Név:
E-mail:
Férfi NB I. B K.
 Tiszaújváros  
 DEAC  
2015/03/06 18:00
Férfi NB I. B K.
 Bp. Honvéd  
 Kaszások  
2015/03/06 18:00
Férfi NB I. B K.
 Budafok  
 Vásárhely  
2015/03/06 18:00
Férfi NB I. B K.
 TF-BP  
 Szolnoki Olaj  
2015/03/06 19:30
Férfi NB I. B Ny.
 Veszprém  
 SMAFC  
2015/03/06 19:00
Férfi NB II. K
 MEAFC II.  
 Hajdúhadház  
2015/03/06 18:45
Férfi NB II. K
 Gyulai Color  
 MEAFC  
2015/03/06 20:20
Férfi NB II. Ny
 Siófok  
 Tigris KK  
2015/03/06 19:00
Férfi NB II. Ny
 Sopron  
 Treff 07 SE  
2015/03/06 19:30
Férfi NB II. Ny
 FKSE Szekszárd.  
 Marcali  
2015/03/06 19:50
Férfi NB II. Kö B
 Monor  
 K?bánya Old Bo.  
2015/03/06 19:00
Férfi NB II. Kö B
 Nagyk?rös  
 BLF Palota  
2015/03/06 19:15
Fiú U21 NB I. A
 Alba-DKKA  
 Szombathely  
2015/03/07 15:00
Fiú U21 NB I. A
 ZTE  
 KTE  
2015/03/07 15:00
Fiú U21 NB I. A
 MAFC  
 Sopron  
2015/03/07 15:15
Fiú U21 NB I. A
 Szeged  
 PVSK  
2015/03/07 15:30
Fiú U21 NB I. A
 Körmend  
 ASE  
2015/03/07 15:30
Fiú U21 NB I. A
 JKSE  
 NYKK  
2015/03/07 15:30
Fiú U21 NB I. B K
 Tiszaújváros  
 DEAC  
2015/03/06 15:30
Fiú U21 NB I. B K
 Budafok  
 Vásárhely  
2015/03/06 19:45
Fiú U21 NB I. B K
 Bp. Honvéd  
 Kaszások  
2015/03/06 20:00
Fiú U21 NB I. B K
 Békési SzSK  
 Eger  
2015/03/08 17:00
Fiú U21 NB I. B Ny
 Veszprém  
 SMAFC  
2015/03/06 17:00
Fiú U21 NB I. B Ny
 Vasas  
 Bonyhád  
2015/03/07 18:00
Fiú U21 NB I. B Ny
 Baja  
 Oroszlány  
2015/03/07 19:00
Fiú serdülő
 Szolnoki VSI  
 Békési SZSK  
2015/03/07 12:45
Fiú serdülő
 Egri KOK VSI  
 ELITE Basket T.  
2015/03/07 12:45
Fiú serdülő
 Szerencsi VSE  
 Soproni Tigris.  
2015/03/07 13:00
Fiú serdülő
 Soproni Sporti.  
 GY?R-SZOL Győr.  
2015/03/07 13:45
Fiú serdülő
 ELITE Basket T.  
 Budaörsi DSE  
2015/03/07 17:00
Fiú serdülő
 JKSE Kosársuli.  
 Szombathelyi K.  
2015/03/07 17:00
Fiú serdülő
 MAFC Kosársuli.  
 Budapesti Honv.  
2015/03/07 17:00
Fiú serdülő
 Debreceni Kosá.  
 ZTE KK / A  
2015/03/07 17:00
Fiú serdülő
 Szolnoki VSI  
 Kiss Lenke KS  
2015/03/07 17:00
Fiú serdülő
 Békési SZSK  
 Bajai Bácska  
2015/03/07 17:00
Fiú serdülő
 Ziccer Tigrise.  
 Soproni Sporti.  
2015/03/07 17:30
Fiú serdülő
 Egri KOK VSI  
 Kaposvári KK D.  
2015/03/07 18:45
Fiú serdülő
 Zsíros Akadémi.  
 OSE Oroszlánok.  
2015/03/07 18:45
Fiú serdülő
 SZEDEÁK / A  
 Vasas Akadémia.  
2015/03/07 18:45
Fiú serdülő
 Óbudai Kaszáso.  
 Alba Fehérvár  
2015/03/07 18:45
Fiú serdülő
 Vásárhelyi KS  
 Alisca Sólymok.  
2015/03/07 18:45
Fiú serdülő
 Szolnoki VSI  
 Kosárlabda Aka.  
2015/03/07 18:45
Fiú serdülő
 GKS-Nyíregyház.  
 GY?R-SZOL Győr.  
2015/03/07 19:15
Fiú serdülő
 Kosárlabda Aka.  
 Békési SZSK  
2015/03/08 90:0
Fiú serdülő
 Kaposvári KK D.  
 ELITE Basket T.  
2015/03/08 90:0
Fiú serdülő
 Vasas Akadémia.  
 MAFC Kosársuli.  
2015/03/08 90:0
Fiú serdülő
 OSE Oroszlánok.  
 JKSE Kosársuli.  
2015/03/08 90:0
Fiú serdülő
 Alba Fehérvár  
 Debreceni Kosá.  
2015/03/08 90:0
Fiú serdülő
 Alisca Sólymok.  
 Szolnoki VSI  
2015/03/08 90:0
Fiú serdülő
 Körmendi Törpö.  
 Szerencsi VSE  
2015/03/08 90:0
Fiú serdülő
 GY?R-SZOL Győr.  
 Ziccer Tigrise.  
2015/03/08 93:0
Fiú serdülő
 Bajai Bácska  
 Szolnoki VSI  
2015/03/08 10:45
Fiú serdülő
 Budapesti Honv.  
 SZEDEÁK / A  
2015/03/08 10:45
Fiú serdülő
 Budaörsi DSE  
 Egri KOK VSI  
2015/03/08 10:45
Fiú serdülő
 Szombathelyi K.  
 Zsíros Akadémi.  
2015/03/08 10:45
Fiú serdülő
 ZTE KK / A  
 Óbudai Kaszáso.  
2015/03/08 10:45
Fiú serdülő
 Kiss Lenke KS  
 Vásárhelyi KS  
2015/03/08 10:45
Fiú serdülő
 Soproni Tigris.  
 Atomerőmű SE  
2015/03/08 10:45
Fiú serdülő
 Soproni Sporti.  
 GKS-Nyíregyház.  
2015/03/08 11:15
Fiú serdülő
 Szerencsi VSE  
 Atomerőmű SE  
2015/03/08 15:00
Fiú serdülő
 Körmendi Törpö.  
 Soproni Tigris.  
2015/03/08 16:45
Leány junior
 MTK Budapest  
 Vasas Akadémia.  
2015/03/06 90:0
Leány junior
 Csata DSE  
 Kecskeméti KC  
2015/03/06 11:00
Leány junior
 Zsíros Akadémi.  
 PEAC - Kosárla.  
2015/03/06 13:00
Leány junior
 UNI Győr - Szé.  
 Soproni Darazs.  
2015/03/06 15:00
Leány junior
 Kecskeméti KC  
 MTK Budapest  
2015/03/06 17:00
Leány junior
 Vasas Akadémia.  
 Csata DSE  
2015/03/06 19:00
Fiú kadett - Alsóház, Kelet
 Kecskeméti KA  
 Nyírsuli Kosár.  
2015/03/06 17:30
Fiú junior - Alsóház, Kelet
 Szolnoki Olaj  
 ELITE Basket T.  
2015/03/06 17:00
Fiú junior - Felsőház
 Debreceni KA -.  
 Alba Fehérvár  
2015/03/06 19:00
Fiú junior - Alsóház, Kelet
 Békési SzSK  
 Kecskeméti Kos.  
2015/03/06 20:00
Férfi NB I. A csoport - Soproni Sördögök - 2014/2015
Csapat Személyzet Műsor Statisztikák

Soproni Sördögök

Sportszervezet
FKL Sportszolgáltató Kft.
Cím:
9400 Sopron Lackner Kristóf utca 48.
Levelezési cím:
9400 Sopron Lackner Kristóf utca 48.
Telefon:
06-30/425-7321
Fax:
06--/-
Honlap:
sakc.hu
Terem
MKB Aréna
Cím:
9400 Sopron Lackner Kristóf utca 48.
Telefon:
06-99/311-250
Férőhely:
2000
Kapcsolattartó
Neve: Erdõsi Gyula
Telefon:
06-30/425-7416
  Egyesületi hírek             

  Játékosok             
 Mez    Név Születési dátum Poszt  Mag.  Súly 
POSCIC Matija  1985. 12. 02.  5 205 cm 110 kg
THOMAS Jermaine  1984. 01. 12.  1-2 188 cm 85 kg
TÓTH Gergely  1989. 09. 02.  4-5 207 cm 105 kg
EDWARDS Mario Perez  1988. 01. 18.  1-2 191 cm 85 kg
RUJÁK Bence  1995. 02. 13.  1-2 191 cm 80 kg
TAKÁCS Norbert  1990. 07. 29.  2-3 197 cm 92 kg
RUJÁK András  1988. 07. 30.  1 188 cm 80 kg
10  KÁNTOR Olivér  1995. 08. 26.  2-3 191 cm 85 kg
11  TREPÁK Zoltán  1977. 02. 20.  5 210 cm 115 kg
12  DÉNES Gábor  1982. 02. 10.  2-3 198 cm 98 kg
13  MOLNÁR Márton  1994. 01. 07.  5 208 cm 105 kg
15  BORISOV Milos  1985. 09. 03.  3-4 201 cm 93 kg
23  BÁN Tibor  1995. 03. 12.  1 185 cm 78 kg
24  BAKK Krisztián  1994. 12. 12.  3-4 200 cm 90 kg
-  RÁTVAY Tamás  1996. 02. 12.  2-3 189 cm 76 kg
 OLDALTÉRKÉP


MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok