Név:
E-mail:
Női NB I. A csoport 1-8.
 PINK  
 PEAC  
2018/04/21 19:30
Férfi NB I. B Zöld - Playoff
 BKG  
 SOP  
2018/04/21 19:00
Férfi NB I. B Zöld - Playoff
 SALG  
 MAFC  
2018/04/21 19:00
Férfi NB I. A, Középszakasz, Alsóház
 JKSE  
 DEAC  
2018/04/21 18:00
Férfi NB II. Kelet
 Békéscsaba  
 DEAC  
2018/04/21 15:30
Férfi NB II. Kelet
 Gyulai Color  
 DEAC  
2018/04/21 18:00
Férfi NB II. Nyugat
 Marcali  
 Atomerőmű SE  
2018/04/21 17:00
Férfi NB II. Nyugat
 Dombóvár  
 BKG-VMG DSE  
2018/04/21 18:00
Férfi NB II. Közép A
 Szentendrei KS.  
 BLF KK  
2018/04/21 18:00
Férfi NB II. Közép A
 Újpest-MT  
 Ziccer KS  
2018/04/21 18:00
Férfi NB II. Közép B
 ELTE-BEAC  
 Százhalombatta.  
2018/04/21 18:30
Női NB I. A csoport 9-11.
 VAS  
 MTK  
2018/04/21 18:00
Amatőr Női NB, 1-9. helyért
 Csata DSE  
 AJKA - Cserpes.  
2018/04/21 18:00
Amatőr Női NB, 1-9. helyért
 TFSE  
 ELTE-BEAC Újbu.  
2018/04/21 18:00
Amatőr Női NB, 19-26. helyért
 MAFC  
 Baja  
2018/04/21 18:00
Amatőr Női NB, 10-18. helyért
 ZTE NKK II.  
 DEAC  
2018/04/21 10:00
NB I. A csoport, Fiú U20, Rájátszás
 SMAFC  
 Bp. Honvéd  
2018/04/21 12:00
NB I. A csoport, Fiú U20, Rájátszás
 Vasas  
 Budafok  
2018/04/21 14:15
NB I. A csoport, Fiú U20, Rájátszás
 Szeged  
 Szolnok  
2018/04/21 16:30
NB I. A csoport, Fiú U20, Rájátszás
 PVSK  
 Falco  
2018/04/21 18:45
Fiú Junior, Regionális
 Vasas Akadémia.  
 Zsíros Akadémi.  
2018/04/21 14:30
Fiú Junior, Regionális
 Bonyhádi KSE  
 VUKE - Veszpré.  
2018/04/21 15:00
Fiú Junior, Regionális
 Szerencs VSE  
 Békési SzSK  
2018/04/21 18:00
Fiú Kadett, Regionális
 MEAFC/A  
 Tiszaújvárosi  
2018/04/21 13:00
Fiú Kadett, Regionális
 Hajdúhadházi  
 Szolnoki Sport.  
2018/04/21 14:00
Fiú Kadett, Regionális
 Gyulai Sportis.  
 Szentesi KK  
2018/04/21 15:00
Fiú Kadett, Regionális
 Gödöll?i SK  
 Újpest-MT/B  
2018/04/21 16:30
Leány Kadett
 Zsíros Akadémi.  
 Bajai NKK  
2018/04/21 16:00
Leány Kadett, Rájátszás, Felsőház
 KSC Szekszárd  
 Vasas Akadémia.  
2018/04/21 15:00
Leány Kadett, Regionális
 Monori SE  
 Debreceni KA/B  
2018/04/21 13:00
Leány Kadett, Regionális
 PAFC Basket  
 MVSI Vadmacská.  
2018/04/21 14:45
Leány Kadett, Regionális
 Debreceni KA/B  
 PAFC Basket  
2018/04/21 16:30
Leány Kadett, Regionális
 MVSI Vadmacská.  
 Monori SE  
2018/04/21 18:15
Gyermek Kupa
 Kalózok  
 RICSILLA-Zalal.  
2018/04/21 14:30
Gyermek Kupa
 Kanizsai Vadma.  
 Kalózok  
2018/04/21 16:00
Gyermek Kupa
 RICSILLA-Zalal.  
 Kanizsai Vadma.  
2018/04/21 17:30
HÍREK - Hírek - Hátország
A fővárosban rendezik az U20-as bajnokság országos döntőjét
0
Április 20. és 22. között a Sport11 ad otthont Morgen Ferdinánd Emlékbajnokság fináléjának

  2018. Április 13.
Jövő héten péntektől vasárnapig, április 20. és 22. között, a Sport11-ben rendezik a Morgen Ferdinánd Emlékbajnokság országos fináléját.

Hat együttes helye már biztos. Az A csoportból az első négy helyezett, az alapszakaszt megnyerő Naturtex-SZTE-Szedeák, a címvédő Pécsi VSK-VEOLIA, a Falco-Vulcano Energia KC Szombathely és a Szolnoki Olaj KK jutott be az U20-as nyolcas döntőbe. A Piros csoportból a Budapesti Honvéd mellett a Vasas Akadémia vagy az MTK Törökbálint, a Zöld csoportból pedig a Ford Ivanics-Budafok mellett a SMAFC vagy az Óbudai Kaszások együttese szerepel majd az idény végi megmérettetésen. A még kérdőjeles csapatok sorsa az eheti, utolsó fordulóban dől el.


A döntő lebonyolítása

2018. április 20. péntek

12:30 Naturtex-SZTE Szedeák—SMAFC vagy Óbudai Kaszások (I.)
14:45 Szolnoki Olaj KK—Budapesti Honvéd (II.)
17:00 Ünnepélyes megnyitó
17:30 Pécsi VSK-VEOLIA—Vasas Akadémia vagy MTK Törökbálint (III.)
19:45 Falco-Vulcano Energia KC Szombathely—Ford Ivanics-Budafok (IV.)


2018. április 21. szombat

Mérkőzések az 5-8. helyért

12:00 I. mérkőzés vesztese—II. mérkőzés vesztese (V.)
14:15 III. mérkőzés vesztese—IV. mérkőzés vesztese (VI.)

Elődöntők

16:30 I. mérkőzés győztese—II. mérkőzés győztese (VII.)
18:45 III. mérkőzés győztese—IV. mérkőzés győztese (VIII.)


2018. április 22. vasárnap

Mérkőzés az 7. helyért:

11:00 V. vesztese—VI. vesztese

Mérkőzés az 5-6. helyért:

13:15 V. győztese—VI. győztese

Mérkőzés a 3. helyért:

15:30 VII. vesztese—VIII. vesztese

Döntő:

17:45 VII. győztese—VIII. győztese

19:00 Ünnepélyes eredményhirdetés 



Vissza a főoldalra!


  2018. Április 13.





2018 Április

h.k.s.c.p.s.v.
 
 
 
 
 
 
1
1 hír
2
3
2 hír
4
2 hír
5
2 hír
6
1 hír
7
3 hír
8
2 hír
9
10
3 hír
11
4 hír
12
13
1 hír
14
1 hír
15
3 hír
16
17
2 hír
18
4 hír
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
 
 
 
 
 
Get the Flash Player to see this player.

j plyn
A szövetség hivatalos médiatámogatója
Nemzeti Sport
 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


BAJNOKSÁGOK - FELNŐTT

BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS

  • MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok