Név:
E-mail:
Férfi NB II. Közép B
 Malév SC  
 Budafok  
2018/01/20 17:00
Férfi NB II. Közép B
 MAFC-Csepel  
 Zuglói Sasok  
2018/01/20 18:00
Fiú Kadett, Regionális
 Salgótarjáni  
 Nyíradonyi VVT.  
2018/01/20 12:00
Fiú Kadett, Regionális
 Nyíradonyi VVT.  
 Salgótarjáni  
2018/01/20 14:00
Fiú Kadett, Regionális
 Siófoki Kosárs.  
 Marcali VSZSE  
2018/01/20 16:00
Fiú Kadett, Regionális
 PAFC Basket  
 Budapesti Honv.  
2018/01/20 17:00
Fiú Kadett, Regionális
 BLF KK  
 Budafoki KK  
2018/01/20 17:00
Leány Junior, Regionális
 Kiss Lenke KS  
 Ceglédi EKK  
2018/01/20 13:00
Kenguru Kupa
 SZSE Párducok  
 Malév Kobrák  
2018/01/20 83:0
Kenguru Kupa
 Ziccer Kistigr.  
 Törekvés Törpi.  
2018/01/20 90:0
Kenguru Kupa
 Nádor Tigrisek.  
 Soproni Sporti.  
2018/01/20 90:0
Kenguru Kupa
 SZEDEÁK Ezüstr.  
 SZEDEÁK Dózsa  
2018/01/20 90:0
Kenguru Kupa
 Békéscsabai KK.  
 Ricsilla - GFF.  
2018/01/20 90:0
Kenguru Kupa
 SZEDEÁK Alsóvá.  
 Szeged KE - Ti.  
2018/01/20 90:0
Kenguru Kupa
 HSA Bombázók  
 HSA Pumák  
2018/01/20 90:0
Kenguru Kupa
 Kecskeméti KA  
 FTSI Dózsa Gy..  
2018/01/20 90:0
Kenguru Kupa
 Kosárlabda Aka.  
 GYKSE Szekszár.  
2018/01/20 90:0
Kenguru Kupa
 JKC/A  
 SZSE Párducok  
2018/01/20 94:5
Kenguru Kupa
 Szorgos Darazs.  
 Prohászkás Csi.  
2018/01/20 10:00
Kenguru Kupa
 Feketés Darazs.  
 Mosonmagyaróvá.  
2018/01/20 10:00
Kenguru Kupa
 Lackneros Dara.  
 Soproni Sporti.  
2018/01/20 10:00
Kenguru Kupa
 Szerencsi VSE  
 Beszterce KK  
2018/01/20 10:00
Kenguru Kupa
 JKSE Kosársuli.  
 Hernádi Kosárl.  
2018/01/20 10:00
Kenguru Kupa
 Miklósi Kékrók.  
 FTSI Constanti.  
2018/01/20 10:00
Kenguru Kupa
 Debreceni KA D.  
 NYKK Eötvös  
2018/01/20 10:00
Kenguru Kupa
 Tapolcai Gazel.  
 Körmendi Törp.  
2018/01/20 10:00
Kenguru Kupa
 Marcali Szürke.  
 DDKA Vadmacská.  
2018/01/20 10:00
Kenguru Kupa
 DKKA Csigák  
 Várpalotai Gep.  
2018/01/20 10:00
Kenguru Kupa
 Törekvés Törpi.  
 VUA Törpék  
2018/01/20 10:15
Kenguru Kupa
 Soproni Sporti.  
 Mez?örsi Orosz.  
2018/01/20 10:15
Kenguru Kupa
 Vásárhelyi Rók.  
 SZEDEÁK Alsóvá.  
2018/01/20 10:15
Kenguru Kupa
 FTSI Dózsa Gy..  
 Bajai NKK/B  
2018/01/20 10:15
Kenguru Kupa
 SZEDEÁK Dózsa  
 Tiszai Kisvirá.  
2018/01/20 10:30
Kenguru Kupa
 Kisújszállás  
 Békéscsabai KK.  
2018/01/20 10:30
Kenguru Kupa
 HSA Pumák  
 Karcagi SE Pus.  
2018/01/20 10:30
Kenguru Kupa
 KSC Szekszárd  
 Kosárlabda Aka.  
2018/01/20 10:30
Kenguru Kupa
 Malév Kobrák  
 JKC/A  
2018/01/20 11:00
Kenguru Kupa
 Ricsilla Hévíz.  
 Paragváris Sól.  
2018/01/20 11:00
Kenguru Kupa
 Egerszegi Zseb.  
 Tapolcai Gazel.  
2018/01/20 11:10
Kenguru Kupa
 Tatai Mosómedv.  
 Szorgos Darazs.  
2018/01/20 11:15
Kenguru Kupa
 Győri KC Lovag.  
 Feketés Darazs.  
2018/01/20 11:15
Kenguru Kupa
 Soproni Sporti.  
 Soproni Tigris.  
2018/01/20 11:15
Kenguru Kupa
 FTSI Batthyány.  
 JKSE Kosársuli.  
2018/01/20 11:15
Kenguru Kupa
 FTSI Platán Is.  
 Miklósi Kékrók.  
2018/01/20 11:15
Kenguru Kupa
 ACS Wild Cats  
 Debreceni KA L.  
2018/01/20 11:15
Kenguru Kupa
 DDKA Vadmacská.  
 DKKA Vezérek  
2018/01/20 11:15
Kenguru Kupa
 Várpalotai Gep.  
 DKKA Gepárdok  
2018/01/20 11:15
Kenguru Kupa
 Keresztúri Méh.  
 Ziccer Kistigr.  
2018/01/20 11:30
Kenguru Kupa
 Mez?örsi Orosz.  
 Nádor Tigrisek.  
2018/01/20 11:30
Kenguru Kupa
 Szeged KE - Ti.  
 Vásárhelyi Rók.  
2018/01/20 11:30
Kenguru Kupa
 Beszterce KK B.  
 DVTK-ÉLKSK Ózd.  
2018/01/20 11:30
Kenguru Kupa
 Bajai NKK/B  
 Kecskeméti KA  
2018/01/20 11:30
Kenguru Kupa
 Tiszai Kisvirá.  
 SZEDEÁK Ezüstr.  
2018/01/20 12:00
Kenguru Kupa
 Ricsilla - GFF.  
 Kisújszállás  
2018/01/20 12:00
Kenguru Kupa
 Karcagi SE Pus.  
 HSA Bombázók  
2018/01/20 12:00
Kenguru Kupa
 GYKSE Szekszár.  
 KSC Szekszárd  
2018/01/20 12:00
Kenguru Kupa
 Budapest Blaze.  
 Gödi SE  
2018/01/20 12:15
Kenguru Kupa
 Kölökös Törpék.  
 PaSa Reménység.  
2018/01/20 12:15
Kenguru Kupa
 Kalózok  
 Ricsilla Hévíz.  
2018/01/20 12:15
Kenguru Kupa
 Körmendi Törp.  
 Egerszegi Zseb.  
2018/01/20 12:20
Kenguru Kupa
 Prohászkás Csi.  
 Tatai Mosómedv.  
2018/01/20 12:30
Kenguru Kupa
 Mosonmagyaróvá.  
 Győri KC Lovag.  
2018/01/20 12:30
Kenguru Kupa
 Hernádi Kosárl.  
 FTSI Batthyány.  
2018/01/20 12:30
Kenguru Kupa
 FTSI Constanti.  
 FTSI Platán Is.  
2018/01/20 12:30
Kenguru Kupa
 DKKA Vezérek  
 Marcali Szürke.  
2018/01/20 12:30
Kenguru Kupa
 DKKA Gepárdok  
 DKKA Csigák  
2018/01/20 12:30
Kenguru Kupa
 VUA Törpék  
 Keresztúri Méh.  
2018/01/20 12:45
Kenguru Kupa
 Tulipános Móku.  
 Gárdonyis Dara.  
2018/01/20 12:45
Kenguru Kupa
 Debreceni KA Z.  
 ACS Baschet St.  
2018/01/20 13:00
Kenguru Kupa
 DKKA Nyuszik  
 Kenguru Füred  
2018/01/20 13:00
Kenguru Kupa
 Ziccer Pumák  
 Kölökös Törpék.  
2018/01/20 13:30
Kenguru Kupa
 SZEDEÁK Aranys.  
 Békési Heppes  
2018/01/20 13:30
Kenguru Kupa
 Vásárhelyi Kac.  
 MP Sport Timis.  
2018/01/20 13:30
Kenguru Kupa
 KASI/B  
 PVSK-Panthers/.  
2018/01/20 13:30
Kenguru Kupa
 KASI/A  
 Pécsi VSK/A  
2018/01/20 13:30
Kenguru Kupa
 Paragváris Sól.  
 Kalózok  
2018/01/20 13:30
Kenguru Kupa
 Zalakerámia ZT.  
 Ricsilla - Zal.  
2018/01/20 13:30
Kenguru Kupa
 Tapolcai Sárká.  
 Sportiskolás T.  
2018/01/20 13:30
Kenguru Kupa
 Kecskeméti KA  
 Nagyk?rösi Sól.  
2018/01/20 13:45
Kenguru Kupa
 KKS Titánok  
 Kéksárga Okapi.  
2018/01/20 14:00
Kenguru Kupa
 Téti Tigrisek  
 Hunyadis Daraz.  
2018/01/20 14:00
Kenguru Kupa
 DKKA Ugrómókus.  
 Velencei Vadka.  
2018/01/20 14:00
Kenguru Kupa
 ACS Baschet St.  
 ACS Baschet St.  
2018/01/20 14:15
Kenguru Kupa
 DKKA Tigrisek  
 FAK Balatoni P.  
2018/01/20 14:15
Kenguru Kupa
 Kanizsai Mókus.  
 Zalakerámia ZT.  
2018/01/20 14:40
Kenguru Kupa
 Ifjú Sólymok  
 Tapolcai Sárká.  
2018/01/20 14:40
Kenguru Kupa
 PaSa Reménység.  
 Ziccer Pumák  
2018/01/20 14:45
Kenguru Kupa
 Békési Heppes  
 Karcagi SE Far.  
2018/01/20 15:00
Kenguru Kupa
 MP Sport Timis.  
 SZEDEÁK Karoli.  
2018/01/20 15:00
Kenguru Kupa
 FTSI József A..  
 Kecskeméti KA  
2018/01/20 15:00
Kenguru Kupa
 PVSK-Panthers/.  
 Kozármisleny S.  
2018/01/20 15:00
Kenguru Kupa
 Kosárlabda Aka.  
 KASI/A  
2018/01/20 15:00
Kenguru Kupa
 Zuglói Sasok H.  
 KKS Titánok  
2018/01/20 15:15
Kenguru Kupa
 Velencei Vadka.  
 VUKE-Veszprém/.  
2018/01/20 15:15
Kenguru Kupa
 ACS Baschet St.  
 Debreceni KA Z.  
2018/01/20 15:30
Kenguru Kupa
 Ricsilla - Zal.  
 Kanizsai Mókus.  
2018/01/20 15:50
Kenguru Kupa
 Sportiskolás T.  
 Ifjú Sólymok  
2018/01/20 15:50
Kenguru Kupa
 BLF Tücskök  
 Vasas Bolhák  
2018/01/20 16:00
Kenguru Kupa
 Nagyk?rösi Sól.  
 FTSI József A..  
2018/01/20 16:15
Kenguru Kupa
 Kéksárga Okapi.  
 Zuglói Sasok H.  
2018/01/20 16:30
Kenguru Kupa
 Karcagi SE Far.  
 SZEDEÁK Aranys.  
2018/01/20 16:30
Kenguru Kupa
 SZEDEÁK Karoli.  
 Vásárhelyi Kac.  
2018/01/20 16:30
Kenguru Kupa
 Kozármisleny S.  
 KASI/B  
2018/01/20 16:30
Kenguru Kupa
 Pécsi VSK/A  
 Kosárlabda Aka.  
2018/01/20 16:30
Kenguru Kupa
 VUKE-Veszprém/.  
 DKKA Ugrómókus.  
2018/01/20 16:30
Kenguru Kupa
 Radobasket Bud.  
 Budafoki Bolhá.  
2018/01/20 17:15
Kenguru Kupa
 FKE/B  
 BLF Tücskök  
2018/01/20 17:15
Kenguru Kupa
 Vasas Bolhák  
 FKE/B  
2018/01/20 18:30
Fiú egyetemi Nyugat - 2017/2018
 
    Legutóbb       Fiú egyetemi Nyugat      

    Következik       Fiú egyetemi Nyugat      
9. forduló Veszprémi Egyetemi SC - Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület 2018.01.22. hétfõ 20:30
7. forduló Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület - PTE-PEAC 2018.02.05. hétfõ 19:30
7. forduló PTE-EMES Petõfi SE - Veszprémi Egyetemi SC 2018.02.05. hétfõ 20:15
7. forduló TFSE - SMAFC 2018.02.05. hétfõ 20:15
7. forduló BME-MAFC - Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem 2018.02.06. kedd 20:00
8. forduló SMAFC - Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem 2018.02.12. hétfõ 19:30
8. forduló TFSE - BME-MAFC 2018.02.12. hétfõ 20:15
8. forduló Veszprémi Egyetemi SC - PTE-PEAC 2018.02.12. hétfõ 20:20
8. forduló Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület - PTE-EMES Petõfi SE 2018.02.14. szerda 20:00
9. forduló PTE-EMES Petõfi SE - SMAFC 2018.02.19. hétfõ 20:15

Részletes műsor - Fiú egyetemi Nyugat Eredménymátrix - alapszakasz

    Tabella       Fiú egyetemi Nyugat     
H Csapat M 1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut. 510
1.  PTE-PEAC 6 0.92 11 5 1 470 375 Gy2 4-0 1-1 4-1
2.  SMAFC 6 0.83 10 4 2 477 461 Gy1 3-0 1-2 4-1
3.  BME-MAFC 6 0.83 10 4 2 440 365 Gy2 4-0 0-2 3-2
4.  Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület 6 0.83 10 4 2 549 454 Gy1 3-0 1-2 3-2
5.  TFSE 6 0.83 10 4 2 477 402 V1 3-0 1-2 4-1
6.  Mosonmagyaróvár Széchenyi Egyetem 6 0.75 9 3 3 466 505 V1 2-1 1-2 2-3
7.  PTE-EMES Petőfi SE 6 0.50 6 0 6 425 570 V6 0-2 0-4 0-5
8.  Veszprémi Egyetemi SC 6 0.50 6 0 6 363 535 V6 0-2 0-4 0-5

Változtak a tabella számítására vonatkozó FIBA-szabályok. Csak akkor kell miniligát csinálni holtversenyes csapatok között, ha az adott bajnokságban már minden mérkőzést lejátszottak a csapatok.
Ha ez még nem történt meg, a kosárkülönbség a mérvadó. Utóbbi egyenlősége esetén a több dobott pont számít.

1: lejátszott mérkőzések, 2: pontok, 3: győzelmek, 4: vereségek, 5: dobott pontok, 6: kapott pontok,
7: győzelmek/vereségek sorozata, 8: hazai pályán, 9: vendégként, 10: utolsó 5 mérkőzés


    Ranglisták       Fiú egyetemi Nyugat     
Védőlepattanó
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. BERNECZEI L. SMAFC 6 8.67
2. TAKÁCS A. Veszprémi Egyetemi SC 6 8
3. SZÕNYI D. PTE-EMES Petõfi SE 4 7.5
Teljes lista
Támadólepattanó
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. KISS Lajos BME-MAFC 6 6.33
2. KIS Milán PTE-PEAC 6 5.5
3. BERNECZEI L. SMAFC 6 4.67
Teljes lista
Összes lepattanó
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. BERNECZEI L. SMAFC 6 13.33
2. TAKÁCS A. Veszprémi Egyetemi SC 6 11.5
3. KISS Lajos BME-MAFC 6 11.17
Teljes lista
Eladott labda
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. SCHMITZ D. Veszprémi Egyetemi SC 4 5.5
2. NOVÁK P. Veszprémi Egyetemi SC 4 5
3. BERNECZEI L. SMAFC 6 4.83
Teljes lista
Blokk
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. TAKÁCS A. Veszprémi Egyetemi SC 6 2.33
2. RÁTVAY B. SMAFC 4 1.25
3. MIHALICS G. BME-MAFC 4 1.25
Teljes lista
Játszott perc
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. TAKÁCS A. Veszprémi Egyetemi SC 6 39.83
2. NAGY Gergõ SMAFC 3 39.67
3. BERNECZEI L. SMAFC 6 37.33
Teljes lista
(minimum 3 lejátszott mérkőzés)

Get the Flash Player to see this player.

j plyn
 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


BAJNOKSÁGOK - FELNŐTT

BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS

  • MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok