Név:
E-mail:
Férfi NB I. A
 Körmend  
 Falco  
2017/10/21 18:00
Férfi NB I. A
 MAFC  
 DEAC  
2017/10/21 18:00
Férfi NB I. A
 PVSK  
 Alba  
2017/10/21 18:00
Férfi NB I. A
 Szolnok  
 ASE  
2017/10/21 18:00
Női NB I. A
 Vasas  
 MTK  
2017/10/21 18:00
Női NB I. A
 PINKK-Pécsi 42.  
 Aluinvent DVTK.  
2017/10/21 20:00
Férfi NB I. B Piros
 Vasas  
 MEAFC  
2017/10/21 16:00
Férfi NB I. B Piros
 Békési SzSK  
 Bp. Honvéd  
2017/10/21 17:00
Amatőr Női NB Piros
 Kiss Lenke  
 Szolnok  
2017/10/21 16:00
Amatőr Női NB Fehér
 AJKA - Cserpes.  
 ZTE NKK II.  
2017/10/21 13:00
Amatőr Női NB Fehér
 MAFC  
 Tatabánya  
2017/10/21 18:00
Férfi NB II. Kelet
 PRIMA SE II.  
 BKGDSE  
2017/10/21 16:30
Férfi NB II. Nyugat
 Ricsilla Sport  
 ZTE  
2017/10/21 19:00
Férfi NB II. Közép B
 MAFC OB  
 TFSE  
2017/10/21 18:00
NB I. A, Fiú U20
 Körmend  
 Falco  
2017/10/21 15:00
NB I. A, Fiú U20
 MAFC  
 DEAC  
2017/10/21 15:00
NB I. A, Fiú U20
 Szolnok  
 ASE  
2017/10/21 15:15
NB I. A, Fiú U20
 PVSK  
 Alba  
2017/10/21 15:30
NB I. B Piros, F U20
 Vasas  
 MEAFC  
2017/10/21 18:30
NB I. B Piros, F U20
 Békési SzSK  
 Bp. Honvéd  
2017/10/21 19:00
Fiú Junior, Regionális
 Szentesi KK  
 Gyulai SI  
2017/10/21 93:0
Fiú Junior, Regionális
 Bonyhádi KSE  
 Bajai Bácska  
2017/10/21 15:00
Fiú Junior, Regionális
 Kosárlabda Aka.  
 Atomerőmű SE  
2017/10/21 17:30
Fiú Kadett, Kelet
 Szolnoki Sport.  
 Vasas Akadémia.  
2017/10/21 16:00
Fiú Kadett, Nyugat
 MAFC/A  
 Alba Fehérvár/.  
2017/10/21 14:00
Fiú Kadett, Regionális
 Budafoki KK  
 Kaszások Akadé.  
2017/10/21 10:00
Fiú Kadett, Regionális
 Ajka  
 Ifjú Sólymok/B.  
2017/10/21 15:15
Fiú Kadett, Regionális
 Zalakerámia ZT.  
 OSE Lions/A  
2017/10/21 18:30
Leány Junior
 Százhalombatta.  
 Török Flóris  
2017/10/21 10:00
Leány Junior
 Szeged KE  
 Szolnoki Sport.  
2017/10/21 10:45
Leány Junior
 Pénzügy?r SE  
 MTK Budapest  
2017/10/21 11:00
Leány Junior
 Monori SE  
 Debreceni KA  
2017/10/21 11:00
Leány Junior
 Vasas Akadémia.  
 Zsíros Akadémi.  
2017/10/21 13:00
Leány Junior
 Széchenyi KA  
 PEAC - Kosárla.  
2017/10/21 13:30
Leány Junior
 Ceglédi EKK  
 Nyíregyházi Ko.  
2017/10/21 15:00
Leány Junior
 Csata DSE  
 Soproni Darazs.  
2017/10/21 17:00
Leány Junior
 DVTK Akadémia  
 BEAC -Újbuda K.  
2017/10/21 18:00
Leány Kadett, Kelet
 BEAC -Újbuda K.  
 Bajai NKK  
2017/10/21 15:00
Leány Tini - 2016/2017
 



      
Játékengedélyek letöltése





      "A" csoport - Leány Tini      
"A" csoport - Alba Regia Sportcsarnok
(8000 Székesfehérvár Gáz utca 19.)
  Zsíros Akadémia Kőbánya - KSC SzekszárdRácz István - Stoller Balázs2017.04.27 - 13:00csütörtök91 - 62
  MVSI Vadmacskák - Dávid Kornél KAForintos József - Gruber Nikolett2017.04.27 - 15:00csütörtök55 - 40
  Dávid Kornél KA - Zsíros Akadémia KőbányaForintos József - Stoller Balázs2017.04.28 - 09:00péntek56 - 76
  MVSI Vadmacskák - KSC SzekszárdGaál Norbert - Gruber Nikolett2017.04.28 - 11:00péntek57 - 60
  KSC Szekszárd - Dávid Kornél KAGaál Norbert - Stoller Balázs2017.04.28 - 17:00péntek83 - 71
  Zsíros Akadémia Kőbánya - MVSI VadmacskákKaposi Renátó - Gruber Nikolett2017.04.28 - 19:00péntek58 - 55

     "A" csoport - Leány Tini      
A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont
1.Zsíros Akadémia Kőbánya30225173521.30066
2.KSC Szekszárd21205219-140.93615
3.MVSI Vadmacskák1216715891.05704
4.Dávid Kornél KA03167214-470.78043



      "B" csoport - Leány Tini      
"B" csoport - Alba Regia Sportcsarnok
(8000 Székesfehérvár Gáz utca 19.)
  Csata DSE - Soproni Darazsak Akadémia/AGaál Norbert - Koller István2017.04.27 - 09:00csütörtök84 - 50
  Széchenyi KA - Török Flóris - Törekvés SEKaposi Renátó - Csoma Viktor2017.04.27 - 11:00csütörtök79 - 49
  Csata DSE - Török Flóris - Törekvés SERácz István - Csoma Viktor2017.04.27 - 17:30csütörtök107 - 33
  Soproni Darazsak Akadémia/A - Széchenyi KAKaposi Renátó - Koller István2017.04.27 - 19:30csütörtök49 - 63
  Török Flóris - Törekvés SE - Soproni Darazsak Akadémia/AForintos József - Koller István2017.04.28 - 13:00péntek41 - 62
  Széchenyi KA - Csata DSERácz István - Csoma Viktor2017.04.28 - 15:00péntek55 - 93

     "B" csoport - Leány Tini      
A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont
1.Csata DSE302841381462.05806
2.Széchenyi KA2119719161.03145
3.Soproni Darazsak Akadémia/A12161188-270.85644
4.Török Flóris - Törekvés SE03123248-1250.49603



      Keresztjáték - Leány Tini      
Keresztjáték - Alba Regia Sportcsarnok
(8000 Székesfehérvár Gáz utca 19.)
  Soproni Darazsak Akadémia/A - Dávid Kornél KARácz István - Gruber Nikolett2017.04.29 - 10:00szombat75 - 49
  MVSI Vadmacskák - Török Flóris - Törekvés SEKaposi Renátó - Csoma Viktor2017.04.29 - 12:00szombat55 - 60
  Csata DSE - KSC SzekszárdForintos József - Stoller Balázs2017.04.29 - 14:00szombat109 - 43
  Zsíros Akadémia Kőbánya - Széchenyi KAGaál Norbert - Koller István2017.04.29 - 16:00szombat70 - 66

      Helyosztók - Leány Tini      
Helyosztók - Alba Regia Sportcsarnok
(8000 Székesfehérvár Gáz utca 19.)
  Dávid Kornél KA - MVSI VadmacskákStoller Balázs - Csoma Viktor2017.04.30 - 09:00vasárnap55 - 62
  Soproni Darazsak Akadémia/A - Török Flóris - Törekvés SEForintos József - Koller István2017.04.30 - 11:00vasárnap42 - 30
  KSC Szekszárd - Széchenyi KAKaposi Renátó - Rácz István2017.04.30 - 13:00vasárnap64 - 78
  Csata DSE - Zsíros Akadémia KőbányaGaál Norbert - Gruber Nikolett2017.04.30 - 15:00vasárnap92 - 61

 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


BAJNOKSÁGOK - FELNŐTT

BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS

  • MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok