Név:
E-mail:
 SBS OSTRAVA  
 PCSI VSK AKADM.  
2018/02/17 :
Férfi NB II. Nyugat
 Dombóvár  
 Kap.  
2018/02/17 18:00
Férfi NB II. Nyugat
 Marcali  
 BKG-VMG DSE  
2018/02/17 19:00
Férfi NB II. Nyugat
 ZTE  
 Ricsilla Sport  
2018/02/17 19:00
Férfi NB II. Közép A
 Bikák KK U23  
 Szentendrei KS.  
2018/02/17 18:00
Férfi NB II. Közép B
 MAFC-Csepel  
 GEAC-SZIE  
2018/02/17 18:00
Férfi NB II. Közép B
 ELTE-BEAC  
 Malév SC  
2018/02/17 18:30
Fiú Junior, Regionális
 Szentesi KK  
 Békéscsabai KK.  
2018/02/17 10:00
Fiú Junior, Regionális
 Dunaújvárosi  
 Bonyhádi KSE  
2018/02/17 18:00
Fiú Kadett, Alsóház, Nyugat
 Zalakerámia ZT.  
 Soproni Sporti.  
2018/02/17 11:00
Fiú Serdülő
 Soproni Sporti.  
 Dombóvári Kosá.  
2018/02/17 11:00
Fiú Serdülő
 Bajai Bácska F.  
 Kaposvári KK D.  
2018/02/17 11:00
Fiú Serdülő
 Kecskeméti Kos.  
 Debreceni KA/A  
2018/02/17 11:00
Fiú Serdülő
 Budapesti Honv.  
 SZEDEÁK / A  
2018/02/17 11:00
Fiú Serdülő
 Nyíregyházi Sp.  
 Nyíregyházi Ké.  
2018/02/17 11:00
Fiú Serdülő
 Vasas Akadémia.  
 Szombathelyi S.  
2018/02/17 12:45
Fiú Serdülő
 Dávid Kornél  
 Paksi Harcosok.  
2018/02/17 12:45
Fiú Serdülő
 Szolnoki Sport.  
 Zsíros Akadémi.  
2018/02/17 12:45
Fiú Serdülő
 Lehel Kosársul.  
 Szerencs VSE  
2018/02/17 12:45
Fiú Serdülő
 Kiss Lenke KS  
 Kecskeméti Kos.  
2018/02/17 12:45
Fiú Serdülő
 Paksi Harcosok.  
 Bajai Bácska F.  
2018/02/17 16:00
Fiú Serdülő
 Debreceni KA/A  
 Szolnoki Sport.  
2018/02/17 16:00
Fiú Serdülő
 Szombathelyi S.  
 Soproni Sporti.  
2018/02/17 17:00
Fiú Serdülő
 Szerencs VSE  
 Budapesti Honv.  
2018/02/17 17:00
Fiú Serdülő
 Nyíregyházi Ké.  
 Kecskeméti Kos.  
2018/02/17 17:00
Fiú Serdülő
 Dávid Kornél  
 Kaposvári KK D.  
2018/02/17 17:45
Fiú Serdülő
 Kecskeméti Kos.  
 Zsíros Akadémi.  
2018/02/17 17:45
Fiú Serdülő
 Vasas Akadémia.  
 Dombóvári Kosá.  
2018/02/17 18:45
Fiú Serdülő
 Lehel Kosársul.  
 SZEDEÁK / A  
2018/02/17 18:45
Fiú Serdülő
 Kiss Lenke KS  
 Nyíregyházi Sp.  
2018/02/17 18:45
Fiú Serdülő, Regionális
 Szedeák / B  
 Vásárhelyi Bik.  
2018/02/17 83:0
Fiú Serdülő, Regionális
 Budafoki KK  
 BLF KK  
2018/02/17 84:5
Fiú Serdülő, Regionális
 Debreceni KA/B  
 Tiszaújvárosi  
2018/02/17 90:0
Fiú Serdülő, Regionális
 Pápai KC  
 Celldömölki Ti.  
2018/02/17 90:0
Fiú Serdülő, Regionális
 Budapest Baske.  
 Ziccer KS  
2018/02/17 90:0
Fiú Serdülő, Regionális
 Nagyk?rösi Sól.  
 Pityke KSE  
2018/02/17 90:0
Fiú Serdülő, Regionális
 Tatai SE  
 VUKE - Veszpré.  
2018/02/17 10:00
Fiú Serdülő, Regionális
 Egri VSI KOK/A  
 Hajdúböszörmén.  
2018/02/17 10:00
Fiú Serdülő, Regionális
 Beszterce KK  
 DIFE KK  
2018/02/17 10:30
Fiú Serdülő, Regionális
 Budaörsi DSE  
 KKS  
2018/02/17 10:30
Fiú Serdülő, Regionális
 ELITE Basket T.  
 Budapest Baske.  
2018/02/17 10:30
Fiú Serdülő, Regionális
 Kisújszállási  
 Szedeák / B  
2018/02/17 10:30
Fiú Serdülő, Regionális
 Alba Fehérvár  
 MTE 1904  
2018/02/17 10:45
Fiú Serdülő, Regionális
 Debreceni KA D.  
 Salgótarjáni  
2018/02/17 11:00
Fiú Serdülő, Regionális
 GYKSE Szekszár.  
 Kanizsa KK  
2018/02/17 11:00
Fiú Serdülő, Regionális
 Karcagi SE  
 Békési SZSK  
2018/02/17 11:00
Fiú Serdülő, Regionális
 Dávid Kornél  
 OSE Lions/B  
2018/02/17 12:00
Fiú Serdülő, Regionális
 Ziccer KS  
 ELITE Basket T.  
2018/02/17 12:00
Fiú Serdülő, Regionális
 NYKK-Eötvös/A  
 Mez?csáti DSE  
2018/02/17 12:00
Fiú Serdülő, Regionális
 MEAFC /B  
 Lehel Kosársul.  
2018/02/17 12:30
Fiú Serdülő, Regionális
 Vásárhelyi Bik.  
 Kisújszállási  
2018/02/17 12:30
Fiú Serdülő, Regionális
 Bonyhádi KSE  
 Kaposvári KK D.  
2018/02/17 12:45
Leány Junior, Regionális
 Pénzügy?r SE  
 Ceglédi EKK  
2018/02/17 14:00
Leány Junior, Regionális
 Százhalombatta.  
 Szombathelyi S.  
2018/02/17 15:30
Ranglisták - Férfi NB II. Kelet - 2017/2018

Minimum 6 lejátszott mérkőzés

Pont
P. Név Csapat M. Érték
1. NAGY Csaba Békési SZSK U23 13 29.62
2. VARGA Ádám DEAC 9 26.78
3. MILENKOVIC Nikola Szentesi KK 12 24
4. ZSIROS Gábor Mezõberényi KK 13 24
5. SOLEVIC Nikola Mezõberényi KK 13 22.31
6. ROSTÁS Gábor Vásárhelyi Kosársuli II. 10 22.2
7. ASSAF Aiman PRIMA SE II. 12 22.17
8. MAROSI Ottó PRIMA SE II. 12 21.42
9. LUDÁNYI Balázs Gyulai Color 9 20.67
10. VAS Viktor DEAC 12 20.42
11. ASSAF Eyad PRIMA SE II. 11 20.18
12. KIS MOLNÁR Zoltán Vásárhelyi Kosársuli II. 10 19.5
13. RUDNER Gábor Szolnoki Olaj KK 11 18.73
14. ERDEI Ádám DEAC 12 18.58
15. TAKÁCS Máté Sunshine-NYIKSE 11 18
16. SZÉLL Gábor DEAC II. 11 17.45
17. SZÕKE Péter MEAFC II. 13 17
18. HEGEDÛS Gergely Ceglédi KE 13 16.23
19. DR. FAZEKAS Csaba MEAFC II. 8 16.13
20. VUJADINOVIC Vladimir Szentesi KK 12 16.08
21. HAJDÚ Zoltán Gyulai Color 11 15.91
22. CZIFRÁK Csaba Békéscsaba 9 15.44
23. NAGY Lajos DEAC II. 12 15.17
24. NAGY Ádám DEAC II. 9 15
25. KÓKAI Dávid Szolnoki Olaj KK 15 14.47
26. SAVIC Brane Sunshine-NYIKSE 11 14.45
27. MÁNDOKI Tamás Ceglédi KE 13 14.38
28. PÉK Dávid DEAC 12 14.25
29. FARKASINSZKI Gábor Sunshine-NYIKSE 7 14.14
30. EGRI Viktor DEAC II. 10 14
31. MAGYAR László MEAFC II. 8 13.5
32. SZABÓ Norbert Szolnoki Olaj KK 12 12.75
33. NEMES Péter Ceglédi KE 8 12.63
34. DR. FEJES János MEAFC II. 13 12.38
35. MONDZINGER Márk Ceglédi KE 13 12.38
36. GAÁL Róbert Ceglédi KE 13 12.08
37. TAKÁCS Dániel DEAC 8 12
38. BOTOS Roland Benjámin Békéscsaba 12 11.5
39. TAIWO Samuel Szolnoki Olaj KK 13 11.46
40. BERKICS Máté Ceglédi KE 13 11.46
41. UTASI Gábor Vásárhelyi Kosársuli II. 6 11
42. NÁDASI Endre MEAFC II. 10 11
43. SZÕKE Gábor MEAFC II. 10 11
44. HORVÁTH Marcell MEAFC II. 9 10.89
45. PIUKOVICS Patrik Mirkó Békési SZSK U23 6 10.5
46. VÁCZI Mihály Gyulai Color 11 10.27
47. ZAJÁCZ Krisztián Sunshine-NYIKSE 11 10.09
48. ONDIMA Olivér Szolnoki Olaj KK 13 9.92
49. SIPTER Dániel BKGDSE 7 9.86
50. GURA Norbert Békéscsaba 11 9.82
51. REZÁK Tamás Ceglédi KE 13 9.77
52. KOVÁCS Imre DEAC 9 9.67
53. PALI Dávid PRIMA SE II. 12 9.5
54. FEKETE István Tamás BKGDSE 12 9.5
55. SIPAKI István Békési SZSK U23 12 9.33
56. ASZTALOS István Sunshine-NYIKSE 11 9.18
57. CSÁK Bence Szolnoki Olaj KK 13 9.15
58. SALAMON Tamás Békéscsaba 11 8.73
59. FÖLDESI Norbert Sunshine-NYIKSE 10 8.6
60. JAKAB Tibor DEAC II. 6 8.5
61. IGNÁCZ János Mezõberényi KK 12 8.33
62. SZÛCS Gergõ Bendegúz Békéscsaba 12 8.33
63. SZTRIHA István Békéscsaba 7 8.29
64. BECSKY István DEAC 11 8.27
65. CSOMA Lóránd DEAC II. 12 8.08
66. KENÉZ Balázs Vásárhelyi Kosársuli II. 7 8
67. ANDA Dávid Szolnoki Olaj KK 14 7.79
68. RUDNER Dávid Békéscsaba 10 7.7
69. BARTUCZ Csaba Vásárhelyi Kosársuli II. 9 7.56
70. SZEKERES József Mezõberényi KK 7 7.29
71. TÓTH Tamás MEAFC II. 9 7.22
72. HELGASON Pall PRIMA SE II. 10 7.2
73. JANCSIKA Árpád Békéscsaba 11 7.09
74. FRIKKER Marcell Szolnoki Olaj KK 13 7
75. DR. SNEIDER Zoltán MEAFC II. 11 7
76. TÓTH Csaba Békési SZSK U23 11 6.73
77. BÁNSZKI Róbert Békési SZSK U23 11 6.64
78. SERES Imre BKGDSE 13 6.54
79. CEJAN Kastriot BKGDSE 9 6.44
80. KOVÁCS István DEAC II. 10 6.4
81. KIS Sándor Mezõberényi KK 13 6.31
82. HORVÁTH Bence Sunshine-NYIKSE 7 6.29
83. DR FEJES Péter DEAC II. 6 6.17
84. GREZSA Bence Vásárhelyi Kosársuli II. 8 6
85. KOVÁCS Ádám Levente Békési SZSK U23 15 6
86. NÉMETH Kornél Mezõberényi KK 11 5.82
87. SZABÓ Attila PRIMA SE II. 9 5.78
88. RÁCZ András DEAC 9 5.78
89. VEJINOVIC Sasa Vásárhelyi Kosársuli II. 7 5.71
90. ZILINYI Zsombor DEAC II. 9 5.44
91. GYARMAT Imre Zsolt Gyulai Color 7 5.43
92. PLAVECZ Adrián Békési SZSK U23 12 5.17
93. DRÁVAI Tamás Szentesi KK 12 5
94. BÍRÓ László BKGDSE 11 5
95. NAGY Dömötör Szolnoki Olaj KK 11 4.82
96. KOVÁCS Árpád Mezõberényi KK 13 4.62
97. FARAGÓ Gergõ BKGDSE 7 4.57
98. VISINKA Dominik Szentesi KK 12 4.5
99. PÁLUR Máté PRIMA SE II. 12 4.42
100. NYIRI Péter Sunshine-NYIKSE 9 4.33
101. FÖLDI Mihály Mezõberényi KK 13 4.31
102. CSIRPÁK Patrik Sunshine-NYIKSE 11 4.27
103. DEMECS Máté Ceglédi KE 13 4.15
104. BENCSIK Bertold Patrik Békéscsaba 11 4.09
105. BELEZNAI István Gyulai Color 12 4
106. NAGY Norbert DEAC 9 4
107. MAROSSY Arnold Szentesi KK 11 3.91
108. GROSKA Ádám Sunshine-NYIKSE 11 3.91
109. HALÁSZ Mihály BKGDSE 10 3.7
110. NAGY Dominik László Vásárhelyi Kosársuli II. 6 3.67
111. GÉMES Imre Szentesi KK 9 3.56
112. NÓGRÁDI Zsolt Békési SZSK U23 11 3.45
113. SCHIFFERT Balázs Gyulai Color 11 3.18
114. GONDA Dávid János BKGDSE 8 3.13
115. BUJÁKI Dániel Szolnoki Olaj KK 13 3
116. RUNA Tamás Békéscsaba 9 3
117. KÚTVÖLGYI Csaba Szentesi KK 11 2.91
118. HAWRLANT Benjamin PRIMA SE II. 11 2.91
119. OLÁH Márton DEAC 13 2.77
120. MÁCSAI Krisztián Szentesi KK 7 2.71
121. SZÁSZ Jonatán PRIMA SE II. 12 2.58
122. GYEPES Gergõ Gyulai Color 13 2.46
123. MÓRA Attila Ceglédi KE 7 2.43
124. TÖRÖK Csaba BKGDSE 6 2.17
125. BALOG Tamás Békési SZSK U23 13 2.15
126. ELEK András Vásárhelyi Kosársuli II. 9 2.11
127. GAJDA Gergõ BKGDSE 11 2.09
128. ÁRON Zsolt MEAFC II. 13 2.08
129. BENYOVSZKI Mihály Mezõberényi KK 12 1.92
130. ANTAL Tamás Szentesi KK 12 1.75
131. BLASKOVICS Áron Szentesi KK 12 1.67
132. MAGYAR Bálint Mezõberényi KK 10 1.5
133. DOBOZY Róbert Ceglédi KE 13 1.15
134. HORVÁTH Balázs Békési SZSK U23 12 0.92
135. BRAZOWSKI Jonathan PRIMA SE II. 11 0.64
136. VELKEY Lõrinc DEAC II. 9 0.22
137. SZABÓ András Vásárhelyi Kosársuli II. 10 0.2
138. OLÁH Roland Gyulai Color 10 0
139. Barna György Gyulai Color 20 0


Tabella
Get the Flash Player to see this player.

A szövetség hivatalos médiatámogatója
Nemzeti Sport
 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


BAJNOKSÁGOK - FELNŐTT

BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS

  • MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok