Név:
E-mail:
Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért
 KTE  
 KÖRM  
2018/05/24 18:00
Férfi NB I. B Piros - Playoff
 PVSK  
 NYKK  
2018/05/24 18:00
Férfi NB I. B Zöld - Playoff
 DEAC  
 EGER  
2018/05/24 18:30
Férfi NB II. Közép A
 Dunaharaszti  
 Ziccer KS  
2018/05/24 20:15
Férfi NB II. Közép A
 Gödi SE  
 Bikák KK U23  
2018/05/24 20:30
Fiú Junior, Regionális
 Újpest-MT/C  
 Gödöll?i SK  
2018/05/24 17:00
Fiú Kadett, Regionális
 TFSE/A  
 BLF KK  
2018/05/24 17:30
Fiú Serdülő
 Szombathelyi S.  
 Zalakerámia ZT.  
2018/05/24 13:00
Fiú Serdülő
 Debreceni KA/A  
 Dombóvári Kosá.  
2018/05/24 15:00
Fiú Serdülő
 MAFC/A  
 Zsíros Akadémi.  
2018/05/24 17:30
Fiú Serdülő
 Soproni Sporti.  
 Vasas Akadémia.  
2018/05/24 19:30
Leány Kadett
 Csata DSE  
 Bajai NKK  
2018/05/24 13:00
Leány Kadett
 DVTK Akadémia/.  
 Kosárlabda Aka.  
2018/05/24 15:00
Leány Kadett
 KSC Szekszárd  
 BEAC -Újbuda K.  
2018/05/24 17:30
Leány Kadett
 Soproni Darazs.  
 Vasas Akadémia.  
2018/05/24 19:30
Férfi NB II. Keresztjáték - 2016/2017
 
    Legutóbb       Férfi NB II. Keresztjáték      

    Következik       Férfi NB II. Keresztjáték      

Részletes műsor - Férfi NB II. Keresztjáték Eredménymátrix - alapszakasz


    Ranglisták       Férfi NB II. Keresztjáték     
Pontátlag
P. Név Csapat M. Érték
1. BALOGH Gergely Soproni Tigrisek KE 2 26.5
2. LÉNÁRT Zoltán Közgáz SC és DSK/B 1 25
3. TÓTH Olivér Ricsilla Sport - Hévízi SK 5 23.6
4. TURSICS Krisztián Újpest-MT 2 22.5
5. CSABA György Újpest-MT 2 20
Teljes lista
Összes dobott pont
P. Név Csapat M. Érték
1. TÓTH Olivér Ricsilla Sport - Hévízi SK 5 118
2. MONDZINGER Márk Ceglédi KE 5 84
3. NAGY Botond Ágoston BKG-Príma SE 5 83
4. OWENS Xavier Dar'nele BKG-Príma SE 5 83
5. PERINGER Balázs Vasas II. 5 78
Teljes lista
Kétpontos
P. Név Csapat M. Érték
1. TÓTH Olivér Ricsilla Sport - Hévízi SK 5 78
2. PERINGER Balázs Vasas II. 5 70
3. MONDZINGER Márk Ceglédi KE 5 64
4. JULIEN Travis Michael BKG-Príma SE 5 62
5. OWENS Xavier Dar'nele BKG-Príma SE 5 56
Teljes lista
Hárompontos
P. Név Csapat M. Érték
1. NAGY Botond Ágoston BKG-Príma SE 5 42
2. REZÁK Tamás Ceglédi KE 5 24
3. KUTASI Gergely Ricsilla Sport - Hévízi SK 5 24
4. FÖLDES Dániel Közgáz SC és DSK/B 2 24
5. TURSICS Krisztián Újpest-MT 2 24
Teljes lista
Büntető
P. Név Csapat M. Érték
1. TÓTH Olivér Ricsilla Sport - Hévízi SK 5 25
2. OWENS Xavier Dar'nele BKG-Príma SE 5 21
3. BALOGH Gergely Soproni Tigrisek KE 2 17
4. NAGY Botond Ágoston BKG-Príma SE 5 15
5. VÖLGYI Marcell Vasas II. 5 15
Teljes lista
Büntetőszázalék
P. Név Csapat M. Érték
1. KHAUKONOV Ruslan BKG-Príma SE 5 100
2. SZÉCSÉNYI Tamás Közgáz SC és DSK/B 2 100
3. DUDÁS László Közgáz SC és DSK/B 1 100
4. KÁROLY Máté Budafok 2 100
5. TAKÁCS Márton Budafok 2 100
Teljes lista
(minimum 1 lejátszott mérkőzés)

Get the Flash Player to see this player.

j plyn
 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


BAJNOKSÁGOK - FELNŐTT

BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS

  • MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok