Név:
E-mail:
Férfi NB I. A
 ASE  
 ZTE  
2018/01/20 18:00
Férfi NB I. A
 Körmend  
 Sopron  
2018/01/20 18:00
Férfi NB I. A
 Falco  
 JKSE  
2018/01/20 18:00
Férfi NB I. A
 Kaposvár  
 MAFC  
2018/01/20 18:00
Férfi NB I. A
 Szeged  
 PVSK  
2018/01/20 18:00
Férfi NB I. A
 KTE  
 Szolnok  
2018/01/20 20:00
Női NB I. A
 PEAC-Pécs  
 PINKK-Pécsi 42.  
2018/01/20 18:00
Amatőr Női NB Piros
 ELTE Fortis  
 NyKS  
2018/01/20 18:00
Férfi NB II. Közép B
 Malév SC  
 Budafok  
2018/01/20 17:00
Férfi NB II. Közép B
 MAFC-Csepel  
 Zuglói Sasok  
2018/01/20 18:00
NB I. A, Fiú U20
 DEAC  
 Alba  
2018/01/20 19:15
NB I. B Piros, F U20
 Bp. Honvéd  
 MTK  
2018/01/20 18:00
NB I. B Piros, F U20
 Tehetséges Fia.  
 Békési SzSK  
2018/01/20 18:30
Fiú Kadett, Regionális
 Salgótarjáni  
 Nyíradonyi VVT.  
2018/01/20 12:00
Fiú Kadett, Regionális
 Nyíradonyi VVT.  
 Salgótarjáni  
2018/01/20 14:00
Fiú Kadett, Regionális
 Siófoki Kosárs.  
 Marcali VSZSE  
2018/01/20 16:00
Fiú Kadett, Regionális
 PAFC Basket  
 Budapesti Honv.  
2018/01/20 17:00
Fiú Kadett, Regionális
 BLF KK  
 Budafoki KK  
2018/01/20 17:00
Leány Junior, Regionális
 Kiss Lenke KS  
 Ceglédi EKK  
2018/01/20 13:00
Kenguru Kupa
 SZSE Párducok  
 Malév Kobrák  
2018/01/20 83:0
Kenguru Kupa
 Ziccer Kistigr.  
 Törekvés Törpi.  
2018/01/20 90:0
Kenguru Kupa
 Nádor Tigrisek.  
 Soproni Sporti.  
2018/01/20 90:0
Kenguru Kupa
 SZEDEÁK Ezüstr.  
 SZEDEÁK Dózsa  
2018/01/20 90:0
Kenguru Kupa
 Békéscsabai KK.  
 Ricsilla - GFF.  
2018/01/20 90:0
Kenguru Kupa
 SZEDEÁK Alsóvá.  
 Szeged KE - Ti.  
2018/01/20 90:0
Kenguru Kupa
 HSA Bombázók  
 HSA Pumák  
2018/01/20 90:0
Kenguru Kupa
 Kecskeméti KA  
 FTSI Dózsa Gy..  
2018/01/20 90:0
Kenguru Kupa
 Kosárlabda Aka.  
 GYKSE Szekszár.  
2018/01/20 90:0
Kenguru Kupa
 JKC/A  
 SZSE Párducok  
2018/01/20 94:5
Kenguru Kupa
 Szorgos Darazs.  
 Prohászkás Csi.  
2018/01/20 10:00
Kenguru Kupa
 Feketés Darazs.  
 Mosonmagyaróvá.  
2018/01/20 10:00
Kenguru Kupa
 Lackneros Dara.  
 Soproni Sporti.  
2018/01/20 10:00
Kenguru Kupa
 Szerencsi VSE  
 Beszterce KK  
2018/01/20 10:00
Kenguru Kupa
 JKSE Kosársuli.  
 Hernádi Kosárl.  
2018/01/20 10:00
Kenguru Kupa
 Miklósi Kékrók.  
 FTSI Constanti.  
2018/01/20 10:00
Kenguru Kupa
 Debreceni KA D.  
 NYKK Eötvös  
2018/01/20 10:00
Kenguru Kupa
 Tapolcai Gazel.  
 Körmendi Törp.  
2018/01/20 10:00
Kenguru Kupa
 Marcali Szürke.  
 DDKA Vadmacská.  
2018/01/20 10:00
Kenguru Kupa
 DKKA Csigák  
 Várpalotai Gep.  
2018/01/20 10:00
Kenguru Kupa
 Törekvés Törpi.  
 VUA Törpék  
2018/01/20 10:15
Kenguru Kupa
 Soproni Sporti.  
 Mez?örsi Orosz.  
2018/01/20 10:15
Kenguru Kupa
 Vásárhelyi Rók.  
 SZEDEÁK Alsóvá.  
2018/01/20 10:15
Kenguru Kupa
 FTSI Dózsa Gy..  
 Bajai NKK/B  
2018/01/20 10:15
Kenguru Kupa
 SZEDEÁK Dózsa  
 Tiszai Kisvirá.  
2018/01/20 10:30
Kenguru Kupa
 Kisújszállás  
 Békéscsabai KK.  
2018/01/20 10:30
Kenguru Kupa
 HSA Pumák  
 Karcagi SE Pus.  
2018/01/20 10:30
Kenguru Kupa
 KSC Szekszárd  
 Kosárlabda Aka.  
2018/01/20 10:30
Kenguru Kupa
 Malév Kobrák  
 JKC/A  
2018/01/20 11:00
Kenguru Kupa
 Ricsilla Hévíz.  
 Paragváris Sól.  
2018/01/20 11:00
Kenguru Kupa
 Egerszegi Zseb.  
 Tapolcai Gazel.  
2018/01/20 11:10
Kenguru Kupa
 Tatai Mosómedv.  
 Szorgos Darazs.  
2018/01/20 11:15
Kenguru Kupa
 Győri KC Lovag.  
 Feketés Darazs.  
2018/01/20 11:15
Kenguru Kupa
 Soproni Sporti.  
 Soproni Tigris.  
2018/01/20 11:15
Kenguru Kupa
 FTSI Batthyány.  
 JKSE Kosársuli.  
2018/01/20 11:15
Kenguru Kupa
 FTSI Platán Is.  
 Miklósi Kékrók.  
2018/01/20 11:15
Kenguru Kupa
 ACS Wild Cats  
 Debreceni KA L.  
2018/01/20 11:15
Kenguru Kupa
 DDKA Vadmacská.  
 DKKA Vezérek  
2018/01/20 11:15
Kenguru Kupa
 Várpalotai Gep.  
 DKKA Gepárdok  
2018/01/20 11:15
Kenguru Kupa
 Keresztúri Méh.  
 Ziccer Kistigr.  
2018/01/20 11:30
Kenguru Kupa
 Mez?örsi Orosz.  
 Nádor Tigrisek.  
2018/01/20 11:30
Kenguru Kupa
 Szeged KE - Ti.  
 Vásárhelyi Rók.  
2018/01/20 11:30
Kenguru Kupa
 Beszterce KK B.  
 DVTK-ÉLKSK Ózd.  
2018/01/20 11:30
Kenguru Kupa
 Bajai NKK/B  
 Kecskeméti KA  
2018/01/20 11:30
Kenguru Kupa
 Tiszai Kisvirá.  
 SZEDEÁK Ezüstr.  
2018/01/20 12:00
Kenguru Kupa
 Ricsilla - GFF.  
 Kisújszállás  
2018/01/20 12:00
Kenguru Kupa
 Karcagi SE Pus.  
 HSA Bombázók  
2018/01/20 12:00
Kenguru Kupa
 GYKSE Szekszár.  
 KSC Szekszárd  
2018/01/20 12:00
Kenguru Kupa
 Budapest Blaze.  
 Gödi SE  
2018/01/20 12:15
Kenguru Kupa
 Kölökös Törpék.  
 PaSa Reménység.  
2018/01/20 12:15
Kenguru Kupa
 Kalózok  
 Ricsilla Hévíz.  
2018/01/20 12:15
Kenguru Kupa
 Körmendi Törp.  
 Egerszegi Zseb.  
2018/01/20 12:20
Kenguru Kupa
 Prohászkás Csi.  
 Tatai Mosómedv.  
2018/01/20 12:30
Kenguru Kupa
 Mosonmagyaróvá.  
 Győri KC Lovag.  
2018/01/20 12:30
Kenguru Kupa
 Hernádi Kosárl.  
 FTSI Batthyány.  
2018/01/20 12:30
Kenguru Kupa
 FTSI Constanti.  
 FTSI Platán Is.  
2018/01/20 12:30
Kenguru Kupa
 DKKA Vezérek  
 Marcali Szürke.  
2018/01/20 12:30
Kenguru Kupa
 DKKA Gepárdok  
 DKKA Csigák  
2018/01/20 12:30
Kenguru Kupa
 VUA Törpék  
 Keresztúri Méh.  
2018/01/20 12:45
Kenguru Kupa
 Tulipános Móku.  
 Gárdonyis Dara.  
2018/01/20 12:45
Kenguru Kupa
 Debreceni KA Z.  
 ACS Baschet St.  
2018/01/20 13:00
Kenguru Kupa
 DKKA Nyuszik  
 Kenguru Füred  
2018/01/20 13:00
Kenguru Kupa
 Ziccer Pumák  
 Kölökös Törpék.  
2018/01/20 13:30
Kenguru Kupa
 SZEDEÁK Aranys.  
 Békési Heppes  
2018/01/20 13:30
Kenguru Kupa
 Vásárhelyi Kac.  
 MP Sport Timis.  
2018/01/20 13:30
Kenguru Kupa
 KASI/B  
 PVSK-Panthers/.  
2018/01/20 13:30
Kenguru Kupa
 KASI/A  
 Pécsi VSK/A  
2018/01/20 13:30
Kenguru Kupa
 Paragváris Sól.  
 Kalózok  
2018/01/20 13:30
Kenguru Kupa
 Zalakerámia ZT.  
 Ricsilla - Zal.  
2018/01/20 13:30
Kenguru Kupa
 Tapolcai Sárká.  
 Sportiskolás T.  
2018/01/20 13:30
Kenguru Kupa
 Kecskeméti KA  
 Nagyk?rösi Sól.  
2018/01/20 13:45
Kenguru Kupa
 KKS Titánok  
 Kéksárga Okapi.  
2018/01/20 14:00
Kenguru Kupa
 Téti Tigrisek  
 Hunyadis Daraz.  
2018/01/20 14:00
Kenguru Kupa
 DKKA Ugrómókus.  
 Velencei Vadka.  
2018/01/20 14:00
Kenguru Kupa
 ACS Baschet St.  
 ACS Baschet St.  
2018/01/20 14:15
Kenguru Kupa
 DKKA Tigrisek  
 FAK Balatoni P.  
2018/01/20 14:15
Kenguru Kupa
 Kanizsai Mókus.  
 Zalakerámia ZT.  
2018/01/20 14:40
Kenguru Kupa
 Ifjú Sólymok  
 Tapolcai Sárká.  
2018/01/20 14:40
Kenguru Kupa
 PaSa Reménység.  
 Ziccer Pumák  
2018/01/20 14:45
Kenguru Kupa
 Békési Heppes  
 Karcagi SE Far.  
2018/01/20 15:00
Kenguru Kupa
 MP Sport Timis.  
 SZEDEÁK Karoli.  
2018/01/20 15:00
Kenguru Kupa
 FTSI József A..  
 Kecskeméti KA  
2018/01/20 15:00
Kenguru Kupa
 PVSK-Panthers/.  
 Kozármisleny S.  
2018/01/20 15:00
Kenguru Kupa
 Kosárlabda Aka.  
 KASI/A  
2018/01/20 15:00
Kenguru Kupa
 Zuglói Sasok H.  
 KKS Titánok  
2018/01/20 15:15
Kenguru Kupa
 Velencei Vadka.  
 VUKE-Veszprém/.  
2018/01/20 15:15
Kenguru Kupa
 ACS Baschet St.  
 Debreceni KA Z.  
2018/01/20 15:30
Kenguru Kupa
 Ricsilla - Zal.  
 Kanizsai Mókus.  
2018/01/20 15:50
Kenguru Kupa
 Sportiskolás T.  
 Ifjú Sólymok  
2018/01/20 15:50
Kenguru Kupa
 BLF Tücskök  
 Vasas Bolhák  
2018/01/20 16:00
Kenguru Kupa
 Nagyk?rösi Sól.  
 FTSI József A..  
2018/01/20 16:15
Kenguru Kupa
 Kéksárga Okapi.  
 Zuglói Sasok H.  
2018/01/20 16:30
Kenguru Kupa
 Karcagi SE Far.  
 SZEDEÁK Aranys.  
2018/01/20 16:30
Kenguru Kupa
 SZEDEÁK Karoli.  
 Vásárhelyi Kac.  
2018/01/20 16:30
Kenguru Kupa
 Kozármisleny S.  
 KASI/B  
2018/01/20 16:30
Kenguru Kupa
 Pécsi VSK/A  
 Kosárlabda Aka.  
2018/01/20 16:30
Kenguru Kupa
 VUKE-Veszprém/.  
 DKKA Ugrómókus.  
2018/01/20 16:30
Kenguru Kupa
 Budapesti Honv.  
 Gödöll?i SK  
2018/01/20 17:15
Kenguru Kupa
 SZPA-HSE  
 BEAC Kisvizslá.  
2018/01/20 17:15
Kenguru Kupa
 Radobasket Bud.  
 Budafoki Bolhá.  
2018/01/20 17:15
Kenguru Kupa
 FKE/B  
 BLF Tücskök  
2018/01/20 17:15
Kenguru Kupa
 PAFC Mennydörg.  
 Budapesti Honv.  
2018/01/20 18:30
Kenguru Kupa
 MTK Budapest  
 SZPA-HSE  
2018/01/20 18:30
Kenguru Kupa
 BLF Bolhák  
 Radobasket Bud.  
2018/01/20 18:30
Kenguru Kupa
 Vasas Bolhák  
 FKE/B  
2018/01/20 18:30
Férfi NB I. B csoport, 17-24. - 2016/2017
 
    Legutóbb       Férfi NB I. B csoport, 17-24.      

    Következik       Férfi NB I. B csoport, 17-24.      

Részletes műsor - Férfi NB I. B csoport, 17-24. Eredménymátrix - alapszakasz

    Tabella       Férfi NB I. B csoport, 17-24.     
H Csapat M 1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut. 510
1.  Salgótarjáni KSE 30 0.75 45 15 15 2345 2300 Gy8 4-0 4-0 5-0
2.  EKE Eger KOK 30 0.70 42 12 18 2185 2240 Gy2 2-2 2-2 3-2
3.  Óbudai Kaszások 30 0.68 41 11 19 2454 2612 V1 3-1 2-2 3-2
4.  SMAFC-NYME 30 0.65 39 9 21 2275 2406 Gy4 3-1 3-1 4-1
5.  MAFC 30 0.65 39 9 21 2308 2672 Gy1 3-1 2-2 4-1
6.  BUDAFOK 30 0.63 38 8 22 2296 2518 V4 2-2 0-4 1-4
7.  Bajai Bácska FKE 30 0.63 38 8 22 2206 2538 V5 1-3 1-3 0-5
8.  Alba Fehérvár 30 0.52 31 1 29 1944 2865 V8 0-4 0-4 0-5

Változtak a tabella számítására vonatkozó FIBA-szabályok. Csak akkor kell miniligát csinálni holtversenyes csapatok között, ha az adott bajnokságban már minden mérkőzést lejátszottak a csapatok.
Ha ez még nem történt meg, a kosárkülönbség a mérvadó. Utóbbi egyenlősége esetén a több dobott pont számít.

1: lejátszott mérkőzések, 2: pontok, 3: győzelmek, 4: vereségek, 5: dobott pontok, 6: kapott pontok,
7: győzelmek/vereségek sorozata, 8: hazai pályán, 9: vendégként, 10: utolsó 5 mérkőzés


    Ranglisták       Férfi NB I. B csoport, 17-24.     
Pont
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. MÁNDITY M. 4-5 Bajai Bácska FKE 8 26.88
2. HARRIS D. 1 Salgótarjáni KSE 7 25.57
3. MOLNÁR M. 1 MAFC 7 23.86
Teljes lista
VAL
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. HARRIS D. 1 Salgótarjáni KSE 7 45
2. MÁNDITY M. 4-5 Bajai Bácska FKE 8 36.25
3. LAKOSA Á. 1-2 Óbudai Kaszások 7 34
Teljes lista
Védőlepattanó
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. HARRIS D. 1 Salgótarjáni KSE 7 10.43
2. PÁPAI Máté 5 MAFC 7 9.29
3. BORDÁCS G. 5 MAFC 6 8
Teljes lista
Támadólepattanó
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. KOVÁCS B. 4 SMAFC-NYME 7 6.29
2. PÁPAI Máté 5 MAFC 7 5.14
3. BORDÁCS G. 5 MAFC 6 4.67
Teljes lista
Összes lepattanó
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. PÁPAI Máté 5 MAFC 7 14.43
2. KOVÁCS B. 4 SMAFC-NYME 7 12.86
3. BORDÁCS G. 5 MAFC 6 12.67
Teljes lista
Gólpassz
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. HARRIS D. 1 Salgótarjáni KSE 7 7.29
2. NAGY G. 1 SMAFC-NYME 6 6.33
3. LAKOSA Á. 1-2 Óbudai Kaszások 7 5.57
Teljes lista
Szerzett labda
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. LAKOSA Á. 1-2 Óbudai Kaszások 7 3.71
2. HARRIS D. 1 Salgótarjáni KSE 7 3
3. DREVENKA D. 1-2 Budafok 8 3
Teljes lista
Eladott labda
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. TÓTH Z. 1-2 EKE Eger KOK 7 4.14
2. TAKÁCS M. 1 Alba Fehérvár 6 4
3. LADOS Erik 1 Budafok 7 3.57
Teljes lista
Blokk
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. SEYI A. 5 Alba Fehérvár 6 2
2. KOVÁCS B. 4 SMAFC-NYME 7 1.71
3. VARGA Imre 4-5 EKE Eger KOK 8 1.13
Teljes lista
Játszott perc
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. HARRIS D. 1 Salgótarjáni KSE 7 37.43
2. JAKAB P. 4 Salgótarjáni KSE 8 36.25
3. MOLNÁR M. 1 MAFC 7 35.71
Teljes lista
(minimum 4 lejátszott mérkőzés)

Get the Flash Player to see this player.

j plyn
 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


BAJNOKSÁGOK - FELNŐTT

BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS

  • MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok