Név:
E-mail:
Férfi NB I. A
 ASE  
 Alba  
2017/11/18 18:00
Férfi NB I. A
 Kaposvár  
 PVSK  
2017/11/18 18:00
Férfi NB I. A
 KTE  
 MAFC  
2017/11/18 18:00
Férfi NB I. A
 Sopron  
 DEAC  
2017/11/18 18:00
Férfi NB I. A
 Falco  
 ZTE  
2017/11/18 18:00
Férfi NB I. B Zöld
 Kaszások  
 Beszterce KK  
2017/11/18 18:00
Amatőr Női NB Fehér
 MAFC  
 ZTE NKK II.  
2017/11/18 18:00
Amatőr Női NB Fehér
 Szombathely  
 ELTE-BEAC Újbu.  
2017/11/18 18:00
Férfi NB II. Kelet
 Békési SZSK U2.  
 Szentesi KK  
2017/11/18 17:00
Férfi NB II. Kelet
 Gyulai Color  
 BKGDSE  
2017/11/18 18:00
Férfi NB II. Nyugat
 Dombóvár  
 Ricsilla Sport  
2017/11/18 18:00
Férfi NB II. Nyugat
 Marcali  
 Siófok  
2017/11/18 19:00
Férfi NB II. Nyugat
 Kozármisleny-F.  
 PTE-PEAC  
2017/11/18 20:15
Férfi NB II. Közép B
 Malév SC  
 Tehetséges Fia.  
2017/11/18 17:00
Férfi NB II. Közép B
 ELTE-BEAC  
 Zuglói Sasok  
2017/11/18 18:30
Fiú Junior, Regionális
 BLF KK  
 Bikák KK  
2017/11/18 10:00
Fiú Junior, Regionális
 Újpest-MT/C  
 Gödöll?i SK  
2017/11/18 12:00
Fiú Junior, Regionális
 Szentendrei KS.  
 Budafoki KK  
2017/11/18 14:00
Fiú Junior, Regionális
 Újpest-MT/A  
 Vasas Akadémia.  
2017/11/18 14:00
Fiú Junior, Regionális
 Gyulai SI  
 Nagyk?rösi Sól.  
2017/11/18 16:00
Fiú Junior, Regionális
 Kiss Lenke KS  
 Százhalombatta.  
2017/11/18 16:00
Fiú Kadett, Regionális
 Tatai SE  
 Ajka  
2017/11/18 90:0
Fiú Kadett, Regionális
 Treff 07  
 BKGDSE  
2017/11/18 93:0
Fiú Kadett, Regionális
 Keresztúri SE  
 Gödi SE  
2017/11/18 10:00
Fiú Kadett, Regionális
 Budafoki KK  
 BLF KK  
2017/11/18 11:00
Fiú Kadett, Regionális
 Alisca Sólymok.  
 Kanizsa KK  
2017/11/18 11:30
Fiú Kadett, Regionális
 Kosárlabda Aka.  
 Atomerőmű SE  
2017/11/18 14:00
Leány Junior
 Százhalombatta.  
 BEAC-Újbuda KA.  
2017/11/18 10:00
Leány Junior
 Gyakorló DSE  
 PINKK Pécsi 42.  
2017/11/18 17:00
Leány Serdülő
 Pécsi VSK/B  
 Komló Sport KK.  
2017/11/18 90:0
Leány Serdülő
 BEAC - Újbuda  
 Török Flóris  
2017/11/18 90:0
Leány Serdülő
 Török Flóris  
 MTK Budapest  
2017/11/18 93:0
Leány Serdülő
 Dávid Kornél  
 BEAC -Újbuda /.  
2017/11/18 10:00
Leány Serdülő
 Mágusok Egyesü.  
 Dávid Kornél  
2017/11/18 10:00
Leány Serdülő
 Tatabányai KC  
 KKS  
2017/11/18 10:00
Leány Serdülő
 Szolnoki Sport.  
 Karcagi SE  
2017/11/18 10:30
Leány Serdülő
 MVSI Vadmacská.  
 Debreceni KA/A  
2017/11/18 11:00
Leány Serdülő
 Széchenyi KA  
 Kanizsa DKK  
2017/11/18 11:00
Leány Serdülő
 Bajai NKK  
 KSC Szekszárd  
2017/11/18 11:00
Leány Serdülő
 Komló Sport KK.  
 Dunaújvárosi  
2017/11/18 11:00
Leány Serdülő
 DVTK-ÉLKSK T  
 BEAC - Újbuda  
2017/11/18 11:00
Leány Serdülő
 Szeged KE / A  
 Török Flóris  
2017/11/18 11:30
Leány Serdülő
 Pénzügy?r SE  
 Tatabányai KC  
2017/11/18 11:45
Leány Serdülő
 Soproni Darazs.  
 Dávid Kornél  
2017/11/18 12:00
Leány Serdülő
 Dávid Kornél  
 Kiss Lenke KS  
2017/11/18 12:00
Leány Serdülő
 Vasas Akadémia.  
 Nyíregyházi Ko.  
2017/11/18 12:30
Leány Serdülő
 DVTK-ÉLKSK Ó  
 Szolnoki Sport.  
2017/11/18 12:30
Leány Serdülő
 KSC Szekszárd  
 Zalaegerszegi  
2017/11/18 13:00
Leány Serdülő
 Dunaújvárosi  
 Pécsi VSK/B  
2017/11/18 13:00
Leány Serdülő
 MTK Budapest  
 Szeged KE / A  
2017/11/18 13:30
Leány Serdülő
 Török Flóris  
 DVTK-ÉLKSK T  
2017/11/18 13:30
Leány Serdülő
 KKS  
 Pénzügy?r SE  
2017/11/18 13:30
Leány Serdülő
 Zsíros Akadémi.  
 MVSI Vadmacská.  
2017/11/18 14:00
Leány Serdülő
 Soproni Darazs.  
 Széchenyi KA  
2017/11/18 14:00
Leány Serdülő
 BEAC -Újbuda /.  
 Soproni Darazs.  
2017/11/18 14:00
Leány Serdülő
 Kiss Lenke KS  
 Mágusok Egyesü.  
2017/11/18 14:00
Leány Serdülő
 Karcagi SE  
 DVTK-ÉLKSK Ó  
2017/11/18 14:30
Leány Serdülő
 Zalaegerszegi  
 Bajai NKK  
2017/11/18 15:00
Leány Serdülő
 Pécsi VSK/C  
 Dunaújvárosi  
2017/11/18 15:00
Leány Serdülő
 Debreceni KA/A  
 Zsíros Akadémi.  
2017/11/18 16:00
Leány Serdülő
 Nyíregyházi Ko.  
 Csata DSE  
2017/11/18 16:30
Leány Serdülő
 Kanizsa DKK  
 Soproni Darazs.  
2017/11/18 17:00
Leány Serdülő
 Dunaújvárosi  
 Kosárlabda Aka.  
2017/11/18 17:00
Leány Serdülő
 Csata DSE  
 Vasas Akadémia.  
2017/11/18 18:30
Leány Serdülő
 Kosárlabda Aka.  
 Pécsi VSK/C  
2017/11/18 19:00
Kenguru Kupa
 SZEDEÁK Dózsa  
 Szeged KE - Hó.  
2017/11/18 83:0
Kenguru Kupa
 BLF Bolhák  
 Kaszás Tornyok.  
2017/11/18 90:0
Kenguru Kupa
 Budapest Csepe.  
 KLKS Törpék  
2017/11/18 90:0
Kenguru Kupa
 Győri KC Lovag.  
 Prohászkás Csi.  
2017/11/18 90:0
Kenguru Kupa
 Kapuvári Macsk.  
 Mórás Cápák  
2017/11/18 90:0
Kenguru Kupa
 Soproni Sporti.  
 Soproni Sporti.  
2017/11/18 90:0
Kenguru Kupa
 Salgótarjáni  
 Beszterce KK  
2017/11/18 90:0
Kenguru Kupa
 Vásárhelyi Gep.  
 Szeged KE - Ti.  
2017/11/18 90:0
Kenguru Kupa
 SZEDEÁK Ezüstr.  
 SZEDEÁK Karoli.  
2017/11/18 90:0
Kenguru Kupa
 DKKA Gepárdok  
 Újvárosi Szele.  
2017/11/18 90:0
Kenguru Kupa
 KASI/B  
 KASI/A  
2017/11/18 90:0
Kenguru Kupa
 Kosárlabda Aka.  
 Gyakorlós Csib.  
2017/11/18 90:0
Kenguru Kupa
 MVSI Kossuth  
 MEAFC Kossuth  
2017/11/18 93:0
Kenguru Kupa
 Zalakarosi Fók.  
 Ricsilla - Ege.  
2017/11/18 93:0
Kenguru Kupa
 FTSI József A..  
 Kecskeméti KA  
2017/11/18 93:0
Kenguru Kupa
 FTSI Constanti.  
 Nagyk?rösi Sól.  
2017/11/18 93:0
Kenguru Kupa
 Békéscsabai KK.  
 SZEDEÁK Dózsa  
2017/11/18 94:5
Kenguru Kupa
 Bajai Bácska F.  
 Pityke KSE  
2017/11/18 10:00
Kenguru Kupa
 DDKA Vadmacská.  
 DKKA Vezérek  
2017/11/18 10:00
Kenguru Kupa
 Debreceni KA D.  
 NYKK Eötvös  
2017/11/18 10:00
Kenguru Kupa
 KLKS Benk?  
 BLF Bolhák  
2017/11/18 10:15
Kenguru Kupa
 KLKS Törpék  
 VUA Törpék  
2017/11/18 10:15
Kenguru Kupa
 Soproni Sporti.  
 Győri KC Lovag.  
2017/11/18 10:15
Kenguru Kupa
 Mórás Cápák  
 Feketés Darazs.  
2017/11/18 10:15
Kenguru Kupa
 Téti Tigrisek  
 Soproni Sporti.  
2017/11/18 10:15
Kenguru Kupa
 Újvárosi Szele.  
 FAK Balatoni P.  
2017/11/18 10:15
Kenguru Kupa
 DVTK-ÉLKSK ÓB  
 Mátra UKK Gyön.  
2017/11/18 10:30
Kenguru Kupa
 Szeged KE - Ti.  
 Kisújszállás  
2017/11/18 10:30
Kenguru Kupa
 SZEDEÁK Karoli.  
 Vásárhelyi Vil.  
2017/11/18 10:30
Kenguru Kupa
 Kosárlabda Aka.  
 KASI/B  
2017/11/18 10:30
Kenguru Kupa
 PVSK Panthers/.  
 Bonyhádi KSE  
2017/11/18 10:30
Kenguru Kupa
 Sportiskolás T.  
 Ricsilla - Zal.  
2017/11/18 10:45
Kenguru Kupa
 FTSI Dózsa Gy..  
 FTSI József A..  
2017/11/18 10:45
Kenguru Kupa
 Bajai NKK/B  
 Miklósi Kékrók.  
2017/11/18 10:45
Kenguru Kupa
 Fürge Gyíkok  
 MVSI Kossuth  
2017/11/18 11:00
Kenguru Kupa
 Szeged KE - Hó.  
 Békéscsabai KK.  
2017/11/18 11:00
Kenguru Kupa
 Kecskeméti KA  
 Bajai Bácska F.  
2017/11/18 11:15
Kenguru Kupa
 DKKA Vezérek  
 Marcali Szürke.  
2017/11/18 11:15
Kenguru Kupa
 Hajdúböszörmén.  
 ACS Wildcats B.  
2017/11/18 11:15
Kenguru Kupa
 Kaszás Tornyok.  
 KLKS Benk?  
2017/11/18 11:30
Kenguru Kupa
 Ziccer Pumák  
 Budapest Csepe.  
2017/11/18 11:30
Kenguru Kupa
 Prohászkás Csi.  
 Soproni Sporti.  
2017/11/18 11:30
Kenguru Kupa
 Feketés Darazs.  
 Kapuvári Macsk.  
2017/11/18 11:30
Kenguru Kupa
 FAK Balatoni P.  
 DKKA Gepárdok  
2017/11/18 11:30
Kenguru Kupa
 Kisújszállás  
 Vásárhelyi Gep.  
2017/11/18 12:00
Kenguru Kupa
 Vásárhelyi Vil.  
 SZEDEÁK Ezüstr.  
2017/11/18 12:00
Kenguru Kupa
 Kecskeméti KA  
 FTSI Dózsa Gy..  
2017/11/18 12:00
Kenguru Kupa
 KASI/A  
 Kosárlabda Aka.  
2017/11/18 12:00
Kenguru Kupa
 Grosics Vizslá.  
 Budaörsi DSE  
2017/11/18 12:15
Kenguru Kupa
 MP Sport Timis.  
 Szeged KE Rózs.  
2017/11/18 12:15
Kenguru Kupa
 MEAFC Kossuth  
 Fürge Gyíkok  
2017/11/18 12:30
Kenguru Kupa
 Körmendi Törpö.  
 Sportiskolás S.  
2017/11/18 12:30
Kenguru Kupa
 Pityke KSE  
 Kecskeméti KA  
2017/11/18 12:30
Kenguru Kupa
 Marcali Szürke.  
 DDKA Vadmacská.  
2017/11/18 12:30
Kenguru Kupa
 Zuglói Sasok H.  
 Kéksárga Zsirá.  
2017/11/18 12:45
Kenguru Kupa
 VUA Törpék  
 Ziccer Pumák  
2017/11/18 12:45
Kenguru Kupa
 Nádor Tigrisek.  
 Győri KC Kengu.  
2017/11/18 12:45
Kenguru Kupa
 Tulipános Móku.  
 Lackneros Dara.  
2017/11/18 12:45
Kenguru Kupa
 DKKA Ugrómókus.  
 DKKA Ördögök  
2017/11/18 13:00
Kenguru Kupa
 Gödi SE  
 BLF Kenguruk  
2017/11/18 13:30
Kenguru Kupa
 SZEDEÁK Alsóvá.  
 MP Sport Timis.  
2017/11/18 13:30
Kenguru Kupa
 Kozármisleny S.  
 KASI/C  
2017/11/18 13:30
Kenguru Kupa
 Zalakerámia ZT.  
 Körmendi Törpö.  
2017/11/18 13:45
Kenguru Kupa
 CEKK  
 Kecskeméti KA  
2017/11/18 13:45
Kenguru Kupa
 MTK Budapest  
 Zuglói Sasok H.  
2017/11/18 14:00
Kenguru Kupa
 SZSE Párducok  
 Zsíros Akadémi.  
2017/11/18 14:00
Kenguru Kupa
 Villámló Kovác.  
 Nádor Tigrisek.  
2017/11/18 14:00
Kenguru Kupa
 Mez?örsi Orosz.  
 Mosonmagyaróvá.  
2017/11/18 14:00
Kenguru Kupa
 MVSI Vadmacská.  
 Tiszaújvárosi  
2017/11/18 14:00
Kenguru Kupa
 DKKA Kenguruk  
 Atomerőmű SE  
2017/11/18 14:00
Kenguru Kupa
 DKKA Ördögök  
 Velencei Vadka.  
2017/11/18 14:15
Kenguru Kupa
 Budapest Blaze.  
 Gödi SE  
2017/11/18 14:45
Kenguru Kupa
 Szeged KE Rózs.  
 SZEDEÁK Alsóvá.  
2017/11/18 14:45
Kenguru Kupa
 Sportiskolás S.  
 Zalakerámia ZT.  
2017/11/18 15:00
Kenguru Kupa
 FTSI Platán Is.  
 Kecskeméti KC  
2017/11/18 15:00
Kenguru Kupa
 Monok SE  
 KSC Szekszárd  
2017/11/18 15:00
Kenguru Kupa
 Kosárlabda Aka.  
 Kozármisleny S.  
2017/11/18 15:00
Kenguru Kupa
 Kéksárga Zsirá.  
 MTK Budapest  
2017/11/18 15:15
Kenguru Kupa
 SZPA-HSE  
 SZSE Párducok  
2017/11/18 15:15
Kenguru Kupa
 Győri KC Kengu.  
 Villámló Kovác.  
2017/11/18 15:15
Kenguru Kupa
 Atomerőmű SE  
 DKKA Csigák  
2017/11/18 15:15
Kenguru Kupa
 MEAFC Csibésze.  
 MVSI Vadmacská.  
2017/11/18 15:30
Kenguru Kupa
 Velencei Vadka.  
 DKKA Ugrómókus.  
2017/11/18 15:30
Kenguru Kupa
 Gödöll?i SK  
 KKS Titánok  
2017/11/18 16:00
Kenguru Kupa
 Budapesti Honv.  
 PAFC Mennydörg.  
2017/11/18 16:00
Kenguru Kupa
 Zsíros Akadémi.  
 SZPA-HSE  
2017/11/18 16:30
Kenguru Kupa
 DKKA Csigák  
 DKKA Kenguruk  
2017/11/18 16:30
Kenguru Kupa
 KSC Szekszárd  
 PVSK-Panthers/.  
2017/11/18 16:30
Kenguru Kupa
 KASI/C  
 Kosárlabda Aka.  
2017/11/18 16:30
Kenguru Kupa
 Tiszaújvárosi  
 MEAFC Csibésze.  
2017/11/18 17:00
Kenguru Kupa
 DMTK Haraszti  
 Gödöll?i SK  
2017/11/18 17:15
Kenguru Kupa
 BEAC Kisvizslá.  
 Kéksárga Okapi.  
2017/11/18 17:15
Kenguru Kupa
 JKC/A  
 Budapesti Honv.  
2017/11/18 17:15
Kenguru Kupa
 PVSK-Panthers/.  
 Monok SE  
2017/11/18 18:00
Kenguru Kupa
 KKS Titánok  
 DMTK Haraszti  
2017/11/18 18:30
Kenguru Kupa
 Radobasket Bic.  
 BEAC Kisvizslá.  
2017/11/18 18:30
Kenguru Kupa
 PAFC Mennydörg.  
 JKC/A  
2017/11/18 18:30
Férfi NB I. A - 2017/2018
 
    Legutóbb       Férfi NB I. A      
9. forduló Naturtex-SZTE-Szedeák - JP Auto - JKSE 2017.11.16. csütörtök 85 - 70
8. forduló Zalakeramia ZTE KK - Kaposváai KK 2017.11.12. vasárnap 78 - 72
8. forduló DEAC - Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 2017.11.11. szombat 62 - 92
8. forduló Atomerõmû SE - Sopron KC 2017.11.11. szombat 95 - 74
8. forduló Egis Körmend - Pécsi VSK-VEOLIA 2017.11.11. szombat 87 - 74
8. forduló JP Auto - JKSE - KTE-Duna Aszfalt 2017.11.11. szombat 97 - 80
8. forduló MAFC - Szolnoki Olaj KK 2017.11.11. szombat 77 - 88
8. forduló Alba Fehérvár - Naturtex-SZTE-Szedeák 2017.11.10. péntek 94 - 68
7. forduló Egis Körmend - Zalakeramia ZTE KK 2017.11.04. szombat 81 - 69
7. forduló Kaposváai KK - DEAC 2017.11.04. szombat 69 - 75

    Következik       Férfi NB I. A      
9. forduló Atomerõmû SE - Alba Fehérvár 2017.11.18. szombat 18:00
9. forduló Kaposváai KK - Pécsi VSK-VEOLIA 2017.11.18. szombat 18:00
9. forduló KTE-Duna Aszfalt - MAFC 2017.11.18. szombat 18:00
9. forduló Sopron KC - DEAC 2017.11.18. szombat 18:00
9. forduló Falco-Vulcano Energia KC Szombathely - Zalakeramia ZTE KK 2017.11.18. szombat 18:00
9. forduló Egis Körmend - Szolnoki Olaj KK 2017.11.19. vasárnap 18:00
6. forduló Pécsi VSK-VEOLIA - JP Auto - JKSE 2017.11.30. csütörtök 18:00
10. forduló Zalakeramia ZTE KK - DEAC 2017.12.06. szerda 19:00
10. forduló Alba Fehérvár - Sopron KC 2017.12.09. szombat 18:00
10. forduló JP Auto - JKSE - Atomerõmû SE 2017.12.09. szombat 18:00

Részletes műsor - Férfi NB I. A Eredménymátrix - alapszakasz

    Tabella       Férfi NB I. A     
H Csapat M 1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut. 510
1.  Szolnoki Olaj KK 7 1.00 14 7 0 599 504 Gy7 3-0 4-0 5-0
2.  Egis Körmend 7 0.93 13 6 1 601 513 Gy4 4-0 2-1 4-1
3.  Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 7 0.86 12 5 2 615 511 Gy3 3-0 2-2 4-1
4.  Kaposváai KK 7 0.79 11 4 3 555 559 V3 2-1 2-2 2-3
5.  Naturtex-SZTE-Szedeák 9 0.78 14 5 4 693 644 Gy1 4-1 1-3 3-2
6.  Atomerőmű SE 8 0.75 12 4 4 626 643 Gy1 3-1 1-3 2-3
7.  Zalakeramia ZTE KK 8 0.75 12 4 4 581 618 Gy1 3-2 1-2 4-1
8.  DEAC 8 0.75 12 4 4 580 641 V1 2-3 2-1 3-2
9.  KTE-Duna Aszfalt 7 0.71 10 3 4 548 531 V2 1-3 2-1 2-3
10.  Alba Fehérvár 7 0.71 10 3 4 527 540 Gy2 2-1 1-3 2-3
11.  Pécsi VSK-VEOLIA 7 0.71 10 3 4 507 542 V2 2-1 1-3 2-3
12.  MAFC 8 0.63 10 2 6 578 623 V1 1-3 1-3 1-4
13.  JP Auto - JKSE 7 0.57 8 1 6 498 566 V1 1-2 0-4 1-4
14.  Sopron KC 7 0.57 8 1 6 489 562 V4 0-3 1-3 1-4

Változtak a tabella számítására vonatkozó FIBA-szabályok. Csak akkor kell miniligát csinálni holtversenyes csapatok között, ha az adott bajnokságban már minden mérkőzést lejátszottak a csapatok.
Ha ez még nem történt meg, a kosárkülönbség a mérvadó. Utóbbi egyenlősége esetén a több dobott pont számít.

1: lejátszott mérkőzések, 2: pontok, 3: győzelmek, 4: vereségek, 5: dobott pontok, 6: kapott pontok,
7: győzelmek/vereségek sorozata, 8: hazai pályán, 9: vendégként, 10: utolsó 5 mérkőzés


    Ranglisták       Férfi NB I. A     
Pont
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. ZAGORAC S. 4 Sopron KC 6 20
2. TREVIS S. 2-3 Alba Fehervar 4 18.5
3. PERL Z. 3 Falco KC 7 18.29
Teljes lista
VAL
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. ARMWOOD G. 4-5 DEAC 7 30.14
2. PERL Z. 3 Falco KC 7 29.72
3. WATKINS R. 5 Sopron KC 7 28
Teljes lista
Védőlepattanó
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. SZABÓ Z. 4 Zalakeramia ZTE KK 8 7.63
2. WATKINS R. 5 Sopron KC 7 7.57
3. ARMWOOD G. 4-5 DEAC 7 7.43
Teljes lista
Támadólepattanó
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. EILINGSFELD J. 4 Atomeromu SE 8 4.25
2. HENDLEIN R. 4-5 Kaposvari KK 7 3.57
3. WATKINS R. 5 Sopron KC 7 3
Teljes lista
Összes lepattanó
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. WATKINS R. 5 Sopron KC 7 10.57
2. HENDLEIN R. 4-5 Kaposvari KK 7 10.29
3. EILINGSFELD J. 4 Atomeromu SE 8 10
Teljes lista
Gólpassz
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. HOT Amin 2 MAFC 8 7.63
2. LEE D. 1-2 Kaposvari KK 7 6.86
3. DURHAM J. 1 PVSK 7 6.71
Teljes lista
Szerzett labda
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. HILL Kasey 1 Alba Fehervar 7 3
2. HOT Amin 2 MAFC 8 2.5
3. PERL Z. 3 Falco KC 7 2.43
Teljes lista
Eladott labda
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. DURHAM J. 1 PVSK 7 3.86
2. LEE D. 1-2 Kaposvari KK 7 3.29
3. HILL Kasey 1 Alba Fehervar 7 3.14
Teljes lista
Blokk
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. ARMWOOD G. 4-5 DEAC 7 2.29
2. JUHOS L. 4 Naturtex-SZTE-Szedeák 9 1.56
3. KARAHODZIC K. 5 KTE-Duna Aszfalt 7 1.43
Teljes lista
Játszott perc
P. Név Poszt Csapat M. Érték
1. LEE D. 1-2 Kaposvari KK 7 39.14
2. DESHIELDS K. 1 Jászberény 4 39
3. HOT Amin 2 MAFC 8 37.88
Teljes lista
(minimum 4 lejátszott mérkőzés)

Get the Flash Player to see this player.

j plyn
 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


BAJNOKSÁGOK - FELNŐTT

BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS

  • MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok