Név:
E-mail:
Férfi NB I. B Ny.
 Baja  
 Veszprém  
2014/12/18 17:00
Férfi NB I. A
 KTE  
 ZTE  
2014/12/18 18:00
Amatőr Női NB I. Ny
 TFSE  
 BKG DSE  
2014/12/18 18:00
Férfi NB I. A
 Szombathely  
 Alba  
2014/12/18 18:30
Férfi NB II. Kö A
 Újpest-Megyeri.  
 NKE-KTK DSE  
2014/12/18 19:00
Férfi NB II. K
 Gyulai Color  
 Mez?berény  
2014/12/18 20:00
Leány serdülő
 Mez?berényi KK.  
 Kecskeméti Kos.  
2014/12/20 10:00
Leány serdülő
 BEAC-MAFC  
 Szolnoki Sport.  
2014/12/20 10:00
Leány serdülő
 Gyakorló DSE  
 UNI Győr - Szé.  
2014/12/20 11:00
Leány serdülő
 Kecskeméti Kos.  
 Nyíregyházi Ko.  
2014/12/20 12:00
Leány serdülő
 DKA - DSI  
 BEAC-MAFC  
2014/12/20 12:00
Leány serdülő
 UNI Győr - Szé.  
 Soproni Darazs.  
2014/12/20 12:00
Leány serdülő
 Nyíregyházi Ko.  
 Mez?berényi KK.  
2014/12/20 14:00
Leány serdülő
 Szolnoki Sport.  
 DKA - DSI  
2014/12/20 14:00
Leány serdülő
 UNI Győr - Szé.  
 Zala Volán TE  
2014/12/20 14:00
Leány serdülő
 Soproni Darazs.  
 Százhalombatta.  
2014/12/20 14:00
Fiú serdülő
 Vásárhelyi KS  
 Mez?berényi KK.  
2014/12/20 15:30
Leány serdülő
 Százhalombatta.  
 UNI Győr - Szé.  
2014/12/20 16:00
Fiú serdülő
   
   
2014/12/20 17:00
Fiú serdülő
   
   
2014/12/20 17:00
Leány serdülő
 Zala Volán TE  
 Gyakorló DSE  
2014/12/20 17:00
Leány serdülő
 Török Flóris  
 Újpest-MT  
2014/12/21 83:0
Leány serdülő
 NyFSE-NyKS  
 DVTK-ÉLKSK  
2014/12/21 93:0
Fiú serdülő
 SZEDEÁK / A  
 Szolnoki VSI  
2014/12/21 10:00
Fiú serdülő
 Körmendi Törpö.  
 Szombathelyi K.  
2014/12/21 10:00
Fiú serdülő
 Békési SZSK  
 Kecskeméti Kos.  
2014/12/21 10:00
Fiú serdülő
 Alisca Sólymok.  
 Siófoki Kosárs.  
2014/12/21 10:00
Leány serdülő
 Kosárlabda Aka.  
 Mágusok Egyesü.  
2014/12/21 10:00
Leány serdülő
 Zsíros Akadémi.  
 BEAC Alapítván.  
2014/12/21 10:00
Leány serdülő
 Dávid Kornél  
 Atomerőmű KSC  
2014/12/21 10:00
Leány serdülő
 Újpest-MT  
 FKE  
2014/12/21 10:15
Leány serdülő
 BEAC - Újbuda  
 DVTK-ÉLKSK  
2014/12/21 11:00
Leány serdülő
 Szombathelyi S.  
 Dávid Kornél  
2014/12/21 11:00
Leány serdülő
 Szolnoki Sport.  
 Szeged KE / A  
2014/12/21 11:00
Leány serdülő
 DVTK-ÉLKSK  
 BEAC -Újbuda /.  
2014/12/21 11:30
Fiú serdülő
 JKSE Kosársuli.  
 Vásárhelyi KS  
2014/12/21 12:00
Fiú serdülő
 Soproni Tigris.  
 Kanizsa KK  
2014/12/21 12:00
Fiú serdülő
 Szentesi KK  
 Jövő Bajnokai  
2014/12/21 12:00
Fiú serdülő
 PVSK-Panthers  
 Kosárlabda Aka.  
2014/12/21 12:00
Leány serdülő
 Kanizsa DKK  
 Kosárlabda Aka.  
2014/12/21 12:00
Leány serdülő
 BEAC Alapítván.  
 Debreceni KA-D.  
2014/12/21 12:00
Leány serdülő
 FKE  
 Török Flóris  
2014/12/21 12:00
Leány serdülő
 CEKK  
 Dávid Kornél  
2014/12/21 12:00
Leány serdülő
 Soproni Darazs.  
 Kosárlabda Aka.  
2014/12/21 12:30
Leány serdülő
 DVTK-ÉLKSK  
 Csata DSE/B  
2014/12/21 13:00
Leány serdülő
 Pécsi VSK  
 Szolnoki Sport.  
2014/12/21 13:00
Leány serdülő
 Dávid Kornél  
 Kiss Lenke-BLF  
2014/12/21 13:00
Leány serdülő
 BEAC -Újbuda /.  
 NyFSE-NyKS  
2014/12/21 13:30
Fiú serdülő
 Vásárhelyi KS  
 Szolnoki VSI  
2014/12/21 14:00
Fiú serdülő
   
   
2014/12/21 14:00
Leány serdülő
 Török Flóris  
 MTK Budapest  
2014/12/21 14:00
Leány serdülő
 Mágusok Egyesü.  
 Kanizsa DKK  
2014/12/21 14:00
Leány serdülő
 Debreceni KA-D.  
 Zsíros Akadémi.  
2014/12/21 14:00
Leány serdülő
 Atomerőmű KSC  
 CEKK  
2014/12/21 14:00
Fiú serdülő
   
   
2014/12/21 15:00
Fiú serdülő
 Szentesi KK  
 Kecskeméti Kos.  
2014/12/21 15:00
Leány serdülő
 Kosárlabda Aka.  
 Vasas Akadémia.  
2014/12/21 15:00
Leány serdülő
 Csata DSE/B  
 BEAC - Újbuda  
2014/12/21 15:00
Leány serdülő
 Szeged KE / A  
 Pécsi VSK  
2014/12/21 15:00
Leány serdülő
 Kiss Lenke-BLF  
 Szombathelyi S.  
2014/12/21 15:00
Fiú serdülő
 JKSE Kosársuli.  
 SZEDEÁK / A  
2014/12/21 16:00
Fiú serdülő
   
   
2014/12/21 16:00
Leány serdülő
 MTK Budapest  
 Bajai NKK  
2014/12/21 16:00
Fiú serdülő
   
   
2014/12/21 17:00
Fiú serdülő
 Jövő Bajnokai  
 Békési SZSK  
2014/12/21 17:00
Leány serdülő
 Vasas Akadémia.  
 Soproni Darazs.  
2014/12/21 17:00
Leány serdülő
 Bajai NKK  
 Török Flóris  
2014/12/21 18:00
Leány kadett - Vasas Akadémia - 2014/2015
Csapat Személyzet Műsor Statisztikák

Vasas Akadémia

Sportszervezet
Cím:
.
Levelezési cím:
.
Telefon:
06-/-
Fax:
06-/-
Honlap:
Terem
Cím:
.
Telefon:
06-/-
Férőhely:
Kapcsolattartó
Neve:
Telefon:
06-/-
  Egyesületi hírek             

  Játékosok             
 Mez    Név Születési dátum Poszt  Mag.  Súly 
   AHO Sarah Martina1999.12.19.  cm kg
   BERNÁTH Réka1999.07.24.  cm kg
   DÚL Panka2000.10.23.  cm kg
   GAÁL Edina1998.07.10.  cm kg
   KIRÁLY Csenge2000.03.13.  cm kg
   MÉRÉSZ Beatrix1999.12.18.  cm kg
   MESSINGER Petra1999.02.04.  cm kg
   MISKI Vanessa1998.08.19.  cm kg
   PUSZTAI Petra1999.04.27.  cm kg
   RÓTH Judit1998.02.09.  cm kg
   SZANTHOFFER Júlia1999.08.26.  cm kg
   SZÓRÁD Laura1999.01.25.  cm kg
   TÓTH Dorina1999.04.27.  cm kg
   TÓTH Orsolya2000.09.23.  cm kg
   VADÁSZ Adél1999.04.23.  cm kg
 OLDALTÉRKÉP


MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok