Név:
E-mail:
HÍREK - Hírek - Közlemények
Hivatalos a férfi A csoport menetrendje
1
Elkészült a sorsolás a három bajnoksághoz

  2018. Szeptember 11.
Az MKOSZ a csapatokkal egyeztetve elkészítette a 2018/19-es férfi A csoportos bajnokság sorsolását, amely alapján a küzdelmek szeptember 28-án, pénteken kezdődnek. A menetrend a következőképpen alakul:


Férfi A csoport, 1. forduló

2018. szeptember 28., péntek

DEAC - Egis Körmend  18:00
Alba Fehérvár - Pécsi VSK-VEOLIA  18:30 

2018. szeptember 29., szombat

Zalakerámia ZTE KK - KTE-Duna Aszfalt  17:00
Sopron KC - Falco-Vulcano Energia KC Szombathely  18:00
Naturtex-SZTE-Szedeák - Szolnoki Olaj KK  18:00
Kaposvári KK - TF-BP-Serco  18:00
JP Auto - JKSE - Atomerőmű SE  18:00


2. forduló

2019. október 5., péntek

Pécsi VSK-VEOLIA - Sopron KC  18:00
KTE-Duna Aszfalt - DEAC  18:00

2019. október 6., szombat

Szolnoki Olaj KK - Falco-Vulcano Energia KC Szombathely  18:00
Egis Körmend - Alba Fehérvár  18:00
Kaposvári KK - Naturtex-SZTE-Szedeák  18:00
Atomerőmű SE - TF-BP-Serco  18:00 

2019. október 10., szerda

Zalakerámia ZTE KK - JP Auto - JKSE  18:00


A további műsor ezen a linken található:

http://hunbasket.hu/bajnoksag-musor/x1819/hun/



Vissza a főoldalra!


  2018. Szeptember 11.





2018 Szeptember

h.k.s.c.p.s.v.
 
 
 
 
 
1
2
3
2 hír
4
1 hír
5
1 hír
6
7
2 hír
8
2 hír
9
1 hír
10
1 hír
11
12
3 hír
13
2 hír
14
5 hír
15
16
3 hír
17
1 hír
18
1 hír
19
2 hír
20
21
1 hír
22
23
24
3 hír
25
26
27
28
29
30
Get the Flash Player to see this player.

j plyn
A szövetség hivatalos médiatámogatója
Nemzeti Sport
 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


BAJNOKSÁGOK - FELNŐTT

BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS

  • MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok