Név:
E-mail:
Férfi NB I. B K.
 MEAFC  
 Beszterce KK  
2016/09/30 18:00
Férfi NB I. B K.
 Vásárhely  
 MAFC  
2016/09/30 18:00
Férfi NB I. B Ny.
 Pápai KC  
 Baja  
2016/09/30 18:00
Férfi NB I. B Ny.
 Oroszlány  
 Bonyhád  
2016/09/30 19:00
Női NB I. A
 Ceglédi EKK  
 Aluinvent DVTK.  
2016/09/30 19:30
Amatőr Női NB I. Ny
 Baja  
 Szombathely  
2016/09/30 17:30
Fiú U20 NB I. B Ny
 Pápai KC  
 Baja  
2016/09/30 16:00
Fiú U20 NB I. B Ny
 Oroszlány  
 Bonyhád  
2016/09/30 16:30
Fiú U20 NB I. B K
 MEAFC  
 Salgótarján  
2016/09/30 20:00
Fiú junior K
 Debreceni KA -.  
 Vasas Akadémia.  
2016/09/30 16:15
Fiú junior K
 Békéscsabai KK.  
 Szolnoki Olaj  
2016/09/30 18:30
Fiú junior Ny
 PVSK-Panthers  
 Szombathelyi S.  
2016/09/30 16:45
Fiú junior Ny
 Soproni Sporti.  
 Alba Fehérvár  
2016/09/30 17:30
Leány junior
 Kecskeméti KC  
 Aluinvent DVTK  
2016/09/30 17:30
Férfi NB I. B K.
 Bp. Honvéd  
 DEAC  
2016/10/01 16:00
Férfi NB I. B K.
 NYKK  
 Tiszaújváros  
2016/10/01 16:30
Férfi NB I. B K.
 Kaszások  
 Békési SzSK  
2016/10/01 18:00
Férfi NB I. B K.
 Nagyk?rös  
 EKE Eger KOK  
2016/10/01 18:30
Férfi NB I. B Ny.
 MTK  
 PVSK - Kronosz  
2016/10/01 17:00
Férfi NB I. B Ny.
 TF-BP  
 Győr  
2016/10/01 19:30
Női NB I. A
 PEAC-Pécs  
 Szekszárd  
2016/10/01 18:00
Női NB I. A
 UNIQA Sopron  
 BEAC  
2016/10/01 18:00
Női NB I. A
 Vasas  
 PINKK-Pécsi 42.  
2016/10/01 18:00
Amatőr Női NB I. K
 Szolnok  
 Szeged  
2016/10/01 13:00
Amatőr Női NB I. K
 Kiss Lenke  
 Kecskemét  
2016/10/01 15:00
Amatőr Női NB I. K
 MTK  
 MAFC  
2016/10/01 17:00
Amatőr Női NB I. Ny
 Ajka  
 Tatabánya  
2016/10/01 14:00
Fiú U20 NB I. B K
 Bp. Honvéd  
 DEAC  
2016/10/01 13:30
Fiú U20 NB I. B K
 Kaszások  
 Békési SzSK  
2016/10/01 15:30
Fiú U20 NB I. B K
 Nagyk?rös  
 EKF-Eger-KOK S.  
2016/10/01 16:00
Fiú U20 NB I. B Ny
 TF-BP  
 Győr  
2016/10/01 17:00
Fiú U20 NB I. B K
 Nyíregyháza  
 Tiszaújváros  
2016/10/01 19:00
Fiú U20 NB I. B Ny
 MTK  
 PVSK - Kronosz  
2016/10/01 19:15
Fiú junior Ny
 Budapesti Honv.  
 Kosárlabda Aka.  
2016/10/01 18:00
Fiú kadett
 Szolnoki Sport.  
 DKA - DSI / B  
2016/10/01 11:00
Fiú kadett
 Alba Fehérvár/.  
 ELITE Basket T.  
2016/10/01 11:00
Fiú kadett
 Szombathelyi K.  
 Kiss Lenke KS  
2016/10/01 11:00
Fiú kadett
 Budaörsi DSE  
 Kecskeméti KA  
2016/10/01 11:00
Fiú kadett
 Zsíros Akadémi.  
 Atomerőmű SE  
2016/10/01 11:00
Fiú kadett
 Budapesti Honv.  
 Újpest-MT/B  
2016/10/01 11:00
Fiú kadett
 ZTE KK  
 Soproni Sporti.  
2016/10/01 11:00
Fiú kadett
 MAFC/A  
 Békési SZSK  
2016/10/01 12:45
Fiú kadett
 DKA - DSI / A  
 Ifjú Sólymok  
2016/10/01 12:45
Fiú kadett
 SZEDEÁK / A  
 MAFC/B  
2016/10/01 12:45
Fiú kadett
 Nyírsuli Kosár.  
 Félegyházi TSI.  
2016/10/01 12:45
Fiú kadett
 Körmendi Törpö.  
 Vásárhelyi Kos.  
2016/10/01 12:45
Fiú kadett
 OSE Lions  
 Soproni Tigris.  
2016/10/01 12:45
Fiú kadett
 Kaposvári KK  
 Budapesti Honv.  
2016/10/01 12:45
Fiú kadett
 MAFC/A  
 Atomerőmű SE  
2016/10/01 14:45
Fiú kadett
 Soproni Tigris.  
 Alba Fehérvár/.  
2016/10/01 17:00
Fiú kadett
 Budapesti Honv.  
 Szombathelyi K.  
2016/10/01 17:00
Fiú kadett
 Budaörsi DSE  
 Ifjú Sólymok  
2016/10/01 17:00
Fiú kadett
 Békési SZSK  
 Zsíros Akadémi.  
2016/10/01 17:00
Fiú kadett
 MAFC/B  
 Budapesti Honv.  
2016/10/01 17:00
Fiú kadett
 Félegyházi TSI.  
 ZTE KK  
2016/10/01 17:00
Fiú kadett
 Vásárhelyi Kos.  
 Szolnoki Sport.  
2016/10/01 17:00
Fiú kadett
 Kecskeméti KA  
 DKA - DSI / A  
2016/10/01 18:45
Fiú kadett
 SZEDEÁK / A  
 Újpest-MT/B  
2016/10/01 18:45
Fiú kadett
 Nyírsuli Kosár.  
 Soproni Sporti.  
2016/10/01 18:45
Fiú kadett
 Körmendi Törpö.  
 DKA - DSI / B  
2016/10/01 18:45
Fiú kadett
 OSE Lions  
 ELITE Basket T.  
2016/10/01 18:45
Fiú kadett
 Kaposvári KK  
 Kiss Lenke KS  
2016/10/01 18:45
Leány junior
 BEAC-Csata Újb.  
 Pécsi VSK  
2016/10/01 13:00
Leány junior
 Vasas Akadémia.  
 BEAC-Újbuda KA.  
2016/10/01 15:30
Leány junior
 UNI Győr - Szé.  
 Százhalombatta.  
2016/10/01 16:00
Leány kadett Ny
 Soproni Darazs.  
 Kosárlabda Aka.  
2016/10/01 14:00
Férfi NB I. B Ny.
 Budafok  
 Veszprém  
2016/10/02 17:00
Női NB I. A
 Győr  
 MTK  
2016/10/02 17:00
Amatőr Női NB I. K
 Vasas Akadémia.  
 Szolnok  
2016/10/02 17:00
Amatőr Női NB I. Ny
 Tata  
 Kanizsa  
2016/10/02 13:00
Amatőr Női NB I. Ny
 Dávid Kornél  
 ELTE-BEAC Újbu.  
2016/10/02 15:00
Amatőr Női NB I. Ny
 PINKK SE  
 BKG DSE  
2016/10/02 16:00
Fiú U20 NB I. B Ny
 Budafok  
 Veszprém  
2016/10/02 19:00
Fiú junior K
 SZEDEÁK  
 Nyírsuli Kosár.  
2016/10/02 15:00
Fiú junior K
 Budapesti Honv.  
 MAFC  
2016/10/02 16:00
Fiú kadett
 ELITE Basket T.  
 Soproni Tigris.  
2016/10/02 90:0
Fiú kadett
 Kiss Lenke KS  
 Budapesti Honv.  
2016/10/02 90:0
Fiú kadett
 Atomerőmű SE  
 Békési SZSK  
2016/10/02 90:0
Fiú kadett
 Újpest-MT/B  
 MAFC/B  
2016/10/02 90:0
Fiú kadett
 Soproni Sporti.  
 Félegyházi TSI.  
2016/10/02 90:0
Fiú kadett
 DKA - DSI / B  
 Vásárhelyi Kos.  
2016/10/02 90:0
Fiú kadett
 Ifjú Sólymok  
 Kecskeméti KA  
2016/10/02 90:0
Fiú kadett
 ZTE KK  
 Nyírsuli Kosár.  
2016/10/02 10:45
Fiú kadett
 Szolnoki Sport.  
 Körmendi Törpö.  
2016/10/02 10:45
Fiú kadett
 DKA - DSI / A  
 Budaörsi DSE  
2016/10/02 10:45
Fiú kadett
 Alba Fehérvár/.  
 OSE Lions  
2016/10/02 10:45
Fiú kadett
 Szombathelyi K.  
 Kaposvári KK  
2016/10/02 10:45
Fiú kadett
 Zsíros Akadémi.  
 MAFC/A  
2016/10/02 10:45
Fiú kadett
 Budapesti Honv.  
 SZEDEÁK / A  
2016/10/02 10:45
Leány junior
 PEAC - Kosárla.  
 KSC Szekszárd  
2016/10/02 12:00
Leány kadett K
 Nyíregyházi Ko.  
 Vasas Akadémia.  
2016/10/02 11:00
Leány kadett K
 Kecskeméti KA  
 Csata DSE/B  
2016/10/02 15:00
Leány kadett K
 BEAC -Újbuda K.  
 DVTK-ÉLKSK  
2016/10/02 15:00
Leány kadett Ny
 Pécsi VSK/A  
 Csata DSE/A  
2016/10/02 14:00
HÍREK - Hírek - Válogatott
U16 Fiú Válogatott /1996/ - 2012/2013
  2012. Május 16.
FIÚ U16 EURÓPA-BAJNOKSÁG
B DIVIZíÓ (2012. JÚLIUS 19-29. - Bukarest, ROMÁNIA)

[Aktuális tabellák] - [Hivatalos honlap]

D csoport: Ausztria, Hollandia, Magyarország, Norvégia, Portugália, Svájc

2012. július 19. csütörtök

Norvégia-Magyarország 41-90 (15-21, 8-12, 9-28, 9-29) [STAT]

NORVÉGIA: Berg S. 8, Dolven J. 6, Frey H. 9/6, Midtvedt S. 2, Nymo A. 8. Cs.: Doennem H. 1, Haug F. 1, Ihle O. 4, Ingebrigtsen E. 2, Osvik K. -, Ravndal F. -, Tvethaug T. -.

MAGYARORSZÁG: Antóni Cs. 13/3, Golomán G. 5, Hódi P. 5/3, Mészáros B. 3, Zrínyi V. 17/3. Cs.: Ács B. 8, Kovács B. 2, Kovács M. 3/3, Nagy L. 15, Popgyákunik B. 4, Pungor S. 9/9, Ungi K. 6.

2012. július 20. péntek

Magyarország-Ausztria 88-57 (26-16, 25-6, 21-14, 16-21) [STAT]

MAGYARORSZÁG: Antóni Cs. 20/6, Golomán G. 16, Hódi P. 10, Kovács B. 8, Zrínyi V. 8. Cs.: Ungi K. 2, Pungor S. 9/6, Ács B. 2, Popgyákunik B. -, Kovács M. 2, Mészáros B. 8, Nagy L. 3.

AUSZTRIA: Keca K. 7, Keller F. 4, Linortner M. 4, Ogunsipe M. 9/3, Vogel F. 5. Cs.: Burgemeister L. 2, Joch C. 7/3, Lehner G. 8, Miriuca C. -, Moschik I. 6, Schartmüller L. 4, Schmit O. 1.

2012. július 21. szombat

Portugália-Magyarország 64-54 (14-11, 18-10, 14-24, 18-9) [STAT]

PORTUGÁLIA: Amiel F. 15/6, Araújo D. 2, Da Silva S. 19/6, Mendes B. 6, Salamanca C. 11. Cs.: Brito S. 2, Camara L. 2, Dias Monteiro R. -, Lucas J. 2, Neves J. 3/3, Oliveira J. 2, Soeiro R. -.

MAGYARORSZÁG: Antóni Cs. 6, Golomán G. 11, Hódi P. 14/6, Kovács B. -, Zrínyi V. 4. Cs.: Ács B. -, Kovács M. -, Mészáros B. 4/3, Nagy L. 12, Popgyákunik B. -, Pungor Sz. 3/3, Ungi K. -.

2012. július 22. szombat

Magyarország-Hollandia 66-55 (11-12, 16-11, 17-12, 22-20) [STAT]

MAGYARORSZÁG: Golomán G. 24, Hódi P. 5/3, Mészáros B. 13/3, Nagy L. 5, Zrínyi V. 8. Cs.: Ács B. 4, Antóni Cs. -, Kovács B. 2, Kovács M. -, Popgyákunik B. -, Pungor Sz. -, Ungi K. 5.

HOLLANDIA: Boezeman R. 18, de Haas T. -, Franke Y. 12/6, Morren A. 2, Overdevest L. 3/3. Cs.: Butter R. 11, Dijkstra M. -, Egelie B. -, Hagens M. -, Hahn D. -, Liem J. 9/9, Whitbread D. -.

2012. július 23. vasárnap

Svájc-Magyarország 46-65 (16-21, 12-18, 11-18, 7-8) [STAT]

SVÁJC: Cafisi M. 14/6, Mandic L. 11, Otoka O. 2, Polite A. 10, Tukama C. 5/3. Cs.: Beretta A. 2, Fragnière L. 2, Giroud M. -, Kondic D. -, Kostic A. -, Moos W. -, Perrottet L. -.

MAGYARORSZÁG: Golomán G. 12, Hódi P. 5/3, Mészáros B. 6, Nagy L. 17, Zrínyi V. 4. Cs.: Ács B. 8, Antóni Cs. 2, Kovács B. 1, Kovács M. 4, Popgyákunik B. 2, Pungor Sz. -, Ungi K. 4.

F csoport: Bosznia és Hercegovina, Magyarország, Montenegró, Portugália

2012. július 25. szerda

12.45 Montenegró-Magyarország

2012. július 26. csütörtök

19.15 Magyarország-Bosznia és Hercegovina

Szakmai stáb:

Vezetőedző: Peresztegi Nagy Ákos
Edző: Váradiné Szarka Ildikó
Gyúró: Gombos Richárd
Technikai vezető: Horváth Orsolya

A válogatott felkészülési programja:

2012. február 3-5. Edzőtábor (Budapest, Pasarét)
2012. március 21-24. Edzőtábor (Szombathely)
2012. május 24-27. Nemzetközi torna (Székesfehérvár)
2012. június 11-16. Edzőtábor (Marcali)
2012. június 18-23. Edzőtábor (Marcali)
2012. június 22-23. Felkészülési mérkőzés a román válogatott ellen (Budapest, Pasarét)
2012. június 25-30. Edzőtábor (Marcali)
2012. június 29-30. Felkészülési mérkőzések a szlovák válogatott ellen (Marcali)
2012. július 2-7. Edzőtábor (Marcali)
2012. július 6-7. Felkészülési mérkőzések a lengyel válogatott ellen (Marcali)
2012. július 9-14. Edzőtábor (Marcali)
2012. július 16-18. Edzőtábor (Budapest, Pasarét)
2012. július 19-29. Európa-bajnokság B divízió (Románia, Bukarest)



Vissza a főoldalra!


  2012. Május 16.





2012 Május

h.k.s.c.p.s.v.
 
1
1 hír
2
2 hír
3
4 hír
4
5
4 hír
6
1 hír
7
4 hír
8
5 hír
9
10
11
3 hír
12
13
1 hír
14
2 hír
15
3 hír
16
4 hír
17
18
19
4 hír
20
1 hír
21
4 hír
22
23
1 hír
24
1 hír
25
1 hír
26
27
1 hír
28
3 hír
29
3 hír
30
31
2 hír
 
 
 

j plyn
A szövetség hivatalos médiatámogatója
Nemzeti Sport
 OLDALTÉRKÉP


MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok