Név:
E-mail:
Férfi NB I. B 1-8.
 Veszprém  
 Oroszlány  
2016/05/06 17:00
Férfi NB II. Kö A
 Monori SE  
 MAFC  
2016/05/06 19:00
Férfi NB II. Kö A
 TFSE  
 Közgáz/B  
2016/05/06 19:00
Férfi NB II. Kö B
 Nagyk?rös  
 Budaörsi DSE  
2016/05/06 19:30
Férfi NB II. Kö B
 Szent Pál Akad.  
 Budafok  
2016/05/06 19:30
Leány tini
 Vasas Akadémia.  
 Kecskeméti Kos.  
2016/05/06 19:00
Leány tini
 Atomerőmű KSC  
 Csata DSE  
2016/05/06 19:00
Férfi NB I. A, 1-8.
 PVSK  
 Szolnok  
2016/05/07 18:00
Férfi NB I. A, 1-8.
 Sopron  
 ASE  
2016/05/07 18:00
Férfi NB I. A, 1-8.
 ZTE  
 Körmend  
2016/05/07 18:00
Férfi NB I. A, Play-out
 MAFC  
 NYKK  
2016/05/07 18:00
Férfi NB I. B 1-8.
 Salgótarján  
 Vasas  
2016/05/07 18:00
Férfi NB I. B 1-8.
 DEAC  
 MTK  
2016/05/07 18:00
Férfi NB I. B 1-8.
 Békési SzSK  
 Kaszások  
2016/05/07 18:00
Férfi NB I. B 9-16.
 TF-BP  
 Tiszaújváros  
2016/05/07 18:30
Férfi NB I. B 17-24.
 Alba Fehérvár-.  
 Budafok  
2016/05/07 15:00
Férfi NB I. B 17-24.
 Alba Fehérvár-.  
 Budafok  
2016/05/07 15:00
Férfi NB II. Kö A
 Szentendrei KS.  
 Százhalombatta.  
2016/05/07 18:00
Férfi NB II. Kö B
 HKK-Bikák  
 Budaörsi DSE  
2016/05/07 17:00
Fiú serdülő
 Vasas Akadémia.  
 Dávid Kornél  
2016/05/07 10:00
Fiú serdülő
 Egri KOK VSI  
 Nyírsuli KA /A.  
2016/05/07 11:00
Fiú serdülő
 Kosárlabda Aka.  
 Nagykőrösi Sól.  
2016/05/07 11:00
Fiú serdülő
 SZEDEÁK / A  
 Szolnoki VSI  
2016/05/07 11:00
Fiú serdülő
 Bajai Bácska  
 Dombóvári Kosá.  
2016/05/07 11:00
Fiú serdülő
 Zsíros Akadémi.  
 Kiss Lenke KS  
2016/05/07 11:00
Fiú serdülő
 Körmendi Törpö.  
 GKS-Nyíregyház.  
2016/05/07 11:00
Fiú serdülő
 Debreceni Kosá.  
 MAFC Kosársuli.  
2016/05/07 11:45
Fiú serdülő
 Megyeri Tigris.  
 Pityke KSE  
2016/05/07 12:45
Fiú serdülő
 Budapesti Honv.  
 ZTE KK / A  
2016/05/07 12:45
Fiú serdülő
 Vásárhelyi Tor.  
 PVSK-Panthers  
2016/05/07 12:45
Fiú serdülő
 MEAFC /A  
 Óbudai Kaszáso.  
2016/05/07 12:45
Fiú serdülő
 Kecskeméti Kos.  
 OSE Lions  
2016/05/07 12:45
Fiú serdülő
 Szombathelyi K.  
 Soproni Sporti.  
2016/05/07 12:45
Fiú serdülő
 MAFC Kosársuli.  
 Vasas Akadémia.  
2016/05/07 16:00
Fiú serdülő
 OSE Lions  
 Kosárlabda Aka.  
2016/05/07 17:00
Fiú serdülő
 Soproni Sporti.  
 SZEDEÁK / A  
2016/05/07 17:00
Fiú serdülő
 Pityke KSE  
 Bajai Bácska  
2016/05/07 17:00
Fiú serdülő
 ZTE KK / A  
 Zsíros Akadémi.  
2016/05/07 17:00
Fiú serdülő
 PVSK-Panthers  
 Körmendi Törpö.  
2016/05/07 17:00
Fiú serdülő
 Óbudai Kaszáso.  
 Egri KOK VSI  
2016/05/07 17:00
Fiú serdülő
 Debreceni Kosá.  
 Dávid Kornél  
2016/05/07 17:45
Fiú serdülő
 Budapesti Honv.  
 Kiss Lenke KS  
2016/05/07 18:45
Fiú serdülő
 Vásárhelyi Tor.  
 GKS-Nyíregyház.  
2016/05/07 18:45
Fiú serdülő
 MEAFC /A  
 Nyírsuli KA /A.  
2016/05/07 18:45
Fiú serdülő
 Kecskeméti Kos.  
 Nagykőrösi Sól.  
2016/05/07 18:45
Fiú serdülő
 Szombathelyi K.  
 Szolnoki VSI  
2016/05/07 18:45
Fiú serdülő
 Megyeri Tigris.  
 Dombóvári Kosá.  
2016/05/07 18:45
Leány tini
 DVTK-ÉLKSK  
   
2016/05/07 10:00
Leány tini
 Szolnoki Sport.  
   
2016/05/07 10:00
Leány tini
 Bajai NKK  
   
2016/05/07 14:00
Leány tini
 MTK Budapest  
   
2016/05/07 14:00
Férfi NB I. B 9-16.
 Győr  
 Bonyhád  
2016/05/08 18:00
Férfi NB I. B 17-24.
 KTE  
 SMAFC  
2016/05/08 17:00
Férfi NB I. B 17-24.
 KTE  
 SMAFC  
2016/05/08 17:00
Férfi NB II. Kö A
 Gödi SE  
 Treff 07 SE  
2016/05/08 16:00
Férfi NB II. Kö A
 Dunaharaszti  
 BC Csepel II.  
2016/05/08 17:00
Férfi NB II. Kö A
 Kandó FSC  
 BKG DSE  
2016/05/08 17:45
Férfi NB II. Kö A
 Zsíros Akadémi.  
 BLF Palota  
2016/05/08 19:00
Férfi NB II. Kö B
 MAFC BME  
 Közgáz  
2016/05/08 16:00
Férfi NB II. Kö B
 Öregkaszások  
 FSzSE  
2016/05/08 17:00
Férfi NB II. Kö B
 MAFC Martos  
 Tehetséges Fia.  
2016/05/08 18:00
Amatőr Női NB I. 9-16.
 DVTK  
 Szeged  
2016/05/08 15:00
Amatőr Női NB I. 9-16.
 DVTK  
 Szeged  
2016/05/08 15:00
Fiú egyetemi, Rájátszás
 EKF SE  
 TFSE  
2016/05/08 16:00
Fiú egyetemi, Rájátszás
 DEAC  
 SZoESE  
2016/05/08 20:00
Leány egyetemi, Rájátszás
 PTE-PEAC  
 TFSE  
2016/05/08 14:00
Leány egyetemi, Rájátszás
 DEAC  
 Közgáz  
2016/05/08 18:15
Fiú serdülő
 Dávid Kornél  
 MAFC Kosársuli.  
2016/05/08 90:0
Fiú serdülő
 Nagykőrösi Sól.  
 OSE Lions  
2016/05/08 93:0
Fiú serdülő
 Szolnoki VSI  
 Soproni Sporti.  
2016/05/08 93:0
Fiú serdülő
 Dombóvári Kosá.  
 Pityke KSE  
2016/05/08 93:0
Fiú serdülő
 Kiss Lenke KS  
 ZTE KK / A  
2016/05/08 93:0
Fiú serdülő
 GKS-Nyíregyház.  
 PVSK-Panthers  
2016/05/08 93:0
Fiú serdülő
 Nyírsuli KA /A.  
 Óbudai Kaszáso.  
2016/05/08 93:0
Fiú serdülő
 Vasas Akadémia.  
 Debreceni Kosá.  
2016/05/08 10:45
Fiú serdülő
 Körmendi Törpö.  
 Vásárhelyi Tor.  
2016/05/08 11:15
Fiú serdülő
 Egri KOK VSI  
 MEAFC /A  
2016/05/08 11:15
Fiú serdülő
 Kosárlabda Aka.  
 Kecskeméti Kos.  
2016/05/08 11:15
Fiú serdülő
 SZEDEÁK / A  
 Szombathelyi K.  
2016/05/08 11:15
Fiú serdülő
 Bajai Bácska  
 Megyeri Tigris.  
2016/05/08 11:15
Fiú serdülő
 Zsíros Akadémi.  
 Budapesti Honv.  
2016/05/08 11:15
Férfi NB I. A, 1-8.
 Alba  
 Kaposvár  
2016/05/09 18:00
Fiú egyetemi, Rájátszás
 TFSE  
 SZoESE  
2016/05/09 16:00
Fiú egyetemi, Rájátszás
 EKF SE  
 DEAC  
2016/05/09 20:00
Leány egyetemi, Rájátszás
 TFSE  
 Közgáz  
2016/05/09 16:00
Leány egyetemi, Rájátszás
 DEAC  
 PTE-PEAC  
2016/05/09 18:00
Női NB I. A csoport - UNIQA Sopron - 2015/2016
Csapat Személyzet Műsor Statisztikák

UNIQA Sopron

Sportszervezet
Raabersport KFT.
Cím:
9400 Sopron Lackner Kristóf utca 48.
Levelezési cím:
9400 Sopron Lackner Kristóf utca 48.
Telefon:
06-99/508-968
Fax:
06-99/508-969
Terem
NOVOMATIC Aréna 
Cím:
9400 Sopron Lackner Kristóf utca 48
Telefon:
06-99/311-250
Férőhely:
2100
Kapcsolattartó
Neve: Czukorné Hollós Anna
Telefon:
06-30/906-4323
  Egyesületi hírek             

  Játékosok             
 Mez    Név Születési dátum Poszt  Mag.  Súly 
FEGYVERNEKY Zsófia  1984. 09. 29.  1-2 178 cm 63 kg
SIMON Zsófia  1989. 12. 17.  2-3 181 cm 72 kg
HONTI KATALIN  1987. 08. 24.  1-2 175 cm kg
ZSOVÁR Orsolya  1984. 06. 28.  1-2 180 cm 71 kg
WENINGER Virág  1997. 06. 20.  1-2 180 cm 60 kg
11  CRVENDAKIC Aleksandra  1996. 03. 17.  3 186 cm 76 kg
13  KRNJIC Sara  1991. 07. 15.  4-5 191 cm 90 kg
14  HATÁR Bernadett  1994. 08. 24.  5 208 cm 82 kg
15  BÖRÖNDY Dominika  1997. 09. 04.  1 160 cm kg
23  ALDAZABAL BERROA Laura  1995. 05. 17.  4-5 190 cm 75 kg
24  LELAS Ana  1983. 04. 02.  3-4 183 cm kg
25  PETERS Devereaux  1989. 10. 08.  4 188 cm 79 kg
41  DUBEI Debóra  1997. 01. 04.  2-3 181 cm 62 kg
44  CIGLAR Iva  1985. 12. 12.  1 169 cm kg
-  KOCSIS Fanni  1997. 11. 15.  4 184 cm 83 kg
 OLDALTÉRKÉP


MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok