Név:
E-mail:
Férfi NB I. B K.
 Budafok  
 Vásárhely  
2015/03/06 18:00
Férfi NB I. B K.
 Tiszaújváros  
 DEAC  
2015/03/06 18:00
Férfi NB I. B K.
 Bp. Honvéd  
 Kaszások  
2015/03/06 18:00
Férfi NB I. B K.
 TF-BP  
 Szolnoki Olaj  
2015/03/06 19:30
Férfi NB I. B Ny.
 Veszprém  
 SMAFC  
2015/03/06 19:00
Férfi NB II. K
 MEAFC II.  
 Hajdúhadház  
2015/03/06 18:45
Férfi NB II. K
 Gyulai Color  
 MEAFC  
2015/03/06 20:20
Férfi NB II. Ny
 Siófok  
 Tigris KK  
2015/03/06 19:00
Férfi NB II. Ny
 Sopron  
 Treff 07 SE  
2015/03/06 19:30
Férfi NB II. Ny
 FKSE Szekszárd.  
 Marcali  
2015/03/06 19:50
Férfi NB II. Kö B
 Monor  
 K?bánya Old Bo.  
2015/03/06 19:00
Férfi NB II. Kö B
 Nagyk?rös  
 BLF Palota  
2015/03/06 19:15
Fiú U21 NB I. A
 Alba-DKKA  
 Szombathely  
2015/03/07 15:00
Fiú U21 NB I. A
 ZTE  
 KTE  
2015/03/07 15:00
Fiú U21 NB I. A
 MAFC  
 Sopron  
2015/03/07 15:15
Fiú U21 NB I. A
 JKSE  
 NYKK  
2015/03/07 15:30
Fiú U21 NB I. A
 Körmend  
 ASE  
2015/03/07 15:30
Fiú U21 NB I. A
 Szeged  
 PVSK  
2015/03/07 15:30
Fiú U21 NB I. B K
 Tiszaújváros  
 DEAC  
2015/03/06 15:30
Fiú U21 NB I. B K
 Budafok  
 Vásárhely  
2015/03/06 19:45
Fiú U21 NB I. B K
 Bp. Honvéd  
 Kaszások  
2015/03/06 20:00
Fiú U21 NB I. B K
 Békési SzSK  
 Eger  
2015/03/08 17:00
Fiú U21 NB I. B Ny
 Veszprém  
 SMAFC  
2015/03/06 17:00
Fiú U21 NB I. B Ny
 Vasas  
 Bonyhád  
2015/03/07 18:00
Fiú U21 NB I. B Ny
 Baja  
 Oroszlány  
2015/03/07 19:00
Fiú serdülő
 Egri KOK VSI  
 ELITE Basket T.  
2015/03/07 12:45
Fiú serdülő
 Zsíros Akadémi.  
 JKSE Kosársuli.  
2015/03/07 12:45
Fiú serdülő
 Szerencsi VSE  
 Soproni Tigris.  
2015/03/07 13:00
Fiú serdülő
 Soproni Sporti.  
 GY?R-SZOL Győr.  
2015/03/07 13:45
Fiú serdülő
 MAFC Kosársuli.  
 Budapesti Honv.  
2015/03/07 17:00
Fiú serdülő
 Debreceni Kosá.  
 ZTE KK / A  
2015/03/07 17:00
Fiú serdülő
 Szolnoki VSI  
 Kiss Lenke KS  
2015/03/07 17:00
Fiú serdülő
 Békési SZSK  
 Bajai Bácska  
2015/03/07 17:00
Fiú serdülő
 ELITE Basket T.  
 Budaörsi DSE  
2015/03/07 17:00
Fiú serdülő
 JKSE Kosársuli.  
 Szombathelyi K.  
2015/03/07 17:00
Fiú serdülő
 Ziccer Tigrise.  
 Soproni Sporti.  
2015/03/07 17:30
Fiú serdülő
 SZEDEÁK / A  
 Vasas Akadémia.  
2015/03/07 18:45
Fiú serdülő
 Óbudai Kaszáso.  
 Alba Fehérvár  
2015/03/07 18:45
Fiú serdülő
 Vásárhelyi KS  
 Alisca Sólymok.  
2015/03/07 18:45
Fiú serdülő
 Szolnoki VSI  
 Kosárlabda Aka.  
2015/03/07 18:45
Fiú serdülő
 Egri KOK VSI  
 Kaposvári KK D.  
2015/03/07 18:45
Fiú serdülő
 Zsíros Akadémi.  
 OSE Oroszlánok.  
2015/03/07 18:45
Fiú serdülő
 GKS-Nyíregyház.  
 GY?R-SZOL Győr.  
2015/03/07 19:15
Fiú serdülő
 OSE Oroszlánok.  
 JKSE Kosársuli.  
2015/03/08 90:0
Fiú serdülő
 Alba Fehérvár  
 Debreceni Kosá.  
2015/03/08 90:0
Fiú serdülő
 Alisca Sólymok.  
 Szolnoki VSI  
2015/03/08 90:0
Fiú serdülő
 Körmendi Törpö.  
 Szerencsi VSE  
2015/03/08 90:0
Fiú serdülő
 Kosárlabda Aka.  
 Békési SZSK  
2015/03/08 90:0
Fiú serdülő
 Kaposvári KK D.  
 ELITE Basket T.  
2015/03/08 90:0
Fiú serdülő
 Vasas Akadémia.  
 MAFC Kosársuli.  
2015/03/08 90:0
Fiú serdülő
 GY?R-SZOL Győr.  
 Ziccer Tigrise.  
2015/03/08 93:0
Fiú serdülő
 Szombathelyi K.  
 Zsíros Akadémi.  
2015/03/08 10:45
Fiú serdülő
 ZTE KK / A  
 Óbudai Kaszáso.  
2015/03/08 10:45
Fiú serdülő
 Kiss Lenke KS  
 Vásárhelyi KS  
2015/03/08 10:45
Fiú serdülő
 Soproni Tigris.  
 Atomerőmű SE  
2015/03/08 10:45
Fiú serdülő
 Bajai Bácska  
 Szolnoki VSI  
2015/03/08 10:45
Fiú serdülő
 Budapesti Honv.  
 SZEDEÁK / A  
2015/03/08 10:45
Fiú serdülő
 Budaörsi DSE  
 Egri KOK VSI  
2015/03/08 10:45
Fiú serdülő
 Soproni Sporti.  
 GKS-Nyíregyház.  
2015/03/08 11:15
Fiú serdülő
 Szerencsi VSE  
 Atomerőmű SE  
2015/03/08 15:00
Fiú serdülő
 Körmendi Törpö.  
 Soproni Tigris.  
2015/03/08 16:45
Leány junior
 MTK Budapest  
 Vasas Akadémia.  
2015/03/06 90:0
Leány junior
 Csata DSE  
 Kecskeméti KC  
2015/03/06 11:00
Leány junior
 Zsíros Akadémi.  
 PEAC - Kosárla.  
2015/03/06 13:00
Leány junior
 UNI Győr - Szé.  
 Soproni Darazs.  
2015/03/06 15:00
Leány junior
 Kecskeméti KC  
 MTK Budapest  
2015/03/06 17:00
Leány junior
 Vasas Akadémia.  
 Csata DSE  
2015/03/06 19:00
Fiú kadett - Alsóház, Kelet
 Kecskeméti KA  
 Nyírsuli Kosár.  
2015/03/06 17:30
Fiú junior - Alsóház, Kelet
 Szolnoki Olaj  
 ELITE Basket T.  
2015/03/06 17:00
Fiú junior - Felsőház
 Debreceni KA -.  
 Alba Fehérvár  
2015/03/06 19:00
Fiú junior - Alsóház, Kelet
 Békési SzSK  
 Kecskeméti Kos.  
2015/03/06 20:00
Férfi NB I. A csoport - Marso Nyíregyháza KK - 2014/2015
Csapat Személyzet Műsor Statisztikák

Marso Nyíregyháza KK

Sportszervezet
Nyíregyházi Kosárlabda Klub Kft
Cím:
4400 Nyíregyháza Géza utca 8-16.
Levelezési cím:
4400 Nyíregyháza Géza utca 8-16.
Telefon:
06-70/407-6394
Fax:
06--/-
Honlap:
www.nykk.hu
Terem
Bujtosi Szabadidõ Csarnok
Cím:
4400 Nyíregyháza Géza utca 8-16.
Telefon:
06-42/411-411
Férőhely:
1451
Kapcsolattartó
Neve: Zentai Levente
Telefon:
06-70/967-5794
  Egyesületi hírek             

  Játékosok             
 Mez    Név Születési dátum Poszt  Mag.  Súly 
KÓSA Tamás  1995. 07. 03.  2 194 cm 86 kg
MOLNÁR Marcel  1994. 07. 09.  1 183 cm 71 kg
CZURA Attila  1994. 07. 25.  2 183 cm 75 kg
HELMECZI András  1990. 01. 16.  1-2 195 cm 95 kg
NAGY Krisztián  1994. 05. 04.  4 200 cm 104 kg
TAYLOR Ronald Anthony  1981. 10. 31.  1 185 cm 86 kg
10  SAVIC Brane  1979. 10. 05.  1 180 cm 82 kg
11  KOLARIC Marko  1984. 08. 14.  4-5 213 cm 110 kg
12  HUJDUROVIC Nermin  1988. 06. 09.  3-4 200 cm == kg
13  LAJSZ Gergely  1992. 01. 10.  4-5 203 cm kg
14  GARNER Jarvis  1991. 02. 14.  201 cm 99 kg
20  KÓSA Dániel  1996. 09. 17.  2 192 cm 90 kg
-  RADENKOVIC Miroslav  1983. 04. 23.  4-5 204 cm 106 kg
-  VASOJEVIC Nikola  1986. 02. 08.  1-2 195 cm 90 kg
-  SKORCOV Gergő  1996. 01. 30.  5 200 cm 92 kg
 OLDALTÉRKÉP


MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok