Név:
E-mail:
Férfi NB I. A
 ASE  
 ZTE  
2018/01/20 18:00
Férfi NB I. A
 Körmend  
 Sopron  
2018/01/20 18:00
Férfi NB I. A
 Falco  
 JKSE  
2018/01/20 18:00
Férfi NB I. A
 Kaposvár  
 MAFC  
2018/01/20 18:00
Férfi NB I. A
 Szeged  
 PVSK  
2018/01/20 18:00
Férfi NB I. A
 KTE  
 Szolnok  
2018/01/20 20:00
Női NB I. A
 Aluinvent DVTK.  
 VBW CEKK  
2018/01/20 17:30
Női NB I. A
 PEAC-Pécs  
 PINKK-Pécsi 42.  
2018/01/20 18:00
Férfi NB I. B Piros
 NYKK  
 Bonyhád  
2018/01/20 17:30
Amatőr Női NB Piros
 ELTE Fortis  
 NyKS  
2018/01/20 18:00
Férfi NB II. Közép B
 Malév SC  
 Budafok  
2018/01/20 17:00
Férfi NB II. Közép B
 MAFC-Csepel  
 Zuglói Sasok  
2018/01/20 18:00
NB I. A, Fiú U20
 DEAC  
 Alba  
2018/01/20 19:15
NB I. B Piros, F U20
 Bp. Honvéd  
 MTK  
2018/01/20 18:00
NB I. B Piros, F U20
 Tehetséges Fia.  
 Békési SzSK  
2018/01/20 18:30
Fiú Kadett, Regionális
 Salgótarjáni  
 Nyíradonyi VVT.  
2018/01/20 12:00
Fiú Kadett, Regionális
 Nyíradonyi VVT.  
 Salgótarjáni  
2018/01/20 14:00
Fiú Kadett, Regionális
 Siófoki Kosárs.  
 Marcali VSZSE  
2018/01/20 16:00
Fiú Kadett, Regionális
 PAFC Basket  
 Budapesti Honv.  
2018/01/20 17:00
Fiú Kadett, Regionális
 BLF KK  
 Budafoki KK  
2018/01/20 17:00
Leány Junior, Regionális
 Kiss Lenke KS  
 Ceglédi EKK  
2018/01/20 13:00
Kenguru Kupa
 SZSE Párducok  
 Malév Kobrák  
2018/01/20 83:0
Kenguru Kupa
 Ziccer Kistigr.  
 Törekvés Törpi.  
2018/01/20 90:0
Kenguru Kupa
 Nádor Tigrisek.  
 Soproni Sporti.  
2018/01/20 90:0
Kenguru Kupa
 SZEDEÁK Ezüstr.  
 SZEDEÁK Dózsa  
2018/01/20 90:0
Kenguru Kupa
 Békéscsabai KK.  
 Ricsilla - GFF.  
2018/01/20 90:0
Kenguru Kupa
 SZEDEÁK Alsóvá.  
 Szeged KE - Ti.  
2018/01/20 90:0
Kenguru Kupa
 HSA Bombázók  
 HSA Pumák  
2018/01/20 90:0
Kenguru Kupa
 Kecskeméti KA  
 FTSI Dózsa Gy..  
2018/01/20 90:0
Kenguru Kupa
 Kosárlabda Aka.  
 GYKSE Szekszár.  
2018/01/20 90:0
Kenguru Kupa
 JKC/A  
 SZSE Párducok  
2018/01/20 94:5
Kenguru Kupa
 Szorgos Darazs.  
 Prohászkás Csi.  
2018/01/20 10:00
Kenguru Kupa
 Feketés Darazs.  
 Mosonmagyaróvá.  
2018/01/20 10:00
Kenguru Kupa
 Lackneros Dara.  
 Soproni Sporti.  
2018/01/20 10:00
Kenguru Kupa
 Szerencsi VSE  
 Beszterce KK  
2018/01/20 10:00
Kenguru Kupa
 JKSE Kosársuli.  
 Hernádi Kosárl.  
2018/01/20 10:00
Kenguru Kupa
 Miklósi Kékrók.  
 FTSI Constanti.  
2018/01/20 10:00
Kenguru Kupa
 Debreceni KA D.  
 NYKK Eötvös  
2018/01/20 10:00
Kenguru Kupa
 Tapolcai Gazel.  
 Körmendi Törp.  
2018/01/20 10:00
Kenguru Kupa
 Marcali Szürke.  
 DDKA Vadmacská.  
2018/01/20 10:00
Kenguru Kupa
 DKKA Csigák  
 Várpalotai Gep.  
2018/01/20 10:00
Kenguru Kupa
 Törekvés Törpi.  
 VUA Törpék  
2018/01/20 10:15
Kenguru Kupa
 Soproni Sporti.  
 Mez?örsi Orosz.  
2018/01/20 10:15
Kenguru Kupa
 Vásárhelyi Rók.  
 SZEDEÁK Alsóvá.  
2018/01/20 10:15
Kenguru Kupa
 FTSI Dózsa Gy..  
 Bajai NKK/B  
2018/01/20 10:15
Kenguru Kupa
 SZEDEÁK Dózsa  
 Tiszai Kisvirá.  
2018/01/20 10:30
Kenguru Kupa
 Kisújszállás  
 Békéscsabai KK.  
2018/01/20 10:30
Kenguru Kupa
 HSA Pumák  
 Karcagi SE Pus.  
2018/01/20 10:30
Kenguru Kupa
 KSC Szekszárd  
 Kosárlabda Aka.  
2018/01/20 10:30
Kenguru Kupa
 Malév Kobrák  
 JKC/A  
2018/01/20 11:00
Kenguru Kupa
 Ricsilla Hévíz.  
 Paragváris Sól.  
2018/01/20 11:00
Kenguru Kupa
 Egerszegi Zseb.  
 Tapolcai Gazel.  
2018/01/20 11:10
Kenguru Kupa
 Tatai Mosómedv.  
 Szorgos Darazs.  
2018/01/20 11:15
Kenguru Kupa
 Győri KC Lovag.  
 Feketés Darazs.  
2018/01/20 11:15
Kenguru Kupa
 Soproni Sporti.  
 Soproni Tigris.  
2018/01/20 11:15
Kenguru Kupa
 FTSI Batthyány.  
 JKSE Kosársuli.  
2018/01/20 11:15
Kenguru Kupa
 FTSI Platán Is.  
 Miklósi Kékrók.  
2018/01/20 11:15
Kenguru Kupa
 ACS Wild Cats  
 Debreceni KA L.  
2018/01/20 11:15
Kenguru Kupa
 DDKA Vadmacská.  
 DKKA Vezérek  
2018/01/20 11:15
Kenguru Kupa
 Várpalotai Gep.  
 DKKA Gepárdok  
2018/01/20 11:15
Kenguru Kupa
 Keresztúri Méh.  
 Ziccer Kistigr.  
2018/01/20 11:30
Kenguru Kupa
 Mez?örsi Orosz.  
 Nádor Tigrisek.  
2018/01/20 11:30
Kenguru Kupa
 Szeged KE - Ti.  
 Vásárhelyi Rók.  
2018/01/20 11:30
Kenguru Kupa
 Beszterce KK B.  
 DVTK-ÉLKSK Ózd.  
2018/01/20 11:30
Kenguru Kupa
 Bajai NKK/B  
 Kecskeméti KA  
2018/01/20 11:30
Kenguru Kupa
 Tiszai Kisvirá.  
 SZEDEÁK Ezüstr.  
2018/01/20 12:00
Kenguru Kupa
 Ricsilla - GFF.  
 Kisújszállás  
2018/01/20 12:00
Kenguru Kupa
 Karcagi SE Pus.  
 HSA Bombázók  
2018/01/20 12:00
Kenguru Kupa
 GYKSE Szekszár.  
 KSC Szekszárd  
2018/01/20 12:00
Kenguru Kupa
 Budapest Blaze.  
 Gödi SE  
2018/01/20 12:15
Kenguru Kupa
 Kölökös Törpék.  
 PaSa Reménység.  
2018/01/20 12:15
Kenguru Kupa
 Kalózok  
 Ricsilla Hévíz.  
2018/01/20 12:15
Kenguru Kupa
 Körmendi Törp.  
 Egerszegi Zseb.  
2018/01/20 12:20
Kenguru Kupa
 Prohászkás Csi.  
 Tatai Mosómedv.  
2018/01/20 12:30
Kenguru Kupa
 Mosonmagyaróvá.  
 Győri KC Lovag.  
2018/01/20 12:30
Kenguru Kupa
 Hernádi Kosárl.  
 FTSI Batthyány.  
2018/01/20 12:30
Kenguru Kupa
 FTSI Constanti.  
 FTSI Platán Is.  
2018/01/20 12:30
Kenguru Kupa
 DKKA Vezérek  
 Marcali Szürke.  
2018/01/20 12:30
Kenguru Kupa
 DKKA Gepárdok  
 DKKA Csigák  
2018/01/20 12:30
Kenguru Kupa
 VUA Törpék  
 Keresztúri Méh.  
2018/01/20 12:45
Kenguru Kupa
 Tulipános Móku.  
 Gárdonyis Dara.  
2018/01/20 12:45
Kenguru Kupa
 Debreceni KA Z.  
 ACS Baschet St.  
2018/01/20 13:00
Kenguru Kupa
 DKKA Nyuszik  
 Kenguru Füred  
2018/01/20 13:00
Kenguru Kupa
 Ziccer Pumák  
 Kölökös Törpék.  
2018/01/20 13:30
Kenguru Kupa
 SZEDEÁK Aranys.  
 Békési Heppes  
2018/01/20 13:30
Kenguru Kupa
 Vásárhelyi Kac.  
 MP Sport Timis.  
2018/01/20 13:30
Kenguru Kupa
 KASI/B  
 PVSK-Panthers/.  
2018/01/20 13:30
Kenguru Kupa
 KASI/A  
 Pécsi VSK/A  
2018/01/20 13:30
Kenguru Kupa
 Paragváris Sól.  
 Kalózok  
2018/01/20 13:30
Kenguru Kupa
 Zalakerámia ZT.  
 Ricsilla - Zal.  
2018/01/20 13:30
Kenguru Kupa
 Tapolcai Sárká.  
 Sportiskolás T.  
2018/01/20 13:30
Kenguru Kupa
 Kecskeméti KA  
 Nagyk?rösi Sól.  
2018/01/20 13:45
Kenguru Kupa
 KKS Titánok  
 Kéksárga Okapi.  
2018/01/20 14:00
Kenguru Kupa
 Téti Tigrisek  
 Hunyadis Daraz.  
2018/01/20 14:00
Kenguru Kupa
 DKKA Ugrómókus.  
 Velencei Vadka.  
2018/01/20 14:00
Kenguru Kupa
 ACS Baschet St.  
 ACS Baschet St.  
2018/01/20 14:15
Kenguru Kupa
 DKKA Tigrisek  
 FAK Balatoni P.  
2018/01/20 14:15
Kenguru Kupa
 Kanizsai Mókus.  
 Zalakerámia ZT.  
2018/01/20 14:40
Kenguru Kupa
 Ifjú Sólymok  
 Tapolcai Sárká.  
2018/01/20 14:40
Kenguru Kupa
 PaSa Reménység.  
 Ziccer Pumák  
2018/01/20 14:45
Kenguru Kupa
 Békési Heppes  
 Karcagi SE Far.  
2018/01/20 15:00
Kenguru Kupa
 MP Sport Timis.  
 SZEDEÁK Karoli.  
2018/01/20 15:00
Kenguru Kupa
 FTSI József A..  
 Kecskeméti KA  
2018/01/20 15:00
Kenguru Kupa
 PVSK-Panthers/.  
 Kozármisleny S.  
2018/01/20 15:00
Kenguru Kupa
 Kosárlabda Aka.  
 KASI/A  
2018/01/20 15:00
Kenguru Kupa
 Zuglói Sasok H.  
 KKS Titánok  
2018/01/20 15:15
Kenguru Kupa
 Velencei Vadka.  
 VUKE-Veszprém/.  
2018/01/20 15:15
Kenguru Kupa
 ACS Baschet St.  
 Debreceni KA Z.  
2018/01/20 15:30
Kenguru Kupa
 Ricsilla - Zal.  
 Kanizsai Mókus.  
2018/01/20 15:50
Kenguru Kupa
 Sportiskolás T.  
 Ifjú Sólymok  
2018/01/20 15:50
Kenguru Kupa
 BLF Tücskök  
 Vasas Bolhák  
2018/01/20 16:00
Kenguru Kupa
 Nagyk?rösi Sól.  
 FTSI József A..  
2018/01/20 16:15
Kenguru Kupa
 Kéksárga Okapi.  
 Zuglói Sasok H.  
2018/01/20 16:30
Kenguru Kupa
 Karcagi SE Far.  
 SZEDEÁK Aranys.  
2018/01/20 16:30
Kenguru Kupa
 SZEDEÁK Karoli.  
 Vásárhelyi Kac.  
2018/01/20 16:30
Kenguru Kupa
 Kozármisleny S.  
 KASI/B  
2018/01/20 16:30
Kenguru Kupa
 Pécsi VSK/A  
 Kosárlabda Aka.  
2018/01/20 16:30
Kenguru Kupa
 VUKE-Veszprém/.  
 DKKA Ugrómókus.  
2018/01/20 16:30
Kenguru Kupa
 Budapesti Honv.  
 Gödöll?i SK  
2018/01/20 17:15
Kenguru Kupa
 SZPA-HSE  
 BEAC Kisvizslá.  
2018/01/20 17:15
Kenguru Kupa
 Radobasket Bud.  
 Budafoki Bolhá.  
2018/01/20 17:15
Kenguru Kupa
 FKE/B  
 BLF Tücskök  
2018/01/20 17:15
Kenguru Kupa
 PAFC Mennydörg.  
 Budapesti Honv.  
2018/01/20 18:30
Kenguru Kupa
 MTK Budapest  
 SZPA-HSE  
2018/01/20 18:30
Kenguru Kupa
 BLF Bolhák  
 Radobasket Bud.  
2018/01/20 18:30
Kenguru Kupa
 Vasas Bolhák  
 FKE/B  
2018/01/20 18:30
Női NB I. A - 2017/2018
Sopron Basket - VBW CEKK Cegléd 84-51 (20-16, 20-13, 22-8, 22-14)

Dátum: 2017.10.22. vasárnap, 18:00Játékvezetők: Földházi Tamás, Ádám József, Varga-Záray Kata Ellenőr: Schäffer Béla
 Csarnok: NOVOMATIC Aréna 

Roberto Iniguez: Nagyon nehéz mérkőzés volt egészen a szünetig! A Cegléd keményen dolgozott, nem adta fel. Próbáltunk nyomást helyezni az ellenfélre, gyorsan futni, könnyű kosarakat szerezni, mely összejött a szünet után. Örülök a győzelemnek, de néhány dolog miatt szomorú vagyok. Két évre jöttem ide, mely során az a fő feladatom, hogy fejlődjenek a játékosok. Ha ezt nem érzem egy meccs után, akkor nem érzem jól magam.

Cziczás László: Tudtuk előre, hogy ez egy ilyen mérkőzés lesz, ahol ellenfelünk 40 percen keresztül fog minket hajtani. Amíg bírtuk rotációval, erővel, addig tisztességesen helytálltunk. Később kiütközött a két csapat közti szakadék, melyet lelkesedéssel igyekeztünk áthidalni. Szerettünk volna meglepetést okozni, ez nem sikerült. Megérdemelten nyert a Sopron.

Képek a mérkőzésről:

Csapat %
2p
köz.
Sopron Basket
 54%
VBW CEKK Cegléd
 38%
2p
ktáv.
Sopron Basket
 45%
VBW CEKK Cegléd
 20%
3p
táv.
Sopron Basket
 33%
VBW CEKK Cegléd
 14%
1p
bünt.
Sopron Basket
 73%
VBW CEKK Cegléd
 80%
Sopron Basket VBW CEKK Cegléd
Szerzett labda 8 8
Eladott labda 16 16
Lepattanó 47 30
Gólpassz 22 10
Fault 13 19
VAL 128 52
Teljes eseménylista
 Sopron Basket
Játékos P. Közeli Középtáv Távoli Összes Büntetõ Lepattanó Labda Fault Gp Blokk VAL Idõ +/-
S K % S K % S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
Turner Y.10245011100125047571250505123140115220
Dubei D.2133301003017140032512303003220
Langhorne C.94757010010494411100224120320012210
Dénesné fegyverneky Z.40101110001013332210020202111004200
Milovanovic J.11347511100133358630010101001009120
Crvendakic A.12356001003039336875617010821021230
Határ B.835601250000475700347014024017200
Jovanovic T.94667000010475712507310300211022160
Weninger V.900001033100347500000110130012140
Salvadores alvarez Á.80101110022100347500213131310012120
Czukor D.213330100201617001120100100-1120
Böröndy D.0000000000000001010010100260
  Összesen842139545114572133337146111573331447816131922611282000

 VBW CEKK Cegléd
Játékos P. Közeli Középtáv Távoli Összes Büntetõ Lepattanó Labda Fault Gp Blokk VAL Idõ +/-
S K % S K % S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
Maksimovic J.0040000000040004150320101-1270
Mokango modiri C.1746672450000610605683516124310121270
Kányási V.627291110000038380011203101011240
Medgyessy D.00200100100400021322104003170
Zsovár O.4125001001014252210000020220005170
Katona S.12374306012504152733100415314320213260
Lelik R.425400000202729000000101001-1160
Popovic J.313330200101617125031401130003150
Kobolák C.52210000000022100125011200210007130
Ruttner Z.00100000000100030302201102130
Filipowicz V.0000000000000000000100000-140
Filipowicz D.0000000000000000000000000010
  Összesen511539383152017141961311215802373081619131016522000


VAL=Dobott pont+lepattanók+szerzett labda+gólpassz+kiharcolt fault+blokk-eladott labda-rossz dobás



Get the Flash Player to see this player.

j plyn
 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


BAJNOKSÁGOK - FELNŐTT

BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS

  • MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok