Név:
E-mail:
Férfi NB II. Kelet
 DEAC II.  
 Szentesi KK  
2018/02/18 16:00
Férfi NB II. Kelet
 BKGDSE  
 PRIMA SE II.  
2018/02/18 18:00
Férfi NB II. Közép A
 Gödi SE  
 Újpest-MT  
2018/02/18 16:00
Férfi NB II. Közép B
 BKG-Veresegyhá.  
 Tehetséges Fia.  
2018/02/18 15:00
Férfi NB II. Közép B
 MAFC Martos  
 TFSE  
2018/02/18 18:00
Férfi NB II. Közép B
 Zuglói Sasok  
 Budafok  
2018/02/18 18:00
Férfi NB II. Közép B
 Kandó FSC  
 Százhalombatta.  
2018/02/18 19:30
Férfi NB II. Közép B
 Darazsak Oldbo.  
 Közgáz SC és  
2018/02/18 19:30
Fiú Junior, Regionális
 BKGDSE  
 Újpest-MT/C  
2018/02/18 10:00
Fiú Junior, Regionális
 Budapesti Honv.  
 Újpest-MT/A  
2018/02/18 10:00
Fiú Serdülő
 Dombóvári Kosá.  
 Szombathelyi S.  
2018/02/18 93:0
Fiú Serdülő
 Zsíros Akadémi.  
 Debreceni KA/A  
2018/02/18 93:0
Fiú Serdülő
 SZEDEÁK / A  
 Szerencs VSE  
2018/02/18 93:0
Fiú Serdülő
 Kecskeméti Kos.  
 Nyíregyházi Sp.  
2018/02/18 93:0
Fiú Serdülő
 Kaposvári KK D.  
 Paksi Harcosok.  
2018/02/18 10:00
Fiú Serdülő
 Soproni Sporti.  
 Vasas Akadémia.  
2018/02/18 11:15
Fiú Serdülő
 Szolnoki Sport.  
 Kecskeméti Kos.  
2018/02/18 11:15
Fiú Serdülő
 Budapesti Honv.  
 Lehel Kosársul.  
2018/02/18 11:15
Fiú Serdülő
 Nyíregyházi Ké.  
 Kiss Lenke KS  
2018/02/18 11:15
Fiú Serdülő
 Bajai Bácska F.  
 Dávid Kornél  
2018/02/18 11:45
Fiú Serdülő, Regionális
 Tapolcai Szikl.  
 Soproni Sporti.  
2018/02/18 10:00
Fiú Serdülő, Regionális
 Megyeri Tigris.  
 BKGDSE  
2018/02/18 10:00
Fiú Serdülő, Regionális
 Kozármisleny S.  
 Kosárlabda Aka.  
2018/02/18 10:00
Fiú Serdülő, Regionális
 Dunaújvárosi  
 Marcali VSZSE  
2018/02/18 10:00
Fiú Serdülő, Regionális
 Szentesi KK  
 Kecskeméti KA/.  
2018/02/18 10:00
Fiú Serdülő, Regionális
 Zsíros Akadémi.  
 PAFC Basket  
2018/02/18 11:30
Fiú Serdülő, Regionális
 BKGDSE  
 Monori SE  
2018/02/18 11:40
Fiú Serdülő, Regionális
 Zalakerámia ZT.  
 Ifjú Sólymok  
2018/02/18 12:00
Fiú Serdülő, Regionális
 PVSK-Panthers/.  
 Dunaújvárosi  
2018/02/18 12:00
Fiú Serdülő, Regionális
 Siófoki Kosárs.  
 Tamási Dámok  
2018/02/18 12:00
Fiú Serdülő, Regionális
 Szolnoki Sport.  
 Félegyházi TSI.  
2018/02/18 12:00
Fiú Serdülő, Regionális
 TFSE  
 BKG-VMG DSE  
2018/02/18 13:00
Fiú Serdülő, Regionális
 Gyulai SI  
 Szolnoki Sport.  
2018/02/18 13:00
Fiú Serdülő, Regionális
 Monori SE  
 Megyeri Tigris.  
2018/02/18 13:20
Fiú Serdülő, Regionális
 Gödi SE  
 MAFC/B  
2018/02/18 13:30
Fiú Serdülő, Regionális
 Kozármisleny S.  
 Dunaújvárosi  
2018/02/18 14:00
Fiú Serdülő, Regionális
 Dunaújvárosi  
 Tamási Dámok  
2018/02/18 14:00
Fiú Serdülő, Regionális
 FKE  
 TFSE  
2018/02/18 14:45
Fiú Serdülő, Regionális
 SZEDEÁK/C  
 Gyulai SI  
2018/02/18 15:00
Fiú Serdülő, Regionális
 Kosárlabda Aka.  
 PVSK-Panthers/.  
2018/02/18 16:00
Fiú Serdülő, Regionális
 Marcali VSZSE  
 Siófoki Kosárs.  
2018/02/18 16:00
Fiú Serdülő, Regionális
 BKG-VMG DSE  
 FKE  
2018/02/18 16:30
Fiú Serdülő, Regionális
 Szolnoki Sport.  
 SZEDEÁK/C  
2018/02/18 17:00
Leány Kadett, Regionális
 Vasas Akadémia.  
 Kiss Lenke KS  
2018/02/18 90:0
Leány Kadett, Regionális
 BEAC -Újbuda K.  
 KKS  
2018/02/18 10:00
Leány Serdülő, Regionális
 Gyöngyösi SI  
 MVSI Vadmacská.  
2018/02/18 10:00
Leány Serdülő, Regionális
 DVTK Akadémia/.  
 DVTK-ÉLKSK Z  
2018/02/18 10:30
Leány Serdülő, Regionális
 Debreceni KA/B  
 Gyöngyösi SI  
2018/02/18 12:00
Leány Serdülő, Regionális
 DVTK-ÉLKSK Z  
 Nyíregyházi Ko.  
2018/02/18 12:30
Leány Serdülő, Regionális
 MVSI Vadmacská.  
 Debreceni KA/B  
2018/02/18 14:00
Leány Serdülő, Regionális
 Nyíregyházi Ko.  
 DVTK Akadémia/.  
2018/02/18 14:30
Gyermek Kupa
 Vásárhelyi Far.  
 MP Sport Timis.  
2018/02/18 90:0
Gyermek Kupa
 MP Sport Timis.  
 Kisújszállási  
2018/02/18 10:30
Gyermek Kupa
 Kisújszállási  
 Vásárhelyi Far.  
2018/02/18 12:00
Kenguru Kupa
 Atomerőmű SE  
 DKKA Ugrómókus.  
2018/02/18 12:00
Kenguru Kupa
 DKKA Ugrómókus.  
 Marcali Szürke.  
2018/02/18 13:15
Kenguru Kupa
 Marcali Szürke.  
 Atomerőmű SE  
2018/02/18 14:30
Férfi NB I. B Piros - Nyíregyháza Blue Sharks - 2017/2018
Csapat Személyzet Műsor Statisztikák

Nyíregyháza Blue Sharks

Sportszervezet
Nyíregyházi Kosárlabda Nonprofit Kft.
Cím:
4400 Nyíregyháza Géza utca 8-16.
Levelezési cím:
4400 Nyíregyháza Géza utca 8-16.
Telefon:
06-30/402-3863
Terem
Continental Aréna
Cím:
4400 Nyíregyháza Géza utca 8-16
Telefon:
06-30/586-0533
Férőhely:
3000
Kapcsolattartó
Neve: Sitku Ern?
Telefon:
06-30/402-3863
  Egyesületi hírek             

  Játékosok             
 Mez    Név Születési dátum Poszt  Mag.  Súly 
DELEGAL Eddie Lee  1994. 06. 29.  2-3 200 cm 84 kg
SITKU Márton  2000. 08. 29.  4 198 cm 80 kg
VASKÓ György  2000. 03. 29.  1 165 cm 70 kg
OLÁH Zoltán  1994. 05. 17.  2-3 190 cm 85 kg
MOKÁNSZKI Máté  2000. 09. 25.  3-4 202 cm 90 kg
BUS Iván  1993. 09. 11.  1-2 193 cm 85 kg
NAGY Krisztián  1984. 08. 05.  3-4 196 cm 100 kg
CZINGER Zoltán  1993. 08. 09.  5 215 cm 109 kg
10  SZONDI Ákos  1994. 09. 17.  5 201 cm 115 kg
12  FARKAS Sándor Dániel  1999. 06. 10.  3-4 198 cm 82 kg
13  DEMETER Ádám  1999. 12. 01.  1 170 cm 70 kg
14  VIDA Zoltán  1996. 07. 22.  1-2 184 cm 78 kg
21  BOLDEN Immanuel  2001. 10. 31.  5 201 cm 125 kg
25  CZURA Attila  1994. 07. 25.  2 185 cm 75 kg
0  STOJANOVIC Srdan  1991. 05. 26.  3-4 196 cm 75 kg
0  FAZEKAS Csaba  1999. 08. 20.  1-2 190 cm 75 kg
0  BALOGH Béla Bendegúz  1998. 12. 11.  2-3 190 cm 75 kg
 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


BAJNOKSÁGOK - FELNŐTT

BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS

  • MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok