Név:
E-mail:
Férfi NB I. A
 Körmend  
 Falco  
2017/10/21 18:00
Férfi NB I. A
 MAFC  
 DEAC  
2017/10/21 18:00
Férfi NB I. A
 PVSK  
 Alba  
2017/10/21 18:00
Férfi NB I. A
 Szolnok  
 ASE  
2017/10/21 18:00
Női NB I. A
 Vasas  
 MTK  
2017/10/21 18:00
Női NB I. A
 PINKK-Pécsi 42.  
 Aluinvent DVTK.  
2017/10/21 20:00
Férfi NB I. B Piros
 Vasas  
 MEAFC  
2017/10/21 16:00
Férfi NB I. B Piros
 Békési SzSK  
 Bp. Honvéd  
2017/10/21 17:00
Amatőr Női NB Piros
 Kiss Lenke  
 Szolnok  
2017/10/21 16:00
Amatőr Női NB Fehér
 AJKA - Cserpes.  
 ZTE NKK II.  
2017/10/21 13:00
Amatőr Női NB Fehér
 MAFC  
 Tatabánya  
2017/10/21 18:00
Férfi NB II. Kelet
 PRIMA SE II.  
 BKGDSE  
2017/10/21 16:30
Férfi NB II. Nyugat
 Ricsilla Sport  
 ZTE  
2017/10/21 19:00
Férfi NB II. Közép B
 MAFC OB  
 TFSE  
2017/10/21 18:00
NB I. A, Fiú U20
 Körmend  
 Falco  
2017/10/21 15:00
NB I. A, Fiú U20
 MAFC  
 DEAC  
2017/10/21 15:00
NB I. A, Fiú U20
 Szolnok  
 ASE  
2017/10/21 15:15
NB I. A, Fiú U20
 PVSK  
 Alba  
2017/10/21 15:30
NB I. B Piros, F U20
 Vasas  
 MEAFC  
2017/10/21 18:30
NB I. B Piros, F U20
 Békési SzSK  
 Bp. Honvéd  
2017/10/21 19:00
Fiú Junior, Regionális
 Szentesi KK  
 Gyulai SI  
2017/10/21 93:0
Fiú Junior, Regionális
 Bonyhádi KSE  
 Bajai Bácska  
2017/10/21 15:00
Fiú Junior, Regionális
 Kosárlabda Aka.  
 Atomerőmű SE  
2017/10/21 17:30
Fiú Kadett, Kelet
 Szolnoki Sport.  
 Vasas Akadémia.  
2017/10/21 16:00
Fiú Kadett, Nyugat
 MAFC/A  
 Alba Fehérvár/.  
2017/10/21 14:00
Fiú Kadett, Regionális
 Budafoki KK  
 Kaszások Akadé.  
2017/10/21 10:00
Fiú Kadett, Regionális
 Ajka  
 Ifjú Sólymok/B.  
2017/10/21 15:15
Fiú Kadett, Regionális
 Zalakerámia ZT.  
 OSE Lions/A  
2017/10/21 18:30
Leány Junior
 Százhalombatta.  
 Török Flóris  
2017/10/21 10:00
Leány Junior
 Szeged KE  
 Szolnoki Sport.  
2017/10/21 10:45
Leány Junior
 Pénzügy?r SE  
 MTK Budapest  
2017/10/21 11:00
Leány Junior
 Monori SE  
 Debreceni KA  
2017/10/21 11:00
Leány Junior
 Vasas Akadémia.  
 Zsíros Akadémi.  
2017/10/21 13:00
Leány Junior
 Széchenyi KA  
 PEAC - Kosárla.  
2017/10/21 13:30
Leány Junior
 Ceglédi EKK  
 Nyíregyházi Ko.  
2017/10/21 15:00
Leány Junior
 Csata DSE  
 Soproni Darazs.  
2017/10/21 17:00
Leány Junior
 DVTK Akadémia  
 BEAC -Újbuda K.  
2017/10/21 18:00
Leány Kadett, Kelet
 BEAC -Újbuda K.  
 Bajai NKK  
2017/10/21 15:00
Fiú Serdülő - 2016/2017
 



      
Játékengedélyek letöltése





      "A" csoport - Fiú Serdülő      
"A" csoport - Hódtói Sportcsarnok
(6800 Hódmezővásárhely Ormos Ede utca 18. )
  Vásárhelyi Rakéták - Szombathelyi Sportiskola KA/ADrenyovszki Dániel - Pál-Szabó Dávid2017.05.25 - 13:00csütörtök89 - 64
  MAFC/A - Zsíros Akadémia KőbányaGaál Norbert - Simon Kristóf2017.05.25 - 15:00csütörtök90 - 64
  Zsíros Akadémia Kőbánya - Vásárhelyi RakétákPál-Szabó Dávid - Téczely Roland2017.05.26 - 09:00péntek63 - 84
  MAFC/A - Szombathelyi Sportiskola KA/ANyilas István - Drenyovszki Dániel2017.05.26 - 11:00péntek85 - 51
  Szombathelyi Sportiskola KA/A - Zsíros Akadémia KőbányaNyilas István - Simon Kristóf2017.05.26 - 17:00péntek54 - 69
  Vásárhelyi Rakéták - MAFC/AMakay Dániel - Gaál Norbert2017.05.26 - 19:00péntek89 - 52

     "A" csoport - Fiú Serdülő      
A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont



      "B" csoport - Fiú Serdülő      
"B" csoport - Hódtói Sportcsarnok
(6800 Hódmezővásárhely Ormos Ede utca 18. )
  Vasas Akadémia/A - Soproni Sportiskola/ANyilas István - Jankovics Viktor2017.05.25 - 09:00csütörtök80 - 57
  Dávid Kornél KA /A - Debreceni KA - DSIMakay Dániel - Téczely Roland2017.05.25 - 11:00csütörtök84 - 66
  Vasas Akadémia/A - Debreceni KA - DSIMakay Dániel - Pál-Szabó Dávid2017.05.25 - 17:30csütörtök68 - 54
  Soproni Sportiskola/A - Dávid Kornél KA /ADrenyovszki Dániel - Jankovics Viktor2017.05.25 - 19:30csütörtök74 - 86
  Debreceni KA - DSI - Soproni Sportiskola/ATéczely Roland - Simon Kristóf2017.05.26 - 13:00péntek66 - 49
  Dávid Kornél KA /A - Vasas Akadémia/AGaál Norbert - Jankovics Viktor2017.05.26 - 15:00péntek61 - 65

     "B" csoport - Fiú Serdülő      
A csoport állása
HCsapatGyVDobKapGkGaPont
1.Vasas Akadémia/A30213172411.23846
2.Dávid Kornél KA /A21231205261.12685
3.Debreceni KA - DSI12186201-150.92544
4.Soproni Sportiskola/A03180232-520.77593



      Keresztjáték - Fiú Serdülő      
Keresztjáték - Hódtói Sportcsarnok
(6800 Hódmezővásárhely Ormos Ede utca 18. )
  Debreceni KA - DSI - Szombathelyi Sportiskola KA/AGaál Norbert - Jankovics Viktor2017.05.27 - 10:00szombat62 - 46
  Zsíros Akadémia Kőbánya - Soproni Sportiskola/ANyilas István - Pál-Szabó Dávid2017.05.27 - 12:00szombat57 - 60
  Vasas Akadémia/A - MAFC/ADrenyovszki Dániel - Téczely Roland2017.05.27 - 14:00szombat86 - 75
  Vásárhelyi Rakéták - Dávid Kornél KA /AMakay Dániel - Simon Kristóf2017.05.27 - 16:00szombat70 - 68

      Helyosztók - Fiú Serdülő      
Helyosztók - Hódtói Sportcsarnok
(6800 Hódmezővásárhely Ormos Ede utca 18. )
  Szombathelyi Sportiskola KA/A - Zsíros Akadémia KőbányaTéczely Roland - Simon Kristóf2017.05.28 - 09:00vasárnap55 - 62
  Debreceni KA - DSI - Soproni Sportiskola/APál-Szabó Dávid - Jankovics Viktor2017.05.28 - 11:00vasárnap62 - 50
  MAFC/A - Dávid Kornél KA /ANyilas István - Gaál Norbert2017.05.28 - 13:00vasárnap54 - 68
  Vasas Akadémia/A - Vásárhelyi RakétákDrenyovszki Dániel - Makay Dániel2017.05.28 - 15:00vasárnap78 - 73

 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


BAJNOKSÁGOK - FELNŐTT

BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS

  • MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok