Név:
E-mail:
Férfi NB I. B 17-24.
 Eger  
 SMAFC  
2016/04/29 18:00
Férfi NB I. B 17-24.
 Eger  
 SMAFC  
2016/04/29 18:00
Férfi NB II. Kö A
 TFSE  
 Zsíros Akadémi.  
2016/04/29 19:00
Férfi NB II. Kö A
 Közgáz/B  
 Gödi SE  
2016/04/29 19:40
Férfi NB II. Kö B
 FSzSE  
 Toldy Viziváro.  
2016/04/29 20:30
Fiú egyetemi, Rájátszás
 Győr  
   
2016/04/29 19:00
Fiú U20 - Döntő
 PVSK  
 Vasas  
2016/04/29 14:00
Fiú U20 - Döntő
 PVSK  
 Vasas  
2016/04/29 14:00
Fiú U20 - Döntő
 Szolnok  
 MTK  
2016/04/29 16:00
Fiú U20 - Döntő
 Szolnok  
 MTK  
2016/04/29 16:00
Férfi NB I. A, Play-out
 MAFC  
 NYKK  
2016/04/30 18:00
Férfi NB II. Kö A
 Treff 07 SE  
 Monori SE  
2016/04/30 16:00
Férfi NB II. Kö A
 BLF Palota  
 Dunaharaszti  
2016/04/30 17:00
Férfi NB II. Kö A
 Malév SC  
 BKG DSE  
2016/04/30 17:00
Férfi NB II. Kö A
 ELTE-BEAC Újbu.  
 MAFC  
2016/04/30 18:30
Férfi NB II. Kö B
 BC Csepel  
 Nagyk?rös  
2016/04/30 18:00
Amatőr Női NB I. 1-8.
 NyKS  
 TFSE  
2016/04/30 17:00
Amatőr Női NB I. 1-8.
 MTK  
 Vasas Akadémia.  
2016/04/30 18:00
Amatőr Női NB I. 9-16.
 Baja  
 PINKK SE  
2016/04/30 16:00
Amatőr Női NB I. 9-16.
 Baja  
 PINKK SE  
2016/04/30 16:00
Fiú egyetemi, Rájátszás
   
 Győr  
2016/04/30 10:00
Leány kadett
 Török Flóris  
 DVTK-ÉLKSK  
2016/04/30 14:30
Leány kadett
 Kecskeméti Kos.  
 Szeged KE  
2016/04/30 16:00
Férfi NB II. Kö A
 Százhalombatta.  
 Kandó FSC  
2016/05/01 17:00
Férfi NB II. Kö B
 HKK-Bikák  
 Budaörsi DSE  
2016/05/01 16:00
Férfi NB II. Kö B
 Öregkaszások  
 MAFC BME  
2016/05/01 17:00
Férfi NB II. Kö B
 Megyeri Tigris.  
 MAFC Martos  
2016/05/01 18:00
Amatőr Női NB I. 1-8.
 BKG DSE  
 ELTE-BEAC Újbu.  
2016/05/01 16:00
Amatőr Női NB I. 1-8.
 DEAC  
 Tatabánya  
2016/05/01 17:30
Amatőr Női NB I. 9-16.
 Szeged  
 Kecskemét  
2016/05/01 13:30
Amatőr Női NB I. 9-16.
 Szeged  
 Kecskemét  
2016/05/01 13:30
Amatőr Női NB I. 9-16.
 Kanizsa  
 DVTK  
2016/05/01 14:00
Amatőr Női NB I. 9-16.
 Kanizsa  
 DVTK  
2016/05/01 14:00
Fiú kadett
 Nyírsuli Kosár.  
 Kosárlabda Aka.  
2016/05/01 14:30
Férfi NB II. Kö A
 Gödi SE  
 Dunaharaszti  
2016/05/02 19:10
Férfi NB II. Kö B
 Budafok  
 JKC  
2016/05/02 20:30
Amatőr Női NB I. 17-20.
 MAFC  
 Kiss Lenke  
2016/05/02 18:20
MKOSZ
 
Tiszteletbeli elnökség

Cziffra Mihály
Feketéné Túróczi Nóra
Dr. Istvánfi Csaba
Tóth Andorné
Tóth Viktor id.


ELHUNYTAK:

Bánki Ferenc
B. Domokos Irma
Bogár Pál
Bokody Károly
Borbély Pál
Egyed Mihály
Greminger János
Gyöngyösi Elek
Horváth Elemér
Kassai Ervin
Killik László
Lőrincz Andor
Paku Ernő
Páder János
Simon János
Szabó István
Szabó Ödön
Szécsi Szilveszter
Szilágyi Géza
Szittya Imre
Velkey Ferenc
Verbényi József
Vígh József
Zsíros Tibor

A szövetség hivatalos médiatámogatója
Nemzeti Sport
Get the Flash Player to see this player.

j plyn
 OLDALTÉRKÉP


MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok