Név:
E-mail:
Női NB I. A csoport 1-8.
 PINK  
 PEAC  
2018/04/21 19:30
Férfi NB I. B Zöld - Playoff
 BKG  
 SOP  
2018/04/21 19:00
Férfi NB I. B Zöld - Playoff
 SALG  
 MAFC  
2018/04/21 19:00
Férfi NB I. A, Középszakasz, Alsóház
 JKSE  
 DEAC  
2018/04/21 18:00
Férfi NB II. Kelet
 Békéscsaba  
 DEAC  
2018/04/21 15:30
Férfi NB II. Kelet
 Gyulai Color  
 DEAC  
2018/04/21 18:00
Férfi NB II. Nyugat
 Marcali  
 Atomerőmű SE  
2018/04/21 17:00
Férfi NB II. Nyugat
 Dombóvár  
 BKG-VMG DSE  
2018/04/21 18:00
Férfi NB II. Közép A
 Szentendrei KS.  
 BLF KK  
2018/04/21 18:00
Férfi NB II. Közép A
 Újpest-MT  
 Ziccer KS  
2018/04/21 18:00
Férfi NB II. Közép B
 ELTE-BEAC  
 Százhalombatta.  
2018/04/21 18:30
Női NB I. A csoport 9-11.
 VAS  
 MTK  
2018/04/21 18:00
Amatőr Női NB, 1-9. helyért
 Csata DSE  
 AJKA - Cserpes.  
2018/04/21 18:00
Amatőr Női NB, 1-9. helyért
 TFSE  
 ELTE-BEAC Újbu.  
2018/04/21 18:00
Amatőr Női NB, 19-26. helyért
 MAFC  
 Baja  
2018/04/21 18:00
Amatőr Női NB, 10-18. helyért
 ZTE NKK II.  
 DEAC  
2018/04/21 10:00
NB I. A csoport, Fiú U20, Rájátszás
 SMAFC  
 Bp. Honvéd  
2018/04/21 12:00
NB I. A csoport, Fiú U20, Rájátszás
 Vasas  
 Budafok  
2018/04/21 14:15
NB I. A csoport, Fiú U20, Rájátszás
 Szeged  
 Szolnok  
2018/04/21 16:30
NB I. A csoport, Fiú U20, Rájátszás
 PVSK  
 Falco  
2018/04/21 18:45
Fiú Junior, Regionális
 Vasas Akadémia.  
 Zsíros Akadémi.  
2018/04/21 14:30
Fiú Junior, Regionális
 Bonyhádi KSE  
 VUKE - Veszpré.  
2018/04/21 15:00
Fiú Junior, Regionális
 Szerencs VSE  
 Békési SzSK  
2018/04/21 18:00
Fiú Kadett, Regionális
 MEAFC/A  
 Tiszaújvárosi  
2018/04/21 13:00
Fiú Kadett, Regionális
 Hajdúhadházi  
 Szolnoki Sport.  
2018/04/21 14:00
Fiú Kadett, Regionális
 Gyulai Sportis.  
 Szentesi KK  
2018/04/21 15:00
Fiú Kadett, Regionális
 Gödöll?i SK  
 Újpest-MT/B  
2018/04/21 16:30
Leány Kadett
 Zsíros Akadémi.  
 Bajai NKK  
2018/04/21 16:00
Leány Kadett, Rájátszás, Felsőház
 KSC Szekszárd  
 Vasas Akadémia.  
2018/04/21 15:00
Leány Kadett, Regionális
 Monori SE  
 Debreceni KA/B  
2018/04/21 13:00
Leány Kadett, Regionális
 PAFC Basket  
 MVSI Vadmacská.  
2018/04/21 14:45
Leány Kadett, Regionális
 Debreceni KA/B  
 PAFC Basket  
2018/04/21 16:30
Leány Kadett, Regionális
 MVSI Vadmacská.  
 Monori SE  
2018/04/21 18:15
Gyermek Kupa
 Kalózok  
 RICSILLA-Zalal.  
2018/04/21 14:30
Gyermek Kupa
 Kanizsai Vadma.  
 Kalózok  
2018/04/21 16:00
Gyermek Kupa
 RICSILLA-Zalal.  
 Kanizsai Vadma.  
2018/04/21 17:30
Leány Junior - 2017/2018
 



      
Játékengedélyek letöltése





      "A" csoport - Leány Junior      
"A" csoport - Generali Aréna
(3530 Miskolc Görgey Artúr utca 19.)
  Csata DSE - Széchenyi KALengyel Ádám - Simon Tamás2018.03.08 - 13:00csütörtök104 - 59
  DVTK Akadémia - Kecskeméti KCVarga-Záray Kata - Bács Csaba2018.03.08 - 15:00csütörtök63 - 54
  Kecskeméti KC - Csata DSEVarga-Záray Kata - Bács Csaba2018.03.09 - 09:00péntek38 - 101
  DVTK Akadémia - Széchenyi KAHorváth Csongor - Major Ádám2018.03.09 - 11:00péntek73 - 67
  Széchenyi KA - Kecskeméti KCLengyel Ádám - Tóth Kitti2018.03.09 - 17:00péntek60 - 55
  Csata DSE - DVTK AkadémiaHorváth Csongor - Bács Csaba2018.03.09 - 19:00péntek70 - 52

     "A" csoport - Leány Junior      
A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont
1.Csata DSE302751491261.84566
2.DVTK Akadémia21188191-30.98435
3.Széchenyi KA12186232-460.80174
4.Kecskeméti KC03147224-770.65633



      "B" csoport - Leány Junior      
"B" csoport - Generali Aréna
(3530 Miskolc Görgey Artúr utca 19.)
  PEAC - Kosárlabda Akadémia Pécs - BEAC-Újbuda KA/AVarga-Záray Kata - Major Ádám2018.03.08 - 09:00csütörtök83 - 72
  Vasas Akadémia/A - Soproni Darazsak AkadémiaBács Csaba - Horváth Csongor2018.03.08 - 11:00csütörtök108 - 41
  PEAC - Kosárlabda Akadémia Pécs - Soproni Darazsak AkadémiaLengyel Ádám - Horváth Csongor2018.03.08 - 17:30csütörtök83 - 62
  BEAC-Újbuda KA/A - Vasas Akadémia/ASimon Tamás - Tóth Kitti2018.03.08 - 19:30csütörtök49 - 96
  Soproni Darazsak Akadémia - BEAC-Újbuda KA/ALengyel Ádám - Tóth Cecília2018.03.09 - 13:00péntek57 - 64
  Vasas Akadémia/A - PEAC - Kosárlabda Akadémia PécsVarga-Záray Kata - Major Ádám2018.03.09 - 15:00péntek89 - 47

     "B" csoport - Leány Junior      
A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont
1.Vasas Akadémia/A302931371562.13876
2.PEAC - Kosárlabda Akadémia Pécs21213223-100.95525
3.BEAC-Újbuda KA/A12185236-510.78394
4.Soproni Darazsak Akadémia03160255-950.62753



      Keresztjáték - Leány Junior      
Keresztjáték - Generali Aréna
(3530 Miskolc Görgey Artúr utca 19.)
  BEAC-Újbuda KA/A - Kecskeméti KCBács Csaba - Tóth Kitti2018.03.10 - 10:00szombat59 - 54
  Széchenyi KA - Soproni Darazsak AkadémiaHorváth Csongor - Major Ádám2018.03.10 - 12:00szombat77 - 65
  Vasas Akadémia/A - DVTK AkadémiaVarga-Záray Kata - Tóth Cecília2018.03.10 - 14:00szombat84 - 56
  Csata DSE - PEAC - Kosárlabda Akadémia PécsLengyel Ádám - Horváth Csongor2018.03.10 - 16:00szombat66 - 62

      Helyosztók - Leány Junior      
Helyosztók - Generali Aréna
(3530 Miskolc Görgey Artúr utca 19.)
  Kecskeméti KC - Soproni Darazsak Akadémia2018.03.11 - 09:00vasárnap60 - 55
  BEAC-Újbuda KA/A - Széchenyi KA2018.03.11 - 11:00vasárnap51 - 58
  DVTK Akadémia - PEAC - Kosárlabda Akadémia Pécs2018.03.11 - 13:00vasárnap66 - 74
  Vasas Akadémia/A - Csata DSE2018.03.11 - 15:00vasárnap62 - 54

 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


BAJNOKSÁGOK - FELNŐTT

BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS

  • MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok