MKOSZ
magyar angol
FELIRATKOZÁS A HÍRLEVÉLRE
Férfi
NB I.
A csoport
Női
NB I.
A csoport
Ranglisták - Női NB I. A csoport rájátszás az 1-8. helyért

Női NB I. A csoport rájátszás az 1-8. helyért - minimum 0 lejátszott mérkőzés

Blokk
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. LISINA Ekaterina 5 BEAC-Újbuda 3 3,33
2. VILUTYTE Jolanta 4-5 Atom-Szekszárd 4 2,75
3. RADNÓTY Krisztina 4-5 Röhnisch-Foton-Sopron 4 1,25
4. HAGARA Zsuzsa 3 BSE 5 1,2
5. VIDA Anna 3 MÁV-Coop 1 1
6. VAJDA Anna 4 Euroleasing-Orsi 5 0,8
7. SZÕKE Ildikó 3-4 Röhnisch-Foton-Sopron 4 0,75
8. PAPP Krisztina 4 MÁV-Coop 7 0,71
9. KISS Gabriella 1-2 BEAC-Újbuda 3 0,67
10. Pavetic Sena Zala Volán 3 0,67
11. FARMER Gina 4-5 MÁV-Coop 7 0,57
12. NYÍRõ Beáta 3-4 Atom-Szekszárd 4 0,5
13. FARKAS Andrea 4 Atom-Szekszárd 4 0,5
14. SERES Éva 5 Euroleasing-Orsi 5 0,4
15. BRANZOVA Albena 4-5 MiZo-PVSK 6 0,33
16. DARIDA Csilla 1-2 Zala Volán 3 0,33
17. VARDA Daniela 5 DKSK 3 0,33
18. ZSOVÁR Orsolya 1-2 Zala Volán 3 0,33
19. FÜRÉSZ Emőke 2-3 MÁV-Coop 7 0,29
20. NIEUWVEEN Marlous 5 DKSK 4 0,25
21. ABROMAITÉ Agne 4 DKSK 4 0,25
22. EÖRDÖGH Edit 2-3 DKSK 4 0,25
23. BROSOVSZKY Mónika 1-2 DKSK 4 0,25
24. KONCZ Judit 3 DKSK 4 0,25
25. RUSSAI Petra 3-4 Szeviép 5 0,2
26. ROCZKOV Viktória 1-2 Szeviép 5 0,2
27. VESEL Sanja Euroleasing-Orsi 5 0,2
28. HONTI KATALIN 1-2 Euroleasing-Orsi 5 0,2
29. KALMÁR-Nagy Dóra 5 BSE 5 0,2
30. MÉSZÁROS Kornélia 3 Szeviép 5 0,2
31. NÉMETH Bernadett 1-2 BSE 5 0,2
32. FŰRÉSZ Diána 1-2 Szeviép 5 0,2
33. MANDACHE Andra 3-4 Szeviép 5 0,2
34. KÁROLYI Andrea 2-3 MiZo-PVSK 6 0,17
35. BÉRES Timea 4-5 MiZo-PVSK 6 0,17
36. KELLER Annamária 4-5 MiZo-PVSK 6 0,17
37. BOIKO Svetlana MiZo-PVSK 6 0,17
38. SZÉLESY Judit 2-3 MÁV-Coop 6 0,17
39. HIBBERT Katrina 3-4 MÁV-Coop 7 0,14
40. Bjelica Milka MÁV-Coop 2 0
41. LICHNEROVA Jana 5 Zala Volán 3 0
42. PALMER Wendy Lawan 4-5 BSE 2 0
43. PUNGOR Krisztina 1-2 Szeviép 3 0
44. KOVÁCS Krisztina 3 BEAC-Újbuda 3 0
45. SZENTKIRÁLYI Réka 2-3 Zala Volán 3 0
46. KONCZ Zsófia 4 BEAC-Újbuda 3 0
47. HOFFMAN Petra 1-2 Atom-Szekszárd 4 0
48. CZUKOR Tünde 3 MiZo-PVSK 1 0
49. BIELIKOVA Iveta Euroleasing-Orsi 5 0
50. BUKOVSZKI Mónika 1 DKSK 1 0
51. HALMOS Nóra 1-2 Röhnisch-Foton-Sopron 3 0
52. DJELMIS Angela 1-2 MÁV-Coop 7 0
53. VASIC Snjenzana BSE 5 0
54. SOMOGYI Nikolett 5 BEAC-Újbuda 3 0
55. VÁGVÖLGYI Krisztina Zala Volán 1 0
56. TÓTH Zsuzsanna 3 Atom-Szekszárd 4 0
57. DÉNES Krisztina 2-3 Röhnisch-Foton-Sopron 4 0
58. ANDÓ Ivett 3 BSE 5 0
59. MUSZBEK Zsuzsanna 2-3 BEAC-Újbuda 3 0
60. IVÁNYI Dalma 1 MiZo-PVSK 6 0
61. KOVACEVIC Gordana Euroleasing-Orsi 2 0
62. HADARICS Kinga 1-2 Röhnisch-Foton-Sopron 4 0
63. SZOPKÓ Eszter 3-4 Szeviép 3 0
64. BELLOVAI Zsuzsa 4-5 DKSK 3 0
65. TÖRÖK Szilvia 1-2 Euroleasing-Orsi 5 0
66. HORVÁTH Adrienn 3 Röhnisch-Foton-Sopron 4 0
67. ANTOLOVICS Adél 4-5 Atom-Szekszárd 4 0
68. FODOR Csilla 2-3 DKSK 4 0
69. KOCSIS Boglárka 1 Röhnisch-Foton-Sopron 4 0
70. VARGA Rita 5 Zala Volán 3 0
71. KOSJÁR Katalin 2-3 BSE 5 0
72. KAJDACSI Judit 4-5 Szeviép 5 0
73. HORVÁTH Zsuzsa 3-4 Euroleasing-Orsi 5 0
74. GAÁL Zsófia 2 Atom-Szekszárd 1 0
75. SZAKÁCS Ildikó 3 MiZo-PVSK 6 0
76. FÜLÖP Dóra 4 MÁV-Coop 1 0
77. SZLIMÁK Hajnalka 3-4 Euroleasing-Orsi 3 0
78. IZSÁK Judit 1-2 BEAC-Újbuda 3 0
79. BURGMANN Bernadett 1-2 Röhnisch-Foton-Sopron 4 0
80. TAMÁS Rita 2-3 Atom-Szekszárd 4 0
81. NAGY Viktória 4-5 BEAC-Újbuda 1 0
82. PEROVIC Ana 5 MÁV-Coop 5 0
83. FEGYVERNEKY Zsófia 1-2 MiZo-PVSK 3 0
84. HELLER Anita 1-2 Zala Volán 3 0
85. BERECZKI Szilvia 4-5 Atom-Szekszárd 4 0
86. BOGOJEVIC Gordana 1-2 Euroleasing-Orsi 1 0
87. SELMECI Andrea 3-4 BEAC-Újbuda 1 0
88. HORVÁTH Adrien 1-2 BSE 3 0
89. VERECKEI Orsolya BSE 1 0
90. CSÁVÁS Andrea 3-4 DKSK 4 0
91. HERSICS Adrienn 3-4 Atom-Szekszárd 4 0
92. VERES Mónika Röhnisch-Foton-Sopron 2 0
93. LÓDI Eszter 4 Röhnisch-Foton-Sopron 4 0
94. ENGLERT Orsolya 1-2 MÁV-Coop 7 0
95. HADZOVIC Brankica 1-2 DKSK 4 0
96. KINTER Dóra 3-4 BEAC-Újbuda 3 0
97. DÖMÖTÖR Renáta 1-2 BEAC-Újbuda 3 0
98. HORTI Dóra 5 MÁV-Coop 2 0
99. AMBRUS Erzsébet 4 MiZo-PVSK 6 0


Tabella