BS Riga
 Soproni Darazs.
Női NB I. A - 2017/2018
Sopron Basket - VBW CEKK Cegléd 84-51 (20-16, 20-13, 22-8, 22-14)

Dátum: 2017.10.22. vasárnap, 18:00Játékvezetők: Földházi Tamás, Ádám József, Varga-Záray Kata Ellenőr: Schäffer Béla
 Csarnok: NOVOMATIC Aréna

Roberto Iniguez: Nagyon nehéz mérkőzés volt egészen a szünetig! A Cegléd keményen dolgozott, nem adta fel. Próbáltunk nyomást helyezni az ellenfélre, gyorsan futni, könnyű kosarakat szerezni, mely összejött a szünet után. Örülök a győzelemnek, de néhány dolog miatt szomorú vagyok. Két évre jöttem ide, mely során az a fő feladatom, hogy fejlődjenek a játékosok. Ha ezt nem érzem egy meccs után, akkor nem érzem jól magam.

Cziczás László: Tudtuk előre, hogy ez egy ilyen mérkőzés lesz, ahol ellenfelünk 40 percen keresztül fog minket hajtani. Amíg bírtuk rotációval, erővel, addig tisztességesen helytálltunk. Később kiütközött a két csapat közti szakadék, melyet lelkesedéssel igyekeztünk áthidalni. Szerettünk volna meglepetést okozni, ez nem sikerült. Megérdemelten nyert a Sopron.