Név:
E-mail:
Férfi NB I. A
 Kaposvár  
 Alba  
2016/02/10 18:00
Férfi NB I. A
 Szeged  
 ASE  
2016/02/10 18:00
Férfi NB I. A
 Szombathely  
 NYKK  
2016/02/10 18:30
Férfi NB I. A
 JKSE  
 KTE  
2016/02/10 19:00
Férfi NB I. A
 MAFC  
 PVSK  
2016/02/10 19:00
Férfi NB I. A
 Sopron  
 Körmend  
2016/02/10 19:00
Férfi NB I. B Ny.
 Bonyhád  
 Baja  
2016/02/08 18:00
Férfi NB II. K
 DEAC II.  
 Mez?berény  
2016/02/10 18:15
Férfi NB II. Kö A
 Százhalombatta.  
 Zsíros Akadémi.  
2016/02/09 19:00
Férfi NB II. Kö A
 BC Csepel II.  
 Treff 07 SE  
2016/02/09 19:00
Férfi NB II. Kö A
 BKG DSE  
 Közgáz/B  
2016/02/11 20:00
Férfi NB II. Kö B
 Honvéd II.  
 MAFC BME  
2016/02/09 19:40
Férfi NB II. Kö B
 Budaörsi DSE  
 Nagyk?rös  
2016/02/11 20:30
Férfi NB II. Kö B
 JKC  
 Öregkaszások  
2016/02/11 20:45
Női NB I. A
 Aluinvent DVTK.  
 Győr  
2016/02/09 18:30
Amatőr Női NB I. K
 Kiss Lenke  
 Vasas Akadémia.  
2016/02/11 17:00
Amatőr Női NB I. Ny
 Tata  
 MAFC  
2016/02/08 19:00
Fiú egyetemi, Kelet
 NYF SE  
 MEAFC  
2016/02/08 18:00
Fiú egyetemi, Kelet
 USC Szeged  
 EKF SE 2  
2016/02/08 18:15
Fiú egyetemi, Kelet
 DEAC  
 TFSE  
2016/02/08 18:30
Fiú egyetemi, Kelet
 EKF SE  
 DMSE  
2016/02/08 18:50
Fiú egyetemi, Kelet
 EKF SE 2  
 DMSE  
2016/02/08 20:30
Fiú egyetemi, Kelet
 Közgáz  
 TFSE  
2016/02/09 18:15
Fiú egyetemi, Nyugat
 SMAFC  
 PE Veszprém KK.  
2016/02/08 18:00
Fiú egyetemi, Nyugat
 BME MAFC  
 SZE-Győr  
2016/02/08 20:50
Fiú egyetemi, Nyugat
 Esély a Sportr.  
 ELTE-BEAC  
2016/02/09 20:20
Leány egyetemi, Kelet
 Közgáz  
 TFSE  
2016/02/08 20:15
Leány egyetemi, Kelet
 USC Szeged  
 EKF-EVSI  
2016/02/08 20:15
Leány egyetemi, Kelet
 MEAFC  
 EKF-EVSI  
2016/02/10 17:15
Leány egyetemi, Nyugat
 SZoESE  
 PTE-PEAC  
2016/02/08 17:30
Leány egyetemi, Nyugat
 UNI Győr  
 ELTE-BEAC  
2016/02/10 15:30
Leány egyetemi, Nyugat
 NKE SE  
 ELTE-BEAC  
2016/02/11 19:30
Fiú U20 NB I. B Ny
 Bonyhád  
 Baja  
2016/02/08 20:00
Fiú U20 NB I. A
 Szeged  
 ASE  
2016/02/10 15:15
Fiú U20 NB I. A
 Kaposvár  
 Alba  
2016/02/10 15:30
Fiú U20 NB I. A
 Szombathely  
 NYKK  
2016/02/10 16:00
Fiú U20 NB I. A
 JKSE  
 KTE  
2016/02/10 16:30
Fiú U20 NB I. A
 Sopron  
 Körmend  
2016/02/10 16:30
Fiú U20 NB I. A
 MAFC  
 PVSK  
2016/02/10 17:00
Fiú junior - Felsőház
   
   
2016/02/09 17:00
Fiú junior - Alsóház, Kelet
   
   
2016/02/10 18:00
Fiú junior - Alsóház, Nyugat
   
   
2016/02/08 18:00
Leány junior
 Soproni Darazs.  
 Vasas Akadémia.  
2016/02/10 13:00
Leány junior
 Atomerőmű KSC  
 Kanizsai Vadma.  
2016/02/10 16:30
Leány junior
 Kecskeméti KA  
 PEAC - Kosárla.  
2016/02/10 19:00
Leány junior
 MTK Budapest  
 BEAC -Újbuda K.  
2016/02/10 19:00
Női NB I. A csoport - UNIQA Sopron - 2015/2016
Csapat Személyzet Műsor Statisztikák

UNIQA Sopron

Sportszervezet
Raabersport KFT.
Cím:
9400 Sopron Lackner Kristóf utca 48.
Levelezési cím:
9400 Sopron Lackner Kristóf utca 48.
Telefon:
06-99/508-968
Fax:
06-99/508-969
Terem
NOVOMATIC Aréna 
Cím:
9400 Sopron Lackner Kristóf utca 48
Telefon:
06-99/311-250
Férőhely:
2100
Kapcsolattartó
Neve: Czukorné Hollós Anna
Telefon:
06-30/906-4323
  Egyesületi hírek             

  Játékosok             
 Mez    Név Születési dátum Poszt  Mag.  Súly 
-  HONTI KATALIN  1987. 08. 24.  1-2 175 cm kg
-  SIMON Zsófia  1989. 12. 17.  2-3 181 cm 72 kg
-  KRNJIC Sara  1991. 07. 15.  4-5 191 cm 90 kg
-  CIGLAR Iva  1985. 12. 12.  1 169 cm kg
-  HATÁR Bernadett  1994. 08. 24.  5 208 cm 82 kg
-  HALVARSSON Louice  1985. 01. 15.  5-4 191 cm 80 kg
-  DUBEI Debóra  1997. 01. 04.  2-3 181 cm 62 kg
-  BÖRÖNDY Dominika  1997. 09. 04.  1 160 cm kg
-  KOCSIS Fanni  1997. 11. 15.  4 184 cm 83 kg
-  WENINGER Virág  1997. 06. 20.  1-2 180 cm 60 kg
-  CRVENDAKIC Aleksandra  1996. 03. 17.  3 186 cm 76 kg
-  ALDAZABAL BERROA Laura  1995. 05. 17.  4-5 190 cm 75 kg
-  LELAS Ana  1983. 04. 02.  3-4 183 cm kg
-  ZSOVÁR Orsolya  1984. 06. 28.  1-2 180 cm 71 kg
-  FEGYVERNEKY Zsófia  1984. 09. 29.  1-2 178 cm 63 kg
 OLDALTÉRKÉP


MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok