MKOSZ
magyar angol
FELIRATKOZÁS A HÍRLEVÉLRE
Férfi
NB I.
A csoport
Női
NB I.
A csoport

Gyermek Kupa bajnokság - Szolnoki KK Fiú Országos Jamboree




[ Alapszakasz - 1. forduló ] [ Alapszakasz - 2. forduló ] [ Alapszakasz - 3. forduló ] [ Alapszakasz - 4. forduló ] [ Alapszakasz - 5. forduló ] [ Alapszakasz - 6. forduló ] [ Alapszakasz - 7. forduló ] [ Alapszakasz - 8. forduló ]
[ Szolnoki KK Leány Régiós Jamboree ] [ Szolnoki KK Fiú Régiós Jamboree ]
[ Pécsi KK Leány Régiós Jamboree ] [ Pécsi KK Fiú Régiós Jamboree ]
[ Soproni KK Leány Régiós Jamboree ] [ Soproni KK Fiú Régiós Jamboree ]
[ Pécsi KK Leány Országos Jamboree ]
[ Szolnoki KK Fiú Országos Jamboree ]

      
[ Játékengedélyek letöltése ]


A csoport
Fehérvári Kenguruk
Ziccer Tigrisek I.
Óbudai Kaszások I.
B csoport
GKS Nyíregyháza
KESI Három Kör
SZEDEÁK Tigrisek
C csoport
Dombóvári Kosársuli
Fürge Vasas
Körmendi Törpördögök
D csoport
Bajai Bácska
Szolnoki KisKobrák
Sportiskolás Sólymok
Felsőház
Fürge Vasas
Ziccer Tigrisek I.
Óbudai Kaszások I.
Körmendi Törpördögök
SZEDEÁK Tigrisek
Bajai Bácska
Szolnoki KisKobrák
KESI Három Kör
Alsóház
Dombóvári Kosársuli
GKS Nyíregyháza
Fehérvári Kenguruk
Sportiskolás Sólymok
1-4. helyért
Fürge Vasas
SZEDEÁK Tigrisek
Óbudai Kaszások I.
Szolnoki KisKobrák
5-8. helyért
KESI Három Kör
Bajai Bácska
Körmendi Törpördögök
Ziccer Tigrisek I.


A csoport
 Ziccer Tigrisek I. - Óbudai Kaszások I.2012.06.08 - 10:00Péntek65 - 71
 Óbudai Kaszások I. - Fehérvári Kenguruk2012.06.08 - 13:00Péntek63 - 59
 Fehérvári Kenguruk - Ziccer Tigrisek I.2012.06.08 - 17:00Péntek60 - 71

B csoport
 SZEDEÁK Tigrisek - GKS Nyíregyháza2012.06.08 - 10:00Péntek81 - 42
 GKS Nyíregyháza - KESI Három Kör2012.06.08 - 13:00Péntek65 - 68
 KESI Három Kör - SZEDEÁK Tigrisek2012.06.08 - 17:00Péntek51 - 74

C csoport
 Fürge Vasas - Körmendi Törpördögök2012.06.08 - 11:30Péntek72 - 56
 Körmendi Törpördögök - Dombóvári Kosársuli2012.06.08 - 15:30Péntek55 - 47
 Dombóvári Kosársuli - Fürge Vasas2012.06.08 - 18:30Péntek37 - 77

D csoport
 Sportiskolás Sólymok - Bajai Bácska 2012.06.08 - 11:30Péntek52 - 71
 Bajai Bácska - Szolnoki KisKobrák2012.06.08 - 15:30Péntek66 - 92
 Szolnoki KisKobrák - Sportiskolás Sólymok2012.06.08 - 18:30Péntek80 - 63

Felsőház csoport
 Óbudai Kaszások I. - Körmendi Törpördögök2012.06.09 - 10:00Szombat66 - 35
 SZEDEÁK Tigrisek - Bajai Bácska 2012.06.09 - 10:00Szombat70 - 62
 Fürge Vasas - Ziccer Tigrisek I.2012.06.09 - 11:30Szombat82 - 41
 Szolnoki KisKobrák - KESI Három Kör2012.06.09 - 11:30Szombat96 - 30

Alsóház csoport
 Fehérvári Kenguruk - Dombóvári Kosársuli2012.06.09 - 13:00Szombat83 - 53
 GKS Nyíregyháza - Sportiskolás Sólymok2012.06.09 - 13:00Szombat47 - 71
 Dombóvári Kosársuli - GKS Nyíregyháza2012.06.10 - 08:00Vasárnap50 - 55
 Fehérvári Kenguruk - Sportiskolás Sólymok2012.06.10 - 10:00Vasárnap62 - 39

1-4. helyért csoport
 Óbudai Kaszások I. - Szolnoki KisKobrák2012.06.09 - 16:00Szombat60 - 73
 Fürge Vasas - SZEDEÁK Tigrisek2012.06.09 - 16:00Szombat83 - 70
 Óbudai Kaszások I. - SZEDEÁK Tigrisek2012.06.10 - 10:30Vasárnap69 - 81
 Szolnoki KisKobrák - Fürge Vasas2012.06.10 - 12:00Vasárnap74 - 75

5-8. helyért csoport
 Körmendi Törpördögök - KESI Három Kör2012.06.09 - 14:30Szombat57 - 53
 Ziccer Tigrisek I. - Bajai Bácska 2012.06.09 - 14:30Szombat76 - 59
 Körmendi Törpördögök - Ziccer Tigrisek I.2012.06.10 - 09:00Vasárnap61 - 87
 KESI Három Kör - Bajai Bácska 2012.06.10 - 11:30Vasárnap49 - 59



© 2014 kosarsport.hu | Impresszum | Médiaajánlat | Szerzői jogok | Adatvédelem