Név:
E-mail:
Férfi NB I. A
 NYKK  
 Szeged  
2016/02/13 16:30
Férfi NB I. A
 MAFC  
 Szolnok  
2016/02/13 17:30
Férfi NB I. A
 Körmend  
 ASE  
2016/02/13 18:00
Férfi NB I. A
 KTE  
 Sopron  
2016/02/13 18:00
Férfi NB I. A
 Alba  
 JKSE  
2016/02/13 19:00
Férfi NB I. A
 ZTE  
 Szombathely  
2016/02/13 19:00
Férfi NB I. A
 PVSK  
 Kaposvár  
2016/02/14 18:30
Férfi NB I. A
 Szeged  
 ZTE  
2016/02/16 18:00
Férfi NB I. B K.
 Bp. Honvéd  
 Kaszások  
2016/02/13 16:00
Férfi NB I. B K.
 Vásárhely  
 Tiszaújváros  
2016/02/13 18:00
Férfi NB I. B K.
 Budafok  
 DEAC  
2016/02/14 17:00
Férfi NB I. B K.
 KTE  
 Salgótarján  
2016/02/14 17:00
Férfi NB I. B K.
 MAFC II.  
 Eger  
2016/02/14 18:00
Férfi NB I. B Ny.
 TF-BP  
 MTK  
2016/02/13 18:30
Férfi NB I. B Ny.
 Alba Fehérvár-.  
 Pápai KC  
2016/02/14 19:15
Férfi NB I. B Ny.
 Vasas  
 PVSK - Kronosz  
2016/02/16 18:00
Férfi NB II. K
 Mez?berény  
 Gyulai Color  
2016/02/15 18:00
Férfi NB II. Ny
 Dombóvár  
 PEAC  
2016/02/13 18:00
Férfi NB II. Ny
 Marcali  
 FKSE Szekszárd.  
2016/02/13 19:00
Férfi NB II. Ny
 Sopron  
 HOYA-Pannon Eg.  
2016/02/14 19:30
Férfi NB II. Kö A
 ELTE-BEAC Újbu.  
 Szentendrei KS.  
2016/02/13 18:30
Férfi NB II. Kö A
 Gödi SE  
 TFSE  
2016/02/14 16:00
Férfi NB II. Kö A
 Treff 07 SE  
 Százhalombatta.  
2016/02/14 16:00
Férfi NB II. Kö A
 Kandó FSC  
 Dunaharaszti  
2016/02/14 17:45
Férfi NB II. Kö A
 MAFC  
 BC Csepel II.  
2016/02/14 20:00
Férfi NB II. Kö A
 Dunaharaszti  
 Százhalombatta.  
2016/02/16 20:30
Férfi NB II. Kö B
 Budaörsi DSE  
 Megyeri Tigris.  
2016/02/13 17:00
Férfi NB II. Kö B
 HKK-Bikák  
 MAFC Martos  
2016/02/14 16:00
Férfi NB II. Kö B
 Tehetséges Fia.  
 BC Csepel  
2016/02/14 18:00
Férfi NB II. Kö B
 Budafok  
 Közgáz  
2016/02/15 20:20
Férfi NB II. Kö B
 Tehetséges Fia.  
 Öregkaszások  
2016/02/15 20:30
Férfi NB II. Kö B
 FSzSE  
 Nagyk?rös  
2016/02/16 20:30
Női NB I. A
 Zala Volán  
 PEAC-Pécs  
2016/02/13 16:45
Női NB I. A
 Ceglédi EKK  
 Győr  
2016/02/13 17:00
Női NB I. A
 Vasas  
 UNIQA Sopron  
2016/02/13 17:00
Női NB I. A
 Szekszárd  
 Aluinvent DVTK.  
2016/02/13 18:00
Amatőr Női NB I. K
 DEAC  
 MTK  
2016/02/13 18:00
Amatőr Női NB I. K
 Vasas Akadémia.  
 NyKS  
2016/02/13 19:00
Amatőr Női NB I. K
 Kecskemét  
 DVTK  
2016/02/14 16:00
Amatőr Női NB I. K
 NKE KTK-DSE  
 Szeged  
2016/02/14 16:00
Amatőr Női NB I. K
 Szolnok  
 Vasas Akadémia.  
2016/02/16 19:30
Amatőr Női NB I. Ny
 Baja  
 Szombathely  
2016/02/13 16:00
Amatőr Női NB I. Ny
 PINKK SE  
 Kanizsa  
2016/02/14 13:00
Amatőr Női NB I. Ny
 Tata  
 TFSE  
2016/02/14 15:00
Amatőr Női NB I. Ny
 ELTE-BEAC Újbu.  
 BKG DSE  
2016/02/14 16:00
Amatőr Női NB I. Ny
 Tatabánya  
 MAFC  
2016/02/14 16:00
Fiú egyetemi, Kelet
 TFSE  
 NYF SE  
2016/02/15 20:30
Fiú egyetemi, Kelet
 DEAC  
 Közgáz  
2016/02/16 16:45
Fiú egyetemi, Kelet
 DMSE  
 Közgáz  
2016/02/16 18:45
Fiú egyetemi, Nyugat
 SMAFC  
 ELTE-BEAC  
2016/02/15 18:00
Fiú egyetemi, Nyugat
 PTE-PEAC  
 BME MAFC  
2016/02/15 20:00
Fiú egyetemi, Nyugat
 PE Veszprém KK.  
 SZoESE  
2016/02/16 17:20
Fiú egyetemi, Nyugat
 SZE-Győr  
 Esély a Sportr.  
2016/02/16 20:00
Leány egyetemi, Kelet
 MEAFC  
 TFSE  
2016/02/15 18:15
Leány egyetemi, Kelet
 DEAC  
 Közgáz  
2016/02/16 20:15
Leány egyetemi, Nyugat
 SZoESE  
 NKE SE  
2016/02/15 17:30
Leány egyetemi, Nyugat
 PTE-PEAC  
 PE-Pet?fi SE  
2016/02/16 19:15
Fiú U20 NB I. A
 Alba  
 JKSE  
2016/02/13 16:00
Fiú U20 NB I. A
 ZTE  
 Szombathely  
2016/02/13 16:00
Fiú U20 NB I. B Ny
 TF-BP  
 MTK  
2016/02/13 16:00
Fiú U20 NB I. A
 MAFC  
 Szolnok  
2016/02/13 19:20
Fiú U20 NB I. A
 PVSK  
 Kaposvár  
2016/02/14 15:30
Fiú U20 NB I. B K
 Budafok  
 DEAC  
2016/02/14 19:00
Fiú U20 NB I. A
 Szeged  
 ZTE  
2016/02/16 18:00
Fiú U20 NB I. B Ny
 Vasas  
 PVSK - Kronosz  
2016/02/16 19:55
Fiú junior - Felsőház
   
   
2016/02/14 13:00
Fiú junior - Felsőház
   
   
2016/02/14 14:00
Fiú junior - Felsőház
   
   
2016/02/14 15:00
Fiú junior - Alsóház, Kelet
   
   
2016/02/14 14:00
Fiú junior - Alsóház, Kelet
   
   
2016/02/16 16:30
Fiú junior - Alsóház, Nyugat
   
   
2016/02/13 17:00
Fiú junior - Alsóház, Nyugat
   
   
2016/02/16 18:30
Fiú kadett
 OSE Lions  
 Bajai Bácska  
2016/02/13 15:00
Fiú kadett
 Bajai Bácska  
 OSE Lions  
2016/02/14 15:00
Fiú kadett
 ZTE KK  
 Megyeri Tigris.  
2016/02/14 17:00
Fiú serdülő
 Vásárhelyi Tor.  
 Kecskeméti Kos.  
2016/02/13 93:0
Fiú serdülő
 Megyeri Tigris.  
 Körmendi Törpö.  
2016/02/13 10:45
Fiú serdülő
 Dávid Kornél  
 Dombóvári Kosá.  
2016/02/13 11:00
Fiú serdülő
 Szolnoki VSI  
 MEAFC /A  
2016/02/13 11:00
Fiú serdülő
 Egri KOK VSI  
 Nagykőrösi Sól.  
2016/02/13 11:00
Fiú serdülő
 SZEDEÁK / A  
 JKSE Kosársuli.  
2016/02/13 11:00
Fiú serdülő
 Kiss Lenke KS  
 GKS-Nyíregyház.  
2016/02/13 11:15
Fiú serdülő
 Szombathelyi K.  
 Bajai Bácska  
2016/02/13 12:30
Fiú serdülő
 MAFC Kosársuli.  
 Nyírsuli KA /A.  
2016/02/13 12:45
Fiú serdülő
 Debreceni Kosá.  
 Óbudai Kaszáso.  
2016/02/13 12:45
Fiú serdülő
 OSE Lions  
 Kaposvári KK D.  
2016/02/13 12:45
Fiú serdülő
 Zsíros Akadémi.  
 Pityke KSE  
2016/02/13 12:45
Fiú serdülő
 Vásárhelyi Tor.  
 Kiss Lenke KS  
2016/02/13 15:30
Fiú serdülő
 Dombóvári Kosá.  
 OSE Lions  
2016/02/13 17:00
Fiú serdülő
 Pityke KSE  
 Szolnoki VSI  
2016/02/13 17:00
Fiú serdülő
 Óbudai Kaszáso.  
 SZEDEÁK / A  
2016/02/13 17:00
Fiú serdülő
 MAFC Kosársuli.  
 Nagykőrösi Sól.  
2016/02/13 17:00
Fiú serdülő
 Kaposvári KK D.  
 Vasas Akadémia.  
2016/02/13 17:00
Fiú serdülő
 GKS-Nyíregyház.  
 Kecskeméti Kos.  
2016/02/13 17:15
Fiú serdülő
 Budapesti Honv.  
 PVSK-Panthers  
2016/02/13 18:00
Fiú serdülő
 Zsíros Akadémi.  
 MEAFC /A  
2016/02/13 18:45
Fiú serdülő
 Debreceni Kosá.  
 JKSE Kosársuli.  
2016/02/13 18:45
Fiú serdülő
 Kosárlabda Aka.  
 Soproni Sporti.  
2016/02/13 18:45
Fiú serdülő
 Nyírsuli KA /A.  
 Egri KOK VSI  
2016/02/13 18:45
Fiú serdülő
 Kaposvári KK D.  
 Dávid Kornél  
2016/02/13 18:45
Fiú serdülő
 ZTE KK / A  
 Soproni Tigris.  
2016/02/13 19:45
Fiú serdülő
 Bajai Bácska  
 Megyeri Tigris.  
2016/02/14 90:0
Fiú serdülő
 Budapesti Honv.  
 Soproni Tigris.  
2016/02/14 93:0
Fiú serdülő
 Nagykőrösi Sól.  
 Nyírsuli KA /A.  
2016/02/14 93:0
Fiú serdülő
 MEAFC /A  
 Pityke KSE  
2016/02/14 93:0
Fiú serdülő
 JKSE Kosársuli.  
 Óbudai Kaszáso.  
2016/02/14 93:0
Fiú serdülő
 Soproni Sporti.  
 Kaposvári KK D.  
2016/02/14 93:0
Fiú serdülő
 GKS-Nyíregyház.  
 Vásárhelyi Tor.  
2016/02/14 10:00
Fiú serdülő
 Körmendi Törpö.  
 Szombathelyi K.  
2016/02/14 10:45
Fiú serdülő
 SZEDEÁK / A  
 Debreceni Kosá.  
2016/02/14 11:15
Fiú serdülő
 Szolnoki VSI  
 Zsíros Akadémi.  
2016/02/14 11:15
Fiú serdülő
 Vasas Akadémia.  
 Kosárlabda Aka.  
2016/02/14 11:15
Fiú serdülő
 PVSK-Panthers  
 ZTE KK / A  
2016/02/14 11:15
Fiú serdülő
 Egri KOK VSI  
 MAFC Kosársuli.  
2016/02/14 11:15
Fiú serdülő
 Kecskeméti Kos.  
 Kiss Lenke KS  
2016/02/14 11:45
Fiú serdülő
 Bajai Bácska  
 Körmendi Törpö.  
2016/02/14 15:00
Fiú serdülő
 Soproni Tigris.  
 PVSK-Panthers  
2016/02/14 15:00
Fiú serdülő
 Szombathelyi K.  
 Megyeri Tigris.  
2016/02/14 16:45
Fiú serdülő
 ZTE KK / A  
 Budapesti Honv.  
2016/02/14 16:45
Leány junior
 Csata DSE  
 Szeged KE  
2016/02/13 16:00
Leány kad. Alsóház, Kelet
   
   
2016/02/14 13:30
Leány kad. Alsóház, Nyugat
   
   
2016/02/14 15:00
Leány kad. Alsóház, Nyugat
   
   
2016/02/14 16:00
Férfi NB I. A csoport - Falco-Trend Optika KC Szombathely - 2015/2016
Csapat Személyzet Műsor Statisztikák

Falco-Trend Optika KC Szombathely

Sportszervezet
Falco KC Szombathely Kft.
Cím:
9700 Szombathely Sugár út 18.
Levelezési cím:
9700 Szombathely Sugár út 18.
Telefon:
06-94/506-108
Fax:
06-94/506-108
Terem
Arena Savaria
Cím:
9700 Szombathely Sugár út 18
Telefon:
06-94/799-412
Férőhely:
3200
Kapcsolattartó
Neve: Pichler Gergely
Telefon:
06-30/737-3854
  Egyesületi hírek             

  Játékosok             
 Mez    Név Születési dátum Poszt  Mag.  Súly 
RUNDLES Cameron  1988. 04. 27.  1-2 188 cm == kg
WRIGHT Ryan  1987. 01. 27.  4-5 205 cm 108 kg
KOVÁCS Bence  1996. 10. 26.  1 190 cm 72 kg
SIMON Kristóf  1994. 09. 16.  1-2 186 cm 84 kg
BAGÓ Martin  1996. 09. 17.  5 204 cm 95 kg
COMAGIC Zarko  1985. 09. 28.  4 200 cm 101 kg
10  VÁRADI Benedek  1995. 02. 05.  1-2 195 cm 92 kg
11  BAZSÓ Brunó  1995. 03. 18.  2-3 195 cm 88 kg
12  HÓDI Patrik  1996. 04. 26.  1-4 200 cm 88 kg
13  BOGNÁR Kristóf  1994. 11. 27.  5 205 cm 93 kg
20  BUTORAC Dino  1990. 10. 08.  2 186 cm == kg
51  HALLIK Reinar  1984. 01. 05.  4-5 207 cm 104 kg
-  RAKIC Miljan  1986. 05. 14.  1-2 195 cm 90 kg
-  DOBOS László  1993. 12. 29.  5 221 cm == kg
-  DURÁZI Krisztofer  1998. 10. 13.  3 198 cm 80 kg
 OLDALTÉRKÉP


MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok