Név:
E-mail:
Ranglisták - Női NB I. A csoport - 2011/2012

Minimum 11 lejátszott mérkőzés

Pont
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. HADZOVIC Brankica 1-2 DKSK 22 17.59
2. QUIGLEY Alexandria 2 Pécs 2010 22 16.68
3. SCEKIC Maja 1-2 Bajai NKK 22 16.14
4. Murphy S 4-5 Pécs 2010 22 16.09
5. TEILANE Anita 5 Vasas-Basket 22 15.86
6. SKORIC Maja 3-4 DKSK 22 14.18
7. FARKASINSZKI Orsolya 4-5 DKSK 19 13.47
8. SZONDY Dóra 1 BSE-FCSM 22 13.32
9. ORBÁN Katinka 1-2 Ceglédi EKK 22 12.86
10. KURASOVA Olexandra 3 UNIQA-Euroleasing Sopron 19 12.58
11. CVETANOVIC Milica 5 Atomerõmû-Szekszárd 21 12.48
12. RASHEED Rita Salwa 3 UNI SEAT Gyõr 22 12.36
13. BUJDOSÓ Nóra 3 UNI SEAT Gyõr 22 12.32
14. KRNJIC Sara 4-5 UNIQA-Euroleasing Sopron 22 12
15. HOLINGSVORTH Kuanitra 5 UNI SEAT Gyõr 16 11.69
16. CYMMER Katarzyna 1-2 Ceglédi EKK 22 11.59
17. CSICSAI Kata 2 ELTE-BEAC Újbuda 15 11.47
18. SZÉLESY Judit 2-3 ZTE NKK 22 11.32
19. TURÓCZI Nikolett 4-5 FTC 22 10.91
20. BUKOVSZKI Mónika 1 ZTE NKK 22 10.68
21. CZUKOR Tünde 3 ZTE NKK 21 10.67
22. ZSOVÁR Orsolya 1-2 ZTE NKK 19 10.47
23. CIGLAR Iva 1 UNI SEAT Gyõr 22 10.32
24. SUJANOVA Edita UNI SEAT Gyõr 13 10.31
25. RAKSÁNYI Krisztina 1-2 Pécs 2010 22 10.23
26. SZLIMÁK Hajnalka 3-4 FTC 20 10.2
27. SZABÓ Petra 3-4 Bajai NKK 22 10.14
28. ENGLERT Orsolya 1-2 FTC 21 10
29. SZEMERÉDI Krisztina 1-2 Atomerõmû-Szekszárd 20 9.95
30. BOZÓKI Bettina 4-5 Bajai NKK 22 9.91
31. SIMON Zsófia 2-3 UNI SEAT Gyõr 19 9.84
32. SZEPSI Gina 1-2 Bajai NKK 22 9.77
33. KRIVACEVIC Tijana 4 UNIQA-Euroleasing Sopron 14 9.71
34. BÁLINT Réka 3 Atomerõmû-Szekszárd 22 9.68
35. SZALAY Virág 1 ZTE NKK 22 9.64
36. FEGYVERNEKY Zsófia 1-2 UNIQA-Euroleasing Sopron 21 9.43
37. HORTI Dóra 5 UNIQA-Euroleasing Sopron 22 9.32
38. ADAMECZ Lilla 2-3 Vasas-Basket 18 9.28
39. KATONA Zsófia 1-2 ELTE-BEAC Újbuda 22 8.91
40. SZÁSZ Emese 1 ELTE-BEAC Újbuda 22 8.86
41. SEMSEI Barbara 1 UNI SEAT Gyõr 11 8.82
42. PILAV Aida 4 Pécs 2010 11 8.73
43. DOBROWOLSKA Marta 3-4 Ceglédi EKK 22 8.73
44. ZSÁMÁR Judit 3 ELTE-BEAC Újbuda 22 8.68
45. HORVÁTH Lilla 4 Pécs 2010 21 8.62
46. SOSNOWSKA Klaudia 3-4 Ceglédi EKK 18 8.56
47. FŰRÉSZ Diána 1-2 UNIQA-Euroleasing Sopron 22 8.46
48. SERBÁN Anett 5 Ceglédi EKK 22 8.27
49. VARGA Zsófia 3-4 ZTE NKK 21 8.05
50. THEODORÁN Alexandra 2-3 Bajai NKK 22 7.96
51. HORVÁTH Zsófia 5 ZTE NKK 20 7.7
52. KOVÁCS Krisztina 3 FTC 18 7.67
53. FEJES Réka 3-4 Atomerõmû-Szekszárd 21 7.57
54. REINER Dóra 3 DKSK 20 7.55
55. MANSARE Anna Manty 4 Vasas-Basket 22 7.27
56. SONYÁK Zita 1-2 BSE-FCSM 21 7.24
57. ZAVECZ Hanna 2-3 UNIQA-Euroleasing Sopron 20 7.15
58. PÁL Szandra 1-2 Vasas-Basket 22 7.14
59. TAMÁS Rita 2-3 FTC 22 7.05
60. HAVASI Virág 3 ELTE-BEAC Újbuda 22 6.86
61. ŐRI Györgyi 1-2-3 UNI SEAT Gyõr 14 6.71
62. RUJÁK Nóra 1-2 FTC 22 6.46
63. SZABÓ Fanni 1-2 UNIQA-Euroleasing Sopron 20 6.45
64. ZELE Dorina 2 Atomerõmû-Szekszárd 22 6.41
65. HEGEDŰS Mónika 4 BSE-FCSM 22 6.41
66. BUDIMIR Jelena 5 DKSK 18 6.39
67. SZAMOSI Amadea 4-5 Pécs 2010 20 6.3
68. RUSSAI Petra 3-4 FTC 22 6.27
69. ORSÓ Viktória 1-2 BSE-FCSM 22 5.55
70. SAROK Nikolett 2-3 Pécs 2010 19 5.47
71. LACZI Edit 3 Pécs 2010 20 5.45
72. BAKSA Bettina 1 Atomerõmû-Szekszárd 22 5.41
73. SÜLE Krisztina 2 FTC 19 5.21
74. RUTTNER Zsóka 2-3-4 Ceglédi EKK 22 5.09
75. TAMIS Dorottya 1 Atomerõmû-Szekszárd 11 5.09
76. LICSKAI Zsófia 4-5 UNIQA-Euroleasing Sopron 21 5
77. HORVÁTH Szilvia 3 ELTE-BEAC Újbuda 22 4.96
78. BAJNÓCZI Viktória 3 Vasas-Basket 22 4.91
79. BAGI Melinda 5 BSE-FCSM 22 4.86
80. MEDGYESSY Dóra 1 Atomerõmû-Szekszárd 21 4.81
81. TIBA Klára 3 BSE-FCSM 22 4.68
82. LAKLÓTH Anna 2 UNI SEAT Gyõr 22 4.59
83. DEMETER Anita 1-2 Atomerõmû-Szekszárd 21 4.43
84. TÖRÖK Szilvia 1 Pécs 2010 17 4.41
85. PUSZTAI Sára 1 Vasas-Basket 21 4.38
86. AMBRUS Szandra 2-3 ZTE NKK 17 4.29
87. RUTTNER Réka 3-4-5 Ceglédi EKK 21 4.1
88. FÜRTÖS Kata 1 UNI SEAT Gyõr 11 4.09
89. OCSENÁS Barbara 1-2 DKSK 18 3.94
90. VINCZE Viktória 4-5 UNI SEAT Gyõr 17 3.65
91. HORVÁTH Enikõ 1-3 ELTE-BEAC Újbuda 15 3.6
92. SZABÓ Flóra 4 Vasas-Basket 19 3.58
93. BRIXEL Mónika 3-5 ELTE-BEAC Újbuda 18 3.56
94. NAGY Dóra 1 UNI SEAT Gyõr 11 3.55
95. KOBOLÁK Cintia 4-5 Ceglédi EKK 21 3.48
96. MIHÁCZI Diána 1 BSE-FCSM 18 3.28
97. KOVÁCS Dóra 3-4 Bajai NKK 13 3.08
98. CZANK Tímea 2 UNIQA-Euroleasing Sopron 20 3
99. KOVALCSIK Emese 5 Vasas-Basket 13 2.85
100. KÜHN Anna 3-4 Bajai NKK 21 2.57
101. KATONA Szidónia 2 Vasas-Basket 21 2.57
102. VUKOV Szonja 4 BSE-FCSM 18 2.56
103. VÁGVÖLGYI Petra 3-4 UNIQA-Euroleasing Sopron 11 2.55
104. SZABÓ Vivien 4-5 BSE-FCSM 15 2.53
105. BÖRÖNDY Vivien 1-2 UNIQA-Euroleasing Sopron 12 2.42
106. MÁNYOKY Judit 1-2 Vasas-Basket 18 2.28
107. KÁNTOR Adrienn 3 DKSK 18 2.22
108. VELKEY Krisztina 3 Vasas-Basket 21 2.19
109. GORJANÁCZ Ágnes 2 Bajai NKK 20 2.15
110. CZIRJÁK Noémi 1 DKSK 13 2
111. CSUTORÁS Fanni 2-3 Pécs 2010 14 2
112. LUGOSI Zsuzsa 3 DKSK 12 2
113. FERENCZ Andrea 2 Bajai NKK 20 2
114. KARLÓCAI Julianna 4 BSE-FCSM 14 1.86
115. CSEH-SZOMBATHY Flóra 2-3 ELTE-BEAC Újbuda 20 1.6
116. VARGA Barbara 3-4-5 BSE-FCSM 12 1.58
117. HAJDÚ Zsanett 3 Atomerõmû-Szekszárd 20 1.45
118. SZABÓ Bettina 2 DKSK 15 1.4
119. RAKOLCZAI Beatrix 2-3 ELTE-BEAC Újbuda 18 1.22
120. FILIPOWICZ Dóra 2-3 Ceglédi EKK 18 1.06
121. BALLA Dorottya 2-3 Pécs 2010 14 0.64
122. KOCH Dóra 1-2 Vasas-Basket 11 0.55


Tabella
Get the Flash Player to see this player.

A szövetség hivatalos médiatámogatója
Nemzeti Sport
 OLDALTÉRKÉP


MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok