MKOSZ
magyar angol
FELIRATKOZÁS A HÍRLEVÉLRE
Férfi
NB I.
A csoport
Női
NB I.
A csoport
Ranglisták - Női NB I. A csoport rájátszás az 1-8. helyért

Női NB I. A csoport rájátszás az 1-8. helyért - minimum 4 lejátszott mérkőzés

VAL
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. QUIGLEY Allie 2 Pécs 2010 8 26,88
2. SCEKIC Maja 1-2 Bajai NKK 4 26
3. TEILANE Anita 5 Vasas-Basket 6 24,83
4. HOLLINGSWORTH Kuanitra 5 UNI SEAT Gyõr 8 23,13
5. KRNJIC Sara 4-5 UNIQA-Euroleasing Sopron 9 22,44
6. CIGLAR Iva 1 UNI SEAT Gyõr 8 21,5
7. Murphy S 4-5 Pécs 2010 8 21,38
8. HORTI Dóra 5 UNIQA-Euroleasing Sopron 9 19,56
9. FEGYVERNEKY Zsófia 1-2 UNIQA-Euroleasing Sopron 6 19,33
10. THEODORÁN Alexandra 2-3 Bajai NKK 4 19
11. ZSOVÁR Orsolya 1-2 ZTE NKK 7 17,71
12. SZABÓ Petra 3-4 Bajai NKK 4 17
13. RAKSÁNYI Krisztina 1-2 Pécs 2010 8 16,75
14. BUJDOSÓ Nóra 3 UNI SEAT Gyõr 8 16,63
15. ENGLERT Orsolya 1-2 FTC 7 16,29
16. BÁLINT Réka 3 Atomerõmû-Szekszárd 7 16
17. SZLIMÁK Hajnalka 3-4 FTC 7 15,86
18. VIDA Anna 3 ZTE NKK 6 15,83
19. CVETANOVIC Milica 5 Atomerõmû-Szekszárd 7 15,43
20. ZAVECZ Hanna 2-3 UNIQA-Euroleasing Sopron 9 15,11
21. FŰRÉSZ Diána 1-2 UNIQA-Euroleasing Sopron 9 13,89
22. TURÓCZI Nikolett 4-5 FTC 7 13,72
23. ADAMECZ Lilla 2-3 Vasas-Basket 6 13,17
24. KOVÁCS Krisztina 3 FTC 7 13,14
25. KURASOVA Olexandra 3 UNIQA-Euroleasing Sopron 9 13
26. SZÉLESY Judit 2-3 ZTE NKK 6 12,67
27. CZUKOR Tünde 3 ZTE NKK 7 12,29
28. RASHEED Rita Salwa 3 UNI SEAT Gyõr 8 12,25
29. LACZI Edit 3 Pécs 2010 8 11,75
30. SAROK Nikolett 2-3 Pécs 2010 8 11
31. ZELE Dorina 2 Atomerõmû-Szekszárd 5 10,2
32. MANSARE Anna Manty 4 Vasas-Basket 6 10,17
33. HEGEDŰS Rita 3-4 FTC 6 9,83
34. TAMIS Dorottya 1 Atomerõmû-Szekszárd 7 9,57
35. SZALAY Virág 1 ZTE NKK 7 9,43
36. HORVÁTH Lilla 4 Pécs 2010 7 9,43
37. KATONA Szidónia 2 Vasas-Basket 6 9,33
38. BUKOVSZKI Mónika 1 ZTE NKK 7 9
39. PUSZTAI Sára 1 Vasas-Basket 6 9
40. RUJÁK Nóra 1-2 FTC 7 8,86
41. DEMETER Anita 1-2 Atomerõmû-Szekszárd 7 8,14
42. PÁL Szandra 1-2 Vasas-Basket 6 7,83
43. SÜLE Krisztina 2 FTC 7 7,57
44. HORVÁTH Zsófia 5 ZTE NKK 7 7,43
45. LAKLÓTH Anna 2 UNI SEAT Gyõr 8 7,38
46. PAP Regina 4 Atomerõmû-Szekszárd 7 7
47. MARIC Sonja Atomerõmû-Szekszárd 7 6,71
48. SZABÓ Flóra 4 Vasas-Basket 6 6,67
49. TÖRÖK Szilvia 1 Pécs 2010 8 6,63
50. BAKSA Bettina 1 Atomerõmû-Szekszárd 7 6,43
51. LICSKAI Zsófia 4-5 UNIQA-Euroleasing Sopron 5 6,4
52. SIMON Zsófia 2-3 UNI SEAT Gyõr 8 6,38
53. CZANK Tímea 2 UNIQA-Euroleasing Sopron 9 6,33
54. HAJDÚ Zsanett 3 Atomerõmû-Szekszárd 7 5,71
55. AMBRUS Szandra 2-3 ZTE NKK 7 5,43
56. GORJANÁCZ Ágnes 2 Bajai NKK 4 5,25
57. RUSSAI Petra 3-4 FTC 6 5
58. SZAMOSI Amadea 4-5 Pécs 2010 8 4,63
59. KALOCSAI Dorina 2 Bajai NKK 4 4,25
60. VARGA Zsófia 3-4 ZTE NKK 7 4
61. SZABÓ Fanni 1-2 UNIQA-Euroleasing Sopron 9 4
62. KOVALCSIK Emese 5 Vasas-Basket 5 3,6
63. MEDGYESSY Dóra 1 Atomerõmû-Szekszárd 7 3,43
64. UNI SEAT Gyõr 7 3,14
65. KOVÁCS Dóra 3-4 Bajai NKK 4 3
66. TAMÁS Rita 2-3 FTC 7 2,86
67. VINCZE Viktória 4-5 UNI SEAT Gyõr 7 2,72
68. BAJNÓCZI Viktória 3 Vasas-Basket 6 2,33
69. VELKEY Krisztina 3 Vasas-Basket 6 1,67
70. KÜHN Anna 3-4 Bajai NKK 4 1,25
71. MÁNYOKY Judit 1-2 Vasas-Basket 6 1
72. PÉNZES Kinga 2 Pécs 2010 6 0,67
73. SEMSEI Barbara 1 UNI SEAT Gyõr 8 0,63
74. BÖRÖNDY Vivien 1-2 UNIQA-Euroleasing Sopron 4 0


Tabella