Név:
E-mail:
Fiú Serdülő - 2017/2018
 



      
Játékengedélyek letöltése





      Dél-nyugati régió - Fiú Serdülő      
"A" csoport - Széchenyi Gimnázium
(7632 Pécs Koller utca 4. )
  PVSK-Panthers/A - Bajai Bácska FKE2017.09.17 - 10:00vasárnap68 - 53
  Kosárlabda Akadémia Pécs/A - GYKSE Szekszárd2017.09.17 - 12:00vasárnap89 - 48
  Bajai Bácska FKE - GYKSE Szekszárd2017.09.17 - 15:00vasárnap64 - 56
  PVSK-Panthers/A - Kosárlabda Akadémia Pécs/A2017.09.17 - 17:00vasárnap63 - 82
"B" csoport - Krúdy Gyula Szakképző Iskola
(8600 Siófok Koch Róbert utca 8.)
  Kaposvári KK/A - Siófoki Kosársuli2017.09.17 - 09:30vasárnap95 - 89
  Dombóvári Kosársuli KE - Paksi Harcosok - Atomerőmű SE2017.09.17 - 11:30vasárnap100 - 30
  Siófoki Kosársuli - Paksi Harcosok - Atomerőmű SE2017.09.17 - 13:30vasárnap76 - 78
  Kaposvári KK/A - Dombóvári Kosársuli KE2017.09.17 - 15:30vasárnap42 - 99
"C" csoport - Russay Olivér Sportcsarnok
(8800 Nagykanizsa Ady Endre utca 74/a.)
  Kanizsa KK - PVSK-Panthers/B2017.09.16 - 10:30szombat56 - 49
  Bonyhádi KSE - Kosárlabda Akadémia Pécs/B2017.09.16 - 12:30szombat80 - 45
  PVSK-Panthers/B - Kosárlabda Akadémia Pécs/B2017.09.16 - 14:30szombat55 - 52
  Kanizsa KK - Bonyhádi KSE2017.09.16 - 16:30szombat58 - 97
"D" csoport - Széchenyi Gimnázium
(2400 Dunaújváros Dózsa Gy. utca 15.)
  Dunaújvárosi Sárkányok 2004 - Kaposvári KK/B2017.09.16 - 10:00szombat39 - 98
  Kaposvári KK/B - Tamási Dámok2017.09.16 - 12:00szombat2 - 0
  Tamási Dámok - Dunaújvárosi Sárkányok 20042017.09.16 - 14:00szombat0 - 2
"E" csoport - Kozármislenyi Sportcsarnok
(7761 Kozármisleny Alkotmány tér 58.)
  Dunaújvárosi Sárkányok 2005 - Kozármisleny SE2017.09.16 - 12:30szombat0 - 2
  Marcali VSZSE - Dunaújvárosi Sárkányok 20052017.09.16 - 14:30szombat2 - 0
  Kozármisleny SE - Marcali VSZSE2017.09.16 - 16:30szombat84 - 27

      Dél-keleti régió - Fiú Serdülő      
"A" csoport - Deák Ferenc Gimnázium
(6723 Szeged József Attila sugárút 118-120.)
  Pityke KSE - SZEDEÁK/A2017.09.17 - 10:00vasárnap37 - 104
  Szolnoki Sportcentrum/A - Kecskeméti KA/A2017.09.17 - 12:00vasárnap49 - 89
  Pityke KSE - Szolnoki Sportcentrum/A2017.09.17 - 14:00vasárnap34 - 85
  SZEDEÁK/A - Kecskeméti KA/A2017.09.17 - 16:00vasárnap30 - 83
"B" csoport - Klauzál Gábor Általános Iskola
(6600 Szentes, Klauzál u. 16.)
  Vásárhelyi Kobrák - Kecskeméti KA/B2017.09.17 - 10:00vasárnap84 - 58
  Szentesi KK - Békéscsabai KK2017.09.17 - 12:00vasárnap75 - 78
  Kecskeméti KA/B - Szentesi KK2017.09.17 - 14:00vasárnap98 - 72
  Vásárhelyi Kobrák - Békéscsabai KK2017.09.17 - 16:00vasárnap78 - 55
"C" csoport - Dr. Hepp Ferenc Álalános Iskola
(5630 Békés József Attila utca 2.)
  Szolnoki Sportcentrum/B - Békési SZSK2017.09.17 - 10:00vasárnap108 - 71
  SZEDEÁK/B - Félegyházi TSI2017.09.17 - 12:00vasárnap45 - 92
  Békési SZSK - SZEDEÁK/B2017.09.17 - 14:00vasárnap61 - 54
  Szolnoki Sportcentrum/B - Félegyházi TSI2017.09.17 - 16:00vasárnap80 - 68
"D" csoport - Hódtói Sportcsarnok
(6800 Hódmezővásárhely Ormos Ede utca 18. )
  Kecskeméti KA/C - Vásárhelyi Bikák2017.09.16 - 09:00szombat66 - 63
  Karcagi SE - Kecskeméti KA/C2017.09.16 - 11:00szombat66 - 42
  Vásárhelyi Bikák - Karcagi SE2017.09.16 - 13:00szombat51 - 91
"E" csoport - Kőrösi Csoma Általános Iskola
(5000 Szolnok Nagy Imre körút 20.)
  Gyulai SI - Szolnoki Sportcentrum/C2017.09.16 - 10:00szombat34 - 116
  Nagykőrösi Sólymok - SZEDEÁK/C2017.09.16 - 12:00szombat113 - 68
  Gyulai SI - SZEDEÁK/C2017.09.16 - 14:00szombat74 - 67
  Szolnoki Sportcentrum/C - Nagykőrösi Sólymok2017.09.16 - 16:00szombat100 - 60

      Észak-keleti régió - Fiú Serdülő      
"A" csoport - Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
(4032 Debrecen Móricz Zsigmond körút 22.)
  Debreceni KA/A - Lehel Kosársuli/AKiss Gabriella - Szűcs Balázs2017.09.17 - 10:30vasárnap135 - 29
  Egri VSI KOK/A - Nyíregyházi Kék CápákKiss Gabriella - Szűcs Balázs2017.09.17 - 12:30vasárnap55 - 69
  Lehel Kosársuli/A - Egri VSI KOK/ASörlei Attila - Stefán Attila2017.09.17 - 15:00vasárnap59 - 47
  Debreceni KA/A - Nyíregyházi Kék CápákKokas Sándor - Fülöp Ádám2017.09.17 - 17:00vasárnap189 - 44
"B" csoport - Miskolci Egyetem, Körcsarnok
(3508 Miskolc Egyetem út 5. )
  Nyíregyházi Sportcentrum - Tiszaújvárosi Phoenix KK2017.09.17 - 11:30vasárnap68 - 73
  MEAFC - Jezsuita - Debreceni KA DSI2017.09.17 - 13:30vasárnap95 - 50
  Nyíregyházi Sportcentrum - Debreceni KA DSI2017.09.17 - 15:30vasárnap80 - 71
  Tiszaújvárosi Phoenix KK - MEAFC - Jezsuita2017.09.17 - 17:30vasárnap41 - 75
"C" csoport - Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakközépiskola
(4400 Nyíregyháza Semmelweis utca 15.)
  Mezőcsáti DSE - NYKK-Eötvös/A2017.09.17 - 09:30vasárnap57 - 82
  Szerencs VSE - Beszterce KK2017.09.17 - 11:30vasárnap71 - 62
  Mezőcsáti DSE - Beszterce KK2017.09.17 - 13:30vasárnap61 - 70
  NYKK-Eötvös/A - Szerencs VSE2017.09.17 - 15:30vasárnap53 - 80
"D" csoport - Miskolci Egyetem, Körcsarnok
(3508 Miskolc Egyetem út 5. )
  MEAFC/B - Hajdúböszörményi TE2017.09.16 - 10:00szombat37 - 83
  Hajdúböszörményi TE - Egri VSI KOK/B2017.09.16 - 11:45szombat142 - 29
  Egri VSI KOK/B - MEAFC/B2017.09.16 - 13:30szombat32 - 93
"E" csoport - Westsik Vilmos Élelmiszeripari Szakközépiskola
(4400 Nyíregyháza Semmelweis utca 15.)
  Lehel Kosársuli/B - NYKK-Eötvös/B2017.09.24 - 10:30vasárnap0 - 2
  Salgótarjáni KI - Lehel Kosársuli/B2017.09.24 - 12:30vasárnap2 - 0
  NYKK-Eötvös/B - Salgótarjáni KI2017.09.24 - 14:30vasárnap62 - 86
"F" csoport - Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma
(4400 Nyíregyháza Korányi Frigyes út 15.)
  Debreceni KA/B - Sunshine NYIKSE2017.09.17 - 11:00vasárnap 
  BKGDSE - Ebes - Debreceni KA/B2017.09.17 - 13:00vasárnap 
  Sunshine NYIKSE - BKGDSE - Ebes2017.09.17 - 15:00vasárnap 

      Észak-nyugati régió - Fiú Serdülő      
"A" csoport - Nagy Lajos Gimnázium
(9700 Szombathely Dózsa György utca 4.)
  Dávid Kornél KA/A - Körmendi Törpördögök2017.09.16 - 10:30szombat91 - 49
  Soproni Sportiskola/A - Szombathelyi Sportiskola KA/A2017.09.16 - 12:30szombat76 - 56
  Körmendi Törpördögök - Szombathelyi Sportiskola KA/A2017.09.16 - 15:00szombat53 - 56
  Dávid Kornél KA/A - Soproni Sportiskola/A2017.09.16 - 17:00szombat66 - 101
"B" csoport - Ostoros Károly Csarnok
(8900 Zalaegerszeg Október 6. tér 12.)
  Zalakerámia ZTE KK/A - Győri KC2017.09.17 - 10:30vasárnap101 - 35
  Dávid Kornél KA/B - OSE Lions/A2017.09.17 - 12:30vasárnap70 - 108
  Győri KC - Dávid Kornél KA/B2017.09.17 - 15:00vasárnap69 - 65
  Zalakerámia ZTE KK/A - OSE Lions/A2017.09.17 - 17:00vasárnap91 - 43
"C" csoport - Nagy Lajos Gimnázium
(9700 Szombathely Dózsa György utca 4.)
  Soproni Tigrisek - Ifjú Sólymok2017.09.17 - 10:00vasárnap93 - 46
  VUKE - Veszprém/A - Tatai SE2017.09.17 - 12:00vasárnap103 - 25
  Ifjú Sólymok - Tatai SE2017.09.17 - 14:00vasárnap84 - 58
  Soproni Tigrisek - VUKE - Veszprém/A2017.09.17 - 16:00vasárnap63 - 62
"D" csoport - UMF ARÉNA
(9200 Mosonmagyaróvár Gorkij utca 1.)
  MTE 1904 - Soproni Sportiskola/B2017.09.17 - 09:00vasárnap8 - 135
  Zalakerámia ZTE KK/B - Tapolcai Sziklák2017.09.17 - 11:00vasárnap80 - 19
  MTE 1904 - Tapolcai Sziklák2017.09.17 - 13:00vasárnap23 - 104
  Soproni Sportiskola/B - Zalakerámia ZTE KK/B2017.09.17 - 15:00vasárnap69 - 49
"E" csoport - Acsády Ignác Szakképző Iskola tornaterme
(8500 Pápa Erkel Ferenc u. 39.)
  Pápai KC - Dávid Kornél KA/C2017.09.17 - 10:00vasárnap64 - 81
  Dávid Kornél KA/C - OSE Lions/B2017.09.17 - 12:00vasárnap71 - 82
  OSE Lions/B - Pápai KC2017.09.17 - 14:00vasárnap72 - 79
"F" csoport - Veszprémi Egyetem Tornacsarnok
(8200 Veszprém Egyetem utca 10.)
  VUKE - Veszprém/B - Alba Fehérvár - Sportopus2017.09.16 - 10:00szombat0 - 2
  Alba Fehérvár - Sportopus - Szombathelyi Sportiskola KA/B2017.09.16 - 12:00szombat52 - 84
  Szombathelyi Sportiskola KA/B - VUKE - Veszprém/B2017.09.16 - 14:00szombat2 - 0

      Közép régió - Fiú Serdülő      
"A" csoport - Vasas Pasaréti Sportcentrum
(1026 Budapest Pasaréti út 11-13.)
  Vasas Akadémia/A - Kiss Lenke KSSzirt Lajos - Bózsó Gábor2017.09.17 - 10:30vasárnap149 - 22
  MAFC/A - Zsíros Akadémia Kőbánya/ASzirt Lajos - Bózsó Gábor2017.09.17 - 12:30vasárnap57 - 69
  Kiss Lenke KS - MAFC/AHorváth Kinga - Adjudani Pezsman2017.09.17 - 15:00vasárnap36 - 127
  Vasas Akadémia/A - Zsíros Akadémia Kőbánya/AHorváth Kinga - Adjudani Pezsman2017.09.17 - 17:00vasárnap79 - 57
"B" csoport - Paduai Szent Antal Iskola
(2081 Piliscsaba Béla király utca 72.)
  Budapesti Honvéd - PAFC Basket2017.09.17 - 09:30vasárnap106 - 49
  Budaörsi DSE - Kaszások Akadémia2017.09.17 - 11:30vasárnap36 - 112
  PAFC Basket - Budaörsi DSE2017.09.17 - 13:30vasárnap78 - 54
  Budapesti Honvéd - Kaszások Akadémia2017.09.17 - 15:30vasárnap86 - 78
"C" csoport - Babits Mihály Gimnázium
(1049 Budapest Tóth Aladár utca 16-18.)
  Újpest-MT - Budafoki KK2017.09.17 - 10:00vasárnap67 - 57
  Vasas Akadémia/B - ELITE Basket Törökbálint2017.09.17 - 12:00vasárnap102 - 25
  Budafoki KK - ELITE Basket Törökbálint2017.09.17 - 14:00vasárnap58 - 64
  Újpest-MT - Vasas Akadémia/B2017.09.17 - 16:00vasárnap26 - 80
"D" csoport - Zrínyi Miklós Gimnázium
(1108 Budapest Mádi utca 173.)
  Gödi SE - Zsíros Akadémia Kőbánya/BKapros Roland - Sebestyén Richárd2017.09.16 - 10:00szombat59 - 79
  KKS - MAFC/BKapros Roland - Sebestyén Richárd2017.09.16 - 12:00szombat48 - 76
  Gödi SE - KKSPohánka Balázs - Szabó István2017.09.16 - 14:00szombat102 - 46
  Zsíros Akadémia Kőbánya/B - MAFC/BPohánka Balázs - Szabó István2017.09.16 - 16:00szombat118 - 62
"E" csoport - Szterényi József Sportcsarnok
(2200 Monor Ipar utca 2.)
  Monori SE - BKGDSE2017.09.16 - 10:00szombat69 - 71
  BKGDSE - BLF KK2017.09.16 - 12:00szombat46 - 102
  BLF KK - Monori SE2017.09.16 - 14:00szombat90 - 51
"F" csoport - Jókai Mór Általános Iskola
(1163 Budapest Tiszakömlő utca 29-35.)
  TFSE - Ziccer KSMóricz Krisztián - Újhelyi Ádám2017.09.16 - 09:00szombat70 - 46
  JKC - Budapest BasketMóricz Krisztián - Újhelyi Ádám2017.09.16 - 10:30szombat48 - 55
  Ziccer KS - JKCSzőke Gábor - Gere Kálmán2017.09.16 - 12:00szombat43 - 51
  TFSE - Budapest BasketSzőke Gábor - Gere Kálmán2017.09.16 - 13:30szombat66 - 63
"E" csoport - Szterényi József Sportcsarnok
(2200 Monor Ipar utca 2.)
   - 0.. - 0: 

 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


BAJNOKSÁGOK - FELNŐTT

BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS

  • MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok