Név:
E-mail:
Férfi NB I. A
 KTE  
 MAFC  
2016/12/04 18:00
Női NB I. A
 Győr  
 Ceglédi EKK  
2016/12/04 17:00
Női NB I. A
 UNIQA Sopron  
 ZTE NKK  
2016/12/04 18:00
Férfi NB II. K
 Szentesi KK  
 MEAFC II.  
2016/12/04 17:00
Férfi NB II. Kö A
 MAFC BME  
 ELTE-BEAC  
2016/12/04 16:00
Férfi NB II. Kö A
 Darazsak Oldbo.  
 Treff 07 SE  
2016/12/04 19:00
Férfi NB II. Kö B
 Százhalombatta.  
 Gödi SE  
2016/12/04 17:00
Férfi NB II. Kö B
 Kandó FSC  
 Bp. Honvéd U23.  
2016/12/04 17:45
Férfi NB II. Kö B
 MAFC Martos  
 Közgáz SC és  
2016/12/04 18:00
Amatőr Női NB I. K
 MTK  
 Szolnok  
2016/12/04 17:00
Amatőr Női NB I. K
 Kecskemét  
 NyKS  
2016/12/04 17:00
Amatőr Női NB I. Ny
 Tata  
 Baja  
2016/12/04 13:00
Amatőr Női NB I. Ny
 Dávid Kornél  
 PINKK SE  
2016/12/04 15:00
Amatőr Női NB I. Ny
 TFSE  
 ELTE-BEAC Újbu.  
2016/12/04 16:00
Fiú U20 NB I. A
 KTE  
 MAFC  
2016/12/04 15:00
Hepp-kupa, férfi
 Újpest-MT  
 TF-BP U23  
2016/12/04 19:00
Fiú junior K
 Nyírsuli Kosár.  
 Vasas Akadémia.  
2016/12/04 14:00
Fiú junior K
 SZEDEÁK  
 Debreceni KA -.  
2016/12/04 15:00
Fiú junior Reg.
 SZPA-HSE  
 Zsíros Akadémi.  
2016/12/04 10:00
Fiú junior Reg.
 Tiszaújvárosi  
 Nyíregyháza Bl.  
2016/12/04 10:00
Fiú junior Reg.
 Kanizsa KK  
 Zalakerámia ZT.  
2016/12/04 11:00
Fiú junior Reg.
 Nyíregyháza Bl.  
 Tiszaújvárosi  
2016/12/04 12:00
Fiú junior Reg.
 Budaörsi DSE/A.  
 Százhalombatta.  
2016/12/04 13:00
Fiú junior Reg.
 Budaörsi DSE/B.  
 Pápai KC  
2016/12/04 14:30
Fiú junior Reg.
 Pápai KC  
 Budaörsi DSE/B.  
2016/12/04 16:00
Fiú kadett - Kelet
 Budapesti Honv.  
 Nyírsuli Kosár.  
2016/12/04 15:00
Fiú kadett reg.
 Kanizsa KK  
 Siófoki Kosárs.  
2016/12/04 10:30
Fiú kadett reg.
 Lehel Kosársul.  
 Egri KOK VSI  
2016/12/04 10:30
Fiú kadett reg.
 Nyíradonyi VVT.  
 MEAFC/A  
2016/12/04 11:00
Fiú kadett reg.
 MAFC/B  
 Gödöll?i SK  
2016/12/04 11:00
Fiú kadett reg.
 Soproni Sporti.  
 F?zf?i AK  
2016/12/04 11:00
Fiú kadett reg.
 Alba Fehérvár/.  
 Ajka  
2016/12/04 12:30
Fiú kadett reg.
 MEAFC/A  
 Nyíradonyi VVT.  
2016/12/04 13:00
Fiú kadett reg.
 F?zf?i AK  
 Soproni Sporti.  
2016/12/04 13:00
Fiú kadett reg.
 Tiszaújvárosi  
 Nyírsuli Kosár.  
2016/12/04 14:00
Fiú kadett reg.
 PVSK - Panther.  
 Marcali VSZSE  
2016/12/04 15:00
Fiú kadett reg.
 Kiss Lenke KS  
 TFSE  
2016/12/04 16:00
Fiú serdülő
 Győri KC 03  
 Veszprémi UKE  
2016/12/04 10:00
Fiú serdülő
 ZTE KK/B  
 Soproni Sporti.  
2016/12/04 12:00
Leány kadett K
 BEAC -Újbuda K.  
 Vasas Akadémia.  
2016/12/04 11:00
Leány kadett K
 Kecskeméti KA  
 DVTK-ÉLKSK  
2016/12/04 15:00
Leány kadett Ny
 Kosárlabda Aka.  
 Csata DSE/A  
2016/12/04 16:00
Leány kadett Reg.
 BEAC -Újbuda K.  
 MTK Budapest  
2016/12/04 91:5
Leány kadett Reg.
 Gyakorló DSE  
 Mágusok Egyesü.  
2016/12/04 10:00
Leány kadett Reg.
 Monori SE  
 DKA - DSI  
2016/12/04 11:00
Leány kadett Reg.
 Szombathelyi S.  
 Kanizsai Vadma.  
2016/12/04 12:00
Leány kadett Reg.
 Komló Sport KK.  
 Pécsi VSK/B  
2016/12/04 12:00
Leány kadett Reg.
 Újpest-MT  
 BEAC -Újbuda K.  
2016/12/04 12:40
Leány kadett Reg.
 Nyíregyházi Ko.  
 Százhalombatta.  
2016/12/04 13:00
Leány kadett Reg.
 Zalaegerszegi  
 Széchenyi KA/A.  
2016/12/04 14:00
Leány kadett Reg.
 Pécsi VSK/B  
 Mágusok Egyesü.  
2016/12/04 15:00
Leány kadett Reg.
 Százhalombatta.  
 DKA - DSI  
2016/12/04 15:00
Leány kadett Reg.
 Török Flóris  
 Kiss Lenke KS  
2016/12/04 16:00
Leány kadett Reg.
 Szombathelyi S.  
 Széchenyi KA/A.  
2016/12/04 16:00
Leány kadett Reg.
 Gyakorló DSE  
 Komló Sport KK.  
2016/12/04 17:00
Leány kadett Reg.
 Monori SE  
 Nyíregyházi Ko.  
2016/12/04 17:00
Leány kadett Reg.
 Kanizsai Vadma.  
 Zalaegerszegi  
2016/12/04 18:00
Gyermek Kupa
 Nyíregyházi Sp.  
 DIFE KK Sasfió.  
2016/12/04 90:0
Gyermek Kupa
 MEAFC Cápaköly.  
 DVTK-ÉLKSK Mis.  
2016/12/04 90:0
Gyermek Kupa
 Soproni Tigris.  
 Soproni Sporti.  
2016/12/04 90:0
Gyermek Kupa
 UNI Győr - Szé.  
 GYKC Oroszláno.  
2016/12/04 90:0
Gyermek Kupa
 Zuglói Sascsaj.  
 Zsíros Akadémi.  
2016/12/04 90:0
Gyermek Kupa
 Pécsi VSK Zebr.  
 Szekszárdi Kar.  
2016/12/04 90:0
Gyermek Kupa
 Vásárhelyi Tur.  
 SZEDEÁK Sakálo.  
2016/12/04 90:0
Gyermek Kupa
 DKKA Vadmacská.  
 DKKA Bikák  
2016/12/04 90:0
Gyermek Kupa
 Zalaegerszegi  
 Kanizsai Vadma.  
2016/12/04 90:0
Gyermek Kupa
 SZEDEÁK Szatym.  
 Szentesi KK  
2016/12/04 93:0
Gyermek Kupa
 Miklósi Kékrók.  
 FTSI Constanti.  
2016/12/04 93:0
Gyermek Kupa
 DVTK-ÉLKSK Tis.  
 Egri Kis Orosz.  
2016/12/04 10:00
Gyermek Kupa
 Dombóvári KS  
 Szekszárdi Tap.  
2016/12/04 10:00
Gyermek Kupa
 Bonyhádi KSE  
 Mágusok Egyesü.  
2016/12/04 10:00
Gyermek Kupa
 Félegyházi TSI.  
 Lehel Kosársul.  
2016/12/04 10:00
Gyermek Kupa
 DKKA Darazsak  
 Marcali Szürke.  
2016/12/04 10:15
Gyermek Kupa
 Hajdúböszörmén.  
 ACS EKO Sighet.  
2016/12/04 10:30
Gyermek Kupa
 Tiszaújvárosi  
 MEAFC Cápaköly.  
2016/12/04 10:30
Gyermek Kupa
 Soproni Darazs.  
 Soproni Tigris.  
2016/12/04 10:30
Gyermek Kupa
 OSE MórMoták  
 MTE 1904  
2016/12/04 10:30
Gyermek Kupa
 MAFC Gabányi  
 Fürge Vasas  
2016/12/04 10:30
Gyermek Kupa
 Zsíros Akadémi.  
 Dunakeszi Kisc.  
2016/12/04 10:30
Gyermek Kupa
 Radobasket-BDS.  
 Török Sasmadar.  
2016/12/04 10:30
Gyermek Kupa
 Megyeri Tigris.  
 Keresztúri Méh.  
2016/12/04 10:30
Gyermek Kupa
 PVSK Panthers  
 Kosárlabda Aka.  
2016/12/04 10:30
Gyermek Kupa
 Komló Sport  
 Kozármisleny S.  
2016/12/04 10:30
Gyermek Kupa
 SZEDEÁK Sakálo.  
 Békési Minigla.  
2016/12/04 10:30
Gyermek Kupa
 Tapolcai Tigri.  
 Soproni Darazs.  
2016/12/04 10:30
Gyermek Kupa
 Szentesi KK  
 MP Sport Timis.  
2016/12/04 11:00
Gyermek Kupa
 Bajai MNÁMK Ra.  
 Miklósi Kékrók.  
2016/12/04 11:00
Gyermek Kupa
 DVTK-ÉLKSK Zem.  
 DVTK-ÉLKSK Tis.  
2016/12/04 11:30
Gyermek Kupa
 GYKSE Szekszár.  
 Dombóvári KS  
2016/12/04 11:30
Gyermek Kupa
 PVSK-Panthers/.  
 Bonyhádi KSE  
2016/12/04 11:30
Gyermek Kupa
 Pityke Párduco.  
 Félegyházi TSI.  
2016/12/04 11:30
Gyermek Kupa
 DVTK-ÉLKSK Mis.  
 Tiszaújvárosi  
2016/12/04 12:00
Gyermek Kupa
 Soproni Sporti.  
 Soproni Darazs.  
2016/12/04 12:00
Gyermek Kupa
 KöLöKöS Fiúk  
 MAFC Gabányi  
2016/12/04 12:00
Gyermek Kupa
 Dunakeszi Kisc.  
 Zuglói Sascsaj.  
2016/12/04 12:00
Gyermek Kupa
 TFSE  
 Radobasket-BDS.  
2016/12/04 12:00
Gyermek Kupa
 Malév SC  
 Megyeri Tigris.  
2016/12/04 12:00
Gyermek Kupa
 Kosárlabda Aka.  
 PVSK Panthers  
2016/12/04 12:00
Gyermek Kupa
 Békési Minigla.  
 Vásárhelyi Tur.  
2016/12/04 12:00
Gyermek Kupa
 MP Sport Timis.  
 SZEDEÁK Szatym.  
2016/12/04 12:30
Gyermek Kupa
 FTSI Constanti.  
 Bajai MNÁMK Ra.  
2016/12/04 12:30
Gyermek Kupa
 Egri Kis Orosz.  
 DVTK-ÉLKSK Zem.  
2016/12/04 13:00
Gyermek Kupa
 Szekszárdi Tap.  
 GYKSE Szekszár.  
2016/12/04 13:00
Gyermek Kupa
 Mágusok Egyesü.  
 PVSK-Panthers/.  
2016/12/04 13:00
Gyermek Kupa
 Lehel Kosársul.  
 Pityke Párduco.  
2016/12/04 13:00
Gyermek Kupa
 Zsíros Akadémi.  
 Csata Csillago.  
2016/12/04 13:30
Gyermek Kupa
 MAFC  
 Vasas Gepárdok.  
2016/12/04 13:30
Gyermek Kupa
 Török Sasok  
 Budafoki Bikák.  
2016/12/04 13:30
Gyermek Kupa
 ELITE Basket L.  
 Ziccer Manók  
2016/12/04 13:30
Gyermek Kupa
 Kosárlabda Aka.  
 Kosárlabda Aka.  
2016/12/04 13:30
Gyermek Kupa
 Velencei Kacsá.  
 Dunaújvárosi  
2016/12/04 14:30
Gyermek Kupa
 Kaszások Akadé.  
 Zsíros Akadémi.  
2016/12/04 15:00
Gyermek Kupa
 PAFC Basket  
 MAFC  
2016/12/04 15:00
Gyermek Kupa
 Zsíros Akadémi.  
 Török Sasok  
2016/12/04 15:00
Gyermek Kupa
 Ziccer Manók  
 MAFC Mokos  
2016/12/04 15:00
Gyermek Kupa
 ZTE KK/A  
 Körmendi Törpö.  
2016/12/04 15:00
Gyermek Kupa
 Siófoki KS  
 DKKA Tigrisek  
2016/12/04 15:45
Gyermek Kupa
 Csata Csillago.  
 Kaszások Akadé.  
2016/12/04 16:30
Gyermek Kupa
 Vasas Gepárdok.  
 PAFC Basket  
2016/12/04 16:30
Gyermek Kupa
 Budafoki Bikák.  
 Zsíros Akadémi.  
2016/12/04 16:30
Gyermek Kupa
 MAFC Mokos  
 ELITE Basket L.  
2016/12/04 16:30
Gyermek Kupa
 ZTE KK/B  
 ZTE KK/A  
2016/12/04 16:30
Gyermek Kupa
 Körmendi Törpö.  
 ZTE KK/B  
2016/12/04 18:00
HÍREK - Hírek - Válogatott
U16 Fiú Válogatott /1996/ - 2012/2013
  2012. Május 16.
FIÚ U16 EURÓPA-BAJNOKSÁG
B DIVIZíÓ (2012. JÚLIUS 19-29. - Bukarest, ROMÁNIA)

[Aktuális tabellák] - [Hivatalos honlap]

D csoport: Ausztria, Hollandia, Magyarország, Norvégia, Portugália, Svájc

2012. július 19. csütörtök

Norvégia-Magyarország 41-90 (15-21, 8-12, 9-28, 9-29) [STAT]

NORVÉGIA: Berg S. 8, Dolven J. 6, Frey H. 9/6, Midtvedt S. 2, Nymo A. 8. Cs.: Doennem H. 1, Haug F. 1, Ihle O. 4, Ingebrigtsen E. 2, Osvik K. -, Ravndal F. -, Tvethaug T. -.

MAGYARORSZÁG: Antóni Cs. 13/3, Golomán G. 5, Hódi P. 5/3, Mészáros B. 3, Zrínyi V. 17/3. Cs.: Ács B. 8, Kovács B. 2, Kovács M. 3/3, Nagy L. 15, Popgyákunik B. 4, Pungor S. 9/9, Ungi K. 6.

2012. július 20. péntek

Magyarország-Ausztria 88-57 (26-16, 25-6, 21-14, 16-21) [STAT]

MAGYARORSZÁG: Antóni Cs. 20/6, Golomán G. 16, Hódi P. 10, Kovács B. 8, Zrínyi V. 8. Cs.: Ungi K. 2, Pungor S. 9/6, Ács B. 2, Popgyákunik B. -, Kovács M. 2, Mészáros B. 8, Nagy L. 3.

AUSZTRIA: Keca K. 7, Keller F. 4, Linortner M. 4, Ogunsipe M. 9/3, Vogel F. 5. Cs.: Burgemeister L. 2, Joch C. 7/3, Lehner G. 8, Miriuca C. -, Moschik I. 6, Schartmüller L. 4, Schmit O. 1.

2012. július 21. szombat

Portugália-Magyarország 64-54 (14-11, 18-10, 14-24, 18-9) [STAT]

PORTUGÁLIA: Amiel F. 15/6, Araújo D. 2, Da Silva S. 19/6, Mendes B. 6, Salamanca C. 11. Cs.: Brito S. 2, Camara L. 2, Dias Monteiro R. -, Lucas J. 2, Neves J. 3/3, Oliveira J. 2, Soeiro R. -.

MAGYARORSZÁG: Antóni Cs. 6, Golomán G. 11, Hódi P. 14/6, Kovács B. -, Zrínyi V. 4. Cs.: Ács B. -, Kovács M. -, Mészáros B. 4/3, Nagy L. 12, Popgyákunik B. -, Pungor Sz. 3/3, Ungi K. -.

2012. július 22. szombat

Magyarország-Hollandia 66-55 (11-12, 16-11, 17-12, 22-20) [STAT]

MAGYARORSZÁG: Golomán G. 24, Hódi P. 5/3, Mészáros B. 13/3, Nagy L. 5, Zrínyi V. 8. Cs.: Ács B. 4, Antóni Cs. -, Kovács B. 2, Kovács M. -, Popgyákunik B. -, Pungor Sz. -, Ungi K. 5.

HOLLANDIA: Boezeman R. 18, de Haas T. -, Franke Y. 12/6, Morren A. 2, Overdevest L. 3/3. Cs.: Butter R. 11, Dijkstra M. -, Egelie B. -, Hagens M. -, Hahn D. -, Liem J. 9/9, Whitbread D. -.

2012. július 23. vasárnap

Svájc-Magyarország 46-65 (16-21, 12-18, 11-18, 7-8) [STAT]

SVÁJC: Cafisi M. 14/6, Mandic L. 11, Otoka O. 2, Polite A. 10, Tukama C. 5/3. Cs.: Beretta A. 2, Fragnière L. 2, Giroud M. -, Kondic D. -, Kostic A. -, Moos W. -, Perrottet L. -.

MAGYARORSZÁG: Golomán G. 12, Hódi P. 5/3, Mészáros B. 6, Nagy L. 17, Zrínyi V. 4. Cs.: Ács B. 8, Antóni Cs. 2, Kovács B. 1, Kovács M. 4, Popgyákunik B. 2, Pungor Sz. -, Ungi K. 4.

F csoport: Bosznia és Hercegovina, Magyarország, Montenegró, Portugália

2012. július 25. szerda

12.45 Montenegró-Magyarország

2012. július 26. csütörtök

19.15 Magyarország-Bosznia és Hercegovina

Szakmai stáb:

Vezetőedző: Peresztegi Nagy Ákos
Edző: Váradiné Szarka Ildikó
Gyúró: Gombos Richárd
Technikai vezető: Horváth Orsolya

A válogatott felkészülési programja:

2012. február 3-5. Edzőtábor (Budapest, Pasarét)
2012. március 21-24. Edzőtábor (Szombathely)
2012. május 24-27. Nemzetközi torna (Székesfehérvár)
2012. június 11-16. Edzőtábor (Marcali)
2012. június 18-23. Edzőtábor (Marcali)
2012. június 22-23. Felkészülési mérkőzés a román válogatott ellen (Budapest, Pasarét)
2012. június 25-30. Edzőtábor (Marcali)
2012. június 29-30. Felkészülési mérkőzések a szlovák válogatott ellen (Marcali)
2012. július 2-7. Edzőtábor (Marcali)
2012. július 6-7. Felkészülési mérkőzések a lengyel válogatott ellen (Marcali)
2012. július 9-14. Edzőtábor (Marcali)
2012. július 16-18. Edzőtábor (Budapest, Pasarét)
2012. július 19-29. Európa-bajnokság B divízió (Románia, Bukarest)



Vissza a főoldalra!


  2012. Május 16.





2012 Május

h.k.s.c.p.s.v.
 
1
1 hír
2
2 hír
3
4 hír
4
5
4 hír
6
1 hír
7
4 hír
8
5 hír
9
10
11
3 hír
12
13
1 hír
14
2 hír
15
3 hír
16
4 hír
17
18
19
4 hír
20
1 hír
21
4 hír
22
23
1 hír
24
1 hír
25
1 hír
26
27
1 hír
28
3 hír
29
3 hír
30
31
2 hír
 
 
 

j plyn
A szövetség hivatalos médiatámogatója
Nemzeti Sport
 OLDALTÉRKÉP


MŰSOR

  • Műsor
  • CSAPATOK

  • Csapatok
  • JÁTÉKOSOK

  • Játékosok