Név:
E-mail:
Férfi NB I. A
 ASE  
 ZTE  
2018/01/20 18:00
Férfi NB I. A
 Körmend  
 Sopron  
2018/01/20 18:00
Férfi NB I. A
 Falco  
 JKSE  
2018/01/20 18:00
Férfi NB I. A
 Kaposvár  
 MAFC  
2018/01/20 18:00
Férfi NB I. A
 Szeged  
 PVSK  
2018/01/20 18:00
Férfi NB I. A
 KTE  
 Szolnok  
2018/01/20 20:00
Női NB I. A
 PEAC-Pécs  
 PINKK-Pécsi 42.  
2018/01/20 18:00
Amatőr Női NB Piros
 ELTE Fortis  
 NyKS  
2018/01/20 18:00
Férfi NB II. Közép B
 Malév SC  
 Budafok  
2018/01/20 17:00
Férfi NB II. Közép B
 MAFC-Csepel  
 Zuglói Sasok  
2018/01/20 18:00
NB I. A, Fiú U20
 DEAC  
 Alba  
2018/01/20 19:15
NB I. B Piros, F U20
 Bp. Honvéd  
 MTK  
2018/01/20 18:00
NB I. B Piros, F U20
 Tehetséges Fia.  
 Békési SzSK  
2018/01/20 18:30
Fiú Kadett, Regionális
 Salgótarjáni  
 Nyíradonyi VVT.  
2018/01/20 12:00
Fiú Kadett, Regionális
 Nyíradonyi VVT.  
 Salgótarjáni  
2018/01/20 14:00
Fiú Kadett, Regionális
 Siófoki Kosárs.  
 Marcali VSZSE  
2018/01/20 16:00
Fiú Kadett, Regionális
 PAFC Basket  
 Budapesti Honv.  
2018/01/20 17:00
Fiú Kadett, Regionális
 BLF KK  
 Budafoki KK  
2018/01/20 17:00
Leány Junior, Regionális
 Kiss Lenke KS  
 Ceglédi EKK  
2018/01/20 13:00
Kenguru Kupa
 SZSE Párducok  
 Malév Kobrák  
2018/01/20 83:0
Kenguru Kupa
 Ziccer Kistigr.  
 Törekvés Törpi.  
2018/01/20 90:0
Kenguru Kupa
 Nádor Tigrisek.  
 Soproni Sporti.  
2018/01/20 90:0
Kenguru Kupa
 SZEDEÁK Ezüstr.  
 SZEDEÁK Dózsa  
2018/01/20 90:0
Kenguru Kupa
 Békéscsabai KK.  
 Ricsilla - GFF.  
2018/01/20 90:0
Kenguru Kupa
 SZEDEÁK Alsóvá.  
 Szeged KE - Ti.  
2018/01/20 90:0
Kenguru Kupa
 HSA Bombázók  
 HSA Pumák  
2018/01/20 90:0
Kenguru Kupa
 Kecskeméti KA  
 FTSI Dózsa Gy..  
2018/01/20 90:0
Kenguru Kupa
 Kosárlabda Aka.  
 GYKSE Szekszár.  
2018/01/20 90:0
Kenguru Kupa
 JKC/A  
 SZSE Párducok  
2018/01/20 94:5
Kenguru Kupa
 Szorgos Darazs.  
 Prohászkás Csi.  
2018/01/20 10:00
Kenguru Kupa
 Feketés Darazs.  
 Mosonmagyaróvá.  
2018/01/20 10:00
Kenguru Kupa
 Lackneros Dara.  
 Soproni Sporti.  
2018/01/20 10:00
Kenguru Kupa
 Szerencsi VSE  
 Beszterce KK  
2018/01/20 10:00
Kenguru Kupa
 JKSE Kosársuli.  
 Hernádi Kosárl.  
2018/01/20 10:00
Kenguru Kupa
 Miklósi Kékrók.  
 FTSI Constanti.  
2018/01/20 10:00
Kenguru Kupa
 Debreceni KA D.  
 NYKK Eötvös  
2018/01/20 10:00
Kenguru Kupa
 Tapolcai Gazel.  
 Körmendi Törp.  
2018/01/20 10:00
Kenguru Kupa
 Marcali Szürke.  
 DDKA Vadmacská.  
2018/01/20 10:00
Kenguru Kupa
 DKKA Csigák  
 Várpalotai Gep.  
2018/01/20 10:00
Kenguru Kupa
 Törekvés Törpi.  
 VUA Törpék  
2018/01/20 10:15
Kenguru Kupa
 Soproni Sporti.  
 Mez?örsi Orosz.  
2018/01/20 10:15
Kenguru Kupa
 Vásárhelyi Rók.  
 SZEDEÁK Alsóvá.  
2018/01/20 10:15
Kenguru Kupa
 FTSI Dózsa Gy..  
 Bajai NKK/B  
2018/01/20 10:15
Kenguru Kupa
 SZEDEÁK Dózsa  
 Tiszai Kisvirá.  
2018/01/20 10:30
Kenguru Kupa
 Kisújszállás  
 Békéscsabai KK.  
2018/01/20 10:30
Kenguru Kupa
 HSA Pumák  
 Karcagi SE Pus.  
2018/01/20 10:30
Kenguru Kupa
 KSC Szekszárd  
 Kosárlabda Aka.  
2018/01/20 10:30
Kenguru Kupa
 Malév Kobrák  
 JKC/A  
2018/01/20 11:00
Kenguru Kupa
 Ricsilla Hévíz.  
 Paragváris Sól.  
2018/01/20 11:00
Kenguru Kupa
 Egerszegi Zseb.  
 Tapolcai Gazel.  
2018/01/20 11:10
Kenguru Kupa
 Tatai Mosómedv.  
 Szorgos Darazs.  
2018/01/20 11:15
Kenguru Kupa
 Győri KC Lovag.  
 Feketés Darazs.  
2018/01/20 11:15
Kenguru Kupa
 Soproni Sporti.  
 Soproni Tigris.  
2018/01/20 11:15
Kenguru Kupa
 FTSI Batthyány.  
 JKSE Kosársuli.  
2018/01/20 11:15
Kenguru Kupa
 FTSI Platán Is.  
 Miklósi Kékrók.  
2018/01/20 11:15
Kenguru Kupa
 ACS Wild Cats  
 Debreceni KA L.  
2018/01/20 11:15
Kenguru Kupa
 DDKA Vadmacská.  
 DKKA Vezérek  
2018/01/20 11:15
Kenguru Kupa
 Várpalotai Gep.  
 DKKA Gepárdok  
2018/01/20 11:15
Kenguru Kupa
 Keresztúri Méh.  
 Ziccer Kistigr.  
2018/01/20 11:30
Kenguru Kupa
 Mez?örsi Orosz.  
 Nádor Tigrisek.  
2018/01/20 11:30
Kenguru Kupa
 Szeged KE - Ti.  
 Vásárhelyi Rók.  
2018/01/20 11:30
Kenguru Kupa
 Beszterce KK B.  
 DVTK-ÉLKSK Ózd.  
2018/01/20 11:30
Kenguru Kupa
 Bajai NKK/B  
 Kecskeméti KA  
2018/01/20 11:30
Kenguru Kupa
 Tiszai Kisvirá.  
 SZEDEÁK Ezüstr.  
2018/01/20 12:00
Kenguru Kupa
 Ricsilla - GFF.  
 Kisújszállás  
2018/01/20 12:00
Kenguru Kupa
 Karcagi SE Pus.  
 HSA Bombázók  
2018/01/20 12:00
Kenguru Kupa
 GYKSE Szekszár.  
 KSC Szekszárd  
2018/01/20 12:00
Kenguru Kupa
 Budapest Blaze.  
 Gödi SE  
2018/01/20 12:15
Kenguru Kupa
 Kölökös Törpék.  
 PaSa Reménység.  
2018/01/20 12:15
Kenguru Kupa
 Kalózok  
 Ricsilla Hévíz.  
2018/01/20 12:15
Kenguru Kupa
 Körmendi Törp.  
 Egerszegi Zseb.  
2018/01/20 12:20
Kenguru Kupa
 Prohászkás Csi.  
 Tatai Mosómedv.  
2018/01/20 12:30
Kenguru Kupa
 Mosonmagyaróvá.  
 Győri KC Lovag.  
2018/01/20 12:30
Kenguru Kupa
 Hernádi Kosárl.  
 FTSI Batthyány.  
2018/01/20 12:30
Kenguru Kupa
 FTSI Constanti.  
 FTSI Platán Is.  
2018/01/20 12:30
Kenguru Kupa
 DKKA Vezérek  
 Marcali Szürke.  
2018/01/20 12:30
Kenguru Kupa
 DKKA Gepárdok  
 DKKA Csigák  
2018/01/20 12:30
Kenguru Kupa
 VUA Törpék  
 Keresztúri Méh.  
2018/01/20 12:45
Kenguru Kupa
 Tulipános Móku.  
 Gárdonyis Dara.  
2018/01/20 12:45
Kenguru Kupa
 Debreceni KA Z.  
 ACS Baschet St.  
2018/01/20 13:00
Kenguru Kupa
 DKKA Nyuszik  
 Kenguru Füred  
2018/01/20 13:00
Kenguru Kupa
 Ziccer Pumák  
 Kölökös Törpék.  
2018/01/20 13:30
Kenguru Kupa
 SZEDEÁK Aranys.  
 Békési Heppes  
2018/01/20 13:30
Kenguru Kupa
 Vásárhelyi Kac.  
 MP Sport Timis.  
2018/01/20 13:30
Kenguru Kupa
 KASI/B  
 PVSK-Panthers/.  
2018/01/20 13:30
Kenguru Kupa
 KASI/A  
 Pécsi VSK/A  
2018/01/20 13:30
Kenguru Kupa
 Paragváris Sól.  
 Kalózok  
2018/01/20 13:30
Kenguru Kupa
 Zalakerámia ZT.  
 Ricsilla - Zal.  
2018/01/20 13:30
Kenguru Kupa
 Tapolcai Sárká.  
 Sportiskolás T.  
2018/01/20 13:30
Kenguru Kupa
 Kecskeméti KA  
 Nagyk?rösi Sól.  
2018/01/20 13:45
Kenguru Kupa
 KKS Titánok  
 Kéksárga Okapi.  
2018/01/20 14:00
Kenguru Kupa
 Téti Tigrisek  
 Hunyadis Daraz.  
2018/01/20 14:00
Kenguru Kupa
 DKKA Ugrómókus.  
 Velencei Vadka.  
2018/01/20 14:00
Kenguru Kupa
 ACS Baschet St.  
 ACS Baschet St.  
2018/01/20 14:15
Kenguru Kupa
 DKKA Tigrisek  
 FAK Balatoni P.  
2018/01/20 14:15
Kenguru Kupa
 Kanizsai Mókus.  
 Zalakerámia ZT.  
2018/01/20 14:40
Kenguru Kupa
 Ifjú Sólymok  
 Tapolcai Sárká.  
2018/01/20 14:40
Kenguru Kupa
 PaSa Reménység.  
 Ziccer Pumák  
2018/01/20 14:45
Kenguru Kupa
 Békési Heppes  
 Karcagi SE Far.  
2018/01/20 15:00
Kenguru Kupa
 MP Sport Timis.  
 SZEDEÁK Karoli.  
2018/01/20 15:00
Kenguru Kupa
 FTSI József A..  
 Kecskeméti KA  
2018/01/20 15:00
Kenguru Kupa
 PVSK-Panthers/.  
 Kozármisleny S.  
2018/01/20 15:00
Kenguru Kupa
 Kosárlabda Aka.  
 KASI/A  
2018/01/20 15:00
Kenguru Kupa
 Zuglói Sasok H.  
 KKS Titánok  
2018/01/20 15:15
Kenguru Kupa
 Velencei Vadka.  
 VUKE-Veszprém/.  
2018/01/20 15:15
Kenguru Kupa
 ACS Baschet St.  
 Debreceni KA Z.  
2018/01/20 15:30
Kenguru Kupa
 Ricsilla - Zal.  
 Kanizsai Mókus.  
2018/01/20 15:50
Kenguru Kupa
 Sportiskolás T.  
 Ifjú Sólymok  
2018/01/20 15:50
Kenguru Kupa
 BLF Tücskök  
 Vasas Bolhák  
2018/01/20 16:00
Kenguru Kupa
 Nagyk?rösi Sól.  
 FTSI József A..  
2018/01/20 16:15
Kenguru Kupa
 Kéksárga Okapi.  
 Zuglói Sasok H.  
2018/01/20 16:30
Kenguru Kupa
 Karcagi SE Far.  
 SZEDEÁK Aranys.  
2018/01/20 16:30
Kenguru Kupa
 SZEDEÁK Karoli.  
 Vásárhelyi Kac.  
2018/01/20 16:30
Kenguru Kupa
 Kozármisleny S.  
 KASI/B  
2018/01/20 16:30
Kenguru Kupa
 Pécsi VSK/A  
 Kosárlabda Aka.  
2018/01/20 16:30
Kenguru Kupa
 VUKE-Veszprém/.  
 DKKA Ugrómókus.  
2018/01/20 16:30
Kenguru Kupa
 Budapesti Honv.  
 Gödöll?i SK  
2018/01/20 17:15
Kenguru Kupa
 SZPA-HSE  
 BEAC Kisvizslá.  
2018/01/20 17:15
Kenguru Kupa
 Radobasket Bud.  
 Budafoki Bolhá.  
2018/01/20 17:15
Kenguru Kupa
 FKE/B  
 BLF Tücskök  
2018/01/20 17:15
Kenguru Kupa
 PAFC Mennydörg.  
 Budapesti Honv.  
2018/01/20 18:30
Kenguru Kupa
 MTK Budapest  
 SZPA-HSE  
2018/01/20 18:30
Kenguru Kupa
 BLF Bolhák  
 Radobasket Bud.  
2018/01/20 18:30
Kenguru Kupa
 Vasas Bolhák  
 FKE/B  
2018/01/20 18:30
HÍREK - Hírek - Hátország
Női Amatőr Bajnokság
Veretlen maradt a TF és a Szeged

  2017. November 6.
Piros csoport:

Szolnoki MÁV - TFSE 41-80

Ahogy eddigi mérkőzésein, most is erődemonstrációt tartott az első negyedben a TFSE, amely 10 perc után 20 ponttal vezetett. Boros Zoltán szépen elosztotta a játékperceket kosaras lányai között, s egyetlen kivétellel minden játékosa szerzett pontot. Németh Alma 17 ponttal és 7 lepattanóval, Fuisz Viktória pedig 11 ponttal és 8 lepattanóval zárta az összecsapást. A második negyedtől a játékot helyenként kiegyenlítetté tevő hazaiaktól Munkácsi Éva 22 mezőnykísérletből 13 pontig jutott, s mellé leszedett 3 lepattanót, de eladott 5 labdát, Ratkai Bonita pedig 10 pontot dobott.

Statisztika: http://netcasting.webpont.com/n6/?whun2a_30

Zöld csoport:

Bajai NKK - Dávid Kornél KA 68-87

A színvonalas, kiegyenlített első félidőt követően a Ferencz Andrea (25/12 pont, 8 lepattanó, 7 szerzett, 5 eladott labda)-Kucsora Réka (19/6 pont, 8 lepattanó, 4-4 gólpassz és eladott labda)-Hilcz Alexa (15/15 pont, 3-3 lepattanó és szerzett labda) trió jóvoltából csupán 1 pont hátrányban volt a hazai együttes. Térélcsere után Nagy Annamária (25/3 pont, 10 lepattanó, 5 gólpassz), Laufer Gabriella (23 pont, 12 lepattanó, 8 eladott labda), Fekete Csilla (12/6 pont, 9 lepattanó, 4 szerzett labda, 3 gólpassz), Orsó Viktória (11/3 pont, 8 lepattanó, 6 szerzett labda, 3 gólpassz) és Szabó Eszter (14/3 pont, 4 lepattanó) vezérletével fölényben játszottak, s végül magabiztos győzelmet arattak a vendégek, akik 46-28-ra nyerték a lepattanó csatát.

Statisztika:http://netcasting.webpont.com/n6/?whun2c_20

BKG DSE - Fonti Trans Petőfi SE 60-35

A 15-15-ös tenisz döntetlennel záruló első 10 perc után a szigetszentmiklósiak szokásukhoz híven ismét kiegyensúlyozott, egységes csapatjátékuknak köszönhetően fokozatosan őrölték fel ellenfelük ellenállását, bár Ruttner Réka 12 pontos 16 lepattanós dupla-duplája mindenképpen kiemelendő. Katona Bianka 10 ponttal, 7 lepattanóval és 4 gólpasszal vette ki részét a BKG magabiztos sikeréből. Érdekesség, hogy a 3. negyedben a hazaiak lenullázták baranyai ellenfelüket, a vendég együttes a szünetet követő 10 percben nem tudott a hazai gyűrűbe találni. A baranyai alakulatból csupán Mojzes Gina (11/9 pont, 8 lepattanó) jutott 10 pont fölé. A lepattanózást 55-39-re nyerte a BKG a mezőnyből igen gyengén (12/58, 20,7%) dobó Petőfi SE-vel szemben.

Statisztika: http://netcasting.webpont.com/n6/?whun2c_22

MTK Budapest - Szegedi KE 49-72

Zólyomi Karina (18 pont, 6-6 gólpassz és szerzett labda), valamint Lutche Klaudia (12/9 pont, 5 lepattanó) vezérletével a nyeretlen MTK remekül tartotta magát a veretlen Szegeddel szemben. A 3. negyedben a tripla-duplától nem túl messze záró Jáhni Zsófia (18 pont, 10 lepattanó, 7 gólpassz), Kecskés Fanny (17 pont, 8 lepattanó), Vári Zita (12 pont, 6 szerzett labda, 4 gólpassz) és Radócz Fanni (11 pont, 4 lepattanó) eredményessége révén eldöntötte a meccset a maga javára a vendég együttes, amelynek magabiztos győzelmében jelentős szerepe volt annak, hogy a lepattanózást nagy fölénnyel, 52-19-re nyerte.

Statiszika: http://netcasting.webpont.com/n6/?whun2c_23



Vissza a főoldalra!


  2017. November 6.





2017 November

h.k.s.c.p.s.v.
 
 
1
3 hír
2
2 hír
3
1 hír
4
2 hír
5
6
1 hír
7
2 hír
8
5 hír
9
2 hír
10
2 hír
11
2 hír
12
2 hír
13
2 hír
14
2 hír
15
2 hír
16
3 hír
17
1 hír
18
1 hír
19
20
2 hír
21
1 hír
22
2 hír
23
5 hír
24
2 hír
25
2 hír
26
3 hír
27
1 hír
28
29
2 hír
30
5 hír
 
 
 
Get the Flash Player to see this player.

j plyn
A szövetség hivatalos médiatámogatója
Nemzeti Sport
 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


BAJNOKSÁGOK - FELNŐTT

BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS

  • MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok