Név:
E-mail:
Férfi NB I. A
 Kaposvár  
 Sopron  
2015/02/28 18:00
Férfi NB I. A
 JKSE  
 ASE  
2015/02/28 18:00
Férfi NB I. A
 Alba  
 KTE  
2015/02/28 18:00
Férfi NB I. A
 ZTE  
 Szeged  
2015/02/28 19:00
Férfi NB I. B K.
 Eger  
 Tiszaújváros  
2015/02/28 16:00
Férfi NB I. B K.
 Szolnoki Olaj  
 Salgótarján  
2015/02/28 16:00
Férfi NB I. B K.
 Kaszások  
 Békési SzSK  
2015/02/28 18:00
Férfi NB I. B K.
 Vásárhely  
 TF-BP  
2015/02/28 18:00
Férfi NB I. B Ny.
 Oroszlány  
 Falco II.  
2015/02/28 19:00
Férfi NB II. K
 Gyulai Color  
 DKA-DEAC  
2015/02/28 16:30
Férfi NB II. K
 Békéscsaba  
 Szerencs VSE  
2015/02/28 17:00
Férfi NB II. K
 DKA-DEAC  
 Gyulai Color  
2015/02/28 18:00
Férfi NB II. Kö A
 NKE-KTK DSE  
 MAFC BME  
2015/02/28 11:30
Férfi NB II. Kö A
 Újpest-Megyeri.  
 MAFC Martos  
2015/02/28 17:00
Férfi NB II. Kö A
 BC Csepel  
 Közgáz/A  
2015/02/28 18:00
Női NB I. A
 Cegléd  
 Vasas  
2015/02/28 18:00
Női NB I. A
 Győr  
 DVTK  
2015/02/28 18:00
Női NB I. A
 Sopron  
 PINKK Pécsi 42.  
2015/02/28 18:00
Női NB I. A
 Szekszárd  
 Zala Volán  
2015/02/28 18:00
Női NB I. A
 PEAC  
 MTK  
2015/02/28 18:00
Amatőr Női NB I. K
 Kiss Lenke  
 Szolnok  
2015/02/28 18:00
Amatőr Női NB I. K
 Kecskemét  
 BEAC  
2015/02/28 18:00
Amatőr Női NB I. Ny
 TFSE  
 Tata  
2015/02/28 18:00
Amatőr Női NB I. Ny
 SZOESE-Sportis.  
 BKG DSE  
2015/02/28 18:00
Amatőr Női NB I. Ny
 Kanizsa  
 Baja  
2015/02/28 18:00
Amatőr Női NB I. Ny
 Tatabánya  
 MAFC  
2015/02/28 18:00
Fiú U21 NB I. A
 Alba-DKKA  
 KTE  
2015/02/28 15:00
Fiú U21 NB I. A
 JKSE  
 ASE  
2015/02/28 15:30
Fiú U21 NB I. A
 Kaposvár  
 Sopron  
2015/02/28 15:30
Fiú U21 NB I. A
 ZTE  
 Szeged  
2015/02/28 16:00
Fiú U21 NB I. B K
 Vásárhely  
 TF-BP  
2015/02/28 15:30
Fiú U21 NB I. B K
 Eger  
 Tiszaújváros  
2015/02/28 18:00
Fiú U21 NB I. B K
 Kaszások  
 Békési SzSK  
2015/02/28 20:00
Fiú U21 NB I. B Ny
 Veszprém  
 MTK  
2015/03/03 17:00
Leány tini
 Török Flóris  
 Szombathelyi S.  
2015/02/28 11:00
Leány tini
 Bajai NKK  
 Atomerőmű KSC  
2015/02/28 11:00
Leány tini
 Zala Volán TE  
 Óbudai Kaszáso.  
2015/02/28 11:00
Leány tini
 Csata DSE  
 Soproni Darazs.  
2015/02/28 11:00
Leány tini
 Dávid Kornél  
 Zsíros Akadémi.  
2015/02/28 12:45
Leány tini
 BEAC -Újbuda /.  
 Ziccer Tigrise.  
2015/02/28 12:45
Leány tini
 Kosárlabda Aka.  
 ÉLKSK Sátoralj.  
2015/02/28 12:45
Leány tini
 Vasas Akadémia.  
 UNI Győr - Szé.  
2015/02/28 12:45
Leány tini
 Százhalombatta.  
 Kecskeméti Kos.  
2015/02/28 13:00
Leány tini
 MVSI Aprómacik.  
 Szeged KE  
2015/02/28 14:45
Leány tini
 Kanizsa DKK /  
 MTK Budapest  
2015/02/28 17:00
Leány tini
 Zsíros Akadémi.  
 Török Flóris  
2015/02/28 17:00
Leány tini
 Atomerőmű KSC  
 Ziccer Tigrise.  
2015/02/28 17:00
Leány tini
 Vasas Akadémia.  
 Soproni Darazs.  
2015/02/28 17:00
Leány tini
 ÉLKSK Sátoralj.  
 Zala Volán TE  
2015/02/28 17:00
Leány tini
 NyFSE - NyKS /.  
 Szolnoki Sport.  
2015/02/28 18:45
Leány tini
 Dávid Kornél  
 Szombathelyi S.  
2015/02/28 18:45
Leány tini
 BEAC -Újbuda /.  
 Bajai NKK  
2015/02/28 18:45
Leány tini
 UNI Győr - Szé.  
 Csata DSE  
2015/02/28 18:45
Leány tini
 Kosárlabda Aka.  
 Óbudai Kaszáso.  
2015/02/28 18:45
Leány tini
 Kecskeméti Kos.  
 Szeged KE  
2015/03/01 83:0
Leány tini
 Szolnoki Sport.  
 Kanizsa DKK /  
2015/03/01 93:0
Leány tini
 Ziccer Tigrise.  
 Bajai NKK  
2015/03/01 93:0
Leány tini
 Szombathelyi S.  
 Zsíros Akadémi.  
2015/03/01 93:0
Leány tini
 Soproni Darazs.  
 UNI Győr - Szé.  
2015/03/01 93:0
Leány tini
 Óbudai Kaszáso.  
 ÉLKSK Sátoralj.  
2015/03/01 93:0
Leány tini
 MVSI Aprómacik.  
 Százhalombatta.  
2015/03/01 10:15
Leány tini
 Atomerőmű KSC  
 BEAC -Újbuda /.  
2015/03/01 11:15
Leány tini
 MTK Budapest  
 Nyírsuli  
2015/03/01 11:15
Leány tini
 Török Flóris  
 Dávid Kornél  
2015/03/01 11:15
Leány tini
 Csata DSE  
 Vasas Akadémia.  
2015/03/01 11:15
Leány tini
 Zala Volán TE  
 Kosárlabda Aka.  
2015/03/01 11:15
Leány tini
 Szeged KE  
 Százhalombatta.  
2015/03/01 13:30
Leány tini
 Kecskeméti Kos.  
 MVSI Aprómacik.  
2015/03/01 15:15
Fiú kadett - Felsőház
 Körmendi Törpö.  
 DKA - DSI / A  
2015/02/28 11:00
Fiú kadett - Felsőház
 Vasas Akadémia.  
 Budapesti Honv.  
2015/02/28 15:00
Fiú kadett - Alsóház, Kelet
 Vasas Akadémia.  
 Kecskeméti KA  
2015/02/28 11:00
Leány kad. Felsőház
 Soproni Darazs.  
 Vasas Akadémia.  
2015/02/28 15:15
Leány kad. Alsóház, Kelet
 Török Flóris  
 Zsíros Akadémi.  
2015/02/28 16:00
Fiú junior - Felsőház
 Kosárlabda Aka.  
 Debreceni KA -.  
2015/02/28 16:00
Női NB I. A csoport - CMB CARGO UNI Győr - 2014/2015
Csapat Személyzet Műsor Statisztikák

CMB CARGO UNI Győr

Sportszervezet
Lõvér Sport Kft
Cím:
9026 Gyõr Egyetem tér 1.
Levelezési cím:
9026 Gyõr Egyetem tér 1.
Telefon:
06-96/613-732
Fax:
06-96/613-732
Terem
Egyetemi Városi Sportcsarnok
Cím:
9026 Gyõr Egyetem tér 1.
Telefon:
06-96/613-601
Férőhely:
2500
Kapcsolattartó
Neve: Laukó Bálint
Telefon:
06-70/335-7130
  Egyesületi hírek             

  Játékosok             
 Mez    Név Születési dátum Poszt  Mag.  Súly 
-  TULLNER Evelin  1993. 04. 09.  3 184 cm 68 kg
-  KOCH Dóra  1993. 04. 17.  1-2 175 cm 71 kg
-  HORVÁTH Krisztina  1997. 04. 01.  1-2-3 179 cm 60 kg
-  LÁSZLÓ Boróka  1997. 05. 28.  4 193 cm 66 kg
-  NAGY Rebeka  1997. 01. 17.  3-4 185 cm 67 kg
-  TÖRÖK Ágnes  1998. 01. 23.  2-3 180 cm 66 kg
-  TÖRÖK Barbara  1996. 05. 10.  4 185 cm 73 kg
-  MILICA Ivanovic  1988. 06. 08.  1 kg
-  TAKÁCS Kata  1991. 09. 20.  3 184 cm 65 kg
-  WAMPLER Tabytha Donne  1990. 06. 27.  4 186 cm 77 kg
-  VULIC Bojana  1984. 05. 28.  4-5 192 cm 78 kg
-  VAJDA Anna  1984. 09. 03.  4 190 cm 78 kg
-  RADOCAJ Tamara  1987. 12. 23.  1 168 cm 60 kg
-  LAKLÓTH Anna  1988. 05. 10.  2 183 cm 77 kg
-  VINCZE Viktória  1987. 03. 24.  4-5 189 cm 76 kg
-  HORVÁTH Lilla  1990. 12. 04.  4 182 cm 75 kg
-  CZIRJÁK Noémi  1993. 07. 27.  1 173 cm 65 kg
 OLDALTÉRKÉP


MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok