Név:
E-mail:
Férfi NB I. B K.
 NYKK  
 Tiszaújváros  
2016/10/01 16:30
Férfi NB I. B K.
 Kaszások  
 Békési SzSK  
2016/10/01 18:00
Férfi NB I. B K.
 Nagyk?rös  
 EKE Eger KOK  
2016/10/01 19:00
Férfi NB I. B Ny.
 MTK  
 PVSK - Kronosz  
2016/10/01 17:00
Férfi NB I. B Ny.
 TF-BP  
 Győr  
2016/10/01 19:30
Női NB I. A
 PEAC-Pécs  
 Szekszárd  
2016/10/01 18:00
Női NB I. A
 UNIQA Sopron  
 BEAC  
2016/10/01 18:00
Női NB I. A
 Vasas  
 PINKK-Pécsi 42.  
2016/10/01 18:00
Amatőr Női NB I. K
 MTK  
 MAFC  
2016/10/01 17:00
Amatőr Női NB I. Ny
 Ajka  
 Tatabánya  
2016/10/01 14:00
Fiú U20 NB I. B K
 Nagyk?rös  
 EKF-Eger-KOK S.  
2016/10/01 16:30
Fiú U20 NB I. B Ny
 TF-BP  
 Győr  
2016/10/01 17:00
Fiú U20 NB I. B K
 Nyíregyháza  
 Tiszaújváros  
2016/10/01 19:00
Fiú U20 NB I. B Ny
 MTK  
 PVSK - Kronosz  
2016/10/01 19:15
Fiú junior Ny
 Budapesti Honv.  
 Kosárlabda Aka.  
2016/10/01 18:00
Fiú kadett
 Szombathelyi K.  
 Kiss Lenke KS  
2016/10/01 11:00
Fiú kadett
 Budaörsi DSE  
 Kecskeméti KA  
2016/10/01 11:00
Fiú kadett
 Zsíros Akadémi.  
 Atomerőmű SE  
2016/10/01 11:00
Fiú kadett
 Budapesti Honv.  
 Újpest-MT/B  
2016/10/01 11:00
Fiú kadett
 ZTE KK  
 Soproni Sporti.  
2016/10/01 11:00
Fiú kadett
 Nyírsuli Kosár.  
 Félegyházi TSI.  
2016/10/01 12:45
Fiú kadett
 Kaposvári KK  
 Budapesti Honv.  
2016/10/01 12:45
Fiú kadett
 MAFC/A  
 Békési SZSK  
2016/10/01 12:45
Fiú kadett
 DKA - DSI / A  
 Ifjú Sólymok  
2016/10/01 12:45
Fiú kadett
 SZEDEÁK / A  
 MAFC/B  
2016/10/01 12:45
Fiú kadett
 MAFC/A  
 Atomerőmű SE  
2016/10/01 14:45
Fiú kadett
 Soproni Tigris.  
 Alba Fehérvár/.  
2016/10/01 17:00
Fiú kadett
 Budapesti Honv.  
 Szombathelyi K.  
2016/10/01 17:00
Fiú kadett
 Budaörsi DSE  
 Ifjú Sólymok  
2016/10/01 17:00
Fiú kadett
 Békési SZSK  
 Zsíros Akadémi.  
2016/10/01 17:00
Fiú kadett
 MAFC/B  
 Budapesti Honv.  
2016/10/01 17:00
Fiú kadett
 Félegyházi TSI.  
 ZTE KK  
2016/10/01 17:00
Fiú kadett
 Vásárhelyi Kos.  
 Szolnoki Sport.  
2016/10/01 17:00
Fiú kadett
 Körmendi Törpö.  
 DKA - DSI / B  
2016/10/01 18:45
Fiú kadett
 OSE Lions  
 ELITE Basket T.  
2016/10/01 18:45
Fiú kadett
 Kaposvári KK  
 Kiss Lenke KS  
2016/10/01 18:45
Fiú kadett
 Kecskeméti KA  
 DKA - DSI / A  
2016/10/01 18:45
Fiú kadett
 SZEDEÁK / A  
 Újpest-MT/B  
2016/10/01 18:45
Fiú kadett
 Nyírsuli Kosár.  
 Soproni Sporti.  
2016/10/01 18:45
Leány junior
 BEAC-Csata Újb.  
 Pécsi VSK  
2016/10/01 13:00
Férfi NB I. B Ny.
 Budafok  
 Veszprém  
2016/10/02 17:00
Női NB I. A
 Győr  
 MTK  
2016/10/02 17:00
Amatőr Női NB I. K
 Vasas Akadémia.  
 Szolnok  
2016/10/02 17:00
Amatőr Női NB I. Ny
 Tata  
 Kanizsa  
2016/10/02 13:00
Amatőr Női NB I. Ny
 Dávid Kornél  
 ELTE-BEAC Újbu.  
2016/10/02 15:00
Amatőr Női NB I. Ny
 PINKK SE  
 BKG DSE  
2016/10/02 16:00
Fiú U20 NB I. B Ny
 Budafok  
 Veszprém  
2016/10/02 19:00
Fiú junior K
 SZEDEÁK  
 Nyírsuli Kosár.  
2016/10/02 15:00
Fiú junior K
 Budapesti Honv.  
 MAFC  
2016/10/02 16:00
Fiú kadett
 Kiss Lenke KS  
 Budapesti Honv.  
2016/10/02 90:0
Fiú kadett
 Atomerőmű SE  
 Békési SZSK  
2016/10/02 90:0
Fiú kadett
 Újpest-MT/B  
 MAFC/B  
2016/10/02 90:0
Fiú kadett
 Soproni Sporti.  
 Félegyházi TSI.  
2016/10/02 90:0
Fiú kadett
 DKA - DSI / B  
 Vásárhelyi Kos.  
2016/10/02 90:0
Fiú kadett
 Ifjú Sólymok  
 Kecskeméti KA  
2016/10/02 90:0
Fiú kadett
 ELITE Basket T.  
 Soproni Tigris.  
2016/10/02 90:0
Fiú kadett
 DKA - DSI / A  
 Budaörsi DSE  
2016/10/02 10:45
Fiú kadett
 Alba Fehérvár/.  
 OSE Lions  
2016/10/02 10:45
Fiú kadett
 Szombathelyi K.  
 Kaposvári KK  
2016/10/02 10:45
Fiú kadett
 Zsíros Akadémi.  
 MAFC/A  
2016/10/02 10:45
Fiú kadett
 Budapesti Honv.  
 SZEDEÁK / A  
2016/10/02 10:45
Fiú kadett
 ZTE KK  
 Nyírsuli Kosár.  
2016/10/02 10:45
Fiú kadett
 Szolnoki Sport.  
 Körmendi Törpö.  
2016/10/02 10:45
Leány junior
 PEAC - Kosárla.  
 KSC Szekszárd  
2016/10/02 12:00
Leány kadett K
 Nyíregyházi Ko.  
 Vasas Akadémia.  
2016/10/02 11:00
Leány kadett K
 BEAC -Újbuda K.  
 DVTK-ÉLKSK  
2016/10/02 15:00
Leány kadett K
 Kecskeméti KA  
 Csata DSE/B  
2016/10/02 15:00
Leány kadett Ny
 Pécsi VSK/A  
 Csata DSE/A  
2016/10/02 14:00
Leány junior
 BEAC-Újbuda KA.  
 Soproni Darazs.  
2016/10/04 17:15
HÍREK - Utánpótlás
Szeptember 1.
hírkép48166_hodmezo.jpg
Hódmezővásárhely bemutatkozik az utcai kosarasoknak

Szeptember 2.
hírkép48168_mtktorok.jpg
Beszélgetés az ügyvezető igazgatóval, Spiriev Attilával

Szeptember 5.
hírkép48175_streetballhod.jpg
A következő állomás: Nyíregyháza

Szeptember 10.
hírkép48191_al-wahda.jpg
A világelső nyerte meg a 3x3 World Tour Masters-t

Szeptember 14.
hírkép48204_vargaferenc.jpeg
Szeptember 17-18-án két korosztály legjobbjai találkoznak Pécsen

Szeptember 15.
hírkép
A fiú serdülőknél a területi alapszakasz első fordulójára kerül sor

Szeptember 15.
hírkép48207_kecskemet.jpg
Szombaton Kecskeméten, a főtéren pattoghat a labda

Szeptember 16.
hírkép48211_nyiregykosarsuli.jpg
A tavalyi szezon két ezüstérmesénél jártunk a rajt előtt

Szeptember 17.
hírkép48214_oselions1.jpg
Hazai győzelmek születtek a nyitóforduló első napján

Szeptember 19.
hírkép48216_kecskemetstreet.jpg
Az esős idő ellenére is remek volt a hangulat

 




2016 Október

h.k.s.c.p.s.v.
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 
 
 
 

j plyn
A szövetség hivatalos médiatámogatója
Nemzeti Sport
 OLDALTÉRKÉP


MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok