Név:
E-mail:
Férfi NB I. B K.
 Szolnoki Olaj  
 Mercedes-Benz  
2014/12/19 15:00
Férfi NB I. B Ny.
 Pápai KC  
 MAFC II.  
2014/12/19 17:30
Férfi NB I. B Ny.
 Bonyhád  
 MTK  
2014/12/19 18:00
Leány junior
 MTK Budapest  
 PEAC - Kosárla.  
2014/12/19 18:00
Férfi NB I. A
 PVSK  
 Szeged  
2014/12/19 18:30
Amatőr Női NB I. K
 Gödöllô  
 BEAC  
2014/12/19 18:30
Férfi NB II. K
 MEAFC II.  
 Szerencs VSE  
2014/12/19 18:45
Férfi NB I. B Ny.
 Oroszlány  
 Győr  
2014/12/19 19:00
Férfi NB I. B Ny.
 SMAFC  
 Falco II.  
2014/12/19 19:00
Férfi NB II. Ny
 Marcali  
 FKSE Szekszárd.  
2014/12/19 19:00
Férfi NB II. K
 DEAC  
 Békéscsaba  
2014/12/19 19:30
Férfi NB II. Ny
 Tigris KK  
 Siófok  
2014/12/19 19:30
Férfi NB II. K
 Ceglédi KE  
 DKA-DEAC  
2014/12/19 20:30
Leány serdülő
 Mez?berényi KK.  
 Kecskeméti Kos.  
2014/12/20 10:00
Leány serdülő
 BEAC-MAFC  
 Szolnoki Sport.  
2014/12/20 10:00
Leány serdülő
 Gyakorló DSE  
 UNI Győr - Szé.  
2014/12/20 11:00
Leány serdülő
 UNI Győr - Szé.  
 Soproni Darazs.  
2014/12/20 12:00
Leány serdülő
 Kecskeméti Kos.  
 Nyíregyházi Ko.  
2014/12/20 12:00
Leány serdülő
 DKA - DSI  
 BEAC-MAFC  
2014/12/20 12:00
Leány serdülő
 Szolnoki Sport.  
 DKA - DSI  
2014/12/20 14:00
Leány serdülő
 UNI Győr - Szé.  
 Zala Volán TE  
2014/12/20 14:00
Leány serdülő
 Soproni Darazs.  
 Százhalombatta.  
2014/12/20 14:00
Leány serdülő
 Nyíregyházi Ko.  
 Mez?berényi KK.  
2014/12/20 14:00
Leány serdülő
 Százhalombatta.  
 UNI Győr - Szé.  
2014/12/20 16:00
Leány serdülő
 Zala Volán TE  
 Gyakorló DSE  
2014/12/20 17:00
Leány serdülő
 Török Flóris  
 Újpest-MT  
2014/12/21 83:0
Leány serdülő
 NyFSE-NyKS  
 DVTK-ÉLKSK  
2014/12/21 93:0
Leány serdülő
 Zsíros Akadémi.  
 BEAC Alapítván.  
2014/12/21 10:00
Leány serdülő
 Dávid Kornél  
 Atomerőmű KSC  
2014/12/21 10:00
Leány serdülő
 Kosárlabda Aka.  
 Mágusok Egyesü.  
2014/12/21 10:00
Leány serdülő
 Újpest-MT  
 FKE  
2014/12/21 10:15
Leány serdülő
 BEAC - Újbuda  
 DVTK-ÉLKSK  
2014/12/21 11:00
Leány serdülő
 Szombathelyi S.  
 Dávid Kornél  
2014/12/21 11:00
Leány serdülő
 Szolnoki Sport.  
 Szeged KE / A  
2014/12/21 11:00
Leány serdülő
 DVTK-ÉLKSK  
 BEAC -Újbuda /.  
2014/12/21 11:30
Fiú serdülő
 Soproni Tigris.  
 Kanizsa KK  
2014/12/21 12:00
Fiú serdülő
 Szentesi KK  
 Jövő Bajnokai  
2014/12/21 12:00
Fiú serdülő
 PVSK-Panthers  
 Kosárlabda Aka.  
2014/12/21 12:00
Fiú serdülő
 JKSE Kosársuli.  
 Vásárhelyi KS  
2014/12/21 12:00
Leány serdülő
 BEAC Alapítván.  
 Debreceni KA-D.  
2014/12/21 12:00
Leány serdülő
 FKE  
 Török Flóris  
2014/12/21 12:00
Leány serdülő
 CEKK  
 Dávid Kornél  
2014/12/21 12:00
Leány serdülő
 Kanizsa DKK  
 Kosárlabda Aka.  
2014/12/21 12:00
Leány serdülő
 Soproni Darazs.  
 Kosárlabda Aka.  
2014/12/21 12:30
Leány serdülő
 DVTK-ÉLKSK  
 Csata DSE/B  
2014/12/21 13:00
Leány serdülő
 Pécsi VSK  
 Szolnoki Sport.  
2014/12/21 13:00
Leány serdülő
 Dávid Kornél  
 Kiss Lenke-BLF  
2014/12/21 13:00
Leány serdülő
 BEAC -Újbuda /.  
 NyFSE-NyKS  
2014/12/21 13:30
Fiú serdülő
 Vásárhelyi KS  
 Szolnoki VSI  
2014/12/21 14:00
Fiú serdülő
   
   
2014/12/21 14:00
Leány serdülő
 Debreceni KA-D.  
 Zsíros Akadémi.  
2014/12/21 14:00
Leány serdülő
 Atomerőmű KSC  
 CEKK  
2014/12/21 14:00
Leány serdülő
 Török Flóris  
 MTK Budapest  
2014/12/21 14:00
Leány serdülő
 Mágusok Egyesü.  
 Kanizsa DKK  
2014/12/21 14:00
Fiú serdülő
   
   
2014/12/21 15:00
Fiú serdülő
 Szentesi KK  
 Kecskeméti Kos.  
2014/12/21 15:00
Leány serdülő
 Kosárlabda Aka.  
 Vasas Akadémia.  
2014/12/21 15:00
Leány serdülő
 Csata DSE/B  
 BEAC - Újbuda  
2014/12/21 15:00
Leány serdülő
 Szeged KE / A  
 Pécsi VSK  
2014/12/21 15:00
Leány serdülő
 Kiss Lenke-BLF  
 Szombathelyi S.  
2014/12/21 15:00
Fiú serdülő
 JKSE Kosársuli.  
 SZEDEÁK / A  
2014/12/21 16:00
Fiú serdülő
   
   
2014/12/21 16:00
Leány serdülő
 MTK Budapest  
 Bajai NKK  
2014/12/21 16:00
Fiú serdülő
   
   
2014/12/21 17:00
Fiú serdülő
 Jövő Bajnokai  
 Békési SZSK  
2014/12/21 17:00
Leány serdülő
 Vasas Akadémia.  
 Soproni Darazs.  
2014/12/21 17:00
Leány serdülő
 Bajai NKK  
 Török Flóris  
2014/12/21 18:00
Férfi NB I. A csoport - Soproni Sördögök - 2014/2015
Csapat Személyzet Műsor Statisztikák

Soproni Sördögök

Sportszervezet
FKL Sportszolgáltató Kft.
Cím:
9400 Sopron Lackner Kristóf utca 48.
Levelezési cím:
9400 Sopron Lackner Kristóf utca 48.
Telefon:
06-30/425-7321
Fax:
06--/-
Honlap:
sakc.hu
Terem
MKB Aréna
Cím:
9400 Sopron Lackner Kristóf utca 48.
Telefon:
06-99/311-250
Férőhely:
2000
Kapcsolattartó
Neve: Erdõsi Gyula
Telefon:
06-30/425-7416
  Egyesületi hírek             

  Játékosok             
 Mez    Név Születési dátum Poszt  Mag.  Súly 
POSCIC Matija  1985. 12. 02.  5 205 cm 110 kg
THOMAS Jermaine  1984. 01. 12.  1-2 188 cm 85 kg
TÓTH Gergely  1989. 09. 02.  4-5 207 cm 105 kg
PEREZ Mario Edwards  1988. 01. 18.  1-2 191 cm 85 kg
RUJÁK Bence  1995. 02. 13.  1-2 191 cm 80 kg
TAKÁCS Norbert  1990. 07. 29.  2-3 197 cm 92 kg
RUJÁK András  1988. 07. 30.  1 188 cm 80 kg
10  KÁNTOR Olivér  1995. 08. 26.  2-3 191 cm 85 kg
11  TREPÁK Zoltán  1977. 02. 20.  5 210 cm 115 kg
12  DÉNES Gábor  1982. 02. 10.  2-3 198 cm 98 kg
13  MOLNÁR Márton  1994. 01. 07.  5 208 cm 105 kg
15  BORISOV Milos  1985. 09. 03.  3-4 201 cm 93 kg
23  BÁN Tibor  1995. 03. 12.  1 185 cm 78 kg
24  BAKK Krisztián  1994. 12. 12.  3-4 200 cm 90 kg
-  RÁTVAY Tamás  1996. 02. 12.  2-3 189 cm 76 kg
 OLDALTÉRKÉP


MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok