Név:
E-mail:
Férfi NB II. Kö B
 JKC  
 HKK-Bikák  
2016/05/05 20:45
Amatőr Női NB I. 9-16.
 NKE KTK-DSE  
 Szombathely  
2016/05/05 19:30
Amatőr Női NB I. 9-16.
 NKE KTK-DSE  
 Szombathely  
2016/05/05 19:30
Leány tini
 MTK Budapest  
 Szolnoki Sport.  
2016/05/05 90:0
Leány tini
 Bajai NKK  
 Török Flóris  
2016/05/05 90:0
Leány tini
 Soproni Darazs.  
 DVTK-ÉLKSK  
2016/05/05 11:00
Leány tini
 NyFSE - NyKS /.  
 Kanizsa DKK /  
2016/05/05 11:00
Leány tini
 Atomerőmű KSC  
 Ziccer Tigrise.  
2016/05/05 13:00
Leány tini
 Vasas Akadémia.  
 Pécsi VSK  
2016/05/05 13:00
Leány tini
 Kecskeméti Kos.  
 BEAC -Újbuda/A.  
2016/05/05 15:00
Leány tini
 Csata DSE  
 Kosárlabda Aka.  
2016/05/05 15:00
Leány tini
 MTK Budapest  
 Kanizsa DKK /  
2016/05/05 17:30
Leány tini
 Bajai NKK  
 DVTK-ÉLKSK  
2016/05/05 17:30
Leány tini
 Török Flóris  
 Soproni Darazs.  
2016/05/05 19:30
Leány tini
 Szolnoki Sport.  
 NyFSE - NyKS /.  
2016/05/05 19:30
Férfi NB I. A, 1-8.
 Kaposvár  
 Alba  
2016/05/06 18:00
Férfi NB I. B 1-8.
 Veszprém  
 Oroszlány  
2016/05/06 17:00
Férfi NB I. B 9-16.
 Baja  
 MEAFC  
2016/05/06 18:00
Férfi NB I. B 9-16.
 Vásárhely  
 Bp. Honvéd  
2016/05/06 18:30
Férfi NB I. B 17-24.
 Pápai KC  
 MAFC II.  
2016/05/06 17:45
Férfi NB I. B 17-24.
 Pápai KC  
 MAFC II.  
2016/05/06 17:45
Férfi NB II. Kö A
 TFSE  
 Közgáz/B  
2016/05/06 19:00
Férfi NB II. Kö A
 Monori SE  
 MAFC  
2016/05/06 19:00
Férfi NB II. Kö B
 Szent Pál Akad.  
 Budafok  
2016/05/06 19:30
Férfi NB II. Kö B
 Nagyk?rös  
 Budaörsi DSE  
2016/05/06 19:30
Amatőr Női NB I. 17-20.
 Szolnok  
 Tata  
2016/05/06 19:15
Amatőr Női NB I. 9-16.
 Szeged  
 DVTK  
2016/05/06 18:00
Amatőr Női NB I. 9-16.
 Szeged  
 DVTK  
2016/05/06 18:00
Leány tini
 Kosárlabda Aka.  
 Atomerőmű KSC  
2016/05/06 90:0
Leány tini
 BEAC -Újbuda/A.  
 Vasas Akadémia.  
2016/05/06 90:0
Leány tini
 Kecskeméti Kos.  
 Pécsi VSK  
2016/05/06 11:00
Leány tini
 Csata DSE  
 Ziccer Tigrise.  
2016/05/06 11:00
Leány tini
 DVTK-ÉLKSK  
 Török Flóris  
2016/05/06 13:00
Leány tini
 Kanizsa DKK /  
 Szolnoki Sport.  
2016/05/06 13:00
Leány tini
 Soproni Darazs.  
 Bajai NKK  
2016/05/06 15:00
Leány tini
 NyFSE - NyKS /.  
 MTK Budapest  
2016/05/06 15:00
Leány tini
 Ziccer Tigrise.  
 Kosárlabda Aka.  
2016/05/06 17:00
Leány tini
 Pécsi VSK  
 BEAC -Újbuda/A.  
2016/05/06 17:00
Leány tini
 Atomerőmű KSC  
 Csata DSE  
2016/05/06 19:00
Leány tini
 Vasas Akadémia.  
 Kecskeméti Kos.  
2016/05/06 19:00
Férfi NB I. A, 1-8.
 PVSK  
 Szolnok  
2016/05/07 18:00
Férfi NB I. A, 1-8.
 Sopron  
 ASE  
2016/05/07 18:00
Férfi NB I. A, 1-8.
 ZTE  
 Körmend  
2016/05/07 18:00
Férfi NB I. A, Play-out
 MAFC  
 NYKK  
2016/05/07 18:00
Férfi NB I. B 1-8.
 DEAC  
 MTK  
2016/05/07 18:00
Férfi NB I. B 1-8.
 Békési SzSK  
 Kaszások  
2016/05/07 18:00
Férfi NB I. B 1-8.
 Salgótarján  
 Vasas  
2016/05/07 18:00
Férfi NB I. B 9-16.
 TF-BP  
 Tiszaújváros  
2016/05/07 18:30
Férfi NB I. B 17-24.
 Alba Fehérvár-.  
 Budafok  
2016/05/07 15:00
Férfi NB I. B 17-24.
 Alba Fehérvár-.  
 Budafok  
2016/05/07 15:00
Férfi NB II. Kö A
 Szentendrei KS.  
 Százhalombatta.  
2016/05/07 18:00
Férfi NB II. Kö B
 HKK-Bikák  
 Budaörsi DSE  
2016/05/07 17:00
Fiú serdülő
 Körmendi Törpö.  
 GKS-Nyíregyház.  
2016/05/07 11:00
Fiú serdülő
 Egri KOK VSI  
 Nyírsuli KA /A.  
2016/05/07 11:00
Fiú serdülő
 Kosárlabda Aka.  
 Nagykőrösi Sól.  
2016/05/07 11:00
Fiú serdülő
 SZEDEÁK / A  
 Szolnoki VSI  
2016/05/07 11:00
Fiú serdülő
 Vasas Akadémia.  
 Dávid Kornél  
2016/05/07 11:00
Fiú serdülő
 Bajai Bácska  
 Dombóvári Kosá.  
2016/05/07 11:00
Fiú serdülő
 Zsíros Akadémi.  
 Kiss Lenke KS  
2016/05/07 11:00
Fiú serdülő
 Debreceni Kosá.  
 MAFC Kosársuli.  
2016/05/07 12:45
Fiú serdülő
 Megyeri Tigris.  
 Pityke KSE  
2016/05/07 12:45
Fiú serdülő
 Budapesti Honv.  
 ZTE KK / A  
2016/05/07 12:45
Fiú serdülő
 Vásárhelyi Tor.  
 PVSK-Panthers  
2016/05/07 12:45
Fiú serdülő
 MEAFC /A  
 Óbudai Kaszáso.  
2016/05/07 12:45
Fiú serdülő
 Kecskeméti Kos.  
 OSE Lions  
2016/05/07 12:45
Fiú serdülő
 Szombathelyi K.  
 Soproni Sporti.  
2016/05/07 12:45
Fiú serdülő
 Óbudai Kaszáso.  
 Egri KOK VSI  
2016/05/07 17:00
Fiú serdülő
 OSE Lions  
 Kosárlabda Aka.  
2016/05/07 17:00
Fiú serdülő
 Soproni Sporti.  
 SZEDEÁK / A  
2016/05/07 17:00
Fiú serdülő
 MAFC Kosársuli.  
 Vasas Akadémia.  
2016/05/07 17:00
Fiú serdülő
 Pityke KSE  
 Bajai Bácska  
2016/05/07 17:00
Fiú serdülő
 ZTE KK / A  
 Zsíros Akadémi.  
2016/05/07 17:00
Fiú serdülő
 PVSK-Panthers  
 Körmendi Törpö.  
2016/05/07 17:00
Fiú serdülő
 Megyeri Tigris.  
 Dombóvári Kosá.  
2016/05/07 18:45
Fiú serdülő
 Budapesti Honv.  
 Kiss Lenke KS  
2016/05/07 18:45
Fiú serdülő
 Vásárhelyi Tor.  
 GKS-Nyíregyház.  
2016/05/07 18:45
Fiú serdülő
 MEAFC /A  
 Nyírsuli KA /A.  
2016/05/07 18:45
Fiú serdülő
 Kecskeméti Kos.  
 Nagykőrösi Sól.  
2016/05/07 18:45
Fiú serdülő
 Szombathelyi K.  
 Szolnoki VSI  
2016/05/07 18:45
Fiú serdülő
 Debreceni Kosá.  
 Dávid Kornél  
2016/05/07 18:45
Férfi NB I. B 9-16.
 Győr  
 Bonyhád  
2016/05/08 18:00
Férfi NB I. B 17-24.
 KTE  
 SMAFC  
2016/05/08 17:00
Férfi NB I. B 17-24.
 KTE  
 SMAFC  
2016/05/08 17:00
Férfi NB II. Kö A
 Gödi SE  
 Treff 07 SE  
2016/05/08 16:00
Férfi NB II. Kö A
 Dunaharaszti  
 BC Csepel II.  
2016/05/08 17:00
Férfi NB II. Kö A
 Kandó FSC  
 BKG DSE  
2016/05/08 17:45
Férfi NB II. Kö A
 Zsíros Akadémi.  
 BLF Palota  
2016/05/08 19:00
Férfi NB II. Kö B
 MAFC BME  
 Közgáz  
2016/05/08 16:00
Férfi NB II. Kö B
 Öregkaszások  
 FSzSE  
2016/05/08 17:00
Férfi NB II. Kö B
 MAFC Martos  
 Tehetséges Fia.  
2016/05/08 18:00
Amatőr Női NB I. 9-16.
 DVTK  
 Szeged  
2016/05/08 15:00
Amatőr Női NB I. 9-16.
 DVTK  
 Szeged  
2016/05/08 15:00
Fiú serdülő
 Dávid Kornél  
 MAFC Kosársuli.  
2016/05/08 90:0
Fiú serdülő
 Nagykőrösi Sól.  
 OSE Lions  
2016/05/08 93:0
Fiú serdülő
 Szolnoki VSI  
 Soproni Sporti.  
2016/05/08 93:0
Fiú serdülő
 Dombóvári Kosá.  
 Pityke KSE  
2016/05/08 93:0
Fiú serdülő
 Kiss Lenke KS  
 ZTE KK / A  
2016/05/08 93:0
Fiú serdülő
 GKS-Nyíregyház.  
 PVSK-Panthers  
2016/05/08 93:0
Fiú serdülő
 Nyírsuli KA /A.  
 Óbudai Kaszáso.  
2016/05/08 93:0
Fiú serdülő
 Vasas Akadémia.  
 Debreceni Kosá.  
2016/05/08 10:45
Fiú serdülő
 Zsíros Akadémi.  
 Budapesti Honv.  
2016/05/08 11:15
Fiú serdülő
 Körmendi Törpö.  
 Vásárhelyi Tor.  
2016/05/08 11:15
Fiú serdülő
 Egri KOK VSI  
 MEAFC /A  
2016/05/08 11:15
Fiú serdülő
 Kosárlabda Aka.  
 Kecskeméti Kos.  
2016/05/08 11:15
Fiú serdülő
 SZEDEÁK / A  
 Szombathelyi K.  
2016/05/08 11:15
Fiú serdülő
 Bajai Bácska  
 Megyeri Tigris.  
2016/05/08 11:15
Férfi NB I. A csoport - Egis Körmend - 2015/2016
Csapat Személyzet Műsor Statisztikák

Egis Körmend

Sportszervezet
Basketball Körmend Sport Kft.
Cím:
9900 Körmend Kossuth Lajos utca 36.
Levelezési cím:
9900 Körmend Kossuth Lajos utca 36.
Telefon:
06-94/594-032
Fax:
06-94/594-034
Terem
Körmend Városi Sportcsarnok
Cím:
9900 Körmend Kossuth Lajos utca 36
Telefon:
06-94/594-032
Férőhely:
2000
Kapcsolattartó
Neve: Zsebe Ferenc
Telefon:
06-30/773-0862
  Egyesületi hírek             

  Játékosok             
 Mez    Név Születési dátum Poszt  Mag.  Súly 
MOLNÁR Levente  1998. 07. 28.  2 188 cm 76 kg
LAKOSA Zsolt  1991. 06. 19.  1-2 194 cm 81 kg
CHANNELS Wesley Major  1988. 06. 30.  1-2 190 cm 95 kg
11  BORDÁCS Gábor Soma  1998. 04. 06.  3-4 201 cm 88 kg
12  FARKAS Attila  1987. 05. 26.  4-5 208 cm 98 kg
13  TÓTH Norbert  1986. 09. 04.  4 205 cm 99 kg
15  FERENCZ Csaba  1985. 05. 24.  3 194 cm 95 kg
20  NÉMETH Ákos  1998. 12. 19.  2-3 193 cm 83 kg
22  DOKTOR Péter  1998. 03. 23.  1 188 cm 78 kg
25  DICKERSON Cole  1991. 10. 14.  4 201 cm 104 kg
32  PETTY Parish  1988. 08. 05.  1-2 191 cm 87 kg
44  DUINKER Joshua Frederick  1989. 04. 18.  5 208 cm 107 kg
-  MCKINNEY JONES Trey  1990. 08. 27.  2-3 196 cm 99 kg
-  MÁRTON László  1997. 05. 20.  4 191 cm 88 kg
-  MÁRTON Ádám  1997. 05. 02.  4 193 cm 90 kg
 OLDALTÉRKÉP


MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok