Név:
E-mail:
Férfi NB I. A
 ASE  
 ZTE  
2018/01/20 18:00
Férfi NB I. A
 Körmend  
 Sopron  
2018/01/20 18:00
Férfi NB I. A
 Falco  
 JKSE  
2018/01/20 18:00
Férfi NB I. A
 Kaposvár  
 MAFC  
2018/01/20 18:00
Férfi NB I. A
 Szeged  
 PVSK  
2018/01/20 18:00
Férfi NB I. A
 KTE  
 Szolnok  
2018/01/20 20:00
Női NB I. A
 PEAC-Pécs  
 PINKK-Pécsi 42.  
2018/01/20 18:00
Amatőr Női NB Piros
 ELTE Fortis  
 NyKS  
2018/01/20 18:00
Férfi NB II. Közép B
 Malév SC  
 Budafok  
2018/01/20 17:00
Férfi NB II. Közép B
 MAFC-Csepel  
 Zuglói Sasok  
2018/01/20 18:00
NB I. A, Fiú U20
 DEAC  
 Alba  
2018/01/20 19:15
NB I. B Piros, F U20
 Bp. Honvéd  
 MTK  
2018/01/20 18:00
NB I. B Piros, F U20
 Tehetséges Fia.  
 Békési SzSK  
2018/01/20 18:30
Fiú Kadett, Regionális
 Salgótarjáni  
 Nyíradonyi VVT.  
2018/01/20 12:00
Fiú Kadett, Regionális
 Nyíradonyi VVT.  
 Salgótarjáni  
2018/01/20 14:00
Fiú Kadett, Regionális
 Siófoki Kosárs.  
 Marcali VSZSE  
2018/01/20 16:00
Fiú Kadett, Regionális
 PAFC Basket  
 Budapesti Honv.  
2018/01/20 17:00
Fiú Kadett, Regionális
 BLF KK  
 Budafoki KK  
2018/01/20 17:00
Leány Junior, Regionális
 Kiss Lenke KS  
 Ceglédi EKK  
2018/01/20 13:00
Kenguru Kupa
 SZSE Párducok  
 Malév Kobrák  
2018/01/20 83:0
Kenguru Kupa
 Ziccer Kistigr.  
 Törekvés Törpi.  
2018/01/20 90:0
Kenguru Kupa
 Nádor Tigrisek.  
 Soproni Sporti.  
2018/01/20 90:0
Kenguru Kupa
 SZEDEÁK Ezüstr.  
 SZEDEÁK Dózsa  
2018/01/20 90:0
Kenguru Kupa
 Békéscsabai KK.  
 Ricsilla - GFF.  
2018/01/20 90:0
Kenguru Kupa
 SZEDEÁK Alsóvá.  
 Szeged KE - Ti.  
2018/01/20 90:0
Kenguru Kupa
 HSA Bombázók  
 HSA Pumák  
2018/01/20 90:0
Kenguru Kupa
 Kecskeméti KA  
 FTSI Dózsa Gy..  
2018/01/20 90:0
Kenguru Kupa
 Kosárlabda Aka.  
 GYKSE Szekszár.  
2018/01/20 90:0
Kenguru Kupa
 JKC/A  
 SZSE Párducok  
2018/01/20 94:5
Kenguru Kupa
 Szorgos Darazs.  
 Prohászkás Csi.  
2018/01/20 10:00
Kenguru Kupa
 Feketés Darazs.  
 Mosonmagyaróvá.  
2018/01/20 10:00
Kenguru Kupa
 Lackneros Dara.  
 Soproni Sporti.  
2018/01/20 10:00
Kenguru Kupa
 Szerencsi VSE  
 Beszterce KK  
2018/01/20 10:00
Kenguru Kupa
 JKSE Kosársuli.  
 Hernádi Kosárl.  
2018/01/20 10:00
Kenguru Kupa
 Miklósi Kékrók.  
 FTSI Constanti.  
2018/01/20 10:00
Kenguru Kupa
 Debreceni KA D.  
 NYKK Eötvös  
2018/01/20 10:00
Kenguru Kupa
 Tapolcai Gazel.  
 Körmendi Törp.  
2018/01/20 10:00
Kenguru Kupa
 Marcali Szürke.  
 DDKA Vadmacská.  
2018/01/20 10:00
Kenguru Kupa
 DKKA Csigák  
 Várpalotai Gep.  
2018/01/20 10:00
Kenguru Kupa
 Törekvés Törpi.  
 VUA Törpék  
2018/01/20 10:15
Kenguru Kupa
 Soproni Sporti.  
 Mez?örsi Orosz.  
2018/01/20 10:15
Kenguru Kupa
 Vásárhelyi Rók.  
 SZEDEÁK Alsóvá.  
2018/01/20 10:15
Kenguru Kupa
 FTSI Dózsa Gy..  
 Bajai NKK/B  
2018/01/20 10:15
Kenguru Kupa
 SZEDEÁK Dózsa  
 Tiszai Kisvirá.  
2018/01/20 10:30
Kenguru Kupa
 Kisújszállás  
 Békéscsabai KK.  
2018/01/20 10:30
Kenguru Kupa
 HSA Pumák  
 Karcagi SE Pus.  
2018/01/20 10:30
Kenguru Kupa
 KSC Szekszárd  
 Kosárlabda Aka.  
2018/01/20 10:30
Kenguru Kupa
 Malév Kobrák  
 JKC/A  
2018/01/20 11:00
Kenguru Kupa
 Ricsilla Hévíz.  
 Paragváris Sól.  
2018/01/20 11:00
Kenguru Kupa
 Egerszegi Zseb.  
 Tapolcai Gazel.  
2018/01/20 11:10
Kenguru Kupa
 Tatai Mosómedv.  
 Szorgos Darazs.  
2018/01/20 11:15
Kenguru Kupa
 Győri KC Lovag.  
 Feketés Darazs.  
2018/01/20 11:15
Kenguru Kupa
 Soproni Sporti.  
 Soproni Tigris.  
2018/01/20 11:15
Kenguru Kupa
 FTSI Batthyány.  
 JKSE Kosársuli.  
2018/01/20 11:15
Kenguru Kupa
 FTSI Platán Is.  
 Miklósi Kékrók.  
2018/01/20 11:15
Kenguru Kupa
 ACS Wild Cats  
 Debreceni KA L.  
2018/01/20 11:15
Kenguru Kupa
 DDKA Vadmacská.  
 DKKA Vezérek  
2018/01/20 11:15
Kenguru Kupa
 Várpalotai Gep.  
 DKKA Gepárdok  
2018/01/20 11:15
Kenguru Kupa
 Keresztúri Méh.  
 Ziccer Kistigr.  
2018/01/20 11:30
Kenguru Kupa
 Mez?örsi Orosz.  
 Nádor Tigrisek.  
2018/01/20 11:30
Kenguru Kupa
 Szeged KE - Ti.  
 Vásárhelyi Rók.  
2018/01/20 11:30
Kenguru Kupa
 Beszterce KK B.  
 DVTK-ÉLKSK Ózd.  
2018/01/20 11:30
Kenguru Kupa
 Bajai NKK/B  
 Kecskeméti KA  
2018/01/20 11:30
Kenguru Kupa
 Tiszai Kisvirá.  
 SZEDEÁK Ezüstr.  
2018/01/20 12:00
Kenguru Kupa
 Ricsilla - GFF.  
 Kisújszállás  
2018/01/20 12:00
Kenguru Kupa
 Karcagi SE Pus.  
 HSA Bombázók  
2018/01/20 12:00
Kenguru Kupa
 GYKSE Szekszár.  
 KSC Szekszárd  
2018/01/20 12:00
Kenguru Kupa
 Budapest Blaze.  
 Gödi SE  
2018/01/20 12:15
Kenguru Kupa
 Kölökös Törpék.  
 PaSa Reménység.  
2018/01/20 12:15
Kenguru Kupa
 Kalózok  
 Ricsilla Hévíz.  
2018/01/20 12:15
Kenguru Kupa
 Körmendi Törp.  
 Egerszegi Zseb.  
2018/01/20 12:20
Kenguru Kupa
 Prohászkás Csi.  
 Tatai Mosómedv.  
2018/01/20 12:30
Kenguru Kupa
 Mosonmagyaróvá.  
 Győri KC Lovag.  
2018/01/20 12:30
Kenguru Kupa
 Hernádi Kosárl.  
 FTSI Batthyány.  
2018/01/20 12:30
Kenguru Kupa
 FTSI Constanti.  
 FTSI Platán Is.  
2018/01/20 12:30
Kenguru Kupa
 DKKA Vezérek  
 Marcali Szürke.  
2018/01/20 12:30
Kenguru Kupa
 DKKA Gepárdok  
 DKKA Csigák  
2018/01/20 12:30
Kenguru Kupa
 VUA Törpék  
 Keresztúri Méh.  
2018/01/20 12:45
Kenguru Kupa
 Tulipános Móku.  
 Gárdonyis Dara.  
2018/01/20 12:45
Kenguru Kupa
 Debreceni KA Z.  
 ACS Baschet St.  
2018/01/20 13:00
Kenguru Kupa
 DKKA Nyuszik  
 Kenguru Füred  
2018/01/20 13:00
Kenguru Kupa
 Ziccer Pumák  
 Kölökös Törpék.  
2018/01/20 13:30
Kenguru Kupa
 SZEDEÁK Aranys.  
 Békési Heppes  
2018/01/20 13:30
Kenguru Kupa
 Vásárhelyi Kac.  
 MP Sport Timis.  
2018/01/20 13:30
Kenguru Kupa
 KASI/B  
 PVSK-Panthers/.  
2018/01/20 13:30
Kenguru Kupa
 KASI/A  
 Pécsi VSK/A  
2018/01/20 13:30
Kenguru Kupa
 Paragváris Sól.  
 Kalózok  
2018/01/20 13:30
Kenguru Kupa
 Zalakerámia ZT.  
 Ricsilla - Zal.  
2018/01/20 13:30
Kenguru Kupa
 Tapolcai Sárká.  
 Sportiskolás T.  
2018/01/20 13:30
Kenguru Kupa
 Kecskeméti KA  
 Nagyk?rösi Sól.  
2018/01/20 13:45
Kenguru Kupa
 KKS Titánok  
 Kéksárga Okapi.  
2018/01/20 14:00
Kenguru Kupa
 Téti Tigrisek  
 Hunyadis Daraz.  
2018/01/20 14:00
Kenguru Kupa
 DKKA Ugrómókus.  
 Velencei Vadka.  
2018/01/20 14:00
Kenguru Kupa
 ACS Baschet St.  
 ACS Baschet St.  
2018/01/20 14:15
Kenguru Kupa
 DKKA Tigrisek  
 FAK Balatoni P.  
2018/01/20 14:15
Kenguru Kupa
 Kanizsai Mókus.  
 Zalakerámia ZT.  
2018/01/20 14:40
Kenguru Kupa
 Ifjú Sólymok  
 Tapolcai Sárká.  
2018/01/20 14:40
Kenguru Kupa
 PaSa Reménység.  
 Ziccer Pumák  
2018/01/20 14:45
Kenguru Kupa
 Békési Heppes  
 Karcagi SE Far.  
2018/01/20 15:00
Kenguru Kupa
 MP Sport Timis.  
 SZEDEÁK Karoli.  
2018/01/20 15:00
Kenguru Kupa
 FTSI József A..  
 Kecskeméti KA  
2018/01/20 15:00
Kenguru Kupa
 PVSK-Panthers/.  
 Kozármisleny S.  
2018/01/20 15:00
Kenguru Kupa
 Kosárlabda Aka.  
 KASI/A  
2018/01/20 15:00
Kenguru Kupa
 Zuglói Sasok H.  
 KKS Titánok  
2018/01/20 15:15
Kenguru Kupa
 Velencei Vadka.  
 VUKE-Veszprém/.  
2018/01/20 15:15
Kenguru Kupa
 ACS Baschet St.  
 Debreceni KA Z.  
2018/01/20 15:30
Kenguru Kupa
 Ricsilla - Zal.  
 Kanizsai Mókus.  
2018/01/20 15:50
Kenguru Kupa
 Sportiskolás T.  
 Ifjú Sólymok  
2018/01/20 15:50
Kenguru Kupa
 BLF Tücskök  
 Vasas Bolhák  
2018/01/20 16:00
Kenguru Kupa
 Nagyk?rösi Sól.  
 FTSI József A..  
2018/01/20 16:15
Kenguru Kupa
 Kéksárga Okapi.  
 Zuglói Sasok H.  
2018/01/20 16:30
Kenguru Kupa
 Karcagi SE Far.  
 SZEDEÁK Aranys.  
2018/01/20 16:30
Kenguru Kupa
 SZEDEÁK Karoli.  
 Vásárhelyi Kac.  
2018/01/20 16:30
Kenguru Kupa
 Kozármisleny S.  
 KASI/B  
2018/01/20 16:30
Kenguru Kupa
 Pécsi VSK/A  
 Kosárlabda Aka.  
2018/01/20 16:30
Kenguru Kupa
 VUKE-Veszprém/.  
 DKKA Ugrómókus.  
2018/01/20 16:30
Kenguru Kupa
 Budapesti Honv.  
 Gödöll?i SK  
2018/01/20 17:15
Kenguru Kupa
 SZPA-HSE  
 BEAC Kisvizslá.  
2018/01/20 17:15
Kenguru Kupa
 Radobasket Bud.  
 Budafoki Bolhá.  
2018/01/20 17:15
Kenguru Kupa
 FKE/B  
 BLF Tücskök  
2018/01/20 17:15
Kenguru Kupa
 PAFC Mennydörg.  
 Budapesti Honv.  
2018/01/20 18:30
Kenguru Kupa
 MTK Budapest  
 SZPA-HSE  
2018/01/20 18:30
Kenguru Kupa
 BLF Bolhák  
 Radobasket Bud.  
2018/01/20 18:30
Kenguru Kupa
 Vasas Bolhák  
 FKE/B  
2018/01/20 18:30
NB I. B csoport, Fiú U20, Nyugat - 2011/2012
 
    Legutóbb             

    Következik             

Részletes műsor - NB I. B csoport, Fiú U20, Nyugat Eredménymátrix - alapszakasz
Játékengedélyek letöltése
    Tabella       NB I. B csoport, Fiú U20, Nyugat     
H Csapat M 1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut. 510
1.  Budapesti Honvéd SE 22 0.98 43 21 1 2375 1070 Gy10 23-0 20-2 5-0
2.  TF-Hegyvidék 22 0.93 41 19 3 1925 1106 V2 18-4 20-2 3-2
3.  Újbuda TC 22 0.93 41 19 3 1837 1297 Gy24 20-2 18-4 5-0
4.  Győrszol-SZESE 22 0.86 38 16 6 1879 1515 Gy2 15-6 16-6 2-3
5.  PTE-PEAC Mischl Autóház 22 0.80 35 13 9 1601 1332 Gy10 14-8 12-10 5-0
6.  B-BETON Bonyhádi KSE 22 0.77 34 12 10 1660 1600 Gy6 13-8 10-12 5-0
7.  Veszprémi Egyetem 22 0.70 31 9 13 1446 1608 V8 11-12 8-14 0-5
8.  Kanizsa KK DKG-EAST 22 0.66 29 7 15 1346 1823 Gy2 10-12 4-19 2-3
9.  Treff 07 SE 22 0.64 28 6 16 1176 1609 V2 4-16 6-17 3-2
10.  Univerzal Pack-FKSZC 22 0.59 26 4 18 1101 1961 V8 2-20 6-16 0-5
11.  SMAFC-NYME * 22 0.59 26 5 17 1275 1750 V8 8-14 2-19 0-5
12.  Ceragem Kozármisleny SE ** 22 0.48 21 1 21 735 1685 V30 0-22 2-17 0-5
*: a SMAFC-NYME csapatától 1 büntetőpont levonva
**: a Ceragem Kozármisleny SE csapatától 2 büntetőpont levonva

Változtak a tabella számítására vonatkozó FIBA-szabályok. Csak akkor kell miniligát csinálni holtversenyes csapatok között, ha az adott bajnokságban már minden mérkőzést lejátszottak a csapatok.
Ha ez még nem történt meg, a kosárkülönbség a mérvadó. Utóbbi egyenlősége esetén a több dobott pont számít.

1: lejátszott mérkőzések, 2: pontok, 3: győzelmek, 4: vereségek, 5: dobott pontok, 6: kapott pontok,
7: győzelmek/vereségek sorozata, 8: hazai pályán, 9: vendégként, 10: utolsó 5 mérkőzés


    Ranglisták       NB I. B csoport, Fiú U20, Nyugat     
Pont
P. Név Poszt Csapat M. Érték
Teljes lista
VAL
P. Név Poszt Csapat M. Érték
Teljes lista
Védőlepattanó
P. Név Poszt Csapat M. Érték
Teljes lista
Támadólepattanó
P. Név Poszt Csapat M. Érték
Teljes lista
Összes lepattanó
P. Név Poszt Csapat M. Érték
Teljes lista
Gólpassz
P. Név Poszt Csapat M. Érték
Teljes lista
Szerzett labda
P. Név Poszt Csapat M. Érték
Teljes lista
Eladott labda
P. Név Poszt Csapat M. Érték
Teljes lista
Blokk
P. Név Poszt Csapat M. Érték
Teljes lista
Játszott perc
P. Név Poszt Csapat M. Érték
Teljes lista
(minimum 11 lejátszott mérkőzés)

Get the Flash Player to see this player.

j plyn
 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


BAJNOKSÁGOK - FELNŐTT

BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS

  • MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok