Név:
E-mail:
Férfi NB II. Közép B
 Malév SC  
 Budafok  
2018/01/20 17:00
Férfi NB II. Közép B
 MAFC-Csepel  
 Zuglói Sasok  
2018/01/20 18:00
Fiú Kadett, Regionális
 Salgótarjáni  
 Nyíradonyi VVT.  
2018/01/20 12:00
Fiú Kadett, Regionális
 Nyíradonyi VVT.  
 Salgótarjáni  
2018/01/20 14:00
Fiú Kadett, Regionális
 Siófoki Kosárs.  
 Marcali VSZSE  
2018/01/20 16:00
Fiú Kadett, Regionális
 PAFC Basket  
 Budapesti Honv.  
2018/01/20 17:00
Fiú Kadett, Regionális
 BLF KK  
 Budafoki KK  
2018/01/20 17:00
Leány Junior, Regionális
 Kiss Lenke KS  
 Ceglédi EKK  
2018/01/20 13:00
Kenguru Kupa
 SZSE Párducok  
 Malév Kobrák  
2018/01/20 83:0
Kenguru Kupa
 Ziccer Kistigr.  
 Törekvés Törpi.  
2018/01/20 90:0
Kenguru Kupa
 Nádor Tigrisek.  
 Soproni Sporti.  
2018/01/20 90:0
Kenguru Kupa
 SZEDEÁK Ezüstr.  
 SZEDEÁK Dózsa  
2018/01/20 90:0
Kenguru Kupa
 Békéscsabai KK.  
 Ricsilla - GFF.  
2018/01/20 90:0
Kenguru Kupa
 SZEDEÁK Alsóvá.  
 Szeged KE - Ti.  
2018/01/20 90:0
Kenguru Kupa
 HSA Bombázók  
 HSA Pumák  
2018/01/20 90:0
Kenguru Kupa
 Kecskeméti KA  
 FTSI Dózsa Gy..  
2018/01/20 90:0
Kenguru Kupa
 Kosárlabda Aka.  
 GYKSE Szekszár.  
2018/01/20 90:0
Kenguru Kupa
 JKC/A  
 SZSE Párducok  
2018/01/20 94:5
Kenguru Kupa
 Szorgos Darazs.  
 Prohászkás Csi.  
2018/01/20 10:00
Kenguru Kupa
 Feketés Darazs.  
 Mosonmagyaróvá.  
2018/01/20 10:00
Kenguru Kupa
 Lackneros Dara.  
 Soproni Sporti.  
2018/01/20 10:00
Kenguru Kupa
 Szerencsi VSE  
 Beszterce KK  
2018/01/20 10:00
Kenguru Kupa
 JKSE Kosársuli.  
 Hernádi Kosárl.  
2018/01/20 10:00
Kenguru Kupa
 Miklósi Kékrók.  
 FTSI Constanti.  
2018/01/20 10:00
Kenguru Kupa
 Debreceni KA D.  
 NYKK Eötvös  
2018/01/20 10:00
Kenguru Kupa
 Tapolcai Gazel.  
 Körmendi Törp.  
2018/01/20 10:00
Kenguru Kupa
 Marcali Szürke.  
 DDKA Vadmacská.  
2018/01/20 10:00
Kenguru Kupa
 DKKA Csigák  
 Várpalotai Gep.  
2018/01/20 10:00
Kenguru Kupa
 Törekvés Törpi.  
 VUA Törpék  
2018/01/20 10:15
Kenguru Kupa
 Soproni Sporti.  
 Mez?örsi Orosz.  
2018/01/20 10:15
Kenguru Kupa
 Vásárhelyi Rók.  
 SZEDEÁK Alsóvá.  
2018/01/20 10:15
Kenguru Kupa
 FTSI Dózsa Gy..  
 Bajai NKK/B  
2018/01/20 10:15
Kenguru Kupa
 SZEDEÁK Dózsa  
 Tiszai Kisvirá.  
2018/01/20 10:30
Kenguru Kupa
 Kisújszállás  
 Békéscsabai KK.  
2018/01/20 10:30
Kenguru Kupa
 HSA Pumák  
 Karcagi SE Pus.  
2018/01/20 10:30
Kenguru Kupa
 KSC Szekszárd  
 Kosárlabda Aka.  
2018/01/20 10:30
Kenguru Kupa
 Malév Kobrák  
 JKC/A  
2018/01/20 11:00
Kenguru Kupa
 Ricsilla Hévíz.  
 Paragváris Sól.  
2018/01/20 11:00
Kenguru Kupa
 Egerszegi Zseb.  
 Tapolcai Gazel.  
2018/01/20 11:10
Kenguru Kupa
 Tatai Mosómedv.  
 Szorgos Darazs.  
2018/01/20 11:15
Kenguru Kupa
 Győri KC Lovag.  
 Feketés Darazs.  
2018/01/20 11:15
Kenguru Kupa
 Soproni Sporti.  
 Soproni Tigris.  
2018/01/20 11:15
Kenguru Kupa
 FTSI Batthyány.  
 JKSE Kosársuli.  
2018/01/20 11:15
Kenguru Kupa
 FTSI Platán Is.  
 Miklósi Kékrók.  
2018/01/20 11:15
Kenguru Kupa
 ACS Wild Cats  
 Debreceni KA L.  
2018/01/20 11:15
Kenguru Kupa
 DDKA Vadmacská.  
 DKKA Vezérek  
2018/01/20 11:15
Kenguru Kupa
 Várpalotai Gep.  
 DKKA Gepárdok  
2018/01/20 11:15
Kenguru Kupa
 Keresztúri Méh.  
 Ziccer Kistigr.  
2018/01/20 11:30
Kenguru Kupa
 Mez?örsi Orosz.  
 Nádor Tigrisek.  
2018/01/20 11:30
Kenguru Kupa
 Szeged KE - Ti.  
 Vásárhelyi Rók.  
2018/01/20 11:30
Kenguru Kupa
 Beszterce KK B.  
 DVTK-ÉLKSK Ózd.  
2018/01/20 11:30
Kenguru Kupa
 Bajai NKK/B  
 Kecskeméti KA  
2018/01/20 11:30
Kenguru Kupa
 Tiszai Kisvirá.  
 SZEDEÁK Ezüstr.  
2018/01/20 12:00
Kenguru Kupa
 Ricsilla - GFF.  
 Kisújszállás  
2018/01/20 12:00
Kenguru Kupa
 Karcagi SE Pus.  
 HSA Bombázók  
2018/01/20 12:00
Kenguru Kupa
 GYKSE Szekszár.  
 KSC Szekszárd  
2018/01/20 12:00
Kenguru Kupa
 Budapest Blaze.  
 Gödi SE  
2018/01/20 12:15
Kenguru Kupa
 Kölökös Törpék.  
 PaSa Reménység.  
2018/01/20 12:15
Kenguru Kupa
 Kalózok  
 Ricsilla Hévíz.  
2018/01/20 12:15
Kenguru Kupa
 Körmendi Törp.  
 Egerszegi Zseb.  
2018/01/20 12:20
Kenguru Kupa
 Prohászkás Csi.  
 Tatai Mosómedv.  
2018/01/20 12:30
Kenguru Kupa
 Mosonmagyaróvá.  
 Győri KC Lovag.  
2018/01/20 12:30
Kenguru Kupa
 Hernádi Kosárl.  
 FTSI Batthyány.  
2018/01/20 12:30
Kenguru Kupa
 FTSI Constanti.  
 FTSI Platán Is.  
2018/01/20 12:30
Kenguru Kupa
 DKKA Vezérek  
 Marcali Szürke.  
2018/01/20 12:30
Kenguru Kupa
 DKKA Gepárdok  
 DKKA Csigák  
2018/01/20 12:30
Kenguru Kupa
 VUA Törpék  
 Keresztúri Méh.  
2018/01/20 12:45
Kenguru Kupa
 Tulipános Móku.  
 Gárdonyis Dara.  
2018/01/20 12:45
Kenguru Kupa
 Debreceni KA Z.  
 ACS Baschet St.  
2018/01/20 13:00
Kenguru Kupa
 DKKA Nyuszik  
 Kenguru Füred  
2018/01/20 13:00
Kenguru Kupa
 Ziccer Pumák  
 Kölökös Törpék.  
2018/01/20 13:30
Kenguru Kupa
 SZEDEÁK Aranys.  
 Békési Heppes  
2018/01/20 13:30
Kenguru Kupa
 Vásárhelyi Kac.  
 MP Sport Timis.  
2018/01/20 13:30
Kenguru Kupa
 KASI/B  
 PVSK-Panthers/.  
2018/01/20 13:30
Kenguru Kupa
 KASI/A  
 Pécsi VSK/A  
2018/01/20 13:30
Kenguru Kupa
 Paragváris Sól.  
 Kalózok  
2018/01/20 13:30
Kenguru Kupa
 Zalakerámia ZT.  
 Ricsilla - Zal.  
2018/01/20 13:30
Kenguru Kupa
 Tapolcai Sárká.  
 Sportiskolás T.  
2018/01/20 13:30
Kenguru Kupa
 Kecskeméti KA  
 Nagyk?rösi Sól.  
2018/01/20 13:45
Kenguru Kupa
 KKS Titánok  
 Kéksárga Okapi.  
2018/01/20 14:00
Kenguru Kupa
 Téti Tigrisek  
 Hunyadis Daraz.  
2018/01/20 14:00
Kenguru Kupa
 DKKA Ugrómókus.  
 Velencei Vadka.  
2018/01/20 14:00
Kenguru Kupa
 ACS Baschet St.  
 ACS Baschet St.  
2018/01/20 14:15
Kenguru Kupa
 DKKA Tigrisek  
 FAK Balatoni P.  
2018/01/20 14:15
Kenguru Kupa
 Kanizsai Mókus.  
 Zalakerámia ZT.  
2018/01/20 14:40
Kenguru Kupa
 Ifjú Sólymok  
 Tapolcai Sárká.  
2018/01/20 14:40
Kenguru Kupa
 PaSa Reménység.  
 Ziccer Pumák  
2018/01/20 14:45
Kenguru Kupa
 Békési Heppes  
 Karcagi SE Far.  
2018/01/20 15:00
Kenguru Kupa
 MP Sport Timis.  
 SZEDEÁK Karoli.  
2018/01/20 15:00
Kenguru Kupa
 FTSI József A..  
 Kecskeméti KA  
2018/01/20 15:00
Kenguru Kupa
 PVSK-Panthers/.  
 Kozármisleny S.  
2018/01/20 15:00
Kenguru Kupa
 Kosárlabda Aka.  
 KASI/A  
2018/01/20 15:00
Kenguru Kupa
 Zuglói Sasok H.  
 KKS Titánok  
2018/01/20 15:15
Kenguru Kupa
 Velencei Vadka.  
 VUKE-Veszprém/.  
2018/01/20 15:15
Kenguru Kupa
 ACS Baschet St.  
 Debreceni KA Z.  
2018/01/20 15:30
Kenguru Kupa
 Ricsilla - Zal.  
 Kanizsai Mókus.  
2018/01/20 15:50
Kenguru Kupa
 Sportiskolás T.  
 Ifjú Sólymok  
2018/01/20 15:50
Kenguru Kupa
 BLF Tücskök  
 Vasas Bolhák  
2018/01/20 16:00
Kenguru Kupa
 Nagyk?rösi Sól.  
 FTSI József A..  
2018/01/20 16:15
Kenguru Kupa
 Kéksárga Okapi.  
 Zuglói Sasok H.  
2018/01/20 16:30
Kenguru Kupa
 Karcagi SE Far.  
 SZEDEÁK Aranys.  
2018/01/20 16:30
Kenguru Kupa
 SZEDEÁK Karoli.  
 Vásárhelyi Kac.  
2018/01/20 16:30
Kenguru Kupa
 Kozármisleny S.  
 KASI/B  
2018/01/20 16:30
Kenguru Kupa
 Pécsi VSK/A  
 Kosárlabda Aka.  
2018/01/20 16:30
Kenguru Kupa
 VUKE-Veszprém/.  
 DKKA Ugrómókus.  
2018/01/20 16:30
Kenguru Kupa
 Radobasket Bud.  
 Budafoki Bolhá.  
2018/01/20 17:15
Kenguru Kupa
 FKE/B  
 BLF Tücskök  
2018/01/20 17:15
Kenguru Kupa
 Vasas Bolhák  
 FKE/B  
2018/01/20 18:30
 DECATHLON B33 - EGYETEMI ÉS FŐISKOLÁS BAJNOKSÁG
EGYETEMI ÉS FŐISKOLÁS BAJNOKSÁG - Döntő - Zalaegerszeg - Eredmények
Zalaegerszegen a rossz idő ellenére is megrendezésre került a DECATHLON B33 EGYETEMI ÉS FŐISKOLÁS BAJNOKSÁG DÖNTŐJE. A helyszín a városi jégcsarnok volt, ahol a vizsgaidőszak kellős közepén egy szusszanásnyi szünetet kihasználva a győzelemért 8 lány és 9 fiú csapat játszott a döntőben kiegészülve az U18-as válogatottakkal. Izgalmas és profi mérkőzéseket láthattunk tőlük!

A TFSE csapata megvédte a bajnoki címét a fiúknál és a lányoknál is, gratulálunk!

A lányok örömét tetőzte, hogy utazhatnak Kínába a FISU jóvoltából a Xiamenben megrendezendő 3x3 Nemzetközi Egyetemi Liga döntőjére.

Az eseményen az alábbi eredmények születtek:

LÁNY
  • I. TFSE NŐI
  • II. USC Szeged NŐI
  • III. UNI GYŐR NŐI
  • III. SZoESE NŐI
FIÚ
  • I. TFSE FIÚ
  • II. HUNBOYS A
  • III. MAFC-BME FIÚ
  • III. PTE-PEAC FIÚ

A résztvevőknek ismét gratulálunk! Letölthető dokumentumok:


EGYETEMI ÉS FŐISKOLÁS BAJNOKSÁG - Döntő - Zalaegerszeg
2017-ben Zalaegerszegen (Zalaegerszeg, Stadion u. 5. - ZALA PLAZA PARKOLÓ) kerül megrendezésre a DECATHLON B33 Egyetemi és Főiskolás Bajnokság Döntője! Ezúton ismét gratulálunk a legjobb 8 közé jutott csapatoknak!

DÖNTŐBE JUTOTT CSAPATOK

Lány: TFSE, UNI GYŐR, MEAFC, USC SZEGED, DEAC, SZOSE, MAFC-BME, PTE_PEAC
Fiú: SMAFC, TFSE, KÖZGÁZ, EKF SE, MEAFC, PE VESZPRÉM, MAFC_BME, PTE-PEAC

TOVÁBBI INFORMÁCIÓK:

Nevezni a versenyre NEM KELL!

FONTOS!

A csapatok hozzák magukkal a csoportos játékengedélyt és a játékosok azonosításra alkalmas fényképes igazolványt.

További információkkal hamarosan jelentkezünk, de kérjük, hogy kövessék a verseny hivatalos forrásait (www.kosarsport.hu, www.b33.hu) és a facebook oldalunkat.

Sok sikert kívánunk a csapatoknak!


EGYETEMI ÉS FŐISKOLÁS BAJNOKSÁG - II. forduló - Eredmények
2017.04.19-én megrendezésre került a DECATHLON B33 Egyetemi és Főiskolás Bajnokság második fordulója, ahol 18 fiú és 14 lány csapat mérkőzött meg a legjobb 8 közé jutásért. Mivel ez volt az utolsó lehetőség a döntőbe jutásra, így a csapatok sokkal kiélezettebb és izgalmasabb játékot mutattak.

Nőknél a Közgáz, míg a férfiaknál az EKF SE győzedelmeskedett. Ám a 2 forduló alapján az döntőbe jutott csapatok bármelyike történelmet írhat, hiszen minden csapat tiszta lappal indul a június 17-ei végső megmérettetésen.

DECATHLON B33 Egyetemi és Főiskolás Bajnokság II. Fordulójának eredménye:
Fiúk:
  • 1 EKF SE FIÚ
  • 2 MAFC-BME FIÚ
  • 3 PTE-PEAC FIÚ

Lányok:
  • 1 KÖZGÁZ NŐI
  • 2 UNI GYŐR NŐI
  • 3 DEAC NŐI

A csapatoknak ezúton ismételten gratulálunk.
A június 17-ei DECATHLON B33 Egyetemi és Főiskolás Bajnokság Döntő részleteivel kapcsolatban hamarosan jelentkezünk.

Letölthető dokumentumok:


EGYETEMI ÉS FŐISKOLÁS BAJNOKSÁG - II. forduló, Tüskecsarnok
2017.04.19. - Budapest – Tüskecsarnok
  • 09:00 – check-in/regisztráció
  • 10:00 – mérkőzések kezdete
  • 16:00 – torna tervezett vége


EGYETEMI ÉS FŐISKOLÁS BAJNOKSÁG - I. forduló, Tüskecsarnok


EGYETEMI ÉS FŐISKOLÁS BAJNOKSÁG
Mint már korábban írtuk március 20-án, a Tüskecsarnokban megrendezésre kerül az Egyetemi és Főiskolás Bajnokság.
A menetrend a megszokotthoz hasonlóan alakul:
  • regisztráció: 9:00
  • meccsek kezdete: 10:00
Fontos, hogy a csoportos játékosengedélyt hozzák magukkal, mivel csak az azon szereplő játékosok játszhatnak!

Illetve, kérjük a csapatvezetőket küldjék el a tamas@b33.hu címre, hogy ki lesz az a 4 játékos aki részt vesz a tornán (név, születési dátum).

Hamarosan találkozunk!!


EGYETEMI ÉS FŐISKOLÁS BAJNOKSÁG - 2017
Idén is megrendezésre kerül az Egyetemi és főiskolás bajnokság, amelyben a MEFOB Bajnokság sorozatában szereplő csapatok vehetnek részt.

A rendezvények időpontjai és helyszínei:
  • 2017.március 20., Budapest, Tüske Csarnok
  • 2017.április 19., Budapest, Tüske Csarnok

  • Tovabbi információ hamarosan!


2016
Két forduló után kialakult a DECATHLON B33 Egyetemi Bajnokság döntőjének mezőnye
18 férfi és 15 női egyetemi csapat nevezett idén a DECATHLON B33 EGYETEMI és FŐISKOLÁS Kosárlabda Bajnokságra. Két forduló követően kialakult a 8 csapatos döntők mezőnye.

A döntő 2016. június 11-én Szegeden kerül megrendezésre. Az érmes csapatok átvehetik a DECATHLON Áruházak értékes nyereményeit, valamint a döntő érmes csapatainak játékosaiból kialakításra kerülő Egyetemi Válogatott képviseli Magyarországot a Kínában megrendezésre kerülő Egyetemi Világbajnokságon.

Mellékelem a döntőbe jutott csapatok táblázatait, illetve az Egyetemi bajnokság 2 fordulójának az eredményeit is.

Letölthető dokumentumok:


Február 3-án kezdetét veszi az idei B33 Egyetemi és Főiskolás Kosárlabda Bajnokság a DECATHLON támogatásával!
A nyitó forduló a budapesti Tüskecsarnokban kerül megrendezésre, ahova szeretettel várunk minden érdeklődőt! Megközelítés a Bogdánffy utca felöli bejáraton, mélygarázs használható!

Az esemény tervezett menetrendje:
  • 8.30-9.30 - check-in
  • 10.00 - mérkőzések kezdete
  • 15.30 - mérkőzések tervezett vége

Résztvevők: 17 férfi és 14 női egyetemi csapat, mellett a 3x3 U18 válogatottak

Letölthető dokumentumok:
Get the Flash Player to see this player.

j plyn
 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


BAJNOKSÁGOK - FELNŐTT

BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS

  • MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok