Név:
E-mail:
Férfi NB I. A
 Körmend  
 Falco  
2017/10/21 18:00
Férfi NB I. A
 MAFC  
 DEAC  
2017/10/21 18:00
Férfi NB I. A
 PVSK  
 Alba  
2017/10/21 18:00
Férfi NB I. A
 Szolnok  
 ASE  
2017/10/21 18:00
Női NB I. A
 Vasas  
 MTK  
2017/10/21 18:00
Női NB I. A
 PINKK-Pécsi 42.  
 Aluinvent DVTK.  
2017/10/21 20:00
Férfi NB I. B Piros
 Vasas  
 MEAFC  
2017/10/21 16:00
Férfi NB I. B Piros
 Békési SzSK  
 Bp. Honvéd  
2017/10/21 17:00
Amatőr Női NB Piros
 Kiss Lenke  
 Szolnok  
2017/10/21 16:00
Amatőr Női NB Fehér
 AJKA - Cserpes.  
 ZTE NKK II.  
2017/10/21 13:00
Amatőr Női NB Fehér
 MAFC  
 Tatabánya  
2017/10/21 18:00
Férfi NB II. Kelet
 PRIMA SE II.  
 BKGDSE  
2017/10/21 16:30
Férfi NB II. Nyugat
 Ricsilla Sport  
 ZTE  
2017/10/21 19:00
Férfi NB II. Közép B
 MAFC OB  
 TFSE  
2017/10/21 18:00
NB I. A, Fiú U20
 Körmend  
 Falco  
2017/10/21 15:00
NB I. A, Fiú U20
 MAFC  
 DEAC  
2017/10/21 15:00
NB I. A, Fiú U20
 Szolnok  
 ASE  
2017/10/21 15:15
NB I. A, Fiú U20
 PVSK  
 Alba  
2017/10/21 15:30
NB I. B Piros, F U20
 Vasas  
 MEAFC  
2017/10/21 18:30
NB I. B Piros, F U20
 Békési SzSK  
 Bp. Honvéd  
2017/10/21 19:00
Fiú Junior, Regionális
 Szentesi KK  
 Gyulai SI  
2017/10/21 93:0
Fiú Junior, Regionális
 Bonyhádi KSE  
 Bajai Bácska  
2017/10/21 15:00
Fiú Junior, Regionális
 Kosárlabda Aka.  
 Atomerőmű SE  
2017/10/21 17:30
Fiú Kadett, Kelet
 Szolnoki Sport.  
 Vasas Akadémia.  
2017/10/21 16:00
Fiú Kadett, Nyugat
 MAFC/A  
 Alba Fehérvár/.  
2017/10/21 14:00
Fiú Kadett, Regionális
 Budafoki KK  
 Kaszások Akadé.  
2017/10/21 10:00
Fiú Kadett, Regionális
 Ajka  
 Ifjú Sólymok/B.  
2017/10/21 15:15
Fiú Kadett, Regionális
 Zalakerámia ZT.  
 OSE Lions/A  
2017/10/21 18:30
Leány Junior
 Százhalombatta.  
 Török Flóris  
2017/10/21 10:00
Leány Junior
 Szeged KE  
 Szolnoki Sport.  
2017/10/21 10:45
Leány Junior
 Pénzügy?r SE  
 MTK Budapest  
2017/10/21 11:00
Leány Junior
 Monori SE  
 Debreceni KA  
2017/10/21 11:00
Leány Junior
 Vasas Akadémia.  
 Zsíros Akadémi.  
2017/10/21 13:00
Leány Junior
 Széchenyi KA  
 PEAC - Kosárla.  
2017/10/21 13:30
Leány Junior
 Ceglédi EKK  
 Nyíregyházi Ko.  
2017/10/21 15:00
Leány Junior
 Csata DSE  
 Soproni Darazs.  
2017/10/21 17:00
Leány Junior
 DVTK Akadémia  
 BEAC -Újbuda K.  
2017/10/21 18:00
Leány Kadett, Kelet
 BEAC -Újbuda K.  
 Bajai NKK  
2017/10/21 15:00
Leány egyetemi Nyugat - 2016/2017
 
    Legutóbb       Leány egyetemi Nyugat      

    Következik       Leány egyetemi Nyugat      

Részletes műsor - Leány egyetemi NyugatRészletes műsor - Leány egyetemi Rájátszás
Eredménymátrix - alapszakasz

    Tabella       Leány egyetemi Nyugat     
H Csapat M 1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut. 510
1.  TFSE 10 1.00 20 10 0 967 457 Gy10 5-0 5-0 5-0
2.  Széchenyi István Egyetem 10 0.90 18 8 2 665 622 Gy2 4-1 4-1 4-1
3.  Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület - SZoESE 10 0.75 15 5 5 662 586 Gy1 3-2 2-3 3-2
4.  PTE-PEAC 10 0.70 14 4 6 656 639 V2 2-3 2-3 2-3
5.  ELTE BEAC 10 0.65 13 3 7 554 609 V1 1-4 2-3 1-4
6.  Veszprémi Egyetemi SC 10 0.50 10 0 10 357 948 V10 0-5 0-5 0-5

Változtak a tabella számítására vonatkozó FIBA-szabályok. Csak akkor kell miniligát csinálni holtversenyes csapatok között, ha az adott bajnokságban már minden mérkőzést lejátszottak a csapatok.
Ha ez még nem történt meg, a kosárkülönbség a mérvadó. Utóbbi egyenlősége esetén a több dobott pont számít.

1: lejátszott mérkőzések, 2: pontok, 3: győzelmek, 4: vereségek, 5: dobott pontok, 6: kapott pontok,
7: győzelmek/vereségek sorozata, 8: hazai pályán, 9: vendégként, 10: utolsó 5 mérkőzés


    Ranglisták       Leány egyetemi Nyugat     
Pont
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. MÁNYOKY J. TFSE 10 24.7
2. CHROMÉJ H. Széchenyi István Egyetem 8 17.38
3. KULCSÁR B. ELTE BEAC 10 17.1
Teljes lista
VAL
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. KARLÓCAI J. TFSE 9 35.78
2. VARGA B. TFSE 9 31.33
3. TÖRÖK B. Széchenyi István Egyetem 9 28.33
Teljes lista
Védőlepattanó
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. KARLÓCAI J. TFSE 9 10.44
2. GUNDEL T. ELTE BEAC 5 8.2
3. TÖRÖK B. Széchenyi István Egyetem 9 7.56
Teljes lista
Támadólepattanó
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. GUNDEL T. ELTE BEAC 5 6.4
2. KARLÓCAI J. TFSE 9 6.22
3. VARGA B. TFSE 9 5.33
Teljes lista
Összes lepattanó
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. KARLÓCAI J. TFSE 9 16.67
2. GUNDEL T. ELTE BEAC 5 14.6
3. VARGA B. TFSE 9 12.67
Teljes lista
Gólpassz
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. MÁNYOKY J. TFSE 10 9
2. KARLÓCAI J. TFSE 9 6.89
3. CHROMÉJ H. Széchenyi István Egyetem 8 5.38
Teljes lista
Eladott labda
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. SZABÓ E. Veszprémi Egyetemi SC 8 6.75
2. GUTAI F. Veszprémi Egyetemi SC 10 6.3
3. TAKÁCS A. Veszprémi Egyetemi SC 7 5.43
Teljes lista
Blokk
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. NAGY R. Széchenyi István Egyetem 10 2.2
2. SÁNDORFI R. TFSE 5 1
3. KARLÓCAI J. TFSE 9 0.89
Teljes lista
Játszott perc
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. MÁNYOKY J. TFSE 10 35.9
2. GUNDEL T. ELTE BEAC 5 35.6
3. TAKÁCS A. Veszprémi Egyetemi SC 7 35.14
Teljes lista
(minimum 5 lejátszott mérkőzés)

Get the Flash Player to see this player.

j plyn
 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


BAJNOKSÁGOK - FELNŐTT

BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS

  • MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok