Név:
E-mail:
Férfi NB I. A, 1-8.
 PVSK  
 Szolnok  
2016/05/07 18:00
Férfi NB I. A, 1-8.
 Sopron  
 ASE  
2016/05/07 18:00
Férfi NB I. A, 1-8.
 ZTE  
 Körmend  
2016/05/07 18:00
Férfi NB I. A, Play-out
 MAFC  
 NYKK  
2016/05/07 18:00
Férfi NB I. B 1-8.
 Békési SzSK  
 Kaszások  
2016/05/07 18:00
Férfi NB I. B 1-8.
 Salgótarján  
 Vasas  
2016/05/07 18:00
Férfi NB I. B 1-8.
 DEAC  
 MTK  
2016/05/07 18:00
Férfi NB I. B 9-16.
 TF-BP  
 Tiszaújváros  
2016/05/07 18:30
Férfi NB I. B 17-24.
 Alba Fehérvár-.  
 Budafok  
2016/05/07 15:00
Férfi NB I. B 17-24.
 Alba Fehérvár-.  
 Budafok  
2016/05/07 15:00
Férfi NB II. Kö A
 Szentendrei KS.  
 Százhalombatta.  
2016/05/07 18:00
Férfi NB II. Kö B
 HKK-Bikák  
 Budaörsi DSE  
2016/05/07 17:00
Fiú serdülő
 Vasas Akadémia.  
 Dávid Kornél  
2016/05/07 10:00
Fiú serdülő
 Körmendi Törpö.  
 GKS-Nyíregyház.  
2016/05/07 11:00
Fiú serdülő
 Egri KOK VSI  
 Nyírsuli KA /A.  
2016/05/07 11:00
Fiú serdülő
 Kosárlabda Aka.  
 Nagykőrösi Sól.  
2016/05/07 11:00
Fiú serdülő
 SZEDEÁK / A  
 Szolnoki VSI  
2016/05/07 11:00
Fiú serdülő
 Bajai Bácska  
 Dombóvári Kosá.  
2016/05/07 11:00
Fiú serdülő
 Zsíros Akadémi.  
 Kiss Lenke KS  
2016/05/07 11:00
Fiú serdülő
 Debreceni Kosá.  
 MAFC Kosársuli.  
2016/05/07 11:45
Fiú serdülő
 Megyeri Tigris.  
 Pityke KSE  
2016/05/07 12:45
Fiú serdülő
 Budapesti Honv.  
 ZTE KK / A  
2016/05/07 12:45
Fiú serdülő
 Vásárhelyi Tor.  
 PVSK-Panthers  
2016/05/07 12:45
Fiú serdülő
 MEAFC /A  
 Óbudai Kaszáso.  
2016/05/07 12:45
Fiú serdülő
 Kecskeméti Kos.  
 OSE Lions  
2016/05/07 12:45
Fiú serdülő
 Szombathelyi K.  
 Soproni Sporti.  
2016/05/07 12:45
Fiú serdülő
 MAFC Kosársuli.  
 Vasas Akadémia.  
2016/05/07 16:00
Fiú serdülő
 Óbudai Kaszáso.  
 Egri KOK VSI  
2016/05/07 17:00
Fiú serdülő
 OSE Lions  
 Kosárlabda Aka.  
2016/05/07 17:00
Fiú serdülő
 Soproni Sporti.  
 SZEDEÁK / A  
2016/05/07 17:00
Fiú serdülő
 Pityke KSE  
 Bajai Bácska  
2016/05/07 17:00
Fiú serdülő
 ZTE KK / A  
 Zsíros Akadémi.  
2016/05/07 17:00
Fiú serdülő
 PVSK-Panthers  
 Körmendi Törpö.  
2016/05/07 17:00
Fiú serdülő
 Debreceni Kosá.  
 Dávid Kornél  
2016/05/07 17:45
Fiú serdülő
 Megyeri Tigris.  
 Dombóvári Kosá.  
2016/05/07 18:45
Fiú serdülő
 Budapesti Honv.  
 Kiss Lenke KS  
2016/05/07 18:45
Fiú serdülő
 Vásárhelyi Tor.  
 GKS-Nyíregyház.  
2016/05/07 18:45
Fiú serdülő
 MEAFC /A  
 Nyírsuli KA /A.  
2016/05/07 18:45
Fiú serdülő
 Kecskeméti Kos.  
 Nagykőrösi Sól.  
2016/05/07 18:45
Fiú serdülő
 Szombathelyi K.  
 Szolnoki VSI  
2016/05/07 18:45
Leány tini
 Szolnoki Sport.  
 Kecskeméti Kos.  
2016/05/07 10:00
Leány tini
 DVTK-ÉLKSK  
 Ziccer Tigrise.  
2016/05/07 10:00
Leány tini
 Atomerőmű KSC  
 Török Flóris  
2016/05/07 12:00
Leány tini
 Vasas Akadémia.  
 NyFSE - NyKS /.  
2016/05/07 12:00
Leány tini
 MTK Budapest  
 BEAC -Újbuda/A.  
2016/05/07 14:00
Leány tini
 Bajai NKK  
 Csata DSE  
2016/05/07 14:00
Leány tini
 Kosárlabda Aka.  
 Soproni Darazs.  
2016/05/07 16:00
Leány tini
 Pécsi VSK  
 Kanizsa DKK /  
2016/05/07 16:00
Férfi NB I. B 9-16.
 Győr  
 Bonyhád  
2016/05/08 18:00
Férfi NB I. B 17-24.
 KTE  
 SMAFC  
2016/05/08 17:00
Férfi NB I. B 17-24.
 KTE  
 SMAFC  
2016/05/08 17:00
Férfi NB II. Kö A
 Gödi SE  
 Treff 07 SE  
2016/05/08 16:00
Férfi NB II. Kö A
 Dunaharaszti  
 BC Csepel II.  
2016/05/08 17:00
Férfi NB II. Kö A
 Kandó FSC  
 BKG DSE  
2016/05/08 17:45
Férfi NB II. Kö A
 Zsíros Akadémi.  
 BLF Palota  
2016/05/08 19:00
Férfi NB II. Kö B
 MAFC BME  
 Közgáz  
2016/05/08 16:00
Férfi NB II. Kö B
 Öregkaszások  
 FSzSE  
2016/05/08 17:00
Férfi NB II. Kö B
 MAFC Martos  
 Tehetséges Fia.  
2016/05/08 18:00
Amatőr Női NB I. 9-16.
 DVTK  
 Szeged  
2016/05/08 15:00
Amatőr Női NB I. 9-16.
 DVTK  
 Szeged  
2016/05/08 15:00
Fiú egyetemi, Rájátszás
 EKF SE  
 TFSE  
2016/05/08 16:00
Fiú egyetemi, Rájátszás
 DEAC  
 SZoESE  
2016/05/08 20:00
Leány egyetemi, Rájátszás
 PTE-PEAC  
 TFSE  
2016/05/08 14:00
Leány egyetemi, Rájátszás
 DEAC  
 Közgáz  
2016/05/08 18:15
Fiú serdülő
 Dávid Kornél  
 MAFC Kosársuli.  
2016/05/08 90:0
Fiú serdülő
 Nagykőrösi Sól.  
 OSE Lions  
2016/05/08 93:0
Fiú serdülő
 Szolnoki VSI  
 Soproni Sporti.  
2016/05/08 93:0
Fiú serdülő
 Dombóvári Kosá.  
 Pityke KSE  
2016/05/08 93:0
Fiú serdülő
 Kiss Lenke KS  
 ZTE KK / A  
2016/05/08 93:0
Fiú serdülő
 GKS-Nyíregyház.  
 PVSK-Panthers  
2016/05/08 93:0
Fiú serdülő
 Nyírsuli KA /A.  
 Óbudai Kaszáso.  
2016/05/08 93:0
Fiú serdülő
 Vasas Akadémia.  
 Debreceni Kosá.  
2016/05/08 10:45
Fiú serdülő
 Zsíros Akadémi.  
 Budapesti Honv.  
2016/05/08 11:15
Fiú serdülő
 Körmendi Törpö.  
 Vásárhelyi Tor.  
2016/05/08 11:15
Fiú serdülő
 Egri KOK VSI  
 MEAFC /A  
2016/05/08 11:15
Fiú serdülő
 Kosárlabda Aka.  
 Kecskeméti Kos.  
2016/05/08 11:15
Fiú serdülő
 SZEDEÁK / A  
 Szombathelyi K.  
2016/05/08 11:15
Fiú serdülő
 Bajai Bácska  
 Megyeri Tigris.  
2016/05/08 11:15
Férfi NB I. A, 1-8.
 Alba  
 Kaposvár  
2016/05/09 18:00
Fiú egyetemi, Rájátszás
 TFSE  
 SZoESE  
2016/05/09 16:00
Fiú egyetemi, Rájátszás
 EKF SE  
 DEAC  
2016/05/09 20:00
Leány egyetemi, Rájátszás
 TFSE  
 Közgáz  
2016/05/09 16:00
Leány egyetemi, Rájátszás
 DEAC  
 PTE-PEAC  
2016/05/09 18:00
Férfi NB I. A, 1-8.
 Szolnok  
 PVSK  
2016/05/10 18:00
Férfi NB I. A, 1-8.
 ASE  
 Sopron  
2016/05/10 18:00
Férfi NB I. A, 1-8.
 Körmend  
 ZTE  
2016/05/10 18:00
Férfi NB II. Kö A
 BC Csepel II.  
 Malév SC  
2016/05/10 19:00
Férfi NB II. Kö B
 Tehetséges Fia.  
 Szent Pál Akad.  
2016/05/10 19:00
Férfi NB II. Kö B
 HKK-Bikák  
 Megyeri Tigris.  
2016/05/10 19:50
Fiú egyetemi, Rájátszás
 SZoESE  
 EKF SE  
2016/05/10 12:00
Fiú egyetemi, Rájátszás
 DEAC  
 TFSE  
2016/05/10 16:00
Leány egyetemi, Rájátszás
 Közgáz  
 PTE-PEAC  
2016/05/10 10:00
Leány egyetemi, Rájátszás
 TFSE  
 DEAC  
2016/05/10 14:00
Női NB I. A csoport - Vasas Akadémia - 2015/2016
Csapat Személyzet Műsor Statisztikák

Vasas Akadémia

Sportszervezet
VASAS-Pasarét N?i Kosárlabda Kft.
Cím:
1026 Budapest Pasaréti út 11-13.
Levelezési cím:
1026 Budapest Pasaréti út 11-13.
Telefon:
06-1/212-5246
Fax:
06-1/801-0029
Terem
Pasaréti Sportcentrum
Cím:
1026 Budapest Pasaréti út 11-13
Telefon:
06-1/212-5246
Férőhely:
300
Kapcsolattartó
Neve: Markó Sylke
Telefon:
06-70/622-95
  Egyesületi hírek             

  Játékosok             
 Mez    Név Születési dátum Poszt  Mag.  Súly 
-  SOLYMOSI Noémi  1997. 09. 04.  4-5 189 cm 77 kg
-  ADAMECZ Lilla  1992. 03. 26.  2-3 180 cm 63 kg
-  MÉRÉSZ Beatrix  1999. 12. 18.  3-4 184 cm kg
-  CZIRJÁK Noémi  1993. 07. 27.  1 173 cm 65 kg
-  BAJNÓCZI Viktória  1990. 07. 08.  3 181 cm 65 kg
-  ZSILINSZKY Lilla  1995. 07. 03.  5 188 cm 75 kg
-  WÉBER Fruzsina  1996. 02. 20.  3-4 182 cm kg
-  GUNDEL-TAKÁCS Anna  1996. 01. 03.  3 181 cm 59 kg
-  DOBOS Ágnes  1996. 04. 20.  5 189 cm 91 kg
-  SZALAY Viktória  1996. 04. 11.  1 172 cm kg
-  FARKAS Fanni  1996. 09. 11.  2 175 cm kg
-  CYMMER Katarzyna  1989. 05. 30.  1-2 172 cm 61 kg
-  TÓTH Timea  1997. 02. 14.  4-5 184 cm 71 kg
-  BERNÁTH Réka  1997. 07. 07.  4-5 179 cm 54 kg
-  AHO Nina Daniella  1997. 06. 24.  1-2 173 cm kg
-  KULCSÁR Bianka  1997. 06. 27.  3 177 cm kg
-  MARKÓ Dorina  1997. 04. 23.  2 171 cm kg
 OLDALTÉRKÉP


MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok