Név:
E-mail:
Férfi NB I. A
 JKSE  
 ZTE  
2017/10/22 18:00
Női NB I. A
 Sopron Basket  
 Ceglédi EKK  
2017/10/22 18:00
Férfi NB I. B Zöld
 BKG-Príma SE  
 Baja  
2017/10/22 18:00
Férfi NB I. B Zöld
 MAFC II.  
 Tiszaújváros  
2017/10/22 18:00
Amatőr Női NB Zöld
 FONTI TRANS-Pe.  
 Szeged  
2017/10/22 16:00
Férfi NB II. Kelet
 Szentesi KK  
 DEAC II.  
2017/10/22 17:30
Férfi NB II. Nyugat
 BKG-VMG DSE  
 Marcali  
2017/10/22 16:00
NB I. B Zöld, F U20
 Zsíros Akadémi.  
 Baja  
2017/10/22 20:00
Fiú Junior, Regionális
 Pápai KC  
 OSE Lions  
2017/10/22 11:00
Fiú Junior, Regionális
 Kiss Lenke KS  
 Dunaújvárosi  
2017/10/22 16:00
Fiú Kadett, Regionális
 Kozármisleny S.  
 Siófoki Kosárs.  
2017/10/22 10:00
Fiú Kadett, Regionális
 Szolnoki Sport.  
 Tiszaújvárosi  
2017/10/22 11:00
Fiú Kadett, Regionális
 Marcali VSZSE  
 Dunaújvárosi  
2017/10/22 11:00
Fiú Kadett, Regionális
 Bonyhádi KSE  
 Monok SE  
2017/10/22 11:00
Fiú Kadett, Regionális
 SZEDEÁK  
 Pityke KSE  
2017/10/22 12:45
Fiú Kadett, Regionális
 Dunaújvárosi  
 Kanizsa KK  
2017/10/22 13:00
Fiú Kadett, Regionális
 Ifjú Sólymok/A.  
 Alba Fehérvár/.  
2017/10/22 15:00
Ranglisták - Magyar Kupa, Női - 2011/2012

Minimum 1 lejátszott mérkőzés

Gólpassz
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. CYMMER Katarzyna 1-2 Ceglédi EKK 1 5
2. BÁLINT Réka 1-4 Atomerõmû-Szekszárd 2 5
3. SCEKIC Maja 1-2 Bajai NKK 1 5
4. DEMETER Anita 1-2 Atomerõmû-Szekszárd 2 4.5
5. ENGLERT Orsolya 1-2 FTC 2 4.5
6. FEGYVERNEKY Zsófia 2 UNIQA-Euroleasing Sopron 2 4.5
7. BUKOVSZKI Mónika 1 ZTE NKK 2 4.5
8. BOZÓKI Bettina 4-5 Bajai NKK 1 4
9. SZÉLESY Judit 2-3 ZTE NKK 1 4
10. SZABÓ Petra 4 Bajai NKK 1 4
11. LENGYEL Dalma 1-2 Szeged KE 1 4
12. PÁL Szandra 3 Vasas-Basket 1 4
13. HADZOVIC Brankica 1-2 DKSK 2 4
14. THEODORÁN Alexandra 2-3 Bajai NKK 1 4
15. RUSSAI Petra 3-4 FTC 2 3.5
16. TÖRÖK Szilvia 1 Pécs 2010 2 3.5
17. ZSOVÁR Orsolya 2-3 ZTE NKK 2 3.5
18. RAKSÁNYI Krisztina 2 Pécs 2010 2 3.5
19. LAKLÓTH Anna 3 UNI SEAT Gyõr 2 3
20. MIHÁCZI Diána 1 BSE-FCSM 1 3
21. SÜLE Krisztina 3 FTC 1 3
22. CZUKOR Tünde 3 ZTE NKK 2 3
23. SIMON Zsófia 2-3 UNI SEAT Gyõr 2 3
24. ADAMECZ Lilla 2-3 Vasas-Basket 1 3
25. TEILANE Anita 5 Vasas-Basket 1 3
26. HEGEDŰS-ŐRI Györgyi 3-4 UNI SEAT Gyõr 1 3
27. AMBRUS Szandra 2-3 ZTE NKK 1 3
28. F?RÉSZ Diána 1-2 UNIQA-Euroleasing Sopron 2 3
29. LACZI Edit 3 Pécs 2010 2 2.5
30. REINER Dóra 3 DKSK 2 2.5
31. RAJNAI Zsuzsa 4-5 Szeged KE 1 2
32. Murphy S 4-5 Pécs 2010 2 2
33. HORVÁTH Szilvia 3 ELTE-BEAC Újbuda 1 2
34. ÓDRY Anita 2 Szeged KE 1 2
35. LUGOSI Zsuzsa 3 DKSK 2 2
36. HAVASI Virág 3 ELTE-BEAC Újbuda 1 2
37. RASHEED Rita Salwa 4 UNI SEAT Gyõr 2 2
38. SÁRKÖZI Georgina 2-3 SMAFC-NYME 1 2
39. KÁLMÁN Enikő SMAFC-NYME 1 2
40. KOVÁTS Anna 2 Szeged KE 1 2
41. MILLNER Dalma 4-5 FTC 1 2
42. FÜRTÖS Kata 1 UNI SEAT Gyõr 1 2
43. FEJES Krisztina SMAFC-NYME 1 2
44. SZEPSI Gina 2 Bajai NKK 1 2
45. RUJÁK Nóra 1-2 FTC 2 2
46. SZALAY Virág 1 ZTE NKK 2 2
47. KRNJIC Sara 4-5 UNIQA-Euroleasing Sopron 2 2
48. BENCZURNÉ TURÓCZI Nikolett 4-5 FTC 2 2
49. CIGLAR Iva 1 UNI SEAT Gyõr 1 2
50. BAKSA Bettina 1-2 Atomerõmû-Szekszárd 2 2
51. ZOTTL Viktória SMAFC-NYME 1 2
52. HORTI Dóra 5 UNIQA-Euroleasing Sopron 2 1.5
53. KOVÁCS Krisztina 3 FTC 2 1.5
54. HAJDÚ Zsanett 3-4 Atomerõmû-Szekszárd 2 1.5
55. OCSENÁS Barbara 1-2 DKSK 2 1.5
56. HEGEDŰS Rita 3-4 FTC 2 1.5
57. VINCZE Viktória 4-5 UNI SEAT Gyõr 2 1.5
58. KATONA Szidónia 1 Vasas-Basket 1 1
59. DOBROWOLSKA Marta 3-4 Ceglédi EKK 1 1
60. BUJDOSÓ Nóra 3 UNI SEAT Gyõr 2 1
61. ZSÁMÁR Judit 3 ELTE-BEAC Újbuda 1 1
62. KATONA Zsófia 1-2 ELTE-BEAC Újbuda 1 1
63. BUDIMIR Jelena 5 DKSK 2 1
64. RUTTNER Zsóka 2 Ceglédi EKK 1 1
65. RAKOLCZAI Beatrix 2-3 ELTE-BEAC Újbuda 1 1
66. FÖLDI Alexandra 3-4 Szeged KE 1 1
67. FEKETE Csilla 1-2 Kanizsa DKK 1 1
68. KURASOVA Olexandra 3 UNIQA-Euroleasing Sopron 2 1
69. VARGA Barbara 4-5 BSE-FCSM 1 1
70. VIDA Anna 3 ZTE NKK 2 1
71. ORSÓ Viktória 3 BSE-FCSM 1 1
72. KLEMENCSICS Nikolett SMAFC-NYME 1 1
73. TÓTH Cecilia 4 Szeged KE 1 1
74. SKORIC Maja 4-5 DKSK 2 1
75. SEMSEI Barbara 2-3 UNI SEAT Gyõr 1 1
76. JURKÓ Noémi 4 Kanizsa DKK 1 1
77. KARLÓCAI Julianna 3 BSE-FCSM 1 1
78. VELKEY Eszter 3 SMAFC-NYME 1 1
79. SZLIMÁK Hajnalka 3-4 FTC 2 1
80. KIS Virág 5 Kanizsa DKK 1 1
81. CZANK Tímea 1 UNIQA-Euroleasing Sopron 1 1
82. NAGY Dóra 1 UNI SEAT Gyõr 2 1
83. VÁGVÖLGYI Petra 3-4 UNIQA-Euroleasing Sopron 1 1
84. HEGYI Vivien 1-2 Kanizsa DKK 1 1
85. RAJKAI Réka Kanizsa DKK 1 1
86. BRIXEL Mónika 3 ELTE-BEAC Újbuda 1 1
87. KÜHN Anna 3-4 Bajai NKK 1 1
88. CVETANOVIC Milica 5 Atomerõmû-Szekszárd 1 1
89. HEGEDŰS Mónika 4 BSE-FCSM 1 1
90. SZÁSZ Emese 1 ELTE-BEAC Újbuda 1 1
91. MÉSZÁROS Vivien 2 Szeged KE 1 1
92. PUSZTAI Sára 1 Vasas-Basket 1 1
93. MEDGYESSY Dóra 1 Atomerõmû-Szekszárd 1 1
94. HORVÁTH Lilla 4 Pécs 2010 2 0.5
95. TAMIS Dorottya 1-2 Atomerõmû-Szekszárd 2 0.5
96. ZAVECZ Hanna 2-3 UNIQA-Euroleasing Sopron 2 0.5
97. SZABÓ Fanni 1-2 UNIQA-Euroleasing Sopron 2 0.5
98. SAROK Nikolett 2-3 Pécs 2010 2 0.5
99. ZELE Dorina 2 Atomerõmû-Szekszárd 2 0.5
100. KÁNTOR Adrienn 3 DKSK 2 0.5
101. CSUTORÁS Fanni 2-3 Pécs 2010 1 0
102. BAJNÓCZI Viktória 3 Vasas-Basket 1 0
103. JAGARICS Anett 4-5 Kanizsa DKK 1 0
104. LICSKAI Zsófia 4 UNIQA-Euroleasing Sopron 2 0
105. SÁRRÉTI Rita 2-3 DKSK 1 0
106. VUKOV Szonja 3 BSE-FCSM 1 0
107. TAKÁTS Dalma SMAFC-NYME 1 0
108. PUNGOR Krisztina 1-2 Szeged KE 1 0
109. FERENCZ Andrea 1-2 Bajai NKK 1 0
110. PAPP Andrea 4-5 DKSK 1 0
111. SERBÁN Anett 5 Ceglédi EKK 1 0
112. SONYÁK Zita 1-2 BSE-FCSM 1 0
113. BAGI Melinda 5 BSE-FCSM 1 0
114. VARGA Petra 1-2 Szeged KE 1 0
115. SZABÓ Vivien 4-5 BSE-FCSM 1 0
116. NAGY Dóra Kanizsa DKK 1 0
117. JÓZAN Ágota 4-5 Ceglédi EKK 1 0
118. OROS Laura Kanizsa DKK 1 0
119. GÓTH Gina 2-3 ZTE NKK 1 0
120. PAP Regina 5 Atomerõmû-Szekszárd 1 0
121. FARKASINSZKI Orsolya 5 DKSK 1 0
122. NÉMETH Bernadett 1-2 UNIQA-Euroleasing Sopron 1 0
123. SZAMOSI Amadea 4-5 Pécs 2010 2 0
124. HORVÁTH Enikõ 3 ELTE-BEAC Újbuda 1 0
125. ZSÍROS Líza 4-5 Szeged KE 1 0
126. SÁNDOR Ivett 1-2 DKSK 2 0
127. SZONDY Dóra 1 BSE-FCSM 1 0
128. VELKEY Krisztina 3 Vasas-Basket 1 0
129. FEJES Réka 3-4 Atomerõmû-Szekszárd 2 0
130. SZEMERÉDI Krisztina 1-2 Atomerõmû-Szekszárd 1 0
131. TÓTH Alexandra SMAFC-NYME 1 0
132. FUISZ Viktória 2-3 Kanizsa DKK 1 0
133. BALLA Dorottya 2-3 Pécs 2010 1 0
134. SZABÓ Bettina 1-2 DKSK 2 0
135. VARGA Zsófia 3-4 ZTE NKK 1 0
136. KATONA Luca 2-3 SMAFC-NYME 1 0
137. SOSNOWSKA Klaudia 3-4 Ceglédi EKK 1 0
138. ORBÁN Katinka 1-2 Ceglédi EKK 1 0
139. TAMÁS Rita 2-3 FTC 2 0
140. MARIC Sonja Atomerõmû-Szekszárd 1 0
141. PÉNZES Kinga 2 Pécs 2010 1 0
142. TAKÁTS Alexandra SMAFC-NYME 1 0
143. KOBOLÁK Cintia 3 Ceglédi EKK 1 0
144. MANSARE Anna Manty 4-5 Vasas-Basket 1 0
145. RUTTNER Réka 4-5 Ceglédi EKK 1 0
146. FÜRÉSZ Emőke 2-3 Szeged KE 1 0
147. NÉMETH Enikõ SMAFC-NYME 1 0
148. DUKAI Alexandra 1-2 ZTE NKK 1 0
149. SZABÓ Flóra 4 Vasas-Basket 1 0
150. ÕÅ·« 3-4 UNI SEAT Gyõr 1 0
151. SIMON Viktória Kanizsa DKK 1 0
152. KOVÁTS Nóra 1-2 ELTE-BEAC Újbuda 1 0
153. KÁROLYI Andrea 2-3 BSE-FCSM 1 0
154. OLASZ Adriána Kanizsa DKK 1 0
155. HORVÁTH Zsófia 4-5 ZTE NKK 2 0
156. TIBA Klára 3 BSE-FCSM 1 0
157. KERÉKGYÁRTÓ Dorisz SMAFC-NYME 1 0
158. CHRISTINE QUIGLEY ALEXANDRIA 2 Pécs 2010 1 0
159. GORJANÁCZ Ágnes 3 Bajai NKK 1 0
160. CSEH-SZOMBATHY Flóra 2-3 ELTE-BEAC Újbuda 1 0
161. HOLINGSVORTH KUANITRA 5 UNI SEAT Gyõr 2 0


Tabella
Get the Flash Player to see this player.

A szövetség hivatalos médiatámogatója
Nemzeti Sport
 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


BAJNOKSÁGOK - FELNŐTT

BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS

  • MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok