Név:
E-mail:
Férfi NB II. Kö A
 BKG DSE  
 NKE-KTK DSE  
2015/03/05 20:00
Férfi NB II. Kö B
 JKC  
 Malév  
2015/03/05 20:40
Fiú U21 NB I. A
 Alba-DKKA  
 Szombathely  
2015/03/07 15:00
Fiú U21 NB I. A
 ZTE  
 KTE  
2015/03/07 15:00
Fiú U21 NB I. A
 MAFC  
 Sopron  
2015/03/07 15:15
Fiú U21 NB I. A
 JKSE  
 NYKK  
2015/03/07 15:30
Fiú U21 NB I. A
 Körmend  
 ASE  
2015/03/07 15:30
Fiú U21 NB I. A
 Szeged  
 PVSK  
2015/03/07 15:30
Fiú U21 NB I. B K
 Tiszaújváros  
 DEAC  
2015/03/06 15:30
Fiú U21 NB I. B K
 Budafok  
 Vásárhely  
2015/03/06 19:45
Fiú U21 NB I. B K
 Bp. Honvéd  
 Kaszások  
2015/03/06 20:00
Fiú U21 NB I. B K
 Békési SzSK  
 Eger  
2015/03/08 17:00
Fiú U21 NB I. B Ny
 Veszprém  
 SMAFC  
2015/03/06 17:00
Fiú U21 NB I. B Ny
 Vasas  
 Bonyhád  
2015/03/07 18:00
Fiú U21 NB I. B Ny
 Baja  
 Oroszlány  
2015/03/07 19:00
Fiú serdülő
 ZTE KK / A  
 Alba Fehérvár  
2015/03/07 11:00
Fiú serdülő
 Kiss Lenke KS  
 Alisca Sólymok.  
2015/03/07 11:00
Fiú serdülő
 Bajai Bácska  
 Kosárlabda Aka.  
2015/03/07 11:00
Fiú serdülő
 Budaörsi DSE  
 Kaposvári KK D.  
2015/03/07 11:00
Fiú serdülő
 Atomerőmű SE  
 Körmendi Törpö.  
2015/03/07 11:15
Fiú serdülő
 SZEDEÁK / A  
 MAFC Kosársuli.  
2015/03/07 11:45
Fiú serdülő
 GKS-Nyíregyház.  
 Ziccer Tigrise.  
2015/03/07 12:00
Fiú serdülő
 Egri KOK VSI  
 ELITE Basket T.  
2015/03/07 12:45
Fiú serdülő
 Zsíros Akadémi.  
 JKSE Kosársuli.  
2015/03/07 12:45
Fiú serdülő
 Óbudai Kaszáso.  
 Debreceni Kosá.  
2015/03/07 12:45
Fiú serdülő
 Vásárhelyi KS  
 Szolnoki VSI  
2015/03/07 12:45
Fiú serdülő
 Szolnoki VSI  
 Békési SZSK  
2015/03/07 12:45
Fiú serdülő
 Szerencsi VSE  
 Soproni Tigris.  
2015/03/07 13:00
Fiú serdülő
 Soproni Sporti.  
 GY?R-SZOL Győr.  
2015/03/07 13:45
Fiú serdülő
 ELITE Basket T.  
 Budaörsi DSE  
2015/03/07 17:00
Fiú serdülő
 JKSE Kosársuli.  
 Szombathelyi K.  
2015/03/07 17:00
Fiú serdülő
 MAFC Kosársuli.  
 Budapesti Honv.  
2015/03/07 17:00
Fiú serdülő
 Debreceni Kosá.  
 ZTE KK / A  
2015/03/07 17:00
Fiú serdülő
 Szolnoki VSI  
 Kiss Lenke KS  
2015/03/07 17:00
Fiú serdülő
 Békési SZSK  
 Bajai Bácska  
2015/03/07 17:00
Fiú serdülő
 Ziccer Tigrise.  
 Soproni Sporti.  
2015/03/07 17:30
Fiú serdülő
 Szolnoki VSI  
 Kosárlabda Aka.  
2015/03/07 18:45
Fiú serdülő
 Egri KOK VSI  
 Kaposvári KK D.  
2015/03/07 18:45
Fiú serdülő
 Zsíros Akadémi.  
 OSE Oroszlánok.  
2015/03/07 18:45
Fiú serdülő
 SZEDEÁK / A  
 Vasas Akadémia.  
2015/03/07 18:45
Fiú serdülő
 Óbudai Kaszáso.  
 Alba Fehérvár  
2015/03/07 18:45
Fiú serdülő
 Vásárhelyi KS  
 Alisca Sólymok.  
2015/03/07 18:45
Fiú serdülő
 GKS-Nyíregyház.  
 GY?R-SZOL Győr.  
2015/03/07 19:15
Fiú serdülő
 Kosárlabda Aka.  
 Békési SZSK  
2015/03/08 90:0
Fiú serdülő
 Kaposvári KK D.  
 ELITE Basket T.  
2015/03/08 90:0
Fiú serdülő
 Vasas Akadémia.  
 MAFC Kosársuli.  
2015/03/08 90:0
Fiú serdülő
 OSE Oroszlánok.  
 JKSE Kosársuli.  
2015/03/08 90:0
Fiú serdülő
 Alba Fehérvár  
 Debreceni Kosá.  
2015/03/08 90:0
Fiú serdülő
 Körmendi Törpö.  
 Szerencsi VSE  
2015/03/08 90:0
Fiú serdülő
 Alisca Sólymok.  
 Szolnoki VSI  
2015/03/08 90:0
Fiú serdülő
 GY?R-SZOL Győr.  
 Ziccer Tigrise.  
2015/03/08 93:0
Fiú serdülő
 Bajai Bácska  
 Szolnoki VSI  
2015/03/08 10:45
Fiú serdülő
 Budapesti Honv.  
 SZEDEÁK / A  
2015/03/08 10:45
Fiú serdülő
 Budaörsi DSE  
 Egri KOK VSI  
2015/03/08 10:45
Fiú serdülő
 Szombathelyi K.  
 Zsíros Akadémi.  
2015/03/08 10:45
Fiú serdülő
 ZTE KK / A  
 Óbudai Kaszáso.  
2015/03/08 10:45
Fiú serdülő
 Soproni Tigris.  
 Atomerőmű SE  
2015/03/08 10:45
Fiú serdülő
 Kiss Lenke KS  
 Vásárhelyi KS  
2015/03/08 10:45
Fiú serdülő
 Soproni Sporti.  
 GKS-Nyíregyház.  
2015/03/08 11:15
Fiú serdülő
 Szerencsi VSE  
 Atomerőmű SE  
2015/03/08 15:00
Fiú serdülő
 Körmendi Törpö.  
 Soproni Tigris.  
2015/03/08 16:45
Leány junior
 Soproni Darazs.  
 PEAC - Kosárla.  
2015/03/05 90:0
Leány junior
 UNI Győr - Szé.  
 Zsíros Akadémi.  
2015/03/05 11:00
Leány junior
 Vasas Akadémia.  
 Kecskeméti KC  
2015/03/05 13:00
Leány junior
 Csata DSE  
 MTK Budapest  
2015/03/05 15:00
Leány junior
 Soproni Darazs.  
 Zsíros Akadémi.  
2015/03/05 17:00
Leány junior
 PEAC - Kosárla.  
 UNI Győr - Szé.  
2015/03/05 19:00
Fiú kadett - Alsóház, Nyugat
 Soproni Tigris.  
 Szombathelyi K.  
2015/03/05 17:30
Fiú junior - Alsóház, Nyugat
 Zalakerámia ZT.  
 Kaposvári KK  
2015/03/05 17:00
Női NB I. A csoport - MTK-Budapest - 2014/2015
Csapat Személyzet Műsor Statisztikák

MTK-Budapest

Sportszervezet
MTK Budapest Kosárlabda Kft.
Cím:
1087 Budapest Salgótarjáni út 12-14.
Levelezési cím:
1087 Budapest Salgótarjáni út 12-14.
Telefon:
06-30/938-2226
Fax:
06--/-
Honlap:
-
Terem
MTK Kosárlabda Csarnok
Cím:
1122 Budapest Acsády Ignác utca 3.
Telefon:
06-30/938-2226
Férőhely:
500
Kapcsolattartó
Neve: Petõné Nagy Dorottya
Telefon:
06-30/938-2226
  Egyesületi hírek             

  Játékosok             
 Mez    Név Születési dátum Poszt  Mag.  Súly 
-  TURÓCZI Nikolett  1980. 08. 06.  4-5 187 cm 73 kg
-  BAKSA Bettina  1992. 08. 19.  1 171 cm kg
-  SZABÓ Vivien  1992. 11. 03.  4-5 186 cm 81 kg
-  VUKOV Szonja  1994. 02. 01.  4 182 cm 70 kg
-  BARNAI Judit  1994. 01. 17.  5 189 cm 78 kg
-  BÖRÖNDY Vivien  1995. 01. 10.  1-2 165 cm 50 kg
-  ROGLIC Iva  1983. 03. 23.  4-5 189 cm kg
-  ZSILINSZKY Lilla  1995. 07. 03.  5 188 cm 75 kg
-  VARGA Barbara  1995. 12. 23.  3-4-5 183 cm 70 kg
-  SUPPÁN Anna  1994. 07. 19.  3-4 177 cm 70 kg
-  KAJDACSI Judit  1979. 06. 22.  4-5 192 cm 86 kg
-  ORSÓ Viktória  1986. 07. 02.  1-2 176 cm 68 kg
-  SEMSEI Barbara  1986. 06. 12.  1 178 cm 70 kg
-  MEDGYESSY Dóra  1986. 07. 21.  1 173 cm 68 kg
-  ORBÁN Katinka  1989. 04. 05.  1-2 172 cm kg
 OLDALTÉRKÉP


MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok