Név:
E-mail:
Férfi NB I. A
 ASE  
 Alba  
2017/11/18 18:00
Férfi NB I. A
 Kaposvár  
 PVSK  
2017/11/18 18:00
Férfi NB I. A
 KTE  
 MAFC  
2017/11/18 18:00
Férfi NB I. A
 Sopron  
 DEAC  
2017/11/18 18:00
Férfi NB I. A
 Falco  
 ZTE  
2017/11/18 18:00
Férfi NB I. B Zöld
 Kaszások  
 Beszterce KK  
2017/11/18 18:00
Amatőr Női NB Fehér
 MAFC  
 ZTE NKK II.  
2017/11/18 18:00
Amatőr Női NB Fehér
 Szombathely  
 ELTE-BEAC Újbu.  
2017/11/18 18:00
Férfi NB II. Kelet
 Békési SZSK U2.  
 Szentesi KK  
2017/11/18 17:00
Férfi NB II. Kelet
 Gyulai Color  
 BKGDSE  
2017/11/18 18:00
Férfi NB II. Nyugat
 Dombóvár  
 Ricsilla Sport  
2017/11/18 18:00
Férfi NB II. Nyugat
 Marcali  
 Siófok  
2017/11/18 19:00
Férfi NB II. Nyugat
 Kozármisleny-F.  
 PTE-PEAC  
2017/11/18 20:15
Férfi NB II. Közép B
 Malév SC  
 Tehetséges Fia.  
2017/11/18 17:00
Férfi NB II. Közép B
 ELTE-BEAC  
 Zuglói Sasok  
2017/11/18 18:30
Fiú Junior, Regionális
 BLF KK  
 Bikák KK  
2017/11/18 10:00
Fiú Junior, Regionális
 Újpest-MT/C  
 Gödöll?i SK  
2017/11/18 12:00
Fiú Junior, Regionális
 Szentendrei KS.  
 Budafoki KK  
2017/11/18 14:00
Fiú Junior, Regionális
 Újpest-MT/A  
 Vasas Akadémia.  
2017/11/18 14:00
Fiú Junior, Regionális
 Gyulai SI  
 Nagyk?rösi Sól.  
2017/11/18 16:00
Fiú Junior, Regionális
 Kiss Lenke KS  
 Százhalombatta.  
2017/11/18 16:00
Fiú Kadett, Regionális
 Tatai SE  
 Ajka  
2017/11/18 90:0
Fiú Kadett, Regionális
 Treff 07  
 BKGDSE  
2017/11/18 93:0
Fiú Kadett, Regionális
 Keresztúri SE  
 Gödi SE  
2017/11/18 10:00
Fiú Kadett, Regionális
 Budafoki KK  
 BLF KK  
2017/11/18 11:00
Fiú Kadett, Regionális
 Alisca Sólymok.  
 Kanizsa KK  
2017/11/18 11:30
Fiú Kadett, Regionális
 Kosárlabda Aka.  
 Atomerőmű SE  
2017/11/18 14:00
Leány Junior
 Százhalombatta.  
 BEAC-Újbuda KA.  
2017/11/18 10:00
Leány Junior
 Gyakorló DSE  
 PINKK Pécsi 42.  
2017/11/18 17:00
Leány Serdülő
 Pécsi VSK/B  
 Komló Sport KK.  
2017/11/18 90:0
Leány Serdülő
 BEAC - Újbuda  
 Török Flóris  
2017/11/18 90:0
Leány Serdülő
 Török Flóris  
 MTK Budapest  
2017/11/18 93:0
Leány Serdülő
 Dávid Kornél  
 BEAC -Újbuda /.  
2017/11/18 10:00
Leány Serdülő
 Mágusok Egyesü.  
 Dávid Kornél  
2017/11/18 10:00
Leány Serdülő
 Tatabányai KC  
 KKS  
2017/11/18 10:00
Leány Serdülő
 Szolnoki Sport.  
 Karcagi SE  
2017/11/18 10:30
Leány Serdülő
 MVSI Vadmacská.  
 Debreceni KA/A  
2017/11/18 11:00
Leány Serdülő
 Széchenyi KA  
 Kanizsa DKK  
2017/11/18 11:00
Leány Serdülő
 Bajai NKK  
 KSC Szekszárd  
2017/11/18 11:00
Leány Serdülő
 Komló Sport KK.  
 Dunaújvárosi  
2017/11/18 11:00
Leány Serdülő
 DVTK-ÉLKSK T  
 BEAC - Újbuda  
2017/11/18 11:00
Leány Serdülő
 Szeged KE / A  
 Török Flóris  
2017/11/18 11:30
Leány Serdülő
 Pénzügy?r SE  
 Tatabányai KC  
2017/11/18 11:45
Leány Serdülő
 Soproni Darazs.  
 Dávid Kornél  
2017/11/18 12:00
Leány Serdülő
 Dávid Kornél  
 Kiss Lenke KS  
2017/11/18 12:00
Leány Serdülő
 Vasas Akadémia.  
 Nyíregyházi Ko.  
2017/11/18 12:30
Leány Serdülő
 DVTK-ÉLKSK Ó  
 Szolnoki Sport.  
2017/11/18 12:30
Leány Serdülő
 KSC Szekszárd  
 Zalaegerszegi  
2017/11/18 13:00
Leány Serdülő
 Dunaújvárosi  
 Pécsi VSK/B  
2017/11/18 13:00
Leány Serdülő
 MTK Budapest  
 Szeged KE / A  
2017/11/18 13:30
Leány Serdülő
 Török Flóris  
 DVTK-ÉLKSK T  
2017/11/18 13:30
Leány Serdülő
 KKS  
 Pénzügy?r SE  
2017/11/18 13:30
Leány Serdülő
 Zsíros Akadémi.  
 MVSI Vadmacská.  
2017/11/18 14:00
Leány Serdülő
 Soproni Darazs.  
 Széchenyi KA  
2017/11/18 14:00
Leány Serdülő
 BEAC -Újbuda /.  
 Soproni Darazs.  
2017/11/18 14:00
Leány Serdülő
 Kiss Lenke KS  
 Mágusok Egyesü.  
2017/11/18 14:00
Leány Serdülő
 Karcagi SE  
 DVTK-ÉLKSK Ó  
2017/11/18 14:30
Leány Serdülő
 Zalaegerszegi  
 Bajai NKK  
2017/11/18 15:00
Leány Serdülő
 Pécsi VSK/C  
 Dunaújvárosi  
2017/11/18 15:00
Leány Serdülő
 Debreceni KA/A  
 Zsíros Akadémi.  
2017/11/18 16:00
Leány Serdülő
 Nyíregyházi Ko.  
 Csata DSE  
2017/11/18 16:30
Leány Serdülő
 Kanizsa DKK  
 Soproni Darazs.  
2017/11/18 17:00
Leány Serdülő
 Dunaújvárosi  
 Kosárlabda Aka.  
2017/11/18 17:00
Leány Serdülő
 Csata DSE  
 Vasas Akadémia.  
2017/11/18 18:30
Leány Serdülő
 Kosárlabda Aka.  
 Pécsi VSK/C  
2017/11/18 19:00
Kenguru Kupa
 SZEDEÁK Dózsa  
 Szeged KE - Hó.  
2017/11/18 83:0
Kenguru Kupa
 BLF Bolhák  
 Kaszás Tornyok.  
2017/11/18 90:0
Kenguru Kupa
 Budapest Csepe.  
 KLKS Törpék  
2017/11/18 90:0
Kenguru Kupa
 Győri KC Lovag.  
 Prohászkás Csi.  
2017/11/18 90:0
Kenguru Kupa
 Kapuvári Macsk.  
 Mórás Cápák  
2017/11/18 90:0
Kenguru Kupa
 Soproni Sporti.  
 Soproni Sporti.  
2017/11/18 90:0
Kenguru Kupa
 Salgótarjáni  
 Beszterce KK  
2017/11/18 90:0
Kenguru Kupa
 Vásárhelyi Gep.  
 Szeged KE - Ti.  
2017/11/18 90:0
Kenguru Kupa
 SZEDEÁK Ezüstr.  
 SZEDEÁK Karoli.  
2017/11/18 90:0
Kenguru Kupa
 DKKA Gepárdok  
 Újvárosi Szele.  
2017/11/18 90:0
Kenguru Kupa
 KASI/B  
 KASI/A  
2017/11/18 90:0
Kenguru Kupa
 Kosárlabda Aka.  
 Gyakorlós Csib.  
2017/11/18 90:0
Kenguru Kupa
 MVSI Kossuth  
 MEAFC Kossuth  
2017/11/18 93:0
Kenguru Kupa
 Zalakarosi Fók.  
 Ricsilla - Ege.  
2017/11/18 93:0
Kenguru Kupa
 FTSI József A..  
 Kecskeméti KA  
2017/11/18 93:0
Kenguru Kupa
 FTSI Constanti.  
 Nagyk?rösi Sól.  
2017/11/18 93:0
Kenguru Kupa
 Békéscsabai KK.  
 SZEDEÁK Dózsa  
2017/11/18 94:5
Kenguru Kupa
 Bajai Bácska F.  
 Pityke KSE  
2017/11/18 10:00
Kenguru Kupa
 DDKA Vadmacská.  
 DKKA Vezérek  
2017/11/18 10:00
Kenguru Kupa
 Debreceni KA D.  
 NYKK Eötvös  
2017/11/18 10:00
Kenguru Kupa
 KLKS Benk?  
 BLF Bolhák  
2017/11/18 10:15
Kenguru Kupa
 KLKS Törpék  
 VUA Törpék  
2017/11/18 10:15
Kenguru Kupa
 Soproni Sporti.  
 Győri KC Lovag.  
2017/11/18 10:15
Kenguru Kupa
 Mórás Cápák  
 Feketés Darazs.  
2017/11/18 10:15
Kenguru Kupa
 Téti Tigrisek  
 Soproni Sporti.  
2017/11/18 10:15
Kenguru Kupa
 Újvárosi Szele.  
 FAK Balatoni P.  
2017/11/18 10:15
Kenguru Kupa
 DVTK-ÉLKSK ÓB  
 Mátra UKK Gyön.  
2017/11/18 10:30
Kenguru Kupa
 Szeged KE - Ti.  
 Kisújszállás  
2017/11/18 10:30
Kenguru Kupa
 SZEDEÁK Karoli.  
 Vásárhelyi Vil.  
2017/11/18 10:30
Kenguru Kupa
 Kosárlabda Aka.  
 KASI/B  
2017/11/18 10:30
Kenguru Kupa
 PVSK Panthers/.  
 Bonyhádi KSE  
2017/11/18 10:30
Kenguru Kupa
 Sportiskolás T.  
 Ricsilla - Zal.  
2017/11/18 10:45
Kenguru Kupa
 FTSI Dózsa Gy..  
 FTSI József A..  
2017/11/18 10:45
Kenguru Kupa
 Bajai NKK/B  
 Miklósi Kékrók.  
2017/11/18 10:45
Kenguru Kupa
 Fürge Gyíkok  
 MVSI Kossuth  
2017/11/18 11:00
Kenguru Kupa
 Szeged KE - Hó.  
 Békéscsabai KK.  
2017/11/18 11:00
Kenguru Kupa
 Kecskeméti KA  
 Bajai Bácska F.  
2017/11/18 11:15
Kenguru Kupa
 DKKA Vezérek  
 Marcali Szürke.  
2017/11/18 11:15
Kenguru Kupa
 Hajdúböszörmén.  
 ACS Wildcats B.  
2017/11/18 11:15
Kenguru Kupa
 Kaszás Tornyok.  
 KLKS Benk?  
2017/11/18 11:30
Kenguru Kupa
 Ziccer Pumák  
 Budapest Csepe.  
2017/11/18 11:30
Kenguru Kupa
 Prohászkás Csi.  
 Soproni Sporti.  
2017/11/18 11:30
Kenguru Kupa
 Feketés Darazs.  
 Kapuvári Macsk.  
2017/11/18 11:30
Kenguru Kupa
 FAK Balatoni P.  
 DKKA Gepárdok  
2017/11/18 11:30
Kenguru Kupa
 Kisújszállás  
 Vásárhelyi Gep.  
2017/11/18 12:00
Kenguru Kupa
 Vásárhelyi Vil.  
 SZEDEÁK Ezüstr.  
2017/11/18 12:00
Kenguru Kupa
 Kecskeméti KA  
 FTSI Dózsa Gy..  
2017/11/18 12:00
Kenguru Kupa
 KASI/A  
 Kosárlabda Aka.  
2017/11/18 12:00
Kenguru Kupa
 Grosics Vizslá.  
 Budaörsi DSE  
2017/11/18 12:15
Kenguru Kupa
 MP Sport Timis.  
 Szeged KE Rózs.  
2017/11/18 12:15
Kenguru Kupa
 MEAFC Kossuth  
 Fürge Gyíkok  
2017/11/18 12:30
Kenguru Kupa
 Körmendi Törpö.  
 Sportiskolás S.  
2017/11/18 12:30
Kenguru Kupa
 Pityke KSE  
 Kecskeméti KA  
2017/11/18 12:30
Kenguru Kupa
 Marcali Szürke.  
 DDKA Vadmacská.  
2017/11/18 12:30
Kenguru Kupa
 Zuglói Sasok H.  
 Kéksárga Zsirá.  
2017/11/18 12:45
Kenguru Kupa
 VUA Törpék  
 Ziccer Pumák  
2017/11/18 12:45
Kenguru Kupa
 Nádor Tigrisek.  
 Győri KC Kengu.  
2017/11/18 12:45
Kenguru Kupa
 Tulipános Móku.  
 Lackneros Dara.  
2017/11/18 12:45
Kenguru Kupa
 DKKA Ugrómókus.  
 DKKA Ördögök  
2017/11/18 13:00
Kenguru Kupa
 Gödi SE  
 BLF Kenguruk  
2017/11/18 13:30
Kenguru Kupa
 SZEDEÁK Alsóvá.  
 MP Sport Timis.  
2017/11/18 13:30
Kenguru Kupa
 Kozármisleny S.  
 KASI/C  
2017/11/18 13:30
Kenguru Kupa
 Zalakerámia ZT.  
 Körmendi Törpö.  
2017/11/18 13:45
Kenguru Kupa
 CEKK  
 Kecskeméti KA  
2017/11/18 13:45
Kenguru Kupa
 MTK Budapest  
 Zuglói Sasok H.  
2017/11/18 14:00
Kenguru Kupa
 SZSE Párducok  
 Zsíros Akadémi.  
2017/11/18 14:00
Kenguru Kupa
 Villámló Kovác.  
 Nádor Tigrisek.  
2017/11/18 14:00
Kenguru Kupa
 Mez?örsi Orosz.  
 Mosonmagyaróvá.  
2017/11/18 14:00
Kenguru Kupa
 MVSI Vadmacská.  
 Tiszaújvárosi  
2017/11/18 14:00
Kenguru Kupa
 DKKA Kenguruk  
 Atomerőmű SE  
2017/11/18 14:00
Kenguru Kupa
 DKKA Ördögök  
 Velencei Vadka.  
2017/11/18 14:15
Kenguru Kupa
 Budapest Blaze.  
 Gödi SE  
2017/11/18 14:45
Kenguru Kupa
 Szeged KE Rózs.  
 SZEDEÁK Alsóvá.  
2017/11/18 14:45
Kenguru Kupa
 Sportiskolás S.  
 Zalakerámia ZT.  
2017/11/18 15:00
Kenguru Kupa
 FTSI Platán Is.  
 Kecskeméti KC  
2017/11/18 15:00
Kenguru Kupa
 Monok SE  
 KSC Szekszárd  
2017/11/18 15:00
Kenguru Kupa
 Kosárlabda Aka.  
 Kozármisleny S.  
2017/11/18 15:00
Kenguru Kupa
 Kéksárga Zsirá.  
 MTK Budapest  
2017/11/18 15:15
Kenguru Kupa
 SZPA-HSE  
 SZSE Párducok  
2017/11/18 15:15
Kenguru Kupa
 Győri KC Kengu.  
 Villámló Kovác.  
2017/11/18 15:15
Kenguru Kupa
 Atomerőmű SE  
 DKKA Csigák  
2017/11/18 15:15
Kenguru Kupa
 MEAFC Csibésze.  
 MVSI Vadmacská.  
2017/11/18 15:30
Kenguru Kupa
 Velencei Vadka.  
 DKKA Ugrómókus.  
2017/11/18 15:30
Kenguru Kupa
 Gödöll?i SK  
 KKS Titánok  
2017/11/18 16:00
Kenguru Kupa
 Kéksárga Okapi.  
 Radobasket Bic.  
2017/11/18 16:00
Kenguru Kupa
 Budapesti Honv.  
 PAFC Mennydörg.  
2017/11/18 16:00
Kenguru Kupa
 Zsíros Akadémi.  
 SZPA-HSE  
2017/11/18 16:30
Kenguru Kupa
 DKKA Csigák  
 DKKA Kenguruk  
2017/11/18 16:30
Kenguru Kupa
 KSC Szekszárd  
 PVSK-Panthers/.  
2017/11/18 16:30
Kenguru Kupa
 KASI/C  
 Kosárlabda Aka.  
2017/11/18 16:30
Kenguru Kupa
 Tiszaújvárosi  
 MEAFC Csibésze.  
2017/11/18 17:00
Kenguru Kupa
 DMTK Haraszti  
 Gödöll?i SK  
2017/11/18 17:15
Kenguru Kupa
 BEAC Kisvizslá.  
 Kéksárga Okapi.  
2017/11/18 17:15
Kenguru Kupa
 JKC/A  
 Budapesti Honv.  
2017/11/18 17:15
Kenguru Kupa
 PVSK-Panthers/.  
 Monok SE  
2017/11/18 18:00
Kenguru Kupa
 KKS Titánok  
 DMTK Haraszti  
2017/11/18 18:30
Kenguru Kupa
 Radobasket Bic.  
 BEAC Kisvizslá.  
2017/11/18 18:30
Kenguru Kupa
 PAFC Mennydörg.  
 JKC/A  
2017/11/18 18:30
HÍREK - Hírek - MKOSZ
U20-as fiú Eb: hosszabbításos vereséggel kezdtünk
Megnyert mérkőzést engedett ki a kezéből a magyar válogatott

  2017. Július 14.

Valamivel több, mint egy hónappal a felnőtt válogatott romániai Eb-szereplése előtt, ma Portugália legjobbjai ellen debütált a nagyvárai korosztályos tornán a magyar fiú U20-as nemzeti csapat.

Két és fél perc után, 2-4-nél Németh Ákos ellen ítéltek sportszerűtlen faultot, de szerencsére sem a két büntető, sem pedig az oldalbedobás után nem értek el pontot a portugálok. Elég alacsony volt a színvonal, sok volt az elemi hiba mindkét oldalon, a küzdésre nem lehetett panasz, de rengeteg volt az eladott labda és a rontott dobás. Négy pont volt a legtöbb, amivel vezettünk, de az egészpályás letámadás megzavart minket, a pontszegény első negyed után összesen termeltek húsz egységet a csapatok (9-11).

Kucsora két duplájával meglógtunk a folytatásban, sőt Demeter egy jó büntetőjével már 9-16 volt az állás. Tovább tartott a lendületünk, a tizennegyedik percben Demeter tripláját követően 13-22-nél időt kértek a portugálok. Eleinte úgy tűnt, hiába, mert tíz fölé mentünk, de aztán csak visszajött a rivális. 22-26-nál Doktor kapott technikait reklamálásért, Brito triplájával pedig látótávolságon belül kerültek a fehér mezesek, 28-30-as állással zárult az első félidő. Pontjaink közel felét, tizennégyet Kucsora szerzett.

Németh Ákos labdavesztését kihasználva kiegyenlítettek a portugálok. Aztán megint tudtunk váltani, sikerült újra meglépni, hiába kértek 32-40-nél időt a luzitánok. Ezúttal az utolsó kosaruk már érvénytelen volt, 37-47-ről indult a záró(nak hitt) felvonás.

5-0-val kezdett Portugália, két és fél perc után időt kértünk. Már-már úgy tűnt, megvan a meccs, állandósulni látszott a két csapat közti tízpontos differencia. A hajrát azonban nagyon elszúrtuk. 56-55 után Krjajszki négy büntetőt is értékesített, ezzel három ponttal vezettünk. Az utolsó előtti perc végén Forray Gábor kapott technikait, majd tizenöt másodperccel a vége előtt Madureira bevágta kintről, Demeter viszont rontott, így 59-59 után jöhetett a hosszabbítás.

Hiába próbálkozott Krnjajszki, Cardosóék bírták jobban a ráadást. Pedig volt remény, Fülöp büntetői után, fél perccel a vége előtt, 68-67-nél, a félpályánál labdát szereztünk, de nem tudtunk betalálni. Hiába uraltuk tehát a meccs nagy részét, a nagyot küzdő portugálok kiénekelték a sajtot a szánkból - tudósított a BB1.hu.

Portugália U20 - Magyarország U20 68-67, h.u. (9-11, 19-19, 9-17, 22-12, 9-8)

U20-as, B-divíziós Eb

Nagyvárad, Antonio Alexe Aréna

Magyarország: Kerpel-Fronius 6/3, Kucsora 24/12, Németh Á. 5/3, Demeter 11/6, Pápai -. Csere: Krnjajszki 10/3, Márton -, Fülöp 4, Doktor 4, Filipovics 3.

Forray Gábor, a magyar válogatott szövetségi edzője: Nagyon sajnálom, hogy kikaptunk egy ponttal, a fiúk mindent megtettek, nagyot küzdöttek, és megérdemelték volna, hogy nyerjenek. A tanulságokat le kell vonni a
meccsből, sajnos ennyi elemi hibát, sok ki nem kényszerített hibát nem szabad elkövetnünk, mint amennyit ma összehoztunk. Sok volt az eladott labdánk, a végén nem volt szerencsénk, illetve a fáradtsággal csökkent a koncentráció is, ezek mind megbosszulták magukat. Kár érte, mert úgy érzem, hogy az egész mérkőzést figyelembe véve mi jobbak voltunk, pedig az előzetes várakozások szerint a portugálok erősebbnek és fizikálisabbnak tűntek, mint mi, ezt azonban lelkesedéssel és küzdeni tudással pótolnitudtuk.

Statisztika:

http://www.fiba.com/europe/u20b/2017/1407/Portugal-Hungary#|tab=boxscore_statistics 


A mérkőzés megtekinthető itt:

https://www.youtube.com/watch?v=xnLGTiGC4JM 

Fotó: fiba.com 




Vissza a főoldalra!


  2017. Július 14.





2017 Július

h.k.s.c.p.s.v.
 
 
 
 
 
1
3 hír
2
2 hír
3
1 hír
4
3 hír
5
1 hír
6
2 hír
7
4 hír
8
4 hír
9
4 hír
10
2 hír
11
2 hír
12
3 hír
13
1 hír
14
3 hír
15
4 hír
16
4 hír
17
2 hír
18
3 hír
19
7 hír
20
3 hír
21
2 hír
22
4 hír
23
3 hír
24
4 hír
25
5 hír
26
4 hír
27
3 hír
28
3 hír
29
4 hír
30
3 hír
31
2 hír
 
 
 
 
 
 
Get the Flash Player to see this player.

j plyn
A szövetség hivatalos médiatámogatója
Nemzeti Sport
 KÖZZÉTÉTEL

Közzététel az adózó 2015. évi rendelkezése szerint a kedvezményezett részére átutalt összeg 2016. évben történt felhasználásáról
A 2015. évi adó 1% felajánlásának köszönhetően a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége 50.074 Ft támogatásban részesült.
A Szövetség a fenti összeget, a törvényi előírásoknak megfelelően, az Alapító okiratban foglaltak alapján a 2016 évi Kosárlabdázás Napja rendezvényünk szervezési feladataihoz használta fel.
Ezúton köszönjük mindazok támogatását, akik adójuk 1%-át az MKOSZ részére ajánlották fel.

 OLDALTÉRKÉP


BAJNOKSÁGOK - FELNŐTT

BAJNOKSÁGOK - UTÁNPÓTLÁS

  • MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok