Név:
E-mail:
Férfi NB II. Közép B
 Tehetséges Fia.  
 Közgáz SC és  
2018/01/23 18:30
Fiú Kadett, Regionális
 Nyíradonyi VVT.  
 Nyíregyházi Ké.  
2018/01/23 15:00
Fiú Kadett, Regionális
 Nyíregyházi Ké.  
 Nyíradonyi VVT.  
2018/01/23 17:00
Fiú Kadett, Regionális
 Gyulai Sportis.  
 Mez?berényi KK.  
2018/01/23 17:30
Leány Junior, Regionális
 Vasas Akadémia.  
 Zsíros Akadémi.  
2018/01/23 16:45
Fiú Serdülő - 2017/2018
 



      
Játékengedélyek letöltése






      "I" csoport - Fiú Serdülő      
"I" csoport - Soproni Szakképzési Centrum Vas- és Villamosipari Szakképző Iskolája és Gimnáziuma
(9400 Sopron Ferenczy János utca 7.)
  Soproni Sportiskola/A - Dombóvári Kosársuli KE2018.01.27 - 11:00szombat 
  Zalakerámia ZTE KK/A - MAFC/A2018.01.27 - 12:45szombat 
  MAFC/A - Soproni Sportiskola/A2018.01.27 - 17:00szombat 
  Zalakerámia ZTE KK/A - Dombóvári Kosársuli KE2018.01.27 - 18:45szombat 
  Dombóvári Kosársuli KE - MAFC/A2018.01.28 - 09:30vasárnap 
  Soproni Sportiskola/A - Zalakerámia ZTE KK/A2018.01.28 - 11:15vasárnap 

      "J" csoport - Fiú Serdülő      
"J" csoport - Baptista Szeretetszolgálat EJSZ Széchenyi I. Gimn., SZKI, Ált. Isk. és Sportiskolája Radnóti úti telephely
(7633 Pécs Radnóti Miklós utca 2. )
  Vasas Akadémia/A - PVSK-Panthers/A2018.01.27 - 11:00szombat 
  Szombathelyi Sportiskola KA/A - Kosárlabda Akadémia Pécs/A2018.01.27 - 12:45szombat 
  Kosárlabda Akadémia Pécs/A - Vasas Akadémia/A2018.01.27 - 17:00szombat 
  Szombathelyi Sportiskola KA/A - PVSK-Panthers/A2018.01.27 - 18:45szombat 
  PVSK-Panthers/A - Kosárlabda Akadémia Pécs/A2018.01.28 - 09:30vasárnap 
  Vasas Akadémia/A - Szombathelyi Sportiskola KA/A2018.01.28 - 11:15vasárnap 

      "K" csoport - Fiú Serdülő      
"K" csoport - Szent László ÁMK Türr István Sportcsarnoka
(6500 Baja Pázmány Péter utca 6.)
  Kaposvári KK/A - Bajai Bácska FKE2018.01.27 - 11:00szombat 
  Körmendi Törpördögök - Vasas Akadémia/B2018.01.27 - 12:45szombat 
  Vasas Akadémia/B - Kaposvári KK/A2018.01.27 - 17:00szombat 
  Körmendi Törpördögök - Bajai Bácska FKE2018.01.27 - 18:45szombat 
  Bajai Bácska FKE - Vasas Akadémia/B2018.01.28 - 09:30vasárnap 
  Kaposvári KK/A - Körmendi Törpördögök2018.01.28 - 11:15vasárnap 

      "L" csoport - Fiú Serdülő      
"L" csoport - Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
(2840 Oroszlány Szent Borbála tér 2.)
  OSE Lions/A - Dávid Kornél KA/B2018.01.27 - 11:00szombat 
  Dávid Kornél KA/A - Paksi Harcosok - Atomerőmű SE2018.01.27 - 12:45szombat 
  Dávid Kornél KA/B - Dávid Kornél KA/A2018.01.27 - 14:30szombat 
  Paksi Harcosok - Atomerőmű SE - OSE Lions/A2018.01.27 - 17:00szombat 
  OSE Lions/A - Dávid Kornél KA/A2018.01.28 - 09:30vasárnap 
  Dávid Kornél KA/B - Paksi Harcosok - Atomerőmű SE2018.01.28 - 11:15vasárnap 

      "M" csoport - Fiú Serdülő      
"M" csoport - Kőrösi Csoma Általános Iskola
(5000 Szolnok Nagy Imre körút 20.)
  Budapesti Honvéd - Szolnoki Sportcentrum/A2018.01.27 - 11:00szombat 
  Vásárhelyi Kobrák - Zsíros Akadémia Kőbánya/A2018.01.27 - 12:45szombat 
  Szolnoki Sportcentrum/A - Zsíros Akadémia Kőbánya/A2018.01.27 - 17:00szombat 
  Budapesti Honvéd - Vásárhelyi Kobrák2018.01.27 - 18:45szombat 
  Zsíros Akadémia Kőbánya/A - Budapesti Honvéd2018.01.28 - 09:30vasárnap 
  Szolnoki Sportcentrum/A - Vásárhelyi Kobrák2018.01.28 - 11:15vasárnap 

      "N" csoport - Fiú Serdülő      
"N" csoport - Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium
(3524 Miskolc Fényi Gyula tér 2-12.)
  Debreceni KA/A - MEAFC - Jezsuita2018.01.27 - 11:00szombat 
  Kecskeméti KA/A - Lehel Kosársuli/A2018.01.27 - 12:45szombat 
  Lehel Kosársuli/A - Debreceni KA/A2018.01.27 - 17:00szombat 
  Kecskeméti KA/A - MEAFC - Jezsuita2018.01.27 - 18:45szombat 
  MEAFC - Jezsuita - Lehel Kosársuli/A2018.01.28 - 09:30vasárnap 
  Debreceni KA/A - Kecskeméti KA/A2018.01.28 - 11:15vasárnap 

      "O" csoport - Fiú Serdülő      
"O" csoport - Lencsési Általános Iskola
(5600 Békéscsaba Szabó Pál tér 1-2.)
  SZEDEÁK/A - Békéscsabai KK2018.01.27 - 14:00szombat 
  Kecskeméti KA/B - Nyíregyházi Kék Cápák2018.01.27 - 15:45szombat 
  Nyíregyházi Kék Cápák - Békéscsabai KK2018.01.28 - 09:00vasárnap 
  Kecskeméti KA/B - SZEDEÁK/A2018.01.28 - 10:45vasárnap 
  Nyíregyházi Kék Cápák - SZEDEÁK/A2018.01.28 - 15:00vasárnap 
  Békéscsabai KK - Kecskeméti KA/B2018.01.28 - 16:45vasárnap 

      "P" csoport - Fiú Serdülő      
"P" csoport - Hunyadi Sportcsarnok
(3900 Szerencs, Rákóczi út 93.)
  Kaszások Akadémia - Nyíregyházi Sportcentrum2018.01.27 - 11:00szombat 
  Szerencs VSE - Kiss Lenke KS2018.01.27 - 12:45szombat 
  Kiss Lenke KS - Kaszások Akadémia2018.01.27 - 17:00szombat 
  Szerencs VSE - Nyíregyházi Sportcentrum2018.01.27 - 18:45szombat 
  Nyíregyházi Sportcentrum - Kiss Lenke KS2018.01.28 - 09:30vasárnap 
  Kaszások Akadémia - Szerencs VSE2018.01.28 - 11:15vasárnap 

 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


BAJNOKSÁGOK - FELNŐTT

BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS

  • MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok