Név:
E-mail:
Gyermek Kupa - 2016/2017
 



      
Játékengedélyek letöltése





      1-2. régió - Gyermek Kupa      
"A" csoport - Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
(4029 Debrecen Csengő utca 4.)
  Ziccer Tigrisek I. - MEAFC Cápakölykök2017.04.23 - 10:00vasárnap72 - 34
  Ziccer Tigrisek TK Rakéták - Ziccer Tigrisek I.2017.04.23 - 11:30vasárnap30 - 64
  MEAFC Cápakölykök - Ziccer Tigrisek TK Rakéták2017.04.23 - 13:00vasárnap33 - 50
"B" csoport - Hunyadi Sportcsarnok
(3900 Szerencs, Rákóczi út 93.)
  Tiszaújvárosi Phoenix KK - Szerencs VSE2017.04.22 - 10:00szombat59 - 54
  A.S. Baschet Star Oradea - Tiszaújvárosi Phoenix KK2017.04.22 - 11:30szombat55 - 56
  Szerencs VSE - A.S. Baschet Star Oradea 2017.04.22 - 13:00szombat40 - 59
Leány régiós jamboree - Széchenyi Általános Iskola
(3580 ​Tiszaújváros  Deák tér 6.)
  DVTK-ÉLKSK Miskolc - Zsákoló Zsiráfok2017.04.22 - 10:00szombat59 - 61
  MVSI Vadmacskák - DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros 2017.04.22 - 11:30szombat25 - 42
  Zsákoló Zsiráfok - MVSI Vadmacskák2017.04.22 - 13:00szombat57 - 28
  DVTK-ÉLKSK Miskolc - DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros 2017.04.22 - 14:30szombat55 - 51

      3-7. régió - Gyermek Kupa      
"A" csoport - Messzi István Sportcsarnok
(6000 Kecskemét Olimpia utca 1/a)
  Kecskeméti KA Lucky A - SZECSKA Tigrisek2017.04.22 - 11:00szombat118 - 22
  SZEDEÁK Sasok - Szolnoki Bikák2017.04.22 - 12:30szombat68 - 50
  SZECSKA Tigrisek - Szolnoki Bikák2017.04.22 - 14:00szombat55 - 79
  Kecskeméti KA Lucky A - SZEDEÁK Sasok2017.04.22 - 15:30szombat86 - 39
"B" csoport - Toldi Miklós Élelmiszeripari Szakképző Iskola és Kollégium
(2750 Nagykőrös Ceglédi út 24.)
  Pityke Párducok - Békési Gladiátorok2017.04.22 - 10:00szombat69 - 51
  Bajai Bácska - Pityke Párducok2017.04.22 - 11:30szombat69 - 70
  Békési Gladiátorok - Bajai Bácska 2017.04.22 - 13:00szombat45 - 48
Leány régiós jamboree - Kőrösi Csoma Általános Iskola
(5000 Szolnok Nagy Imre körút 20.)
  Tiszai Virágok - Kecskeméti KA2017.04.22 - 10:00szombat62 - 60
  Nyakiglányok - Szeged KE-Csillámpónik2017.04.22 - 11:30szombat71 - 47
  Kecskeméti KA - Szeged KE-Csillámpónik2017.04.22 - 13:00szombat74 - 53
  Tiszai Virágok - Nyakiglányok2017.04.22 - 14:30szombat51 - 42

      4-5. régió - Gyermek Kupa      
"A" csoport - Belvárosi Sportcsarnok
(9400 Sopron Csengery utca 30-32.)
  ZTE KK/A - ZTE KK/B2017.04.23 - 10:00vasárnap70 - 63
  Soproni Tigrisek - Körmendi Törpördögök2017.04.23 - 11:45vasárnap65 - 54
  ZTE KK/B - Körmendi Törpördögök2017.04.23 - 13:30vasárnap57 - 69
  ZTE KK/A - Soproni Tigrisek2017.04.23 - 15:15vasárnap87 - 82
"B" csoport - Soproni Szakképzési Centrum Vas- és Villamosipari Szakképző Iskolája és Gimnáziuma
(9400 Sopron Ferenczy János utca 7.)
  Soproni Sportiskolás Bivalyok - Sportiskolás Sólymok2017.04.22 - 09:00szombat64 - 58
  Sportiskolás Sólymok - OSE Oroszlánok2017.04.22 - 10:30szombat67 - 68
  OSE Oroszlánok - Soproni Sportiskolás Bivalyok2017.04.22 - 12:00szombat76 - 55
Leány régiós jamboree - Ostoros Károly Csarnok
(8900 Zalaegerszeg Október 6. tér 12.)
  Zalaegerszegi KTE - Tatabányai KC2017.04.23 - 11:00vasárnap92 - 25
  Széchenyi KA - Kanizsai Vadmacskák2017.04.23 - 12:30vasárnap42 - 61
  Tatabányai KC - Széchenyi KA2017.04.23 - 14:00vasárnap29 - 68
  Zalaegerszegi KTE - Kanizsai Vadmacskák2017.04.23 - 15:30vasárnap80 - 39

      6-8. régió - Gyermek Kupa      
"A" csoport - Baptista Szeretetszolgálat Egyházi Jogi Személy Széchenyi István Gimnáziuma Szakközépiskolája Általános Iskolája és Sportiskolája Radnóti úti telephely
(7633 Pécs Radnóti Miklós utca 2. )
  Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/A - PVSK Panthers/A2017.04.22 - 09:00szombat44 - 76
  PVSK Panthers/A - DKKA Mammutok2017.04.22 - 10:30szombat66 - 75
  DKKA Mammutok - Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/A2017.04.22 - 12:00szombat73 - 55
"B" csoport - Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok
(7030 Paks Gesztenyés utca 2.)
  GYKSE Szekszárd - Paksi Harcosok2017.04.22 - 10:00szombat48 - 45
  Dombóvári KS - GYKSE Szekszárd2017.04.22 - 11:30szombat66 - 40
  Paksi Harcosok - Dombóvári KS2017.04.22 - 13:00szombat55 - 44
Leány régiós jamboree - Gandhi Sportcsarnok
(7632 Pécs Dobó István utca 93. )
  Pécsi VSK Pumák - Szekszárdi Tappancsok2017.04.23 - 10:00vasárnap48 - 53
  Szekszárdi Tappancsok - DKKA Vadmacskák2017.04.23 - 11:30vasárnap68 - 41
  DKKA Vadmacskák - Pécsi VSK Pumák2017.04.23 - 13:00vasárnap35 - 69

      Leány helyosztó jamboree - Gyermek Kupa      
Leány helyosztó jamboree - Tüske csarnok - 3. terem
(1117 Budapest Magyar Tudósok körútja 7/3.)
  Bajai NKK - Soproni Darazsak Akadémia/AHorváth Kinga - Simon Kristóf2017.04.23 - 12:00vasárnap49 - 68
  Kosárlabda Akadémia Pécs Leány/A - Ziccer FehértigrisekHorváth Kinga - Simon Kristóf2017.04.23 - 13:30vasárnap71 - 49
  Soproni Darazsak Akadémia/A - Kosárlabda Akadémia Pécs Leány/A2017.04.23 - 15:00vasárnap49 - 48
  Bajai NKK - Kosárlabda Akadémia Pécs Leány/ARózsavölgyi Alexandra - Gruber Nikolett2017.04.23 - 15:00vasárnap 
  Bajai NKK - Ziccer FehértigrisekHorváth Kinga - Gruber Nikolett2017.04.23 - 16:30vasárnap44 - 47
  Soproni Darazsak Akadémia/A - Ziccer Fehértigrisek2017.04.23 - 16:30vasárnap 

 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok