Név:
E-mail:
Ranglisták - Női NB I. A csoport rájátszás az 1-8. helyért - 2003/2004

Minimum 0 lejátszott mérkőzés

Blokk
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. LISINA Ekaterina 5 BEAC-Újbuda 3 3.33
2. VILUTYTE Jolanta 4-5 Atom-Szekszárd 4 2.75
3. RADNÓTY Krisztina 4-5 Röhnisch-Foton-Sopron 4 1.25
4. HAGARA Zsuzsa 3 BSE 5 1.2
5. VIDA Anna 3 MÁV-Coop 1 1
6. VAJDA Anna 4 Euroleasing-Orsi 5 0.8
7. SZÕKE Ildikó 3-4 Röhnisch-Foton-Sopron 4 0.75
8. PAPP Krisztina 4 MÁV-Coop 7 0.71
9. KISS Gabriella 1-2 BEAC-Újbuda 3 0.67
10. Pavetic Sena Zala Volán 3 0.67
11. FARMER Gina 4-5 MÁV-Coop 7 0.57
12. NYÍRõ Beáta 3-4 Atom-Szekszárd 4 0.5
13. FARKAS Andrea 4 Atom-Szekszárd 4 0.5
14. SERES Éva 5 Euroleasing-Orsi 5 0.4
15. ZSOVÁR Orsolya 1-2 Zala Volán 3 0.33
16. BRANZOVA Albena 4-5 MiZo-PVSK 6 0.33
17. DARIDA Csilla 1-2 Zala Volán 3 0.33
18. VARDA Daniela 5 DKSK 3 0.33
19. FÜRÉSZ Emőke 2-3 MÁV-Coop 7 0.29
20. NIEUWVEEN Marlous 5 DKSK 4 0.25
21. ABROMAITÉ Agne 4 DKSK 4 0.25
22. BROSOVSZKY Mónika 1-2 DKSK 4 0.25
23. EÖRDÖGH Edit 2-3 DKSK 4 0.25
24. KONCZ Judit 3 DKSK 4 0.25
25. RUSSAI Petra 3-4 Szeviép 5 0.2
26. ROCZKOV Viktória 1-2 Szeviép 5 0.2
27. VESEL Sanja Euroleasing-Orsi 5 0.2
28. HONTI KATALIN 1-2 Euroleasing-Orsi 5 0.2
29. MÉSZÁROS Kornélia 3 Szeviép 5 0.2
30. KALMÁR-Nagy Dóra 5 BSE 5 0.2
31. NÉMETH Bernadett 1-2 BSE 5 0.2
32. FŰRÉSZ Diána 1-2 Szeviép 5 0.2
33. MANDACHE Andra 3-4 Szeviép 5 0.2
34. SZÉLESY Judit 2-3 MÁV-Coop 6 0.17
35. KÁROLYI Andrea 2-3 MiZo-PVSK 6 0.17
36. BÉRES Timea 4-5 MiZo-PVSK 6 0.17
37. KELLER Annamária 4-5 MiZo-PVSK 6 0.17
38. BOIKO Svetlana MiZo-PVSK 6 0.17
39. HIBBERT Katrina 3-4 MÁV-Coop 7 0.14
40. AMBRUS Erzsébet 4 MiZo-PVSK 6 0
41. HORTI Dóra 5 MÁV-Coop 2 0
42. PALMER Wendy Lawan 4-5 BSE 2 0
43. PUNGOR Krisztina 1-2 Szeviép 3 0
44. Bjelica Milka MÁV-Coop 2 0
45. LICHNEROVA Jana 5 Zala Volán 3 0
46. KOVÁCS Krisztina 3 BEAC-Újbuda 3 0
47. SZENTKIRÁLYI Réka 2-3 Zala Volán 3 0
48. KONCZ Zsófia 4 BEAC-Újbuda 3 0
49. HOFFMAN Petra 1-2 Atom-Szekszárd 4 0
50. BIELIKOVA Iveta Euroleasing-Orsi 5 0
51. BUKOVSZKI Mónika 1 DKSK 1 0
52. CZUKOR Tünde 3 MiZo-PVSK 1 0
53. VÁGVÖLGYI Krisztina Zala Volán 1 0
54. HALMOS Nóra 1-2 Röhnisch-Foton-Sopron 3 0
55. DJELMIS Angela 1-2 MÁV-Coop 7 0
56. VASIC Snjenzana BSE 5 0
57. SOMOGYI Nikolett 5 BEAC-Újbuda 3 0
58. ANDÓ Ivett 3 BSE 5 0
59. MUSZBEK Zsuzsanna 2-3 BEAC-Újbuda 3 0
60. TÓTH Zsuzsanna 3 Atom-Szekszárd 4 0
61. DÉNES Krisztina 2-3 Röhnisch-Foton-Sopron 4 0
62. HADARICS Kinga 1-2 Röhnisch-Foton-Sopron 4 0
63. SZOPKÓ Eszter 3-4 Szeviép 3 0
64. BELLOVAI Zsuzsa 4-5 DKSK 3 0
65. IVÁNYI Dalma 1 MiZo-PVSK 6 0
66. KOVACEVIC Gordana Euroleasing-Orsi 2 0
67. ANTOLOVICS Adél 4-5 Atom-Szekszárd 4 0
68. FODOR Csilla 2-3 DKSK 4 0
69. TÖRÖK Szilvia 1-2 Euroleasing-Orsi 5 0
70. HORVÁTH Adrienn 3 Röhnisch-Foton-Sopron 4 0
71. VARGA Rita 5 Zala Volán 3 0
72. KOSJÁR Katalin 2-3 BSE 5 0
73. KOCSIS Boglárka 1 Röhnisch-Foton-Sopron 4 0
74. KAJDACSI Judit 4-5 Szeviép 5 0
75. HORVÁTH Zsuzsa 3-4 Euroleasing-Orsi 5 0
76. GAÁL Zsófia 2 Atom-Szekszárd 1 0
77. SZLIMÁK Hajnalka 3-4 Euroleasing-Orsi 3 0
78. SZAKÁCS Ildikó 3 MiZo-PVSK 6 0
79. FÜLÖP Dóra 4 MÁV-Coop 1 0
80. PEROVIC Ana 5 MÁV-Coop 5 0
81. IZSÁK Judit 1-2 BEAC-Újbuda 3 0
82. BURGMANN Bernadett 1-2 Röhnisch-Foton-Sopron 4 0
83. TAMÁS Rita 2-3 Atom-Szekszárd 4 0
84. NAGY Viktória 4-5 BEAC-Újbuda 1 0
85. SELMECI Andrea 3-4 BEAC-Újbuda 1 0
86. FEGYVERNEKY Zsófia 1-2 MiZo-PVSK 3 0
87. HELLER Anita 1-2 Zala Volán 3 0
88. BERECZKI Szilvia 4-5 Atom-Szekszárd 4 0
89. BOGOJEVIC Gordana 1-2 Euroleasing-Orsi 1 0
90. HERSICS Adrienn 3-4 Atom-Szekszárd 4 0
91. VERES Mónika Röhnisch-Foton-Sopron 2 0
92. HORVÁTH Adrien 1-2 BSE 3 0
93. VERECKEI Orsolya BSE 1 0
94. CSÁVÁS Andrea 3-4 DKSK 4 0
95. ENGLERT Orsolya 1-2 MÁV-Coop 7 0
96. LÓDI Eszter 4 Röhnisch-Foton-Sopron 4 0
97. KINTER Dóra 3-4 BEAC-Újbuda 3 0
98. DÖMÖTÖR Renáta 1-2 BEAC-Újbuda 3 0
99. HADZOVIC Brankica 1-2 DKSK 4 0


Tabella

A szövetség hivatalos médiatámogatója
Nemzeti Sport
 OLDALTÉRKÉP


MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok