Név:
E-mail:
Férfi NB I. B K.
 Budafok  
 Bp. Honvéd  
2015/03/27 19:30
Férfi NB I. B Ny.
 Pápai KC  
 Falco II.  
2015/03/27 17:45
Férfi NB I. B Ny.
 SMAFC  
 MAFC II.  
2015/03/27 19:00
Férfi NB I. B Ny.
 Oroszlány  
 MTK  
2015/03/27 19:00
Női NB I. A 1-8.
 Szekszárd  
 Zala Volán  
2015/03/29 18:00
Női NB I. A 1-8.
   
   
2015/03/29 18:00
Női NB I. A 1-8.
 Győr  
 Sopron  
2015/03/30 18:00
Női NB I. A 1-8.
 DVTK  
 PEAC  
2015/03/30 18:30
Amatőr Női NB I. 9-16.
 Győr  
 DEAC  
2015/03/27 17:00
Fiú U21 NB I. B K
 Budafok  
 Bp. Honvéd  
2015/03/27 21:15
Fiú U21 NB I. B K
 Vásárhely  
 Békési SzSK  
2015/03/28 15:30
Fiú U21 NB I. B K
 TF-BP  
 Tiszaújváros  
2015/03/28 16:00
Fiú U21 NB I. B K
 DEAC  
 Salgótarján  
2015/03/29 19:00
Fiú U21 NB I. B Ny
 Bonyhád  
 Győr  
2015/03/27 20:00
Fiú U21 NB I. B Ny
 Vasas  
 Veszprém  
2015/03/28 18:00
Fiú serdülő
 Szerencsi VSE  
 GY?R-SZOL Győr.  
2015/03/28 12:45
Fiú serdülő
 MAFC Kosársuli.  
 Atomerőmű SE  
2015/03/28 12:45
Fiú serdülő
 Szombathelyi K.  
 Alisca Sólymok.  
2015/03/28 12:45
Fiú serdülő
 Békési SZSK  
 Soproni Sporti.  
2015/03/28 12:45
Fiú serdülő
 Bajai Bácska  
 Vasas Akadémia.  
2015/03/28 12:45
Fiú serdülő
 Ziccer Tigrise.  
 Soproni Tigris.  
2015/03/28 12:45
Fiú serdülő
 Soproni Tigris.  
 Vásárhelyi KS  
2015/03/28 17:00
Fiú serdülő
 Szolnoki VSI  
 ZTE KK / A  
2015/03/28 17:00
Fiú serdülő
 Kaposvári KK D.  
 Kosárlabda Aka.  
2015/03/28 17:00
Fiú serdülő
 GY?R-SZOL Győr.  
 Egri KOK VSI  
2015/03/28 17:00
Fiú serdülő
 Atomerőmű SE  
 JKSE Kosársuli.  
2015/03/28 17:00
Fiú serdülő
 Alisca Sólymok.  
 SZEDEÁK / A  
2015/03/28 17:00
Fiú serdülő
 Vasas Akadémia.  
 OSE Oroszlánok.  
2015/03/28 17:00
Fiú serdülő
 Soproni Sporti.  
 Óbudai Kaszáso.  
2015/03/28 17:00
Fiú serdülő
 Ziccer Tigrise.  
 ELITE Basket T.  
2015/03/28 18:45
Fiú serdülő
 Budapesti Honv.  
 Zsíros Akadémi.  
2015/03/28 18:45
Fiú serdülő
 Debreceni Kosá.  
 GKS-Nyíregyház.  
2015/03/28 18:45
Fiú serdülő
 Szerencsi VSE  
 Szolnoki VSI  
2015/03/28 18:45
Fiú serdülő
 MAFC Kosársuli.  
 Kiss Lenke KS  
2015/03/28 18:45
Fiú serdülő
 Szombathelyi K.  
 Körmendi Törpö.  
2015/03/28 18:45
Fiú serdülő
 Békési SZSK  
 Budaörsi DSE  
2015/03/28 18:45
Fiú serdülő
 Bajai Bácska  
 Alba Fehérvár  
2015/03/28 19:00
Fiú serdülő
 Budaörsi DSE  
 Soproni Sporti.  
2015/03/29 90:0
Fiú serdülő
 ELITE Basket T.  
 Soproni Tigris.  
2015/03/29 90:0
Fiú serdülő
 Zsíros Akadémi.  
 Szolnoki VSI  
2015/03/29 90:0
Fiú serdülő
 GKS-Nyíregyház.  
 Kaposvári KK D.  
2015/03/29 90:0
Fiú serdülő
 Szolnoki VSI  
 GY?R-SZOL Győr.  
2015/03/29 90:0
Fiú serdülő
 Kiss Lenke KS  
 Atomerőmű SE  
2015/03/29 90:0
Fiú serdülő
 Alba Fehérvár  
 Vasas Akadémia.  
2015/03/29 90:0
Fiú serdülő
 Körmendi Törpö.  
 Alisca Sólymok.  
2015/03/29 90:0
Fiú serdülő
 Óbudai Kaszáso.  
 Békési SZSK  
2015/03/29 10:45
Fiú serdülő
 Vásárhelyi KS  
 Ziccer Tigrise.  
2015/03/29 10:45
Fiú serdülő
 ZTE KK / A  
 Budapesti Honv.  
2015/03/29 10:45
Fiú serdülő
 Kosárlabda Aka.  
 Debreceni Kosá.  
2015/03/29 10:45
Fiú serdülő
 Egri KOK VSI  
 Szerencsi VSE  
2015/03/29 10:45
Fiú serdülő
 OSE Oroszlánok.  
 Bajai Bácska  
2015/03/29 10:45
Fiú serdülő
 JKSE Kosársuli.  
 MAFC Kosársuli.  
2015/03/29 10:45
Fiú serdülő
 SZEDEÁK / A  
 Szombathelyi K.  
2015/03/29 10:45
Fiú kadett - Felsőház
 Nyírsuli Kosár.  
 Budafok  
2015/03/27 17:30
Leány kad. Felsőház
 SZKSE Villámok.  
 Szeged KE  
2015/03/27 19:00
HÍREK - Hírek - Válogatott
U16 Fiú Válogatott /1996/ - 2012/2013
  2012. Május 16.
FIÚ U16 EURÓPA-BAJNOKSÁG
B DIVIZíÓ (2012. JÚLIUS 19-29. - Bukarest, ROMÁNIA)

[Aktuális tabellák] - [Hivatalos honlap]

D csoport: Ausztria, Hollandia, Magyarország, Norvégia, Portugália, Svájc

2012. július 19. csütörtök

Norvégia-Magyarország 41-90 (15-21, 8-12, 9-28, 9-29) [STAT]

NORVÉGIA: Berg S. 8, Dolven J. 6, Frey H. 9/6, Midtvedt S. 2, Nymo A. 8. Cs.: Doennem H. 1, Haug F. 1, Ihle O. 4, Ingebrigtsen E. 2, Osvik K. -, Ravndal F. -, Tvethaug T. -.

MAGYARORSZÁG: Antóni Cs. 13/3, Golomán G. 5, Hódi P. 5/3, Mészáros B. 3, Zrínyi V. 17/3. Cs.: Ács B. 8, Kovács B. 2, Kovács M. 3/3, Nagy L. 15, Popgyákunik B. 4, Pungor S. 9/9, Ungi K. 6.

2012. július 20. péntek

Magyarország-Ausztria 88-57 (26-16, 25-6, 21-14, 16-21) [STAT]

MAGYARORSZÁG: Antóni Cs. 20/6, Golomán G. 16, Hódi P. 10, Kovács B. 8, Zrínyi V. 8. Cs.: Ungi K. 2, Pungor S. 9/6, Ács B. 2, Popgyákunik B. -, Kovács M. 2, Mészáros B. 8, Nagy L. 3.

AUSZTRIA: Keca K. 7, Keller F. 4, Linortner M. 4, Ogunsipe M. 9/3, Vogel F. 5. Cs.: Burgemeister L. 2, Joch C. 7/3, Lehner G. 8, Miriuca C. -, Moschik I. 6, Schartmüller L. 4, Schmit O. 1.

2012. július 21. szombat

Portugália-Magyarország 64-54 (14-11, 18-10, 14-24, 18-9) [STAT]

PORTUGÁLIA: Amiel F. 15/6, Araújo D. 2, Da Silva S. 19/6, Mendes B. 6, Salamanca C. 11. Cs.: Brito S. 2, Camara L. 2, Dias Monteiro R. -, Lucas J. 2, Neves J. 3/3, Oliveira J. 2, Soeiro R. -.

MAGYARORSZÁG: Antóni Cs. 6, Golomán G. 11, Hódi P. 14/6, Kovács B. -, Zrínyi V. 4. Cs.: Ács B. -, Kovács M. -, Mészáros B. 4/3, Nagy L. 12, Popgyákunik B. -, Pungor Sz. 3/3, Ungi K. -.

2012. július 22. szombat

Magyarország-Hollandia 66-55 (11-12, 16-11, 17-12, 22-20) [STAT]

MAGYARORSZÁG: Golomán G. 24, Hódi P. 5/3, Mészáros B. 13/3, Nagy L. 5, Zrínyi V. 8. Cs.: Ács B. 4, Antóni Cs. -, Kovács B. 2, Kovács M. -, Popgyákunik B. -, Pungor Sz. -, Ungi K. 5.

HOLLANDIA: Boezeman R. 18, de Haas T. -, Franke Y. 12/6, Morren A. 2, Overdevest L. 3/3. Cs.: Butter R. 11, Dijkstra M. -, Egelie B. -, Hagens M. -, Hahn D. -, Liem J. 9/9, Whitbread D. -.

2012. július 23. vasárnap

Svájc-Magyarország 46-65 (16-21, 12-18, 11-18, 7-8) [STAT]

SVÁJC: Cafisi M. 14/6, Mandic L. 11, Otoka O. 2, Polite A. 10, Tukama C. 5/3. Cs.: Beretta A. 2, Fragnière L. 2, Giroud M. -, Kondic D. -, Kostic A. -, Moos W. -, Perrottet L. -.

MAGYARORSZÁG: Golomán G. 12, Hódi P. 5/3, Mészáros B. 6, Nagy L. 17, Zrínyi V. 4. Cs.: Ács B. 8, Antóni Cs. 2, Kovács B. 1, Kovács M. 4, Popgyákunik B. 2, Pungor Sz. -, Ungi K. 4.

F csoport: Bosznia és Hercegovina, Magyarország, Montenegró, Portugália

2012. július 25. szerda

12.45 Montenegró-Magyarország

2012. július 26. csütörtök

19.15 Magyarország-Bosznia és Hercegovina

Szakmai stáb:

Vezetőedző: Peresztegi Nagy Ákos
Edző: Váradiné Szarka Ildikó
Gyúró: Gombos Richárd
Technikai vezető: Horváth Orsolya

A válogatott felkészülési programja:

2012. február 3-5. Edzőtábor (Budapest, Pasarét)
2012. március 21-24. Edzőtábor (Szombathely)
2012. május 24-27. Nemzetközi torna (Székesfehérvár)
2012. június 11-16. Edzőtábor (Marcali)
2012. június 18-23. Edzőtábor (Marcali)
2012. június 22-23. Felkészülési mérkőzés a román válogatott ellen (Budapest, Pasarét)
2012. június 25-30. Edzőtábor (Marcali)
2012. június 29-30. Felkészülési mérkőzések a szlovák válogatott ellen (Marcali)
2012. július 2-7. Edzőtábor (Marcali)
2012. július 6-7. Felkészülési mérkőzések a lengyel válogatott ellen (Marcali)
2012. július 9-14. Edzőtábor (Marcali)
2012. július 16-18. Edzőtábor (Budapest, Pasarét)
2012. július 19-29. Európa-bajnokság B divízió (Románia, Bukarest)


Név Szül. idő Mag. Poszt

Vissza a főoldalra!


  2012. Május 16.





2012 Május

h.k.s.c.p.s.v.
 
1
1 hír
2
2 hír
3
4 hír
4
5
4 hír
6
1 hír
7
4 hír
8
5 hír
9
10
11
3 hír
12
13
1 hír
14
2 hír
15
3 hír
16
4 hír
17
18
19
4 hír
20
1 hír
21
4 hír
22
23
1 hír
24
1 hír
25
1 hír
26
27
1 hír
28
3 hír
29
3 hír
30
31
2 hír
 
 
 

j plyn
A szövetség hivatalos médiatámogatója
Nemzeti Sport
 OLDALTÉRKÉP


MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok