MKOSZ
magyar angol
FELIRATKOZÁS A HÍRLEVÉLRE
Férfi
NB I.
A csoport
Női
NB I.
A csoport
Ranglisták - Amatőr Női NB Nyugati csoport

Amatőr Női NB Nyugati csoport - minimum 9 lejátszott mérkőzés

Blokk
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. BARNAI Judit 5 FTC II. 16 2,44
2. GÓTH Gina 2-3 Zala Volán TE 15 1,53
3. FEJES Fruzsina 4-5 FTC II. 15 1,53
4. ANGA Zsófia PEAC 15 1,27
5. MESTER Nikoletta 3-4 Zala Volán TE 14 0,93
6. HEIZER Andrea Tata 18 0,78
7. SIMON Anikó 4-5 Szekszárd II. 15 0,73
8. MÜLLER Melinda 3-4 FTC II. 16 0,69
9. RAUSCH Anikó Tatabánya 11 0,64
10. MOLNÁR Anna Szombathely 13 0,62
11. VÁNDOR Szilvia 4 FTC II. 13 0,62
12. DARA Lilla 3-4 Autópark PVSK 12 0,58
13. BOCSKOR Réka Tata 14 0,57
14. RÉDER Anita PEAC 16 0,56
15. KIS Virág 5 Kanizsa DKK 18 0,5
16. ZOTTL Viktória SMAFC-NYME 17 0,41
17. KOVÁCS Borbála 2 FTC II. 15 0,4
18. WOLF Rebeka Szekszárd II. 16 0,38
19. FEKETE Csilla 1-2 Kanizsa DKK 18 0,33
20. SÁRKÖZI Georgina 2-3 SMAFC-NYME 18 0,33
21. BICZÓ Nikolett Tatabánya 9 0,33
22. SZABO-HAKLITS Zsuzsanna Szombathely 9 0,33
23. FEJES Krisztina SMAFC-NYME 16 0,31
24. ÁRVAY Júlia 3-4 Szekszárd II. 16 0,31
25. VARGA Cecilia Szekszárd II. 13 0,31
26. DOMOKOS Fanni Zala Volán TE 10 0,3
27. FUISZ Viktória 3 Kanizsa DKK 18 0,28
28. FEKETE Fruzsina 2-3 Tata 18 0,28
29. RUPPERT Noémi 4-5 PEAC 11 0,27
30. HANDLER Kinga Szombathely 15 0,27
31. PÁLFFY Dóra Zala Volán TE 15 0,27
32. SERI Éva PEAC 16 0,25
33. VELKEY Eszter 3 SMAFC-NYME 16 0,25
34. IZSÓ Eszter Tatabánya 9 0,22
35. JAGARICS Anett Kanizsa DKK 18 0,22
36. HORVÁTH Petra Szombathely 15 0,2
37. KISS Csenge Tata 16 0,19
38. PÉNZES Kitti PEAC 16 0,19
39. SUGA Anett SMAFC-NYME 11 0,18
40. ORSÓS BOGDÁN Lívia Tata 17 0,18
41. MAGYAR Alexandra 3-4 Zala Volán TE 12 0,17
42. KOVÁCS Petra Autópark PVSK 13 0,15
43. NAGY Bettina Autópark PVSK 14 0,14
44. GAÁL Zsófia 2 Tatabánya 14 0,14
45. MILLNER Dalma 4-5 FTC II. 15 0,13
46. SCHÖNHARDT Lilla 1-2 Szekszárd II. 16 0,13
47. MOLNÁR Fanni 4-5 Autópark PVSK 16 0,13
48. KATONA Luca 2-3 SMAFC-NYME 9 0,11
49. WIESNER Fanni 3 Szekszárd II. 10 0,1
50. PRIOL Kinga 1-2 Autópark PVSK 10 0,1
51. VÁSÁRHELYI Kinga 4 Tatabánya 11 0,09
52. KISS Dorottya Tatabánya 11 0,09
53. KERÉKGYÁRTÓ Dorisz SMAFC-NYME 11 0,09
54. KLEMENCSICS Nikolett SMAFC-NYME 12 0,08
55. STUDER Zsuzsa 1-2 Szekszárd II. 14 0,07
56. DUKAI Alexandra 1-2 Zala Volán TE 14 0,07
57. BAKA Zsófia PEAC 14 0,07
58. PÁLMAI Nóra Tata 15 0,07
59. SZALAI Dóra 1-2 Szombathely 15 0,07
60. BENCZE Vivien 2 Szombathely 15 0,07
61. BAKÓ Borbála Luca 1 Tata 16 0,06
62. BICSKEI Flóra 3-4 Szombathely 16 0,06
63. LAKATOS Dóra 2-3 FTC II. 17 0,06
64. KISS Judit Tata 13 0
65. RAUS Barbara PEAC 16 0
66. SZEKERES Kinga 2-3 Zala Volán TE 12 0
67. TÓTH Alexandra SMAFC-NYME 13 0
68. RAUS Vivienn 2-3 Autópark PVSK 15 0
69. NAGY Dóra Kanizsa DKK 9 0
70. RAGATS Anna SMAFC-NYME 9 0
71. BALIGA Barbara FTC II. 15 0
72. SZŰCS Réka 1-2 Autópark PVSK 15 0
73. TAKÁCS Fruzsina Zala Volán TE 12 0
74. MURAKÖZY Borbála Tatabánya 14 0
75. KÖVÉR Dorina Szekszárd II. 17 0
76. VÉGH Patrícia 3 Autópark PVSK 9 0
77. URBÁN Vanda FTC II. 17 0
78. CSICSÓK Emese PEAC 16 0
79. GERGÁCZ Eszter 3-4 Zala Volán TE 13 0
80. NAGY Dóra Tatabánya 11 0
81. OLASZ Adriána Kanizsa DKK 18 0
82. REIZMÜLLER Rebeka Zala Volán TE 9 0
83. TAKÁTS Dalma SMAFC-NYME 12 0
84. BALLA Dorottya 2-3 Autópark PVSK 11 0
85. FÖLDI Gyöngyvér Szombathely 10 0
86. HARTMANN Virág Autópark PVSK 12 0
87. RAJKAI Réka Kanizsa DKK 14 0
88. KERTI Adrienn PEAC 12 0
89. SUPPÁN Anna 3-4 FTC II. 12 0
90. SIMON Viktória Kanizsa DKK 12 0
91. BALLA Dóra Szilvia Autópark PVSK 11 0
92. KÁLMÁN Enikő SMAFC-NYME 16 0
93. HEGYI Vivien Kanizsa DKK 18 0
94. FÜLÖP Lídia FTC II. 11 0
95. FÜLÖP Laura Zala Volán TE 13 0
96. MÁCSIk Nikolett Szekszárd II. 16 0
97. ORBÁN Johanna 3 Szombathely 17 0
98. JURKÓ Noémi Kanizsa DKK 18 0
99. DOBSA Judit Tata 16 0
100. IGNÁCZ Dorottya PEAC 15 0
101. TAKÁTS Alexandra SMAFC-NYME 14 0
102. SZÁNTÓ Dominika Szekszárd II. 12 0
103. ERŐS Fruzsina 1-2 Autópark PVSK 14 0
104. OROS Laura Kanizsa DKK 18 0


Tabella