtábor (Zalakaros)
2014. július 6-9. Nemzetközi torna Horvátország (Pozega)
2014. július 12-18. Edzőtábor (Miskolc)
2014. július 17-18. Felkészülési mérkőzések a román válogatott ellen
2014. július 21-26. Edzőtábor (Debrecen)
2014. július 24-25. Felkészülési mérkőzések a szlovák válogatott ellen        
2014. július 29-30. Edzőtábor Debrecen
2014. július 31-augusztus 10. Európa-bajnokság A dívizió [Debrecen (Magyarország)]

Héraklész programban résztvevő válogatott keret tagjai:

Studer Ágnes - 1998.09.10 - Atomerőmű - KSC Szekszárd
Angyal Nikolett - 1998.01.28 - Csata DSE
Boros Dorka - 1999.07.11 - Csata DSE
Foitl Emília - 1999.03.06 - Csata DSE
Lelik Réka - 1999.04.14 - Csata DSE
Herman Alíz - 1998.11.18 - Kanizsa DKK
Kardos Réka - 1999.01.06 - Kanizsa DKK
Gereben Lívia - 1999.11.05 - Kecskeméti Kosárlabda Akadémia
Demeter Nóra - 1998.01.21. - Kosárlabda Akadémia Pécs
Kiss Virág - 1998.04.12 - Kosárlabda Akadémia Pécs
Séra Nikolett - 1998.03.31 - Kosárlabda Akadémia Pécs
Fister Alexandra Csenge - 1998.07.17. - MVSI
Kiss Sára - 1998.04.24. - SMAFC-NyME
Czukor Dalma - 1999.03.29 - Soproni Darazsak Akadémia
Liska Nikolett - 1998.01.15. - Soproni Darazsak Akadémia
Szeli Dorina - 1998.02.04 - Soproni Darazsak Akadémia
Katona Bianka - 1998.10.05. - Százhalombattai KSE
Jáhni Zsófia - 1999.11.21. - Szeged KE
Radócz Fanni - 1999.05.21. - Szeged KE
Soós Réka - 1999.10.22. - Szeged KE
Török Ágnes - 1998.01.23 - UNI Győr - Széchenyi KA
Doktor Anna - 1998.05.31 - Vasas Akadémia
Mérész Beatrix - 1999.12.18 - Vasas Akadémia
Pusztai Petra - 1999.04.27 - Vasas Akadémia



Vissza a főoldalra!


  2014. Május 20.





2014 Május

h.k.s.c.p.s.v.
 
 
 
1
2 hír
2
3
4
1 hír
5
1 hír
6
8 hír
7
3 hír
8
9
1 hír
10
2 hír
11
1 hír
12
2 hír
13
14
3 hír
15
3 hír
16
17
2 hír
18
1 hír
19
3 hír
20
2 hír
21
1 hír
22
1 hír
23
2 hír
24
25
1 hír
26
2 hír
27
1 hír
28
2 hír
29
4 hír
30
2 hír
31
1 hír
 
Get the Flash Player to see this player.

j plyn
A szövetség hivatalos médiatámogatója
Nemzeti Sport
 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


BAJNOKSÁGOK - FELNŐTT

BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS

  • MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok