Név:
E-mail:
Férfi NB II. Kelet
 DEAC II.  
 Szentesi KK  
2018/02/18 16:00
Férfi NB II. Kelet
 BKGDSE  
 PRIMA SE II.  
2018/02/18 18:00
Férfi NB II. Közép A
 Gödi SE  
 Újpest-MT  
2018/02/18 16:00
Férfi NB II. Közép B
 BKG-Veresegyhá.  
 Tehetséges Fia.  
2018/02/18 15:00
Férfi NB II. Közép B
 MAFC Martos  
 TFSE  
2018/02/18 18:00
Férfi NB II. Közép B
 Zuglói Sasok  
 Budafok  
2018/02/18 18:00
Férfi NB II. Közép B
 Kandó FSC  
 Százhalombatta.  
2018/02/18 19:30
Férfi NB II. Közép B
 Darazsak Oldbo.  
 Közgáz SC és  
2018/02/18 19:30
Fiú Junior, Regionális
 BKGDSE  
 Újpest-MT/C  
2018/02/18 10:00
Fiú Junior, Regionális
 Budapesti Honv.  
 Újpest-MT/A  
2018/02/18 10:00
Fiú Serdülő
 Dombóvári Kosá.  
 Szombathelyi S.  
2018/02/18 93:0
Fiú Serdülő
 Zsíros Akadémi.  
 Debreceni KA/A  
2018/02/18 93:0
Fiú Serdülő
 SZEDEÁK / A  
 Szerencs VSE  
2018/02/18 93:0
Fiú Serdülő
 Kecskeméti Kos.  
 Nyíregyházi Sp.  
2018/02/18 93:0
Fiú Serdülő
 Kaposvári KK D.  
 Paksi Harcosok.  
2018/02/18 10:00
Fiú Serdülő
 Soproni Sporti.  
 Vasas Akadémia.  
2018/02/18 11:15
Fiú Serdülő
 Szolnoki Sport.  
 Kecskeméti Kos.  
2018/02/18 11:15
Fiú Serdülő
 Budapesti Honv.  
 Lehel Kosársul.  
2018/02/18 11:15
Fiú Serdülő
 Nyíregyházi Ké.  
 Kiss Lenke KS  
2018/02/18 11:15
Fiú Serdülő
 Bajai Bácska F.  
 Dávid Kornél  
2018/02/18 11:45
Fiú Serdülő, Regionális
 Tapolcai Szikl.  
 Soproni Sporti.  
2018/02/18 10:00
Fiú Serdülő, Regionális
 Megyeri Tigris.  
 BKGDSE  
2018/02/18 10:00
Fiú Serdülő, Regionális
 Kozármisleny S.  
 Kosárlabda Aka.  
2018/02/18 10:00
Fiú Serdülő, Regionális
 Dunaújvárosi  
 Marcali VSZSE  
2018/02/18 10:00
Fiú Serdülő, Regionális
 Szentesi KK  
 Kecskeméti KA/.  
2018/02/18 10:00
Fiú Serdülő, Regionális
 Zsíros Akadémi.  
 PAFC Basket  
2018/02/18 11:30
Fiú Serdülő, Regionális
 BKGDSE  
 Monori SE  
2018/02/18 11:40
Fiú Serdülő, Regionális
 Zalakerámia ZT.  
 Ifjú Sólymok  
2018/02/18 12:00
Fiú Serdülő, Regionális
 PVSK-Panthers/.  
 Dunaújvárosi  
2018/02/18 12:00
Fiú Serdülő, Regionális
 Siófoki Kosárs.  
 Tamási Dámok  
2018/02/18 12:00
Fiú Serdülő, Regionális
 Szolnoki Sport.  
 Félegyházi TSI.  
2018/02/18 12:00
Fiú Serdülő, Regionális
 TFSE  
 BKG-VMG DSE  
2018/02/18 13:00
Fiú Serdülő, Regionális
 Gyulai SI  
 Szolnoki Sport.  
2018/02/18 13:00
Fiú Serdülő, Regionális
 Monori SE  
 Megyeri Tigris.  
2018/02/18 13:20
Fiú Serdülő, Regionális
 Gödi SE  
 MAFC/B  
2018/02/18 13:30
Fiú Serdülő, Regionális
 Kozármisleny S.  
 Dunaújvárosi  
2018/02/18 14:00
Fiú Serdülő, Regionális
 Dunaújvárosi  
 Tamási Dámok  
2018/02/18 14:00
Fiú Serdülő, Regionális
 FKE  
 TFSE  
2018/02/18 14:45
Fiú Serdülő, Regionális
 SZEDEÁK/C  
 Gyulai SI  
2018/02/18 15:00
Fiú Serdülő, Regionális
 Kosárlabda Aka.  
 PVSK-Panthers/.  
2018/02/18 16:00
Fiú Serdülő, Regionális
 Marcali VSZSE  
 Siófoki Kosárs.  
2018/02/18 16:00
Fiú Serdülő, Regionális
 BKG-VMG DSE  
 FKE  
2018/02/18 16:30
Fiú Serdülő, Regionális
 Szolnoki Sport.  
 SZEDEÁK/C  
2018/02/18 17:00
Leány Kadett, Regionális
 Vasas Akadémia.  
 Kiss Lenke KS  
2018/02/18 90:0
Leány Kadett, Regionális
 BEAC -Újbuda K.  
 KKS  
2018/02/18 10:00
Leány Serdülő, Regionális
 Gyöngyösi SI  
 MVSI Vadmacská.  
2018/02/18 10:00
Leány Serdülő, Regionális
 DVTK Akadémia/.  
 DVTK-ÉLKSK Z  
2018/02/18 10:30
Leány Serdülő, Regionális
 Debreceni KA/B  
 Gyöngyösi SI  
2018/02/18 12:00
Leány Serdülő, Regionális
 DVTK-ÉLKSK Z  
 Nyíregyházi Ko.  
2018/02/18 12:30
Leány Serdülő, Regionális
 MVSI Vadmacská.  
 Debreceni KA/B  
2018/02/18 14:00
Leány Serdülő, Regionális
 Nyíregyházi Ko.  
 DVTK Akadémia/.  
2018/02/18 14:30
Gyermek Kupa
 Vásárhelyi Far.  
 MP Sport Timis.  
2018/02/18 90:0
Gyermek Kupa
 MP Sport Timis.  
 Kisújszállási  
2018/02/18 10:30
Gyermek Kupa
 Kisújszállási  
 Vásárhelyi Far.  
2018/02/18 12:00
Kenguru Kupa
 Atomerőmű SE  
 DKKA Ugrómókus.  
2018/02/18 12:00
Kenguru Kupa
 DKKA Ugrómókus.  
 Marcali Szürke.  
2018/02/18 13:15
Kenguru Kupa
 Marcali Szürke.  
 Atomerőmű SE  
2018/02/18 14:30
Kenguru Kupa - 2016/2017
 



      
Játékengedélyek letöltése





      Nyugat régiós jamboree - Kenguru Kupa      
Leány régiós jamboree - Móra Ferenc Általános Iskola
(8749 Zalakaros Liget utca 28.)
  Csípős Darazsak - Kanizsai Mókusok2017.05.07 - 10:00vasárnap95 - 20
  Szekszárdi Fürge Nyuszik - DKKA Rókák2017.05.07 - 11:15vasárnap66 - 27
  DKKA Rókák - Kanizsai Mókusok2017.05.07 - 12:30vasárnap49 - 66
  Csípős Darazsak - Szekszárdi Fürge Nyuszik2017.05.07 - 13:45vasárnap69 - 43
Fiú/vegyes régiós jamboree - Ostoros Károly Csarnok
(8900 Zalaegerszeg Október 6. tér 12.)
  Soproni Sportiskolás Bivalyok - ZTE KK2017.05.06 - 10:00szombat58 - 61
  Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/A - Atomerőmű SE2017.05.06 - 11:15szombat76 - 60
  Soproni Sportiskolás Bivalyok - Atomerőmű SE2017.05.06 - 12:30szombat74 - 63
  ZTE KK - Kosárlabda Akadémia Pécs Fiú/A2017.05.06 - 13:45szombat62 - 44

      Kelet régió jamboree - Kenguru Kupa      
Leány régiós jamboree - Kőrösi Csoma Általános Iskola
(5000 Szolnok Nagy Imre körút 20.)
  Ziccer Fehértigrisek - DVTK-ÉLKSK Miskolc/A2017.05.07 - 11:00vasárnap32 - 43
  Tiszai Kisvirágok - Nyakiglányok2017.05.07 - 12:30vasárnap26 - 63
  Ziccer Fehértigrisek - Tiszai Kisvirágok2017.05.07 - 14:00vasárnap54 - 30
  DVTK-ÉLKSK Miskolc/A - Nyakiglányok2017.05.07 - 15:30vasárnap59 - 58
Fiú/vegyes régiós jamboree - Zöld Ház
(5000 Szolnok Karczag L. utca 2.)
  Ziccer Tigrisek TK Rakéták - MEAFC Basket Bulls2017.05.06 - 11:00szombat51 - 48
  Vásárhelyi Cápák - Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás2017.05.06 - 12:30szombat47 - 76
  MEAFC Basket Bulls - Vásárhelyi Cápák2017.05.06 - 14:00szombat62 - 68
  Ziccer Tigrisek TK Rakéták - Kecskeméti KA Jégtörő Mátyás2017.05.06 - 15:30szombat36 - 63

      Észak-nyugati régiós jamboree - Kenguru Kupa      
Leány régiós jamboree - Eötvös József Általános Iskola
(8900 Zalaegerszeg Köztársaság utca 68.)
  Nádor Tigrisek - Sportiskolás Törpillák2017.05.06 - 10:00szombat31 - 69
  Feketés Darazsak - Egerszegi Zsebibabák2017.05.06 - 11:15szombat0 - 2
  Nádor Tigrisek - Feketés Darazsak2017.05.06 - 12:30szombat2 - 0
  Sportiskolás Törpillák - Egerszegi Zsebibabák2017.05.06 - 13:45szombat48 - 42
Fiú/vegyes régiós jamboree - Nagy Lajos Gimnázium
(9700 Szombathely Dózsa György utca 4.)
  Soproni Tigrisek - Ifjú Sólymok2017.05.06 - 09:30szombat80 - 83
  OSE Simbák - Körmendi Törpördögök/A2017.05.06 - 10:45szombat45 - 61
  Soproni Tigrisek - OSE Simbák2017.05.06 - 12:00szombat73 - 80
  Ifjú Sólymok - Körmendi Törpördögök/A2017.05.06 - 13:15szombat65 - 64

      Dél-nyugati régiós jamboree - Kenguru Kupa      
Leány régiós jamboree - Gandhi Gimnázium és Kollégium sportcsarnoka
(7629 Pécs Dobó István utca 93.)
  Kosárlabda Akadémia Pécs Leány - DKKA Villámok2017.05.06 - 10:00szombat114 - 12
  Pécsi VSK Zebrák - Várpalotai Gepárdok2017.05.06 - 11:30szombat133 - 4
  DKKA Villámok - Várpalotai Gepárdok2017.05.06 - 13:00szombat28 - 43
  Kosárlabda Akadémia Pécs Leány - Pécsi VSK Zebrák2017.05.06 - 14:30szombat45 - 81
Fiú/vegyes régiós jamboree - Kaposvár, Gyakorló Gimnázium
(7400 Kaposvár,Béke u. 75)
  KASI/A - DKKA Kenguruk2017.05.04 - 14:00csütörtök75 - 70
  PVSK-Panthers/A - DKKA Ördögök2017.05.04 - 15:30csütörtök102 - 27
  DKKA Kenguruk - DKKA Ördögök2017.05.04 - 17:00csütörtök104 - 24
  KASI/A - PVSK-Panthers/A2017.05.04 - 18:30csütörtök43 - 95

      Észak-keleti régiós jamboree - Kenguru Kupa      
Leány régiós jamboree - Rendezvények Háza
(3561 Felsőzsolca Sport utca 1.)
  Hajdúböszörményi TE - DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros 2017.05.06 - 10:00szombat3 - 182
  Zsákoló Zsiráfok - MVSI Vadmacskák2017.05.06 - 11:30szombat35 - 42
  Hajdúböszörményi TE - Zsákoló Zsiráfok2017.05.06 - 13:00szombat3 - 106
  DVTK-ÉLKSK Tiszaújváros - MVSI Vadmacskák2017.05.06 - 14:30szombat59 - 17
Fiú/vegyes régiós jamboree - Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma
(4029 Debrecen Csengő utca 4.)
  Ziccer Tigrisek - Tiszaújvárosi Phoenix KK2017.05.06 - 10:00szombat58 - 47
  Nyíregyházi Sportcentrum KA - Szerencsi Darazsak2017.05.06 - 11:30szombat44 - 36
  Tiszaújvárosi Phoenix KK - Szerencsi Darazsak2017.05.06 - 13:00szombat39 - 54
  Ziccer Tigrisek - Nyíregyházi Sportcentrum KA2017.05.06 - 14:30szombat45 - 37

      Dél-keleti régiós jamboree - Kenguru Kupa      
Leány régiós jamboree - Kőrösi Csoma Általános Iskola
(5000 Szolnok Nagy Imre körút 20.)
  Szeged KE - Tabán - Bajai NKK/A2017.05.06 - 11:00szombat25 - 54
  Szeged KE - Tigrisek - Kecskeméti KA Amazonok2017.05.06 - 12:30szombat22 - 107
  Szeged KE - Tabán - Szeged KE - Tigrisek2017.05.06 - 14:00szombat30 - 44
  Bajai NKK/A - Kecskeméti KA Amazonok2017.05.06 - 15:30szombat57 - 49
Fiú/vegyes régiós jamboree - Zöld Ház
(5000 Szolnok Karczag L. utca 2.)
  SZEDEÁK Sasok - Bajai Bácska FKE2017.05.07 - 11:00vasárnap37 - 52
  Békési Oroszlánok - Kecskeméti KA Mitugrász2017.05.07 - 12:30vasárnap38 - 59
  SZEDEÁK Sasok - Békési Oroszlánok2017.05.07 - 14:00vasárnap59 - 47
  Bajai Bácska FKE - Kecskeméti KA Mitugrász2017.05.07 - 15:30vasárnap59 - 48

 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


BAJNOKSÁGOK - FELNŐTT

BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS

  • MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok